Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://i.imgur.com/y6L3zYe.jpg
    *1*

    Opradu super, mega hra jak tvrdí velké weby v launch traileru
    https://www.youtube.com/watch?v=e_q-s3QdmU8
  • WD

    Ahoj, tak jsem koupil warch dogs přes key4you formou nějakého slevového kupónu, takže jsem se registroval na uplay, dal do košíku WD a zadal ten kód a koupil, ale při naistalování služby uplay hru nevidím v moje hry, je tu někdo kdo to kupoval stejně, nevím jestli se tam objeví až v den vydání
    • Je to naprosto normální u předobjednávek na upaly ;) objeví se ti až v den vydání hry :)
      • Díky a nevíte někdo bude tam nějaký coop ?
        • Coop hra bohužel neobsahuje :/ ale je tam freeroam, tak aspoň něco :)
  • Radioaktivni_surikata
    Plants vs. Zombies je na Originu do 28.5. zadarmo ke stažení. Jestli už to sem někdo dal, tak sorry, ale nebudu se prohrabovat vším tím marastem kolem Watch dogs...
    • Inquisitor
      To už běží asi měsíc:)
      • Radioaktivni_surikata
        Tak proč to na mě vyskočilo doprčic až dneska, když jsem tam několikrát týdně *1*
  • Gambit92

    Watch_dogs denní světlo

    Pokud někoho štve vybledlost/"vyblitost" textur/osvětlení ve dne, zkuste si nastavit jas na minimum, trošku to pomáhá (S důrazem na to trochu)

    default
    https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t31.0-8/1547997_10201153891209697_7536486376822228874_o.jpg

    a na minimu
    https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t31.0-8/1669743_10201153891169696_6317927132226699152_o.jpg

    Ještě edit... jas/brightness hry, ne monitoru *1*
    • to hraješ na co? Low/Medium???
      • Gambit92
        Nehraju, sice mě tady za to asi zabijou ale čekám na ps4 verzi... nastavení na těch screenech je Textury na high, žádný AA, základní AO a všechno ostatní na high.

        V tomhle nastavení to na mojí stařičké gtx560 1GB s core i5 2500k jede na 20-25 fps, což je logické když textury na high doporučují 2GB Ram na kartě, kdybych měl v umyslu hrát to na pc tak to asi budu muset ještě zhodit dolů
        • VRAM ti to vůbec neovlivní. Je to jen marketingový tahák. Někde si najdi testy srovnávající průchody fps apod. s 2 a 4 VRAM na gpu a pochopíš, možná. Spousta z vás tu často píše mylné informace co se hardwaru týče.
          • Gambit92
            Neměl jsem na mysli málo fps ve spojení s VRAM ale nedostatek místa na ní pro neustále se donačítající textury a shadery, způsobující i vteřinové záseky hry
          • Vram neučuje fps panebože, ale plynulost hry. V Thiefovi jsem měl taky dost FPS a sekalo se mi kvůli nedostatku VRAM. Nedostatek VRAM=Neoptimalizace viz totálně letošní zprasené hry jako Thief, Wolf, Watch Dogs... Zaklínač 2 měl textury, jestli se nepletu 2048 x 2048 a jelo mi to v pohodě na max s gigovou grafikou...
          • Ano, nekteri sem pisou blaboly, treba ty ted. Zjisti si jakej vliv ma velikost RAM na vykon a mala napoveda... co se stane kdyz ju neoptimalizovana srajda zaplni. *5*
            • Jsi mimo. Zjisti si, co jsou to latence nebo percentily. Já se bavil o průchodu fps.

              http://alienbabeltech.com/main/gtx-770-4gb-vs-2gb-tested/3/
        • ok, díky..
    • Keyz
      Ke hře by měl být manuál jak co přesně nastavit a editovat aby to nějak vypadalo :)
      • Gambit92
        Lidi mají aspoň šanci podílet se na vývoji *15*
        • Keyz
          ...A pak vyvinout skoro jinou hru jako v případě Skyrimu s modifikacemi *15*
  • Tady si někdo fakt myslí, že verze ze Steamu je v něčem jiná, než ta z Warezu ? :D Je to uplně to samé kriste pane, akorát je to hacknuté. Je to normální finální verze, která se tak nějak zatoulala kam neměla cestou do obchodu na pult :) ... prober se, kde žiješ.
    • Keyz
      To není tak úplně pravda. Obecně warez verze PŘED vydáním se liší od té v originální ze steamu v den vydání často tím, že originální obsahuje patch (jestli je v den vydání), DLC (jestliže to si to někdo koupil), a různé jazyky.
      Warez verze v den vydání se pak jak píše krom cracku neliší.

      Tady je hlavně komedie, že to Ubisoftu vždy unikne předem. To je problém.
      • No hele nemáš pravdu, třeba Wolfa mám z *** :) a bylo to komplet s patchem, nic jsem neinstaloval, jen rozbalil, zapl a hrál. Vše funguje jak má.
        • Keyz
          Protože ho máš v den vydání. Den vydání je často pro různé země jiný + časové pásma.

          AC:IV vyšel snad týden předem.

          Ale jinak jo. Podstata je stejná. Je to prostě stejný jako koupená hra jen to má crack.
          • Jack1947
            Pan ucitel cestiny: Ja to myslim tak ze nekdy vyjde Proper... fix Repack je to chyba grupy ne cloveka co si to stahnul. BTW...
          • Jack1947
            Nekdy tam zustane i pulka ochrany a hra pak zere vice procesu *15* ... pak vyjde fix atp... klasika. *3*
            • Je to rukama a (ne)schopnosti stahnout funkcni verzi/crack, nikdy se mi nestalo ze by neco fungovalo jinak nez original, spatny fps, zaseky atd... *7*
  • owny

    Obrazem: Grafické porovnání mezi "Ultra" a "High" grafickým nastavením PC verze Watch Dogs a video prezentující destrukci aut. 

    Takže je to takové arkádovější GTA IV s o něco lepší grafikou (a to jen v některých ohledech), vydané o 6 let později. Cool.
  • Gambit92

    Nové Direct-feed screenshoty z The Order : 1886

    Pár screenů ze hry co hned po watch dogs tvoří v poslední době šílenství

    http://gearnuke.com/order-1886-gets-new-direct-feed-screenshots-shows-plenty-gunplay/
    • Obrazem: Grafické porovnání mezi "Ultra" a "High" grafickým nastavením PC verze Watch Dogs a video prezentující destrukci aut. 

      Takhle nejak si predstavuju next-gen vizual
      • God-of-War
        Tohle a Batman Arkham Knight. *4*
  • Obrazem: Grafické porovnání mezi "Ultra" a "High" grafickým nastavením PC verze Watch Dogs a video prezentující destrukci aut. 

    To si delaj srandu ne ?? Vzdyt to vypada uplne ... ja nevim prumerne ?? A to i na ultra !!! A co to je s tema autama to jsou z kremenu ze tak jiskrej .... ze bych tu predobjednavku zrusil ....
    • N0isy
      Líbí se mi jak na to všichni nadávají, ale líp by to sami neudělali a stejně u toho propaří několik večerů.

      Kritizovat. Nic jiného tu zdejší čtenáři neumí.
      • Vrook
        Nehodlám v žádnym případě řešit Watch Dogs. Ale k tomuhle stupidnímu komentáři se musim vyjádřit. Já si nedělám iluze, že bys nad svym komentářem nějak přemejšlel a nebyl to jenom vejblitek fanouška hry (respektive fanouška marketingový kampaně hry) zhrzelýho nad negativní odezvou. Ale co jinýho funguje jako práskání bičem pohánějící progres kupředu než kritika? A nad argumentem "líp by to sami neudělali", za kterej by se styděly i děti v předškolním věku, jsem si udělil takovej facepalm, že budu mít na ksichtě vobtisk ještě tejden... N0isy plsssss..
        • ucho
          kritika je fajn věc, ale je potřeba poslouchat kritiku od lidí, kteří za hru ani nezaplatili, nadávají na ni už prakticky z principu a stejně ji hrají? takovou kritiku přeci nejde brát vážně, protože to není kritika, ale prakticky neobjektivní hejt...
          • Vrook
            Já jsem to vlákno nečetl, Watch Dogs mě osobně nezajímá. Reagoval jsem pouze na tento komentář. Ano kritizovat z principu určitě neni fajn. Ale dá se kritizovat aniž bys hru hrál. Já jsem třeba kritik toho obchodního modelu, k tomu nepotřebuju hru hrát, abych si mohl stěžovat na to, že velká společnost vydá hru, kterou rozdělí do pětiset různejch edic pro maximalizaci zisku, prodává skiny a podobný hovadiny, který sype ze svýho nekonečnýho "happy merchant" nosu a dopředu osekává content, aby ty vořezky mohli prodat za další prachy jako DLC a podobně.
            Jinak komentář, na kterej jsem reagoval, je přesnej opak toho, co píšeš ty - taky jsem to do reakce napsal. Je to adorace a potírání kritiky taky z principu.
          • Aha, takze kdyz bude ve hre neco spatne a rekne to nekdo kdo hru zaplatil je to ok, a kdyz to rekne nekdo kdo hru stahl, nebo nedejboze vubec nehraje tak je to hate? Bud mas v hlave solidne nablito a nebo nechapes co znamena slovo hate a neobjektivni. Moulo. *7*
            • kennyB
              Jak může pan učitel češtiny nechápat tak jednoduchej komentář??? *1*
            • ucho
              Pokud si pozorně přečteš můj příspěvek a zkusíš vstřebat jeho význam, zjistíš, že to, co tvrdíš, se tam nepíše... Máš trochu problém s chápáním psaného textu.
    • C-BEAM
      na mňa tá grafika pôsobí sterilne, plocho... je to všetko síce uhladené, rozlíšenie textúr je dobré, modely ok ale všetko je akoby bez dotyku umelca. Musím povedať, že Infamous sa mi páči viac.
      • rozhodující je hratelnost, ne grafika, už je trapné jak pc hráči porad resi jen grafiku
        • Keyz
          Většina co kupuje tohle nesdílí. Jinak by se nikdo nepatlal s grafikou.

          Navíc proč nemít oboje? Není to možné? Mafia to dokázala, staré rpg a další hry, které měli ve své době dobrou grafiku :)
        • Já to taky nechápu (a neřeší to dle mě jen PC hráči), mně se grafika líbí, počkám si na nějaké recenze, pak uvidím jestli pořídím. Blejt tu nějaký teorie nemá smysl, akorát se tim děsej ti hlupáčci co si objednali edici za 2000
          • kennyB
            "Těm hlupáčkům" je úplně jedno, co tu kdo bleje. Já mám předobjednanou klasickou verzi a je mi to taky fuk. Jen by si měli ti, co tu psali nesmysly uvědomit, že tu většinou řešili warezovou verzi.
          • C-BEAM
            "mně se grafika líbí"

            prečo riešiš grafiku ?
        • o hratelnosti píše fanoušek Skyrimu.. lol
      • Infamous je úplně někde jinde. Tohle spíš vypadá jako GTA IV s hd texturama. Infamous je menší hra, proto jsem nečekal tak bohorovskou grafiku, ale tohle mě vyloženě zklamalo.
      • Keyz
        Nemá to tessellation *15*

        Proto je to ploché.

        Tvl GTA V vypadá v určitých ohledech lépe. Také se tam lesknou vozidla (sice asi ne tak suprově) ale jeden to na hodně starém krámu.
        • Tessellation s tím nemá absolutně, ale absolutně nic společného.

          Je to prostě špatně a sterilně otexturováno. Umělecká režie taky nic moc.
          • A nasvícení scény je katastrofální (pokud to je tedy opravdu na ULTRA).
    • Keyz
      Tohle je prostě na nic.
      Bez fakt nevíš nic a blbci to schválně dávají aby si někdo myslel jak to je super.

      Proč nenapíšou Ultra = takové rozlišení textur...
      Pak by bylo jasno, jako u nového Wolfa anebo modifikací pro Skyrim.

      Navíc na Ultra to údajně chce 3GB VRAM. To je sice zajímavé ale na to jak vypadá? To asi vše načte předem i to co nevidíš :) To možná bude také špatné řešení a zaklínač 3 to má podle toho co říkali o mnoho lepší. I Starý Skyrim to má udělané snad lépe. Sice modifikace zaberou hodně paměti ale lze si nastavit od jaké vzdálenosti to bude vidět kvalitně.
      - Zatím snad nejlepší Engine je Cryengine. Vypadá to skvěle a lze to vybalancovat aby to jedlo většině. Případně ten upravený pro Zaklínače 3.
    • ucho
      luxusní grafika
  • Mafia II Complete Pack za 10€ !!

    80% sleva a to se vyplatí *3*

    http://www.greenmangaming.com/s/cz/en/pc/games/action/mafia-ii-complete-pack/
    • Ta hra nestojí ani za tuhle cenu.
    • ucho
      když byl ještě GMG v dolarech, ten complete pack tam byl za 9,32 dolarů (jen pro info, zase tak velký rozdíl to není)

      jinak zde 2 hry od 2K za 9 dolarů dohromady, takže je možné sebrat Borderlands 2 + Mafia 2, ale zase to nejsou complete edice, což je k prdu
      http://www.nuuvem.com.br/promo/dose-dupla-2k
    • Anebo o 70 kč levněji, pokud se na gmg zaregistujete přes proxy.
  • Keyz

    Aiden Pierce: Vigilante Masturbator

    https://www.youtube.com/watch?v=1nCGPiFIhV4

    *15*
    • Miserius
      Ty totožný animace 3 NPC kolem 1:50 to je taky úžasný...
      • Gambit92
        Next gen open world sandbox... myslím že i GTA V je na tom s reakcema okolí líp
        • Keyz
          *15* Chtěl jsem napsat to samé. Navíc prdel, jak ty NPC reagují ve stejný čas.

          Navíc to se odehrává na vesnici? Zablokuješ dopravu a stojí tam 6 aut. Kde jsou ty zácpy z GTA...
          • Gambit92
            Ach ty zácpy na dálnicích .. Rockstar North jsou prostě čarodějové.

            Možná už chápu tu recenzi 7/10 na to webu co to měl dřív než všichni s tou citací na konci "Hráči budou chtít zůstat v Los Santos ještě o něco déle"
    • kennyB
      Ten maník v 1:26 mu zřejmě říkal, že se z toho může i oslepnout *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit