Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vím, že tady dost často hatujete Jacka, protože si myslíte, že je vymetený, ale já si naopak myslím, že vůbec není tak hloupý. On je jeden z nejlepších trollů co sem kdy viděl. On trollování dovedl témeř k dokonalosti. Vytrvalost v trollování, záměrně jednoduchý pohled na věc, stavba vět, protiřečení si v příspěvku nebo dokonce v jedné větě, co neví to si vyhledá a pak záměrně něco změní, aby vyvolal reakci atd. Za každý koment co tu napíše od vás dostane hromadu mínusek a tím ho vlastně krmíte a povzbuzujete v dalším trollování. Neříkám abyste ho nemínuskovali, naopak ho mínuskujte víc, protože on mě fakt baví :D
    Jack na hrad *16*
    • Velice špatné, jen to ukazuje jak společnost je slabá. Brzy nato může šeredně doplatit to mi věřte.
      Já říkám, utnout v zárodku...čim dřív dojde k anihilaci tím lépe.
      Takovéhle slova a jiné věci okolo to není hloupé to je promyšlené až do detailu.

      Nemělo by se to trpět nikde, tohle behaviorální chování je nebezpečné nejen pro lidi ale i pro tuto osobu. Svobodná říše bez nevhodných jedinců je základem ůspěchu, většiny.
      • Chce to trochu nadhledu. Jack je relativně slušný troll. On si tu vyplodí ty jeho klenoty a nikoho moc neuráží. Narozdíl od rádoby trollů nebo spíš pitomců, kteří neumí nic jiného než se jenom navážet do lidí a urážet je.
        Mnohem horší jsou lidi jako např. predátor, kteří si o sobě myslí, že jsou něco víc jenom díky tomu, že hrají na PC a pak to dávají ostatním sežrat pořád a neustále. Jakoby by ostatní byli podlidi jenom kvůli tomu, že nehrajou na platformě která se jemu konkrétně zdá nejlepší. To stejné je hloupá válka která konzole je lepší a vzájemné se urážení. To je prostě větší zlo než nějaký Jack.
        • Fakt že jo, debilita místních anonymů došla na kritickou mez. Jo, byl jsem zvyklý nahodně ale psát bláboly o tom že nějakej blb tady udělal díru do diskuzí. No nezlob se ale mě zrovna připdáš jako větší deement že ho tady vyzdvihuješ než ten jouda. Co sem píše bláboly jo a BTW díky díky tobě tu je zas nasráno si na sebe aspon hrdý? Doufám že ano. Než odpovíš můžeš mi políbit šos protože me tvá reakce nezajímá.
          • Plants vs. Zombies: Garden Warfare včetně dvou rozšíření dorazí na PlayStation platformy 21. srpna.

            Položíš otázku a pak napíšeš, že tě reakce nezajímá? Zvláštní *1*
            S debilitou anonymů máš pravdu, stačí se podívat co si tu právě vyblil. Tvůj příspěvek neskutečně obohatil zdejší diskuzi, gratuluji.
            • To se z tebe mám posadit na zadek, nebo co? Dobrý udělal si ze sebe blba, gratuluji. Ted zas di jinam šířit svá moudra. Nejsem na ně tady nikdo zvědavý *3*
      • Ale suchý z nosu, normální lidská imbecilita a žádné pošahané teorie v tom nejsou.
        Celá to je o krmení, když dostávají svoji denní porci tak rostou. Takže stop feeding trolls! Bude hned po problému. Co troll mrdátor prostě spustit/přidat a hned je vymeteno. *4*
        • ucho
          Jack je trochu zvláštní druh trolla, podle mě trpí jistou formou grafomanie. Všimni si, že často píše i o věcech, o kterých nic neví, prostě jen aby se vyjádřil.
          • Co to meleš? Máš problém chápat že já ti psal dneska poprvé, vůbec jdi se bavit s někym na tvé emocionální a mentální ůrovni ja jsem jen shrnul debility cos vyplodil. Tímto s tebou končím. Doufám že nadobro.
          • To je dobře že máš na svou opožděnou debilitu papír, a koho to má jako zajímat? co si vůbec o sobě myslíš, přestan mlýt sraččky a začni se chovat jako normální člověk. Blbů je tu dost, tak toto číslo nezvětšuj. Achjo, to je debilmánie tady zase :-/
            • ucho
              zjevně tě něco trápí, tak tě nakrmím ještě jednou :)
          • To je dobře že mu necháváš jeho názor, protože má naprostou pravdu. Ještě přidám že někoho tak arogantního co pronáší svá moudra a myslí si že kdovíjaký není machr jsem neviděl. Dohaduje se o blbostech a má kecy no. Hrůza už ti to "lehce" leze tady na mozek ono ostatně když někdo pžemáhá 48 hodin spánek aby radil na zdejších diskuzích už svědčí o jeho mentální stabilitě. Ber to jako takové menší varování že můžes skončit blbě. Přestan už mlýt blbosti když něco nevím držim přeci pec ne? Ty vole.
            • ucho
              Vzhledem ke stylu psaní a množství hrubek předpokládám, že jsi psal i předchozí příspěvek jako Frozenthrone. To trochu svědčí o nevyrovnané osobnosti, když máš potřebu takto podporovat svůj názor. Za normálních okolností by to byl náznak rozdvojené osobnosti, ale teď to chápu spíš jako projev slabocha, který si myslí, že si z jeho slov budu něco dělat *5*
    • Larky
      Takže on jen v rámci trollingu ze sebe hraje dementa ? Ty vole, skandál ! Ne, ale teď vážně, nemyslíš, že na trolla je až do extrému vytrvalý ? Osobně se pořád spíš přikláním k nějaké jeho duševní vadě :)
      • Opravdu si myslím, že je troll. Dyť si vem jeho vývoj. Ze začátku to byly reakce jako od pitomce prakticky bez nějakého názoru. Časem poznal, že větší úspěch bude mít když se posune do role haterského dementa a tím vzbudí větší pozornost plus sklidí ovoce ve formě mínusek a reakcí na jeho duševní stav. A ano je kurevsky vytrvalý, to taky obdivuju, ale zase je to opravdu dobře krmený troll takže ho jeho záliba pořád baví. Vždyť prakticky žádný jeho příspěvek tu není bez následné reakce.
        • A to je ten problém to člověk nikdy neví jestli je někdo blbec nebo krmí trolla. Ovšem ve všech případech by měl co nejdříve přestat. Nebo bude hůře, pak by mohlo být možná i lépe i když kdoví
          • Larky
            Já se Jacka nesnažím nakrmit, většinou ani nereaguji přímo na něj. Jen mě prostě už vyloženě irituje, že v každé diskuzi, kam se podívám, vidím spam jeho AK profilového obrázku a k němu příslušející nálož blábolů a lží.

            Edit pro Browdena: To, že tu jsem zaregistrovaný dva měsíce o ničem nevypovídá. Na games chodím od začátku, co tu je současná redakce. Zaregistroval jsem se proto, že sem občas hodím nějaký klíč na hru. Tolik k tomu, že tu nikoho neznám :)

            Klídek Lenwayi, ať ti nepraskne žilka. Možná si vyhledej význam slova machrování, patrně ani nevíš, co to znamená. Ten kec o hentaii, je vážně slabej trolling. Pro příště něco přidej, tohle je slabý.
            A že znáš můj CSFD profil, tak to jsi vážně borec, vůbec ho nemám uvedený v profilu, vole :)
            • Proč hned tak vztahovačný? to jsou ti mladí dneska drzý, neurválý a mají jen blbé kecy. Achjo kam jen ta společnost spěje. Něco někomu vytknu, v dobrém a o hentai jsem nic nepsal. Nebud hloupý a přemýšlej trochu ano? Hned bude svět lepší.
            • Larky
              LarryGruber: Já psal o Jackovi, kterého nepovažuji za trolla. Nic takového, že trollové jsou zlo jsem nenapsal. Ale dobře, dostali jste mě. Jdu se dívat na hentai, nad sebou se zamyslet a určitě přestanu machrovat, protože anonymové na games všechno ví nejlépe, takže je samozřejmě dobré je poslechnout :)
            • Evidentně už ti došla munice... není divu ale na to jak si mladý si drzý. Proč se vůbec otravuješ na ně reagovat, řikáš žwe trolové jsou zlo ale vidíš co právě děláš. Chlapče, měl by ses nad sebou trochu zamyslet. Ber to jako hodnotnou radu ne nějaké nadávání či prudění.
            • Přestaň tady machrovat. Koho zajímá že sem házíš hry? Bež radši sledovat to své hentai a nemudruj. Jo znám tvůj CSFD ůčet. Ujetej si patrně na to dost.
            • Kolik že tu si měsíců? Ani ne 2 a už znáš zdejší komunitu moc dobře co ? Bláboly prosím ale lži? to můžu už spíš brát jako "přihřátí vlastní polívčičky" jasně není to nic moc vidět to dnes a denně... kor když sem moc nechodí člověk ale lži tam většinou, ůplně nejsou. Je tam i pravda. Jen jí musí člověk vidět. Takže nesouhlas možná až tu budeš o něco dýl pochopíš.
  • Kozy

    Dirty Bomb

    Kdo by měl zájem o dva klíče do closed bety Dirty Bomb?
    Tušim že na tom pracují lidi od Enemy Territory, tudíž by to mohlo bejt solidní.
  • MrSanta

    Watch_Dogs kaos

    To tu takovej bordel bude u každý vydaný 'next-gen' hry? Diskuze u recenze bude výživná...
  • Ronox
    Jeden kupodivu pozitivnější názor na WD.
    Po počátečním "meh" pocitu a internetové hysterii jsem si začal už Chicago docela užívat. Ačkoliv doopravdy grafika byla "zhoršena" oproti tomu, co ukazovali na E3, tak furt se jedná o velice hezkou hru. Nějak se mi ani nechce vyjadřovat k srovnávání s GTA IV/V, protože:

    1. ta hra neměla takový budget jako zmíněné hry od R*
    2. jedná se o jejich novou IP a beru to stejně jako první díl Assasina, který byl taky dobrý, ale ne skvělý. To doladil až druhý díl
    3. očividně se vývojáři zaměřili pouze na příběh hackera a nechtěli nijak brutálně simulovat "realitu" jako R*, ale i tak pokud jste idle, tak hra dokáže vykouzlit hezké momenty. Například, když jsem stál na silnici, tak se najednou stala autonehoda, řidiči vylezli a vyřvali se.

    Chtělo to teda pár hodin dostat se do toho, ale ve finále si to doopravdy užívám. S kámošema hrajeme free roam a je sranda. Příběh ačkoliv se jedná o klasické klišé, tak tam jsou dobré postavy. Claru nejde nemilovat. Z Quinna jde přirozený respekt a T-Bone je sympaťák stejně jako Jordi. Co se mi hodně líbí jsou animace ať už pohybu, tak například "dodělávaček" ať už teleskopem, tak pistolí. Je to hezkej eyecandy efekt. Baví mě ničení pronásledovatelů při honičkách. Mrzí mě, že například policajti nejezdí městem, ale "spawnují" se až, když něco uděláte. Viz například vtipné spawnutí do vlaku *1*. Trochu taky ztrácí smysl toho "posílání" aut/motorek, když je to drahý a nic mi nebrání v tom ho ukradnout. Chybí mi tam nějaký "hardcore" mód, kde by i vás mohla policie při určitém přestupku nebo vyšším stupni alertu sledovat skrze kamery a nějak to stížit všeobecně.

    Suma sumárum mě to baví. Sice ne tolik jako nový Wolfenstein ikdyž srovnávám čistě subjektivně zábavnost hry, ale propadák, který z toho zbytek internetu dělá taky ne. Upřímně se těším na pokračování, kde už to vývojáři dopilují a hlavně se nebude snad už jednat o all-platform titul a tak nebudou nijak limitovaný starýma konzolema stejně jako Rocksteady s novým Batmanem a že to jde vidět. Omlouvám se, že jsem napsal "další" názor na WD do týhle sekce, ale je to tu samej generickej hejt.
    • Keyz
      Jak někdo napsal v zahraničním komentáři. Hlavní problém vidí v tom, že na to makalo mnoho lidí a vázla komunikace jak to tak bývá. Navíc chyby nemají co tolik dělat s rozpočtem jestli ho mají dobře navržený. Většinou malé firmy dělají hru -> nemají prachy -> vydají to zabugované. Velké firmy to mohou protáhnou a opravit. Spíše to vypadá, že se na to v tomto ohledu kašlalo a to není dobré odpouštět. Jestli si dají rozpočet mají tam i čas na testy. Jestli se spletli a potřebovali více času / lidí, tak pro ně to není problém.

      https://i.imgur.com/NRHeLh6.png (jestli se tomu textu dá věřit)
      A pak to video, kdy podobných je mnoho https://www.youtube.com/watch?v=idA9BEA4Hxs#t=20

      Mně to připadá, že se to hodně soudí podle zaměření hry předem. U nějakých her pro všechny se snad s tím, že se na to částečně vykašlou počítá a není to bráno jako chyba. Pak někdo se více specializuje chce to mít věrohodnější a chyby se řeší podrobně jako kdyby chyby byly pouze specifikem žánru. (Některé určitě jsou ale neviditelné stěna tam kde nemá být a zmatené fyzika ne)
      Jestli se v Kingdom Come zasekne A.I tak, se to určitě bude hodně řešit když kecali, jak to chtějí mít dobré. To je dobře, ale proč to samé není jinde? Hra jako hra a v Ubisoftu neřekli, že to bude v některých částech debilní.
      • Ronox
        No, tak si to vem. Watch_Dogs prej koštovalo 68 milionů $, GTA IV stálo 100 milionů $ a GTA V kolem 260 milionů $. V tom jsou focus testy, marketing, vývoj. R* měli na všechno víc prostě. U WD určitě hodně spolknul mocap jak animací, tak ksichtů. Nechci je ale jen ospravedlňovat a určitě to mělo stejný porodní bolesti jako Assasíni. Ano hodně lidí/týmů = chaos v komunikaci, ale z toho, jak to hraju já. Prostě jezdím, dělám kampaň, vedlejšáky, tak jsem si těch chyb prostě nevšiml kromě těch policajtů a té textury odrazů v oknech. Zbytek jsem svým stylem hraní prostě nezaznamenal. Kingdome Come bude kapitola sama o sobě až to vyjde. To budou taky obří, ale generický hejty a mezi nima jen pár konstruktivních. Zaprvé máš tam všemi nenáviděného Vávru a pak díky jeho článku o Skyrimu mu to všichni klávesnicový válečníci budou chtít dát sežrat. Hele jestli mě bude bavit gameplay a příběh, tak to prostě beru jako úspěch. Ikdyž jsem ten článek také četl, tak nebudu chodit na všechny kadiboudy a já nevím co. Budu to hrát jako další jinou hru. Budu se sekat, vyšetřovat a prozkoumávat "naše" prostředí.
  • ringmancz

    The Order: 1866

    co takhle místo Watch Dogs začít hateovat jinou hru? třeba The Order, která poběží ve 30 snímcích (přemýšleli i o 24), protože 60 není filmových a to oni pro svoji hru nechcou? to bude ještě větší propadák, vzhledem k tomu co se o tom poslední dobou píše

    http://kotaku.com/a-developers-defense-of-30-frames-per-second-1580194683
    • ucho
      uveď zdroj, kde přemýšleli o 24 fps. počítám, že jen hloupě kecáš...
      • Miserius
        http://www.playstationlifestyle.net/2014/05/29/the-order-1886-is-gonna-run-at-30-because-24-fps-does-not-feel-good-to-play/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-order-1886-is-gonna-run-at-30-because-24-fps-does-not-feel-good-to-play
        • ucho
          Tam se ale nic o tom, že reálně přemýšleli nad použitím 24 fps, nic nepíše...
          • ringmancz
            je to i v originále na kotaku - "films run at 24 fps. We’re gonna run at 30 because 24 fps does not feel good to play. So there’s one concession in terms of making it aesthetically pleasing, because it just has to feel good to play"
            • ringmancz
              filmy jsou ve 24fps a tak uděláme ústupek a bude to ve 30fps, aby se to dobře hrálo
            • Miserius
              Z toho jsi zjistil jak ze vubec nekdy uvazovali o 24 fps? Okamzite rekli ze ikdyz film bezi ve 24 oni budou mit hru ve 30 (drive totiz pisou ze chtej docilit maximalni filmovosti)
            • ucho
              ano, i v originále na kotaku není nic o tom, že by přemýšleli o použití 24 fps...
          • Miserius
            Jsem nic takovýho netvrdil, jsi se ptal odkud to zal, odtud si to podle me domyslel
  • Pro Jacka =)

    Opravdu co ty si za lofasa, to nepochopím. Já osobně WD nehrál a ani to neplánuji, dokud nevýjde patch a nepříjde sleva. A ano viděl jsem asi 10 videií kde se řeší bugy a kde se to srovnává se starým GTAčkem 4. Je to chyba vydavatelů a ano, měli dobrou reklamní kampaň, to OVŠEM neznamená že se to někomu nemůže líbit, že to toho dotyčného nemůže bavit. PŘESTAŇ pod každý názor na WD vtírát ten tvůj hate. Ne kritiku, ale hate. Protože ty jen papouškuješ to stejný. Zamysli se proč tak moc chceš sr*t lidi na GAMES. Ne svou negramotností, ale svými debilními názory a spamem.

    PS: Nezapoměn napsat jaký já nejsem anonym, jaký nejsi ty chudák, jak se jen do tebe navážíme. A pro redakci : proč ho tu tolerujete když je to evidentní trol.
    • Jack1947
      Nezatemnila mi mozek hra ani usudek... hral jsem to a hraju. Tak az zase to na hru opadne , budu hejtovat neco jineho nebo nebudu hejtovat vubec... a jak se rika pisu to jen proto pac se to tu resi.

      Od teto doby vydani/zahrani WD totiz ve me neco umrelo... byla to víra v lepsi zitrky. Hlavne ty ubisnoftacke. *4*

      Co mi ale uprit nelze, narozdil od jinych jsem pekne upresnil co tam vsechno je. Jenze sem psal zbytecne, takze pokud neco tak jen hejt! Zadne info... mínusari at si zlamou ruce *15* , vase minusy budou moji hnaci silou. *4* Nejspise nastane brzy doba temna *16* (pokud to pujde takhle dal).
      • ucho
        Ubisoft má v rukávu na vydání spoustu pecek. Bude sranda, až zase otočíš a budeš tvrdit něco jiného.
        • Jack1947
          Nevim nadejne vypada/l Division ale o ostatnich moc nevim a ano je to mozne muzu zmenit nazor.
    • Larky
      Dobře napsáno. Sám nejspíš ale tušíš, že tak neskutečně vypatlanýmu retardovi jako je Jack, tohle projde jedním uchem tam a druhým ven. :)
    • Miserius
      Jacku už opravdu stačí. O co ti jde? Zprotivit to co nejvíce lidem? Proč? Hrál jsi to? Nadáváš na PR kampaň a ty tu už týden vedeš hate kampaň
      Reaguji na Spartacuse jako muj dodatek Jackovi, ne ze si myslim ze Spartacus je Jack *3*
      • Ronox
        Kdyby Jack takhle psal, tak bych mu tu změnu názorů možná i toleroval. Bohužel se z něj stal jen negativní hňup, ale jeho stavba vět zůstala stejná. Už je mi ho dokonce i líto.
      • To nemá cenu řešit, Jackův "mozek" vyhodnotil že se tu s oblibou nadává na všechno možný, tak to začal svým ňoumovským způsobem napodobovat,třeba ho to zas přejde
  • slavek.skara

    WD

    Má to cenu, nemá to cenu ....já pořád nevím jestli mám zakoupit nebo ne......
    • kennyB
      Má to cenu, sice je tam opravdu pár mušek, ale i tak je to zábavná hra *3*
      • Jack1947
        Marketingova kampan se tedy povedla na jednicku!

        Kdyz negativni nazor na hru mam hlavne ja a ostatni anonymove -

        Jo a pro trotly: PS: naklikat minusy - at je klid. *4*
        • kennyB
          Anonymové??? Spíše to vypadá, že tu trotluje jen jeden, který mění nicky. A žádná kampaň na mě účinek neměla, protože hru hraji a tak vím, že není špatná *3*
          • Jack1947
            Vzdyt jo, tobe se libi takze to zmakly. Umis jim odpustit ... negativa na hru vlastne pisou nemocne lidi a ty nikdo nebere vazne. Ted seriously ty sis to koupil a bavi te to pres vsechny nedostatky? Jak to je mozne a mas deadsec edici nebo jen cistou hru.

            Ne, zbytecne sem neco psat... nekdo evidentne WD LIKE (v negativnim smyslu)

            Akorat gumam co to nerozdychavaji roste tlak jak by rekl nas he/he. *3*
            • kennyB
              Ukaž mi jedinou hru, která v dnešní době nemá nějaký ten nedostatek. Kdybych měl hrát jen hry, které je nemají, tak bych asi sušil hubu. Jak už jsem psal, má pár mušek, ale pokuď se na ně vyloženě nezaměruješ, tak jsou občas i k pousmání, např. metro, co tě omítá přejet *1* Mám klasickou edici a hra mě baví *3*
    • Kup si radci Scarface, dostanes za par korun lepsi hru ve stejne grafice.
      • Jack1947
        Ta byla v Levelu, a ano mnohem lepsi jenze taky jina doba no (2006) to byly jeste hry na jine urovni.
        • shefield2
          Jacku, jdi do háje. Scarface je hra z roku 2006 a nebyla u Levelu, nýbrž u Score.
          Když nevíš, tak radši nic nepiš.
          Nicméně ta hra měla parádní soundtrack a ani po hratelnostní stránce to nebylo špatné. Hlavně tam do očí nebily grafické a fyzikální nesrovnalosti, protože to bylo hodně over-the-top a stylizované. Jako fanoušek De Palmova filmu jsem si to náležitě užil a můžu jedině doporučit.
          • Jack1947
            Jsem se spletl no... tak sorry. V porovnani s WD to byl balzam na dusi. Jasne chyby byly ale co predvedl WD to je priserne. Scarface je tak 100x lepsi hra nez WD. Souhlas.
    • Jack1947
      Ani ve sleve...NE.
  • Nebylo nahodou Watch Dogs primarne vyvijeno na pc?Tak proc ma clovek po 30 minutach hry pocit, ze hraje odflaknute konzolove port v prumerne grafice.
    • A pak, že konzolisti nalítávají na marketingový kecy *1*

      Ne ale vážně, tys tomu věřil? *1*
    • Veskoslav
      Když jedu na max, tak se to přiblíží prezentovanému videu na E3. Ale při pohledu na hlavní postavu je bohužel vidět nedodělky, to samé při pohledu na osoby. Naopak modelace aut je udělaná pěkně, bohužel jízdní model je něco otřesného.
      • Jack1947
        Co? modely aut hezke? jen kdyz se od nich odrazi "slunce" nebo zablesky poluicnich lamp jinak je to neco kostrbateho a hnusneho. Neni ani poradne poznat co to za auto vubec je.
        • Veskoslav
          Změň si grafické nastavení hry. Já auta poznám naprosto jednoduše.
          • Jack1947
            Ne, ja taky tady jde o to ze pokud na ne nic nesviti nic je neosvetluje jsou to jen prazdne krabice a ostatne se sami osobe tak i chovaj. Treba policejni honicka - projel jsem v patrovem parkovisti "skrz" ne jako nic, zajimave ze kdyz do nich narazim ze strany me maji sanci zastavit, je to fail.
            • Tříštivej granát zabíjí střepinama, které se "roztříští" po okolí. Auto, které je poblíž obravdu bouchnout nemusí, moc koukáš na filmy od Michaela Baye, kde bouchají pomalu i talíře padající z poliček.
            • Jack1947
              Nejkomedialnejsi je ovsem ze auta ... nevydrzi moc dlouho a pochvily jim chcipne motor. Jo a tristivej granat co po hozeni k autu a auto nevybuchne? Jako vazne v roce 2014 takovehle zasadni veci? Ja jsem si "stezoval" ze v GTA V. lze prezit vybuch auta. Zlate GTaacko.
          • Jo auta poznam taky v pohode, co na tom ze sou tam jen na divani, jezdit se snema totiz neda *1*
    • Jack1947
      "Konkurence" mu prave udelila 88% + cituji "Graficky na úrovni". *11* Uz se nemuzu dockat brzy recenze, tady. *16*
  • Během prvních 24 hodin prodeje Watch Dogs si produkt zakoupilo více lidí, než tomu bylo u kterékoli jiné hry v historii společnosti Ubisoft.

    Jdou ovečky jdou, jdou. Jo Hype se jim skvěle povedl. Bohužel hra je na PC dost odfláknutá a trpí velkým množství neduhů (doskakující textury, FPS). Co jsem z hraní viděl tak teda nevím ale třeba jízdní model je tam fakt otřesný. Když to srovnám třeba s GTA nebo Saits Row tak tam se aspoň auta chovají jako auta. Tady je model poškození nula. Celý město pak působí trochu uměle. Nevím, je to asi zajímavá hra ale rozhodně ne, žádný trhák. Bohužel lidé nehledají informace jinde než na IGN apod. a pak se diví, že hra není to pravé ořechové.
    • Jack1947
      Jestli se orientuji podle hodnoceni 8/10+ tak jsou vazne zaslepeni, kdyby si pustily video nekde... tak by zjistily ze vsude jen schvalne lzou. Mozna lidi radi, se nechavaji obelhavat uz si holt zvykly tupost vetsi jak praskla prkna.
      • Veskoslav
        Přečetl jsem poslední větu 3krát. Stále jsem nepochopil, co jsi chtěl svým vytříbeným jazykem říct.
        • Ale no tak

          Hele do určité míry má pravdu. Vem si, že kdysi 5/10 neznamenalo špatnou hru ale hru průměrnou. Jako třeba další a další Call of Duty. Jenže v dnešním světě si nemůžeš takové hře dát tak nízké hodnocení protože to tě pak její distributor (pokud je dost mocný) plácne přes prsty. Nepozve tě na svoje akce, nebude ti dávat rozhovory a ty jsi vyřízený. Tahle hra by si, podle mě, zasloužila tak něco mezi 6,5 a 7. Není to špatná hra ale je tam spoustu nedotažeností, downgradů, nesplněných slibů a všemožných mušek. Jasně s patchem se to možná zlepší ale recenzujme hru takovou, jaká vyšla.
          • Jack1947
            Takze vlastne ted pises ted to co se ti hodi do kramu - Nelze udelit, nizsi hodnoceni... takovehle hre. Lze vlastne lhat lidem ze to stoji za to. Zaroven rikas ze by si zaslouzila nizsi hodnoceni... Hmm duvod k zamysleni. *7*
            • Ne, píšu PROČ hry dostávají vyšší hodnocení. Z toho důvodu taky sleduji recenze mnou osvědčených zdrojů (AJ, TB) a tam hledám jestli ta hra má nebo nemá smysl. Ale taky použivám svoji hlavu. Pokud se mě hra líbí tak mě nezajímá kolik kde dostala ale zahraju si ji. A naopak pokud hra dostala 11/10 tak to neznamená že si jí poběžím koupit.
          • Veskoslav
            Já vím, co chtěl říct. Systém hodnocení je v dnešní době divný. Hry jak CoD Ghost jsou průměrné a taky mají získávat 5/10. Ale buď je připosranost recenzentů nebo zapomněli, co je to průměrná hra. WD osobně nepovažuji za průměrnou. Je to takový lepší nadprůměr zatím. Je to zajímavý koncept se spoustou much. Bohužel to Ubisoft nedokázal dotáhnout do konce a to se týká i grafické stránky, která se změnila. Z toho důvodu se bojím i o Division.
  • Veskoslav

    WD

    Tak jsem se k tomu nakonec "donucením" dostal. A nakonec to není tak špatné, jak se zprvu zdálo. Nejvyšší nastavení nevypadá špatně, rozhodně lépe než je prezentováno na internetu. Město působí živěji než je prezentováno, ale i strnule. Hra jako taková je zatím zvláštní. Místy překvapí, místy naštve. Absence některých věcí, co tady ostatní kolegové prezentovali vadí, ale pokud je nehledáte, nenajdete je. Chápu, že je to první městská hra od Ubisoftu, ale mohli si s některými věcmi dát větší práci. Nechci nějak hodnotit hru po odehrání dvou hodin. Ale kupodivu mě docela mile nakonec překvapila. Není to sice to, co jsem očekával po E3 a videích prezentovaných Ubisoftem (proto také zrušená objednávka), ale hra jako taková podle mě nabízí docela obstojnou zábavu a nehraje se špatně (legální kopii od kamaráda, nehraji torrent). No uvidím, co bude dál, když mě k tomu spolubydlící pustí, protože ten je z toho nadšený (zase nemusí GTA). Asi je to dáno 100 lidí má 100 chutí.

    EDIT: A divím se, že třeba nikdo nezmínil pohled řidiče, když řídíte auto. Což mě osobně překvapilo a nevěděl jsem to.
    • "...první městská hra od Ubisoftu"

      Driver: San Francisco.
      • Veskoslav
        To nepovažuji za městkou hru jako je GTA nebo WD.
      • kennyB
        Tam se dá vystoupit z auta???
        • Hm, tak ne, spletl jsem si to s DRIV3Rem.
          • Veskoslav
            Přiznám se, že tato hra mě minula.
          • kennyB
            Jo, série Driver byla dobrá *3*
          • Jack1947
            No ten byl... hrozny ale v porovnani s WD na tehdejsi dobu porad lepsi...
        • Jack1947
          V Driverovy ani ne... ale v Assassins creed se dalo jezdit na koni - mestska akce je tedy i serie AC...

          To nic nemeni na tom ze zprznily co mohli... uz se tesim na zdejsi recenzi pod 7/10 to nepujde. *3*
          • kennyB
            Tak špatná ta hra zase není. S recenzema na ostaních stránkách, kde dostala V průměru 8/10 se dá souhlasit.
            • Jack1947
              Jen se na to neda moc koukat, proste je tam moc sedi a tak. Napr. nulova fyzika u narazu ale i u papirovych pandulaku je vazne k placi. Nekoho srazim autem a on upadne, odlitne jak papirovy drak pokud se neprirazi ke zdi tak nic... jo a ty "obrneny" nepratele (10x ran z brokarny do hlavy) jsou uz vazne k smichu!
          • Veskoslav
            Ne není to městská akce tak, jak je ve WD či GTA. A už se ti podařilo někoho zabít nebo stále fňukáš, že Tě policie rychle chytne.
            • Jack1947
              Coze? ja narozdil od tebe na gemapadu umim si trotl nebo co ? jake vykricniky vzdyt tady nic takoveho neni... delas si srandu ze? kdyz to zprznily a co jsem cetl na klavesnici je to jeste horsi. Hlavne u aut.

              Prestan uz obhajovat u her, nahovno zmrveny system ktery se nepovedl... uz je to trapne a i nudne.
            • Veskoslav
              Co to mektáš Jacku? Tedy píšeš to, že potřebuješ vodit za ručičku a nad svým cílem potřebuješ obrovský vykřičník, aby jsi věděl, že jsi zabil či zlikvidoval toho, koho potřebuješ? No doporučuji nějakou jinou hru, která Tě tolik nezatíží.
            • Jack1947
              Mam nahrano 15,6%... tak si di remcat jinam. Jo a stve me to, takova blbost a kdyz si clovek neda pozor opakuje misi. Proto jsem vice za GTAV. prestrelky a indikator zasahu... vzdyt tady ani clovek poradne nevi kdyz mu to hra nenapise ze nekoho picnul spravne. Hraju na gamepadu, tak si bez otravovat nekam jinam jo?
              *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit