Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja koupil na gogu nwn2 complete edition za 19€, zatim mne to bavi hraju za ellfku paladinku.
    • NWN 2 je top RPG. Zkus pak i ten Alpha Protocol, styl Obsidianu ti očividně sedí.

      PS: a vyhodit takový prachy za tak starou hru... mohl sis počkat na slevy, už kolikrát to bylo skoro zadarmo
      • dik ap znam, jen zrovna současnost a hra na špiona mi moc nesedí. taky je tam ten prvek že na dialogovou volbu mas jisty časovy limit, to bych byl asi ve stresu
  • Draken69CZ

    Průzkum: 61% amerických hráčů mobilních titulů jsou ženy, nejčastěji je hráčům 45 až 54 a 15 až 18 let.

    někdy 19 - 44 let a občas to jsou muži
  • MickeyMutant

    Video: Světový rekord - Dark Souls II dohraný za 21 minut a 25 sekund.

    Není to světový rekord. Světový rekord je 20:14.
    • Jazz
      Tohle je prasárna, mnohem záživnější je koukat se alespoň na All Bosses%
  • Video: Světový rekord - Dark Souls II dohraný za 21 minut a 25 sekund.

    Proč se tu objevují tyhle přiblblé zprávy. Zaprvé to s hraním nemá nic společné a zadruhé absolutně nechápu co z toho ten dotyčný má a už vůbec nechápu, co z toho jako máme mít my? To je asi jako napsat při maratonu "nechal se do cíle odvézt autem, byl tam za 20 minut" .. Stejná bezvýznamná blbost.
    • Já bych chtěl zrovna bleskařovi poděkovat (jelikož se to tady mockrát neděje). Moc pěkný video, na který bych jinak těžko přišel sám. To přirovnání je úplně mimo a věř, že ten člověk z toho má možná mnohem víc než ty stovky lidí, co u tý hry rozmlátily gamepady na šrot při legitimním hraní.
  • Miserius

    Video: Světový rekord - Dark Souls II dohraný za 21 minut a 25 sekund.

    Cheatama no, máme mu ještě poslat diplom?
    • No pokud by to skutecne byl svetovy rekord, tak by si alespon diplom zaslouzil.
    • MickeyMutant
      Nemusíš. Stačí, když napíšeš "V Dark Souls jsem strávil mnoho set hodin, ale tenhle člověk je stejně mnohem lepší než já" a připojíš vykulenýho smajlíka.
      • Miserius
        Tenhle člověk rozhodně neni lepší než polovina lidí co strávila několik set hodin Souls serií, to nemusíš plašit... Tohle může udělat člověk po hodině na internetu
        • MickeyMutant
          *1*
          • Miserius
            Mickey, a co že tobě to tak vadí? pokud ti to udělá dobře, klidně řeknu že to umí víc než já, ja si na tom zas tak v životě nezakládám *1* Ale probugovat se skrze hru, to nepotřebuje skill
            Tohle je speedrun kterej respektuju a nepochybuju o tom že bych si ani neškrtnul proti typkovi a tohle vyžaduje skill, ne proběhnout prazdnou mapu

            https://www.youtube.com/watch?v=ImMOdTxtf-s
            • Draken69CZ

              Amen

              Lord Lobos Jr
    • Dělá to, co mu hra dovolí. Když je ten design levelů tak děravej že tam může pobíhat ve vzduchu tak to neni jeho chyba.
      • Pánové tu vykazují zjevné známky kohoutování a ohrožení své mužnosti *15* . To je při každém speedrunu využívajícím nedokonalostí hry, viz speedrun HL1 s Tau kanonem.
        • Copak s Tau kanonem, ale s health door glitchem, save/load glitchem na Nihilanth nebo object boostem. To jim teprv tuhne krev v žilách jak je to hrozný a autor je trapák.
          • Jack1947
            Ty si asi blb, jestli je to pro tebe ůplně normální dohrání hry, možná ty tak hraješ hry ... je taky rozdíl být hloupý a hrát hry sám pro sebe, a vystavovat své "výkony" na internetu a společnost mu to ještě bude žrát. Jen ukázka toho v jaké omezené to době žijem. Kolik volů se najde... co obhajuješ to tak to sám konáš , zato se budeš smažit v pekle. Jako kdyby někdo byl profesionálním hráčem a v MP by si vybojoval tento post hlavně cheaty to je sakumprásk to samé.
            • Podle me je hloupe, vystavovat tyto tve hloupe nazory na internetu. Nastesti ti je, zda se, nikdo "nezere". Co ma speedrun spolecneho s normalnim dohranim hry?
            • ringmancz
              glitche apod. se vždycky využívaly ve speedrunech. se stim smiřte
      • Jack1947
        Pak by si ale neměl zasloužit prvenství v dohrání... čítr jeden nevymachanej.
        • Dohrál hru?
          • Miserius
            Je rozdíl proskočit nejakou mezerou v mapce a zkratit si cestu o 20 minut, nebo jako v DS1 proskakat lavou ktera ma blokovat cestu ale ve skutecnosti je tam cesticka, a pak mas tohodle typka kterej prochazi zdi a chodi mimo mapku (pokud jsi se teda koukal dal) To rozhodne neni nic za co by mel mit nejaky prvenstvi...
            • Použil jenom standartní oficiální hru a nic víc. Takže naprosto legitmní run a zatim zasloužený světový prvenství, ale když jsem tak na ten run koukal, tak to určitě půjde stáhnout, a to o dost.
  • Spekulace: The Last of Us Remastered vyjde 12. srpna.

    Snad nebude žádný odklad vydání, hru jsem odehrál pouze jedenkrát a už se těším až si ji projdu znovu a znovu na PS4. Dneska jsem vytvořil předobjednávku, tak snad vyjde v létě jak se plánuje *4* .
  • Spekulace: Na E3 2014 dojde k odhalení nového Resident Evil, nepůjde však o 7. díl. Nabídne 3 postavy (1 muž a 2 ženy), které můžete znát z herní série, z toho jedna se nikdy neobjevila ve hře.

    Takže je známe z herní série, ale přitom se jedna nikdy neobjevila ve hře... Oxymorón?
    • To tam pak ještě dovysvětluje že se o ní jen mluvilo
  • montatatana

    Spekulace: Hlavním protagonistou Uncharted 4 bude opět Nathan Drake. Děj se bude odehrávat v tropických oblastech.

    Tyjo! To je stejně odvážná spekulace, jako ta minulá, že Uncharted 4 bude příběhová hra!
    • oktavius66
      Ale ono to má příběh skvělý... Snaží se to být herní Indiana Jones a UNCHARTED se to dokonale daří *3* . Každý díl UNCHARED mám dohraný 4x a mám chuť si to dát znova. Hlavně Uncharted 2: Among Thieves, ten díl byl vážně super !
  • ucho

    Americký telekomunikační úřad FCC potvrzuje blížící se novou verzi PS4. Změny však budou zřejmě spíše kosmetické.

    nějak nechápu, co se z toho odkazu dá vyčíst.
    • MrSanta
      Já jsem vyčetl, že SONY chystá nový typ PS4, model CUH-1115A. Co z toho vyleze nikdo neví. Ale nemyslím, že jenom kvůli řekněme jiné barvě musí zavést nový model a zase to přihlašovat. Či co vlastně to OET dělá. Však E3 je za rohem, tam se určo něco dozvíme. Snad :D
      Já bych se změně designu nebránil, krabice na kterou někdo šlápnul, jenom aby to nevypadalo jako Xbox One (*1*) mi zrovna moc neimponuje.
      • ucho
        no to jsem zvědav na E3. já ji mám zrovna objednanou, tak by mě to celkem zajímalo :D
        • MrSanta
          Já čekám s nákupem po E3. Podle toho co tam bude oznámeno a jestli MS nepřijde s nějakým zázrakem, tak pořídím PS4 nejspíš na vánoce. Ještě uvidím co Destiny. Penízky jsou připraveny a když bude Destiny velká šupa, tak čekat nebudu a půjdu do toho rovnou na podzimek. Nepamatuju se, že bych byl někdy tak moc zvědavej na E3 jako letos.
          • ucho
            Já chtěl popravdě taky, ale v pátek jsem zahlídl PS4 za 9600,- tak jsem ji vzal. Tak nějak nečekám výrazné zlevňování, obzvlášť když v zahraničí stojí v přepočtu víc. A doufám, že na E3 oznámí GTA V na PS4, jinak čekám na Last of Us, který snad koncem června opravdu vyjde. A ta nová verze PS4 je takový otazník, kdy si stejně člověk říká, kdy by se to u nás začalo prodávat a nečekám tam nějaké výrazné změny...
            • Geniální design měla PS2 Slim (7xxx) , Menší výšku a hlavně rovný povrch ... pak si není na co stěžovat .
            • MrSanta
              Tak nějaká revize by se hodila. A třeba i ta cena lehce klesne, jako odpověď na Xbox One verzi bez Kinectu. I když mě by stačila jiná barva. Hlavně u ovladače, ten černej se mi mnoho nelíbí, ale zase nejsem takovej blázen abych kupovat extra 'Magma Red' ovladač. Trochu doufám ve speciální Destiny bundle PS4 v tématických barvách Destiny. To bych asi vzal rovnou, pakliže to nebude nějaká hrůza. I když, pro mě bude asi všechno hezčí, než ta základní verze krabice i ovladače *1*
  • The Forest

    tohle bude jedna z nejlepších her, co vyšla za dlouhý, dlouhý roky. Doporučuju hodit po tom očkem. Hlavně starším hráčům tedy.
    • WhySoSad
      Nemůžu než souhlasit, jako obvykle přidávám svoje video *3*

      http://youtu.be/b62LvINNO94
    • kennyB
      Pravda, vypadá to hodně slušně *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit