Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neoficiálně: PC verzi Watch Dogs si po 4 dnech od vydání zahrálo již více než 400 tisíc majitelů hry.

    A 320 000 nadava
  • oktavius66

    Spekulace: Sony oznámí na E3 dva tituly, které šokují staré i nové hráče.

    Nový Siphon Filter nebo Dino Crysis !!! PROSÍM !!! *14*
    • Inquisitor
      Jo Syphon, jedna z legend na PSX. Toho jsem se napařil, ale tyhle pokračování mě nechávájí dokonale v klidu. Však víme jak to většinou bohužel dopadne.
    • LOUGENN!! Nějakej měsíc zpět jsem si Syphon Filter na ps1 emulátoru opět zahrál a je to stejná zábava jako kdysi.
      Co se s Loganem vůbec stalo? Sem kdysi slyšel, že měla nějaká hra doputovat na ps2, ale nestalo se?
      Každopádně raději žádný syphon filter než half assed syphon filter, ať mi nešlapou po vzpomínkách *15*
      • oktavius66
        Už je to asi 13 let a moc si na to právě nevzpomínám. Takže mě čeká restart celé série abych si to celé připomněl. vzpomínám si jenom útržky,ale vím že jsem se u toho královsky bavil. Rozhodně to byla jedna z nejlepších sérií, kterou jsem kdy hrál. *3*
  • Metro: Last Light

    Na Steam dnešní akce na Metro: Last Light Complete Edition za 9.99€... neváhej *3*
    • Inquisitor
      A nebo taky Dead Space 2 za 2,49 €
  • Keyz

    Datum vydání Xenonauts se blíží.

    http://www.xenonauts.com/category/news/
  • Gold hry zdarma

    Tento měsíc na xboxu zdarma Dark souls, Charlie Murder a Super street fighter
    • braveman
      Informace se objevila v bleskovkách již téměř před třemi týdny *5*
      • Bleskař vrací úder! *5*
  • soutěž o 5 předběžných přístupů do Orcs Must Die! Unchained

    Do 5.6.2014 probíhá soutěž, ve které rozdáme 5 aktivačních klíčů do alfy nové MOBA hry Orcs Must Die! Unchained. Šanci vyhrát má opravdu každý!!!

    http://orcs-must-die.cz/rozdavame-5-pristupu-do-alfy-omdu/
  • recenze

    Já chci recenzi. Pleeeeeeeeeeaaaaaase. Ale už. *1*
    • Recenze zatím nikde, ale v kartě už má sedmičku!
  • ringmancz

    recenze Watch Dogs

    když Petr říkal v pátek, nemyslel až ten příští, že?
    • Generalisimo GAMES.CZ

      *Vzhlédne od počítače* "Hele v podstatě to máš jedno."
      • Máš recht

        Souhlas, kdo chtěl tak si to jinde přečetl a mnohdy i dohrál. Zde se budou s recenzí dost lišit, aby nahnali čtenáře... Ten kdo hledá mouchy jen v diskuzích nadává... Ostatním, kterým to funguje a hra se jim líbí hrajou...

        Stejně nemá smysl cokoli z téhle stránky něco číst. A stejně to čte minimum lidí, osobně se sem chodím bavit jak se tu všichni dohadují v diskuzích - tolik trotlů na jedné stránce snad nikde není :).Obsah Games.cz je jen pro skalní fanoušky a masochisty. Nahoře uvedený speciál je k pláči! Redakce stárne a bohužel ničím nepřekvapí. Games.cz jsou games.cz ještě, že konkurence nespí...
        • Jack1947
          Zas tak zlý to tady není byl si na "konkurenčním" EG vzdyt tam se banuje za ůplné blbosti. Kdybys četl diskuze pozorně tak bys o tom věděl. Tady aspon ještě existuje jakžtakž svoboda slova tak si toho náležitě cennme a nedržkujem jo? *4*
  • ucho

    Adrian Chmielarz (vývojář Borderlands): Požadovat 60 dolarů za hru je v roce 2014 šílenost.

    Bulletstorm
  • tomocz

    Adrian Chmielarz (vývojář Borderlands): Požadovat 60 dolarů za hru je v roce 2014 šílenost.

    má pravdu ten chlapec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit