Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepotvrzeno: Nový teaser ke hře Plants Vs. Zombies: Garden Warfare jako předzvěst oznámení verze pro PlayStation konzole.

    Na originu je Battlefield 3 zdarma :)
  • Na Originu je teď Battlefield 3 zadarmo kdyby někdo chtěl
    • Origin dočasně nabízí zdarma ke stažení plnou hru Battlefield 3. (thx Lávra)

      Díky za info.
    • ne diky
  • ucho

    V Japonsku se minulý týden prodalo více konzolí WiiU než PS4, a to i přes aktuální vydání inFamous: Second Son na tamním trhu.

    zajímavá čísla. ono je teda i zajímavé to, že se prodal stejný počet PS3 a PS4.
  • poradte prosím co bych si mohl zahrát, už delší dobu nic nehraju. jen ne nejaky šitky jako wd, wolf, teso a pod. (na wolfa hlavne nemam penize) takže spíš asi neco staršího
    • Jack1947
      Uz si se ptal? Myslim... MP hry te neba, SP te neba co najit neco starsiho... pochybuji ze si uplne vsehno hral a dohral. Stanovit nejakou tu hranici co vlastne chces... nejake rozpeti... Nove "šity" sou onicem. Jenze co tedy?
      • neco jako puvodní ghost recon, nebo morrowind na crysis enginu nebo hru z TES universa kterou by dizajnoval chris avelone (jako fallout new vegas) - neco takového. nebo dustojneho nastupce simcity 4, nebo kvalitní mmo
        • A co Alpha Protocol?
        • A nebo zkus Contract Wars.. zadarmo v prohlížeči a je to docela zábava.
          • Jack1947
            Kongregate.com jo to obcas hraju, vzdycky si rad zastrilim. *4*
            • jasné, nic náročného, člověk si to spustí, odreaguje se... pohoda (:
        • ucho
          myslím, že všechno toto splňuje COD: Ghosts
        • Jack1947
          Obavam se ze nejdrive takova hra by musela vyjit... mas na dnesni dobu prehnane naroky.

          SWAT - Sum of all fears -Ghost recon1,2 jo hochu tohle je hudbou minulosti stejne jako serie Rainbow six a ta uz spadla hodne na dno. (Patriots (N)EVER.
  • Battlefield Hardline Gameplay Leak

    https://www.youtube.com/watch?v=0WHMCa1FbWE
    Upřímně, BF3 potřetí. EA pls stop
    • Presne! Policejni honicky, rychly auta... typickej BF3!
  • Co vznikne zkřížením The Last of Us a The Walking Dead? Podívejte se na obrázek.

    Ellie má Kar98? :D
    • Vrook
      No vzhledem k tomu, že všelijaký tyhle mauser variace z první poloviny minulýho století vypadaj skoro stejně (německá k98, jugošská m48, česká vz.24 atd) a je to jenom artwork, tak bych se nějaký specifikaci vyhnul. *15*
      Last of Us jsem nehrál, ale z videí si pamatuju nějakou Winchestrovku, nebo se pletu?
      • Co vznikne zkřížením The Last of Us a The Walking Dead? Podívejte se na obrázek.

        Já jsem TLoU hrál (4 dohrál) a nevím co tam má za pušku ale Winchestrovka to určitě neni.
        • Vrook
          No tak to bylo asi někde jinde... každopádně mám v hlavě obraz holky, co nabíjí a střílí klasickou Winchesterovkou. Nevim. Neměla ji nějaká ženská postava ve Walking Dead?
          • Jack1947
            Ty se chces hadat? nebo co... to jsem myslel ze si rozumejsi... proc bych zdimal wiki- zakladni znalosti. Jeste neco napis, treba ze jsem nemocny nebo tak. Pravdu mame v podstate oba dva. *3*
            • Nemoc se dá vyléčit. Co se vyléčit nedá, bych nazýval spíš postižení.
          • Jack1947
            Myslel si serial a ja hru, little missunderstand... opakovacka winchestrovka je vic nez Kar - nabijeni po kazdem vystrelu je spise k obycejne pusce... vic opakovacka nez Kar je napr gewehr i kdyz to je spis poloautomatika no. *4*
            • Vrook
              Ale p*ču prosimtě, jediný co, tak se to nabíjí tak, jak sem řekl tzn. zatažením dolů vyhodíš prázdnej cartridge a pohybem zpět nahoru tam podavač zasune novej. Kar98 má klasickej bolt action závěr s tim natahovákem, kterej ale udělá uplně to samý.
          • Jack1947
            Mela nejakou opakovacku, Winchester opakovacka je... ve WD maji taky nejake pusky ale tezko rict co to je zac... AK47 poznam ale ostatni jsou takove ruzne mutace... je to mozne ze tam byla to nepopiram.
            • Vrook
              Já chápu, že musíš mít poslední slovo, tak tu wiki ždímeš seč můžeš, ale to nic nemění na tom, že z definice je opakovačka jako opakovačka. *15*
            • Jack1947
              Az na to ze Winchestrovka -klasicka nemela klasickej zasobnik... ale trubicovej jen nahazely naboje a pak pumpovali. Jinak je to defakto to same, jen winchestrovka byla rychlejsi - proto se s tim cowboyove tak ohaneli. (tedy oni to dovedli i s coltama no...)
            • Vrook
              Když se řekne Winchesterovka, tak se myslí ta lever-action s pákovym nabíjecim mechanismem směrem dolů a zpátky nahoru. Opakovačka je ostatně i ten kar98.
              A ve WD žádný "mutace" nejsou prosimtě. Minimálně tuhle sérii jsem tam viděl M16, HK51, dokonce snad ňákej FN FAL a M4ku tam má snad každej.. Jo a guvernér v minulý sérii používal tušim AUG.
  • Thorleif_cz

    Sabertron Kickstarter

    https://www.kickstarter.com/projects/levelup/sabertron-foam-swords-with-electronic-scoring?ref=category
    Super video! *1*
  • Měl by někdo zájem o přístup do bety Dead Island: Epidemic? Koukám, že to má hodnotu 15€, tak bych za něco směnil...
    • Jack1947
      Bavil jsem se o tom se spoluzakem, je to šit! Lidi jsou tak impotentni ze kdyz prohravaji tak odejdou od kompu a clovek sam aby to uhral? Nevim... hral jen nejakou variaci COOPu, radsi zustanu u SMITE - tam to prohravani se da prezit... a nasledna vyhra je paradni. (ocistec).
    • 15€? Mám ty poukázky čtyři a nepovedlo se mi udat ani jednu zdarma, protože to už všichni měli. Takže hodně štěstí *15*
      • Aha. :D
        Tak to sem ale netušil, myslel sem že se na mě projednou usmálo štěstí a padlo mi něco rare. Nechtěl sem to udat za 15€, nejsem magor, ale myslel sem, že by mi z toho vyvstala alespoň nějaká malá hra.
      • Pilgrim66
        Ja bych si ji vzal
        • Tak až se objevíš na Steamu, tak se ozvi, pošlu.
    • Směnil? Vždyť to má hodnotu 0. Běžně se to rozdává zadara, sám jsem rozdal 3 klíče, které jsem dostal jen za to, že jsem se regnul na stránce.
  • Watch Dogs - modrá smrt

    Jak jsem zaznamenal na zahraničních serverech (a osobně se mi to bohužel také včera stalo) tak Watch Dogs u grafických karet ATI 6970 (a dle některých serverů i 6950) hází modrou smrt. Oprava je relativně snadná (i když ne vždy stabilní) a to nainstalování nejnovějších ovladačů grafické karty... už ovladače 14.4 to pomáhají řešit, ale i tam to dle zahraničí občas padne, lepší jsou ovladače 14.6 (beta), ale ty ještě nejsou dostatečně stabilní...
    Takže jestli se vám stane modrá smrt tak nejprve přeinstalujte ovladače...
    • Posledni co nejak resili dx byli ovladace 13.12, pak amd resilo jen mantle, takze ty pozdejsi casto prinasi vic problemu (treba jako padani ovladacu pri prehravani flash videa). Proto je lepsi je si tyhle ovladace neinstalovat. Misto toho je lepsi si expandovat knihovnu ogl a hodit ji do slozky se hrou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit