Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    Nějak jsem to tu nenašel, tak se kdyžtak omlouvám, jestli už to někdo psal.. na Originu je Dead Space 1 zadarmo.
    • děkuji ti, dobrá vílo, zrovna mám chuť se večer bát.. akorát s rychlostí mého připojení si zahraju až zítra, sakra *16*
  • NavrySS

    Poraďte hru.

    Zdravím, poradíte nějákou hru / klidně starší, na dlouhé večery? *3* Jen prosím, aby to nebyla tahovka. Díky za odpověďi *3* .
    • Vrook
      V tejdnu jsem tu sebral Guacamalee od nějakýho dobráka a neni to vůbec špatný. Jen si zvyknout na ovládání nebo pokud máš, tak připojit gamepad. Taková plošinovka celkem i vtipná. Takže doporučuju.
    • Miserius
      Nějakej žánr neupřednostňuješ? Takle ti můžu řict jak Company of Heroes tak i Batman Arkham hry a nebo 100 jiných :D
      • NavrySS

        Microsoft se chystá rozšířit nabídku demoverzí pro Xbox One.

        No bral bych něco oddechovějšího, čili indie / strategii / arkádu. *3* Momentálně mám rozehrané Tales of Two Sons a Jazzpunk, chystám se na CoH ale kdyby jste věděli o zajímavém FPS klidně pište *3*
      • Jack1947
        Kdyz Batman tak hlavne 1 , 2 hry... ( 1 urcite nejdriv) Origins muzes defakto vypustit nebo ne , zalezi na tobe. )

        Takze... tak tak. Urcite taky ty Indie neni tajemstvim ze vetsina z nic hrave prevysi kvalitou trapne AAA srajdy. Tam by se dalo dlouze vypisovat ktere zato stoji...

        Treba... Rogue legacy, Shank1,2 , fist puncher ovsem zalezi na tom co uprednostnujes a jak dalece si otevreny novym/jinym napadum. Hotline miami urcite zvlast kdyz vyjde co nevidet 2dil nebo Retro city rampage. *3*
        • co se týče indie her tak za mě Super House of Dead Ninjas a One Finger Death Punch (aneb hra co nemá aspoň 4 slova v názvu není pořádná hra)
    • Mirror of Fate HD
    • Horst_Fuchs
      The Binding of Issac
      Silent Hill 2
      Closure
      Cry of Fear
      Aquaria
    • Tilwaen
      Co třeba klasika Red Alert 2? Momentálně to mám znovu rozehrané a nic ze své hratelnosti to ani po letech neztratilo. Dále nejsou vůbec špatné třeba Company of Heroes, Civilizace, Anno, Banished, ... Ani nevím, proč se mi k "dlouhým večerům" nějak automaticky asociují strategie :-) Upřednostňuješ vlastně nějaký žánr?
      • NavrySS

        Od osmi večer začíná na stanici Sport 5 nový automobilový pořad Garáž, který připravují naši kolegové z ifaster.cz. Tak se mrkněte, ať jim uděláte radost!

        K večeru bych spíš nějáký ten oddych, čili se mi strategie zamlouvají, spíš mi dělá problém ten Red Alert 2 protože mi nejde nainstalovat *9* A nějákou indie, neznáte? *3*
        • Tilwaen
          Co Ti ten RA2 píše, že nejde nainstalovat?
        • Keyz
          Xenonauts. To ale není zrovna lehká hra. Dlouhá by ale měla být.

          Navíc brzo bude venku a ta aktuální verze by měla být hodně podobná té finální.
        • Settlers 2 na GOGU..už sem v tom po večerech utopil desítky hodin..dobré je že si naklikáš a můžeš se věnovat 10 minut něčemu jinému..bežně to mám puštené a vařim nebo se věnuju něčemu jinému..
          • NavrySS

            Díky ! :)

            Díky moc všem, FTL jsem hrál dost dlouhou dobu,a podepsalo se to na mojí (ne)trpělivosti *15* Každopádně Tales of Two Sons rozhodně vyzkouším a Company of Heroes taky, jako zarytý fanda 2.sv.války *3* Settlers mě kupodivu moc nebavili, něják postrádám smysl pro zábavu *13* ..Jinak díky moc všem *2* .
        • Znám. Na oddych z indie třeba Limbo či Brothers: A Tale of Two Sons.

          Pak ještě Super Meat Boy, Hotline Miami nebo Vector, ale pozor, objektivně to oddechovky nejsou, zato subjektivně se u toho odreaguju jako snad u žádný jiný hry.
        • Jednu z jejlepších her posledních let FTL: Fater Than Light, teď vyšel celkem slušnej addon, takže obsahu je tam hodně(i když FTL moc oddychovka neni, když hraješ na easy tak to tak hrozný neni, ale lehký taky ne), jinak Banished a Company of Heroes určitě vyzkoušej.
        • Jestli nevadí tahovka, tak Bitva o Wesnoth. Ale scénáře po začátečnických mě zničily...
          • Jo a do příště se naučím číst...
    • Na dlouhé večery je super Prison Architect, zásek od 11 do 4-5 do rána se mi nestal snad 10 let. Dále třeba Space Engineers.
  • Keyz

    Mount & Blade: Warband

    N6?3G-9EPGA-ZN!IE

    ? - Poslední číslovka v času kdy byl na games přidán článek o prvních záběrech z multiplayerového hororu Flock
    ! - První písmeno jména hosta který hrál s Pavlem dnes Dark Souls 2
    • Diky, o vikendu zkusim :)
  • Skywind - Official Development Video #2

    Skywind - Official Development Video #2
    http://www.youtube.com/watch?v=QT0wo3q3HXc
  • Alpha Centauri

    Jak se teď hodně mluví o nové sci-fi Civilizaci, tak GoG má teď za necelou padesátikorunu původní Alpha Centauri, jejíchž kvalit, hádám, asi novinka stejně nedosáhne, takže:
    http://www.gog.com/game/sid_meiers_alpha_centauri#
  • Horst_Fuchs

    Neplatný voucher Level 239?

    Ví někdo jestli jsou ty přiložený vouchery na digitální verzi nějak časově omezený?¨

    Mě to píše jen "Zadaný aktivační kód není platný."
    • ringmancz
      platí měsíc, než vyjde další číslo
      • A platnost toho klíče na Steam, co dojde mailem je jaká?
    • MickeyMutant
      Je to jako v telešopingu, Horste. Časově omezená nabídka do vyprodání zásob.
  • Wildstar Beta

    Klic do bety Wildstaru, staci se prihlasit na webu NC softu https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/plaync_login.pl: 9SU9-FSK6-VF29-TDXL-8FZM
    Preji prijemnou zabavu, ja bohuzel nemam cas a blbne mi login *16* .
  • Obrazem: 40 screenů z Dark Souls II v rozlišení 3840x2160.

    Některé lokace jsou velice pěkné a některé jsou kure*vsky odfláklé.
  • WhySoSad

    Obrazem: 40 screenů z Dark Souls II v rozlišení 3840x2160.

    Nějak nechápu, to jsou upscalovaný screeny z konzolí a upravený nebo to je z PC verze ? Každopádně vypadá to jako přes kopírák, akorát ve vyšším rozlišení...
    • Bez toho, abych viděl jakékoliv jiné screeny z té hry, tak mi přijde celkem zjevné, že je většina postprocessingu a jiných efektů (včetně stínů) vyplá.
    • Je to z pc verze. Poznáš to lehce dle textur.
      • WhySoSad
        Tak to se opravdu nevytáhli, na PC jsem to čekal podstatně líbivější...
        • Co jsi čekal, že budou kvůli pc dělat úplně jinou hru? To je docela blbost nemyslíš? Můžou přidat nějaké texuty apod. ale zázrak z toho enginu se udělat nedá. To by musela být PC-verze samostatně ve vývoji s nějakým upraveným enginem a to se v této době nenosí.
          • Keyz
            Nemusela.
            Na jak to trvalo tak mohli přidat lepší textury a například dodat některé efekty a hlavně stíny. I když tam nevím, zda to není jejich debilním enginem. Spousta efektů, se lehce přebere, protože Nvdia a AMD pomáhá tvůrcům.

            Textury, jsou snad nejvíce jednoduché. Tohle je prostě hnus. Malé rozlišení i když to je větší jak na konzoly. Podle vzhledu mají amatérské texury pro Skyrim větší rozlišení a i tak to zabere minimum paměti a to je Skyrim větší hra. Tedy zde by to rozhodně počítače netavilo :)

            Ale souhlas, že by to museli plánovat předem. Když máš prostě textury pro konzoly a i další věci, tak se to složitěji předělává. Když máš textury které jsou kvalitní, tak to je lehčí. Prostě je zmenšíš pro obě platformy podle potřeby.

            Jestli se na to vykašlali, tak by se to mělo promítnout v hodnocení. Tedy jestliže, někomu připadá špatné, že lhát se nemá (jejich sliby). Navíc, tohle nebyl zpětný port jako v DS 1. Tam byla benevolence na místě.

            Komentář na té stránce kde to lze porovnat to asi vystihuje: "Looks like a console game with the resolution blown up."
            • A nevím, co se rozčiluješ, podle chatu u lets play jsi viděl jedničku jen z rychlíku
            • V čem lhali? Byla dostupná beta, takže si ty kecy nech. Všichni si mohli prohlídnout, jak vypadá beta. Že ukazovali něco při prvním uvedením hry není nic nenormálního, beztak nevěděli kam bude hra mířená.
  • Thorleif_cz

    Baldur's Gate: Enhanced Edition

    Vyšlo Baldur's Gate: Enhanced Edition (remaster od studia Beamdog) na androidy, je k dostání na androidím Google Play za cenu 181,78kč. Pro pohodlné hraní doporučuji zařízení s obrazovkou větší než pět palců. Na mém HTC EVO 3D se to sice dá, ale je to velmi titěrný a dialogy se dost blbě čtou...:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit