Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Watch_Dogs

    Conan hraje Watch_Dogs: http://youtu.be/ZE6OnFKxdi4
    • Spekulace: Batman Arkham Knight a The Order: 1886 vyjdou až v příštím roce, druhá z jmenovaných her v únoru.

      Díky za typ.
  • ucho

    Dead Space 2

    na steamu konečně klesla cena a je za 2,5 eur (vždy v akci býval za 7,5 eur)
    • nekromant33
      to je fajn, konečně si doplním sbírku z toho origin bundlu *2*
    • Mirror's Edge

      Stejně tak Mirror's Edge. Nevím, jestli si mám koupit. Krabicovku jsem si koupil de facto pár dní po vydání. Hru jsem hrál mnohokrát. Teď mám CD opravdu hodně poškrábané a warez se mi stahovat nechce. Že bych si to zase koupil za směšných 2,49 eur na Steamu a konečně našel všechny žluté kufříky? To je rozhodování... Alespoň mám do konce akce 2. června o čem přemýšlet. *15*
      • nekromant33
        No jestli takhle počítáš každou korunu, tak mirrors edge už na steamu byl i za jedno euro několikrát, takže můžeš zkusit čekat. Řekl bych že v letním výprodeji se objeví, točí tam pořád to stejný dokola a mirros edge tam většinou bejvá.
      • za 2.50 není moc o čem přemýšlet..
  • Veskoslav
    Mám dotaz. Chtěl jsem si zahrát W40K DoW II Chaos Rising, ale nedokážu se dostat do hry, protože to chce neexistující přihlášení do mrtvé služby Games for Windows. Přitom Retribution se přihlašuje pomocí Steamu. Nevíte jak na to? Jinak se to totiž nedá hrát.

    EDIT: Nakonec stačí, když si zaktualizujete tu službu. Pokud to nepomůže, Microsoft doporučuje si změnit heslo (nevím proč) a pak se znova přihlásit. Mě to pomohlo.
    • zkoušel jsi to spustit pres steam? jako že si pridat chaos rising do steam knihovny
      • Veskoslav
        Mám to přímo ze Steamu.
        • GFWL Offline profile

          Alebo iné riešenie a to vytvoriť local profile http://www.gamerssolutions.com/how-to-make-an-offline-profile-for-games-for-windows-live/ ale čo som videl na steame, tak už sú pridané achievmenty a to je možno predzvesť plného prechodu na steam.
  • God-of-War

    Videosrovnání smyslu pro detaily GTA 4 a Watch Dogs

    http://www.eurogamer.cz/articles/2014-05-26-videosrovnani-gta-4-a-watch-dogs
    Docela FAIL pro Watch Dogy..
    • Tak we WD zase jsou jiný věci, NPC postavy jsou jiná kategorie a pak takové detaily typu zamíříš pistoli na borca v autě a ten zvedne ruce, při bouračce se okolí chová jako při bouračce a tak.
      • Miserius
        Řidiči zvedali ruce i v GTA4, věřil bych že i dříve... V GTA 5 se okoli pri bouracce chova jako soucasne okoli... vsichni vytahnou mobili a fotěj *1*
        • Vrook
          Jojo dokonce některý zvedli ruce, některý vystoupili a auto ti okamžitě odevzdali a některý začali hystericky ujíždět couváním přičemž většinou do něčeho narazili.. A ten následnej efekt, kdy si rozstřílel windshield brokovnicí, ten prasknul a vystříkla na něj krev a začalo se ozývat jenom nepřerušovaný troubení, jak řidič zalehl volant, byl k nezaplacení. Upřímně jsem tim strávil v GTA IV nejvíc času a čim víc lidí v autě, tim líp. *15*
    • ucho
      tak euphoria je dobrá, o tom žádná, ale že by z herního hlediska působily watch dogs špatně, to si nemyslím. jsem celkem zvědav na recenze.
      • shefield2
        Mě by spíš zajímalo, jakto, že když vrazím do člověka, tak neztratí balanc. Vždyť tohle snad bylo i v prvním Assassin's Creed. *7*
      • Ale ten týpek to napsal dobře - nextgen? Opravdu je lepší si hru vyšperkovat než ji mám vydat. Ten vodotrysk přes auto je směšný, celkově maličkosti utvářejí atmosféru příjemného hraní
    • no protože rockstar reší v hrach takové ptákoviny (jako fyzikalni model, dynamicke stiny a pod), tak nový gta ani nemohlo vyjít na pc protože by to neutáhlo (i predešlý díl byl jen tak tak). stejne si to vetšina lidí ani nevšimne, ale ubíra to výkon. za to watch dogs si zahráš v pohode i na pruimernem pc
    • Miserius
      Já se na Watch Dogs tesil ikdyz mi bylo jasny ze to nebdue tak ruzovy jako to vypada, ale cim vic o tom posledni tyden ctu tim vic me to stve a tim vic jsem radši že mam GTA 5... Fakt škoda
      Z těhle videí je ta hra tak na úrovni Sleeping Dogs, doufam ze "dulezity" veci jsou vymakaný
      • God-of-War
        To sme dva.. Přemýšlím, jestli to vůbec koupím.
        • Veskoslav
          Já předevčírem rušil předobjednávku.
    • Keyz
      GTA IV není tak barevné a nemá některé efekty. Ale je tam podle videa více vozidel, lepší fyzika i dohled.

      Navíc jestli použiješ ten ENB nebo jak se to jmenuje pro GTA IV, tak vypadá o mnoho lépe *15*
  • Některé torrenty s předčasně uniklou hrou Watch Dogs v sobě obsahují vir, který z počítače dělá továrnu na BitCoiny.

    Taky jsem si to zahrál... :-D pak smazal a pc vyčistil.... štve mě, že si člověk předobjedná hru, která se dá zahrát o několik dnů dříve zpirátěná (i když to nebyla konečná verze co vím... ), přijde mi to dost nefér (asi jako reklamy (ne upoutávky na jiné filmy, ty mám rád) v kině, kde zaplatí člověk dneska kolem 150 korun).
    • proto se vyhybam thepiratebay jak jen mužu
    • Keyz
      To poděkuj Ubisoftu. U jiných firem to není s takovou pravidelností.
  • ringmancz

    Transistor cena

    jsem nečekal, že se tohohle někdy dožiju, cena na PS Store - 490 Kč, cena na steamu - 19 eur = asi 520 Kč
    • záleží jakej potřebuješ no, ale normální tranzistory se daji sehnat kolem 20-30 Kč
    • To by sis koupil jen season pass :-D základní hra stojí na steamu 49éček se slevou v předobjednávce
  • Trha se mi Watch Dogs

    Ahoj, taky se vam tak trha WD? Dela mi to 1-3 vterinovy zaseky po cca. 10 vterinach, tj. nehratelne. Zkousel jsem ruzne snizovat detaily i rozliseni az na minimum, ale seka se to dal. Mam originalku. Co s tim? Mam Intel Core2 G2020 Ivy Bridge 2,90GHz, 8GB DDR3, GeForce GTX 660, W8 64bit. U jinych her jsem takovy problemy doposud nemel. Diky :( :( :(
    • kup si poradnej kompl
    • Lukyz
      Mě to dělali textury na Ultra, na High už to jelo v pohodě, ale z toho popisu fakt těžko říct.
      A tu originálku bych být tebou snad ani nezmiňoval *1* Já si pro ní jdu dnes o půlnoci *14*

      BTW bude někdo ze zdejší elity večer v Radosti?

      www.facebook.com/events/562241890557301/
      • Místní elita sice nejsem, ale budu tam ;D od 19:15 :))
    • odinstaluj ten crap a jdi dělat něco pořádného
    • ucho
      napiš na technickou podporu, ty originálko
      • Keyz
        A dostane vir zdarma *15*
  • ucho

    Některé torrenty s předčasně uniklou hrou Watch Dogs v sobě obsahují vir, který z počítače dělá továrnu na BitCoiny.

    těžba bitcoinů už dnes nemá moc cenu ne? už se jich moc nových do oběhu nedává.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit