Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Watch Dogs

    Tak si to shrňme... Ve hře nejde zvuk (v menu jo) a po najetí na (domnělý) gameplay je černá obrazovka. No to je teda start...

    Takže to bylo špatným stáhnutím - pomohlo ověření souborů a oprava.
    • Za co mínusy? Snad si UPlay může dokázat ohlídat, jestli stáhlo všechno a správně...
      • Hráči, kteří si předobjednali digitální PS4 verzi Watch Dogs se nyní potýkají s nemalým množstvím problémů.

        Z toho si nic nedělej, já mám taky mínusy za informaci o modré smrti a způsobu jak ji vyřešit... nu někdo to asi považuje za kritiku hry... i když ta s ovladači u grafárny nemá nic moc společného...
        • Vidíš, postěžoval jsem si a už mi někdo dal 2 plusy! :-D
    • a dokonca sa siria informacie, ze nvidia naschval sprasila kvalitu hrania pre cca 35-40% ludi ktori si tu hru kupili alebo este kupia
      *11*
      • Spíš si myslim, že technickou kvalitu hry sprasil "next-gen" díky kterému je to podstatně horší technicky než na E3..a neuvěřitelně náročný na HW v 1080p.
  • ucho
    hm, infamous second son už za 999,-
    to zlevnilo nějak rychle.
    • frag.ment
      To je fajn, teď by ještě mohla zlevnit PS4ka tak na 8 litříku a šel bych do toho *3*
  • Miserius

    Spekulace: Členové PS Plus programu obdrží v březnu zdarma hry PixelJunk Shooter Ultimate (PS4), NBA 2K14 (PS3), Lone Survivor (PS3) a Dragon Crown (PSV).

    Trošku jsi netrefil ten měsíc
    • Dragon Crown pecka...teším se...to až si pořídím ps3 tak nebudu díky ps+ vědět co dřív..
      • Ferdis2
        No neviem, tento mesiac tam je Muramasa Rebirth a budúci to isté v bledomodrom....Vanillaware fans budú iste v nirváne, ale osobne by som privítal zmenu (napr. Atelier Totori Plus)
      • Ja tu hru vubec nepochopil :(
      • ucho
        je pravděpodobné, že bude jen na vitu...
        • Nevadí..tak zahraju na Vitě...ale potěšilo by i na ps3..sem přehlídl, že uvadí jen Vitu..u takové hry my naskočila hned ps3
    • braveman
      Díky, opraveno.
  • Spuštění alfa verze Dragon Age: Inquisition oficiálně oznámeno.

    Disregard. New intel received.
  • ucho

    Draw a Stickman: EPIC (Steam)

    https://www.youtube.com/watch?v=vKKp5DqSk2M

    https://www.humblebundle.com/gift?key=HkC7UZvKF3AYGRXa
    • davidBray
      děkuji, instaluji :)
      • ucho
        divný, nepíše mi to tam redeemed
  • ahoj, jde vám se přihlásit na Uplay ?
    • Ne
      • Už jsem tam.
  • Miserius

    PS+ hry od příštího týdne

    S největší pravděpodobností toto http://i.imgur.com/HjwxJzh.png
    Já jsem tedy zklamanej... Doufá, že budou měnit i ty roční hry
    • ringmancz
      NBA je fajn, Lone Survivor taky, ale to bych si zahrál radši na PC. pořád mi tam ale chybí ještě jedna hra na Vitu
    • ucho
      hm, to je celkem o ničem. ty roční hry by měnit měli, jsem na to celkem zvědav.
  • ucho

    Akce

    www.bundlestars.com/all-bundles/reboot-bundle-4

    slušná nadílka za tu cenu
    • Zeno Clash 2 Steam Key: V43LN-BI7TI-2394I
      • Pethulla
        děkuji
    • Hard Reset Extended Edition Steam Key: 0I3XM-WW87A-84C75
      • x_ander
        Díky moc, vzal jsem si to.
    • Tropico Trilogy Steam Key: QVHW9-T4H0L-8RDVQ
      • Vrook
        Vzal jsem si, určitě se do toho pustim, poslední dobou jsem po strategiích hladovej, páč jsem dlouho žádnou nehrál, a hledám nějakou, co mě chytne. Tropico jsem chtěl vždycky vyzkoušet tak jako tak, třeba mě to i uvrtá ke koupi toho novýho dílu. Díky moc!
  • Pokud chcete získat zdarma zbraň MP-412 do hry Watch Dogs, jděte na ->tuto<- stránku a vložte kód 2L4K-7KK5-HFM9.

    mám PS4.. přišlo mi game code... kde mám vložit? :D
    • Pokud chcete získat zdarma zbraň MP-412 do hry Watch Dogs, jděte na ->tuto<- stránku a vložte kód 2L4K-7KK5-HFM9.

      Někam v Uplay? Nevím, píšu jen proto, abych upozornil PC hráče, že to na PC není, jen na konzole. Vyzkoušeno. :-(
      • Pokud chcete získat zdarma zbraň MP-412 do hry Watch Dogs, jděte na tuto stránku a vložte kód 2L4K-7KK5-HFM9.

        Na PC jako nic? -_-
        • Snad to je jenom FREE zbraň a ne odemčení jinak nedostupné zbraně. :)
        • Jack1947
          Kdo je odvarenej z jedne spuntovky... jezis. *7* Kdyz hra stoji za ...
  • Wash Dogs

    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1601367_464741820337598_3913335702647069745_n.jpg

    8/10
    • něco na odlehčenou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit