Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu jak mohou hráči obhajovat pořád špatné hry. Jako v ČR je to celkem fuk, my směřování her neurčujeme, ale že jim ty srance lidi kupujou všude na světě, to je bída.
    Nakonec nám nezbyde než hrát jen staré hry. A ono to vůbec nebude špatné :)
  • Na bundle stars (stránka co převezme otěže po posraném HIB) posledních pár hodin na zakoupení prvních tří dílů (s datadisky) taktické klasiky Commandos. Všichni rádoby drsní Dark Soulisti budou po dvou misích volat maminku, schválně si tuhle legendu zkuste sami:)
    • Ja ji zkousel jeste kdyz to byla legenda ale nejak jsem tomu neprisel na chut... hidden and dangerous jsem si uzil vic.
      • Hidden and Dangerous bylo proti tomu docela casual:). Ovšem jednička nebyla vůbec špatná hra, jen dost jiná, než Commandos.

        Ale chápu, Pyro to tenkrát trochu přepískli, no dnešní hráči už by asi dali sotva první misi:).
        • no nevim, jednicku jsem dal skoro celou jenom nozem a na konci s tim hradem jsem s nim nevystacil, tak jsem si stoup u brany za sutr s chumlem commandos, vystrelil do zeme, a pak postupne vystrilel vsechny nacky nabihajici jak kurata... (znova jsem to nehral, ale kdyz clovek nehraje jak vyvojar predpoklada, obcas se to zvrhne)
          • jedničku máš dát skoro celou jenom nožem .-).
            Ale těch save/loadů :))
  • Ja hru stahl na zkousku a vubec nevim co dodat. Watch dogs je pokus, pokus co sou schopni jeste lidi koupit, bohuzel jim prodeje ukazuji ze lidska blbost je nekonecna. Za 3 hodiny sem skoncil s hranim a ke hre uz se jen tezko vratim, pokud bych si ji koupil nadaval bych si, hry jako Watch Dogs jen podporuji pirateni. Ubisoft jsou lhari tehle firme uz nikdy neuverim. Druha vec co me mrzi sou recenze ktery vetsinou konci 8mickou, hracske hodnoceni na metacritic je ale jasny. Sbohem Watch Dogs zklamani roku!!!Posledni nadeje tak vkladam na podzim do Evolve!
    • kennyB
      Proč se mi zdá, že to tu píše jeden a ten stejný člověk???
      • Veskoslav
        Nezdá.
  • Keyz
    https://i.imgur.com/NRHeLh6.png
    https://www.youtube.com/watch?v=idA9BEA4Hxs#t=20
    *15*

    Zajímavé, že hráči tohle zaznamenají a odborníci v některých recenzích to nevidí jako problém.
    Zejména chyby v druhém videu nevidí jako problém.
    • MOAR http://youtu.be/rO3zFtAFZ-c
      • Hehe. Watch goats
    • ucho
      holt ne každý považuje za důležité nechat se srážet vlakem a páchat tak případně sebevraždu. o tom hra není, i když ano, vypadá to blbě (otázka je, kdo na to při hraní narazí). mimochodem nejde o žádný bug nebo nedodělek, někdo holt rozhodl o tom, že se to tak bude chovat. co za tím rozhodnutím stojí se ale asi jen tak nedozvíme.
      • Keyz
        Jasně, že to nemusí být důležité. Zejména ten vlak ale chyby v druhém videu jsou komické. To je hnus. Tohle kdyby mělo menší studio omlátí se mu to o hlavu....

        Ale museli počítat, že to hráči budou dělat. Tedy hráč na to narazí v otevřeném světe. Proto bylo lepší řešení v Mafia 2 kde ten vlak jezdil a nešlo ho nijak ovlivnit.
      • Inquisitor
        Já třeba v podobných hrách s otevřeným světem taky zkoušim různý blbosti. Člověk právě zkouší co mu hra dovolí a co stane když.. s tím holt vývojáři musí počítat.
  • shefield2

    Během prvních 24 hodin prodeje Watch Dogs si produkt zakoupilo více lidí, než tomu bylo u kterékoli jiné hry v historii společnosti Ubisoft.

    A sakra. Tady je krásně vidět, že když uděláte parádní marketingovou kampaň a vzbudíte v lidech pocit, že to "potřebují mít", tak se vám povede prodat jakýkoliv bullshit. Tohle je výsměch všem herním firmám, dělající vynikající hry, kterým se ale nedostává takové pozornosti.
    Ubisoft se teď asi přesvědčil, co na lidi platí. Takže očekávám, že podobný postup zopakují i u svých ostatních her...
    • Lepší Watch Dogs než COD 48 nebo BF 24. A hlavně to asi bude na všech platformách, mě by mnohem víc zajímaly prodeje čistě na PC.
      • Tak DEDSEC edice je pro sběratele přímo výtečně udělaná...myslím, že na té utržil Ubisoft dost peněz..jinak prodeje na PC bych taky rád viděl...Koupě WD u mě byla takový middle finger Rockstaru za GTA V ...
        • Lukyz
          Dedsec Edice je překrásná *14*

          https://drive.google.com/folderview?id=0BwmgJZ2y9ZPbQjI5VHZ0R1VEYjg&usp=sharing

          Na fotce není úplně všechno *1*
          • Kozy
            Nikdy nepochopim proč si lidi kupojou takovýhle voloviny.
            • Vrook
              Taky to nechápu.. ta dobrovolnost voblíknout se do triček Watch Dogs a vověsit se plackama Watch Dogs, neboli zaplatit Ubisoftu za to, aby ses mohl stát chodící reklamou na jejich hru je fakt neuvěřitelně smutná. A to nehledě na to jestli je Watch Dogs špatná nebo dobrá hra..
            • Kozy
              Nikdo tě nenutí.
            • ja zase nechapem preco volovia musia pisat do fora urceneho pre ludi
          • Byl jsi na launch party?
            • Právě, si říkám :) Soutěžils? :)
            • Lukyz
              Jo, odtud ty placky a plakáty + tričko zadara *2*
        • To skoro zní, jako kdybys nechtěl GTA5 koupit až/jestli na PC vyjde ^^
          • Pokud nevýjde na PC koupím ho na konzoli co mě zbude..do té doby čekám..
          • Veskoslav
            Tak já už neplánuji kupovat GTA V i kdyby vyšla.
            • Taky mě to napadlo, ale na druhou stranu proč ne, třeba v nějaké slevě. Ale na třetí stranu, pokud by PC verze byla podobně vylepšená oproti konzolové, jako to bylo v případě čtyřky, tak bych se asi nechal přemluvit.
  • Watch Dogs: "true next-gen experience"

    http://youtu.be/idA9BEA4Hxs

    Kdyby to ještě někdo neviděl.
    • God-of-War
      Boze ta hra je totalni sra*ka... 5 let vyvoje. *7*
    • Miserius
      Ach jo, to je fakt tragedie... Prijde mi ze dost lidi ma radost z toho jakej to je fail... Me mrzi ze hra ktera vypadala nadejte je ted takova ostuda...
      • Já mám jako vždy radost z toho, když si někdo předobědná hru a pak se vzteká, že to není stejné, jako v promo materiálech. Dobře jim tak.
        Nicméně, jako tragédii bych to úplně nehodnotil, jen to prostě není taková úžasně hvězdná hra. A ještě má Uplay.
    • ucho
      Pohoda. u otevřenýho světa vcelku normální. Takových věcí byla v GTA 4 tuna...
      • To jsme asi oba hrali jine GTA... ja nerikam ze GTA 4 bylo dokonaly ale co se tehle detailu tyce tak to bylo na uplne uplne jiny urovni.
        • ucho
          GTA exceluje hlavně fyzikou, tam ho překoná máloco u takto otevřeného světa (asi dlouho nic).

          https://www.youtube.com/watch?v=zYTQC-SzN3k

          a s houpačkami je v GTA 4 obecně sranda:
          http://youtu.be/kvxuz8cOH8g
          • Ja myslim ze to video to docela pekne shrnuje a rozhodne to neni jen o fyzice. Auta ve watchdogs nemaji vubec vymodelovany spodek vubec. Je tam cerna placata textura a kola se proste vznasi ve vzduchu... v roce 2014! To bych pochopil u goat simulatoru ale u AAAckovy open world hry?
            Je to proste tisic detailu ktery z toho ve vysledku delaj neco u me proste nema sanci.
            Ja jsem tusil ze to tak dopadne ale rikal jsem si ze maj venku uz par let skvelou a moderni open world hru a ze si treba vemou ponauceni jakym smerem jit...
            Doufal jsem ze alespon to slavny hackovani bude k necemu ale zda se ze ani to nedokazali do hry implementovat...
          • Erh, nejenom fyzikou http://youtu.be/JGRsrFdwb2c

            Škoda, že snad všechny glitch videa z GTA5 jsou z GTA Online...
            • Já to říkal celou dobu, že GTA IV je technologický div, který v mnoha ohledech nebyl překonán žádnou jinou hrou (v mnoha ohledech ani Crysis). Enginy nejsou jen o počtech polygonů, AA a DOF. Fyzika, interakce, streamování, vliv efektů na skutečnou hratelnost...

              V GTA je tak neskutečné množství práce, až se tomu nechce věřit...
            • Vrook
              Ucho: Jak to myslíš, že hry už lepší nebudou? Než Watch Dogs? Tak to už lepší hry jsou a WD maj k tomu nejlepšímu, co dnes dokáží herní vývojáři nabídnout, setskarafagothimlhergotsky daleko - a to po všech stránkách.
              .. A všeobecně? S tim bych si taky dovolil nesouhlasit.. ten vývoj se zpomalil, ale dopředu to jde. Jen se nesmí utrácet víc peněz za marketing než za vývoj no..
            • ucho
              nevím, v jakém světě žiješ, ale hry už o moc lepší nebudou...
            • Ano, jiné enginy. Taky skoro šest let časový rozdíl. Šest let!
            • ucho
              ano, WD není GTA, jsou to dvě rozdílné hry, kde se řeší věci jinak, běží na úplně jiných enginech.
      • Vrook
        Já nevim no... jako bourat sporťákem do náklaďáků, který vodlítnou padesát metrů a šestkrát vybouchnout, zatimco ty si jedeš vklidu dál s pěticentimetrovym škrábancem, narážet do lidí a zasekávat se o nějakej vzduchovej blok přičemž ani u tvojí postavy ani u npc neni ani náznak nějaký ztráty balancu, extrémně průhledný skripty když do sebe maj nabourat auta na hacknutejch semaforech (srsly prostě se rozjedou na těch pár metrech takovou rychlostí, že po nárazu začnou hořet a vybuchovat), to všechno mi přijde docela alarmující na next gen hru z 2014, která byla takovou dobu tak masivně natloukaná do hlavy každýho, kdo má byť jen ponětí, že nějakej herní průmysl vůbec existuje, a která byla ještě odložená, aby jí vývojáři doladili.
        Já neřikám, že Watch Dogs je totální s*ačka, určitě to dokáže zabavit a proč ne, ať si každej hraje, co chce.. Ale neni to imho hra hodná takový pozornosti, kterou si vpodstatě Ubisoft jenom zaplatil. Věřim tomu, že kdyby polovinu peněz, co dali na marketing, nacpali ještě do tý hry, tak to vypadá úplně jinak.
        Zkrátka to neodpovídá tomu, co bylo avizováno a lidi by měli trochu přemejšlet a uvědomit si, že by hry měli hodnotit svojí hlavou a nenechat se koupit reklamní kampaní. Jsem na sto procent přesvědčenej, že kdyby to nemělo takovou reklamní masírku, tak se budou osobní hodnocení hráčů naprosto lišit. Tohle je pak totiž o tom, že marketing v člověku vyvolá tak extrémní natěšenost, že jakákoliv objektivita při hodnocení po vydání hry jde stranou..
      • owny
        v takovém možství a tak bijící do očí rozhodně ne
        • Inquisitor
          A hlavně kdy vyšla GTA IV a tohle má být nextgen. A stejně GTA vychází jako vítěz.
      • Jo? Neviditelný zdi? Absence váhy všech předmětů, včetně aut? Ty divně se rozlamující sloupy?

        GTA4 má leda tak houpačky.
        • Lukyz
          Neviditelnou zeď jsem zatím ve hře nikde nepotkal. Tahle konkrétní oblast je součást SP kampaně, takže to je možná důvodu, ale jak říkám - na nic jinýho sem zatím nenarazil. Mě osobně celkem mrzí ty instant brzdy u vlaků...
          • No vzhledem k tomu, jak se ve WD auta obecně chovají, se nedivím, že se jim nechce je vystavovat situacím, kde by se měly třeba převrátit na střechu nebo něco *15*
        • ucho
          neviditelné zdi, létající lidi a našlo by se spousta dalších unikátních věcí, včetně chyb v mapě, kde člověk taky vyleze a vleze, kam by to nečekal. no tak WD mají jednodušší řešení pro fyziku rozpadajících se objektů, holt se takovými detaily tolik nezabývali a nepřišlo to vývojářům tak důležité.
          • Neviditelné zdi si opravdu, ale opravdu nepamatuju kromě snad jednoho případu, kdy tam zeď sice je neviditelná, ale má být viditelná. Ostatní chyby, nedodělky a vůbec příšernosti (co to má být za volovinu, že auta dopadají snad vždy na kola?) jsou ve WD mnohem většího kalibru.
    • Toho jsem se presne bal...
  • Watch Dogs.

    No tak se potvrdilo ceho jsem se obaval Watch Dogs neni hra na PC a ani nikdy nemela byt je to hroznej port nic vic. A na to ze hraju na Ultra tak grafika taky nic moc hlavne pres den je to hodne znat. Ovladani je strasny auta skoro neovladatelny a i ovladani postavy je takovy nemotorny. Jsem opravdu zklamanej podle me to mely dat jen na konzole ale tak prachy jsou prachy.
    • Lukyz
      Sto lidí, sto chutí - u mě spokojenost *3* Asi jsem jeden z mála, ale technický problémy nemám absolutně žádný - když nepočítám Uplay to je snad jediná vada hry. Mulťák příjemně překvapil, příběh (ještě jsem nedohrál) se mi zatím líbí, sidemise taky, ovládání aut - opět dle vkusu, za mě horší než v GTA IV,ale lepší než ve Sleeping Dogs. Jedinou výtku bych měl snad jen k volbě muziky "rádií" je to všechno ve stylu "Evropa 2" GTA mělo hromadu stylů, každý si vybral - ke spokojenosti by mi stačila možnost nahrát vlastní MP3, ale co už. Hra mě baví, peněz nelituju *5*

      BTW kdyby si mě někdo chtěl přidat na Uplay: Lukyz88666 *3*
      • Watch Dogs.

        Ja nemam vylozene technicky problemy hra slape v cajku. Ale herni mechanika mi prijde pro PC zdibec nedotahla. Dam tomu samozrejme jeste par hodin ale zatim tak nejak prumer. Sleeping Dogs jsem nehral takze to nedokazu posoudit ale co se jizdnich modelu tyce tak je serie GTA daleko lepsi. No muziku tu radsi ani nezapinam *1*
    • kennyB
      Být to jenom na konzole, tak by se tu zase nadávalo, že už konzolisti mají GTA a teď ještě tohle *1*
      • Watch Dogs.

        Taky fakt
    • ucho
      njn, tak jsi utratil litr zbytečně, tvoje věc :D
  • PES14 career mode/ heart funkce bug

    zdravim, chtel jsem se zeptat jestli nekdo hrajete karieru v novem pesu a taky mate problem s tou ''uzasnou'' novinkou heart? pri vydani hry ta funkce sla mizerne nebo obcasne, po asi peti patchich ta funkce funguje obracene, to znamena ze kdyz vyhraju nekolik zapasu tak postupne vsem dochazi a kdyz jednou za cas prohraju tak najednou se celemu tymu zvysi !! a aby toho nebylo malo tak pri vypnuti a zapnuti hry dalsi den se nekterym hracum, kteri ji posledne jeste meli, uplne vymaze.... a samozrejme ta funkce se vubec nemeni pri zapase at uz dam gol ci dostanu nebo fauluju, porad ma stejne hodnoty u vsech..mate nekdo podobny zkusenosti ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit