Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment

    Obrazem: Několik ukázek možností nově přidaného foto modu v inFamous: Second Son.

    No jako jestli takto vypadá grafika i při hraní, tak je to celkem mazec..
    • ringmancz
      řekl bych, že vypadá ještě líp, protože ty obrázky jsou dost zkomprimovaný
  • GSPD

    V německé verzi Wolfenstein: The New Order nenaleznete jedinou svastiku a nacisté se budou nazývat "Regime".

    Až tak se stydí za svou historii ? V Americe taky nejsou pyšní na to ,jak se chovali k černochům a indiánům ale cenzuře hry a filmy z takovouto tématikou nejsou.
    • Horst_Fuchs
      Je to každopádně docela vtipný v kontrastu s postojem takovýho Japonska. To se ke svým válečným zločinům a minulosti staví přesně opačně než Němci, skoro jako by se nic nestalo.
    • Jack1947
      Jo ale stale to budou nacisty i bez svastiky a prejmenovani... kdyz uz cenzura tak kytickova nebo duhova krev... Nemci by mohli predstavovat treba plevel ( no je tu plants vs zombies no ale stejnak, nebo bez krve)

      Tahle cenzura neni zadna cenzura pokud by teda cenzurou byt mela coz asi jo. No... Nemci jsou holt nemci no, to uz nezmenime ale muzeme to potlacit (cenzurovat).

      Pritom svastika byl skoro az symbol miru... akorat to Hitler zprznil a obratil proti zidum. Nuze...
      • Vrook
        http://ampp3d.mirror.co.uk/wp-content/uploads/2014/02/Tim-and-Eric-Space-Explosions.gif

        Napiš knihu, Jacku. Bys byl bezpochyby taková česká verze Jamese Joyce.
    • Vrook
      To že hodlají německou verzi takhle drsně zcenzurovat je zvláštní, přitom většina němců, kór z generací na které je ta hra a videohry všeobecně cíleny, se za historii nestydí, páč si uvědomujou, že oni za ni nemůžou a naopak postoje mezi mládeží tam jsou asi nejvíc proti-fašistické z celé Evropy. Navíc jsou k dialogům o historii - o druhé sv. válce a třetí říši - poměrně dost otevření, takže mi nepřipadá, že by za tim stál nějakej vyloženě státní aparát Deutchlandu. Za podobnejma represema, cenzurama a podobnejma nesmyslama jsem si za poslední dobu ale zvykl hledat a nacházet Evropskou Unii, takže osobně bych možná tušil odkud vítr vane. *7*
      • Pilgrim66
        Pokud by ji tam nechali, tak by ta hra v nemecku vubec nemohla vyjit. Uprimne je to volba nemecka, kterou respektuju. Vyrovnat se s necim jako je druha svetova a hlavne šoa (holocaust) je hodně složitá a časově náročná věc. Třeba do cca 80 let se o tom v Německu vůbec nemuvilo. Mladá generace (hlavně v NDR) byla v situaci, kdy se o tom vůbec neučila.

        Jinak s EU tohle nemá nic společnýho. Tyhle pravidla tam byla roky předtím než vůbec EU vzniklo.
        • Vrook
          Osobně se v právním nastavení ohledně nacismu v německu vůbec nevyznám a uznávám, že to neni vůbec banální a jednoduchá věc. Ale ty dnešní generace mladých němců do 30ti let jsou s tim z osobních zkušeností naprosto v pohodě. Dokonce přijímaj i vtípky (lehčí) na to téma.
          Evropská Unie mě napadla, protože regulace, cenzura, kontrola a nařízení jsou v EU dnes téměř trademarkem a bohužel jsou jedinými nástroji, které Brusel používá.
      • MrSanta
        Nemyslím. Sice nejsem odborník, ale němci mají docela přísné zákony proti 'propagaci' nacismu. Podobně cenzurován byl snad už i původní Wolfenstein a Doom měl se svastikou taky problémy. Každá hra s hakenkroujcem prochází úpravou. Prostě tam ten zákon mají postavenej docela tvrdě. EU bych v tomhle nehledal. Akorát mě trochu překvapuje ta změna na 'Regime'. Soudím, že v Bethesdě chtějí mít jistotu a hážou pryč vše, co by mohlo být závadné.
        To mě spíš přijde divná jejich cenzura krve ve filmech v TV, kdy i po 22. hodině jsou ty 'nejlepší' scény v akčních filmech vystřiženy tak nešetrně, že to kolikrát ani nedává smysl. Nejlepší je to u rubacích filmů.
        • Veskoslav
          Původní Wolf byl v Německy zakázán v době vydání:)
          • MrSanta
            Tak tomu říkám ultimátní cenzura *15*
    • Veskoslav
      Poněkud srovnáváš nesrovnatelné. Němci jdou po tom tvrdě, sami se za svou minulost rozhodně nestydí, ale narozdíl od "SSSR" a spol se se svou minulostí vyrovnali. To s tím, jestli se stydí nebo ne, nemá nic společného. Doporučuji si o tom něco zjistit;)
      • Zakazovat grafický symbol nemá nic společného s vyrovnáním, to je jen čisté pokrytectví. Oni němci mohou třeba v leteckém simulátoru házet Bomben auf Engeland, ale bombarder nesmí mít na směrovce hákoš...
      • Keyz
        To se s tím vyrovnali tak, že o tom nic nesmí vyjít *1*

        To není vyrovnání ale cenzura. Historickou knihu nemůžeš, vydat, film také ne prostě nic. Debilové. Mlčením se lidé nepoučí.
      • Vrook
        Tak tak, každá mocnost či bývalá mocnost má svůj způsob s vypořádáváním se s historií. Němci na tom jsou rozhodně nejlíp, ač tu v hospodách a mezi běžným lidem se nadává na němce seč to lítá (tolik k našemu vyrovnání).
        Rusáci jsou na druhou stranu na svojí sovětskou minulost pyšní a nejraději by lesk a bídu svazu vrátili zpět, o což taky očividně usilujou.
        Američani jsou někde mezi - točej patetický filmy o otrokářství (12 let v řetězech), standing ovations prvnímu černýmu režisérovi co dostal oscara a v podstatě i zvolení Obamy byl takovej akt vypořádání se s historií (a jak se jim to nevyplatilo). Přitom třeba tim filmem se dá konfrontovat ta nepříjemná část americký historie mnohem víc do hloubky a zároveň mnohem atraktivněji, jako to třeba udělal Tarantino s Djangem. Vlastně si myslim, že Tarantino svejma filmama udělal pro černošskou kulturu mnohem víc, než kdejakej afroameričan. *15*

        EDIT: Jo a postavení slova "nigger" do téměř nelegální sféry, to je naprostá absurdita, která neřeší naprosto nic, kór když na sebe každej černoch na každym rohu tim slovem pořvává. Prostě nesmysl všech nesmyslů.
        • MrSanta
          U nás se nadává na němce? Já měl za to, že u nás jsou za deb*li spíš francouzi *1*
          • Vrook
            Na němce dost, ale tak vyrůstal jsem v sudetách. Přežitek nadávat na američany a šířit fámy o jejich nízký průměrný inteligenci ani komentovat nebudu, páč lidé, kteří toto vypouští, slouží paradoxně jako důkaz, že na světě jsou idioti všude úplně ve stejném poměru. Ale francouze si maximálně lidi dobíraj a utahujou si z nich v jistých válečných souvislostech. Tak třeba... Inzerát ve francouzských novinách: Prodám pušku z počátku 20. století. V dobrém stavu, nikdy nepoužitá, dvakrát puštěná na zem. *15*
            • Díky uživatelům Vrook a Veka. S těma vtipama na francouze jste mi fakt zvedli náladu.
            • To nadávání na němce ti můžu jako taky "sudeťák" potvrdit, je to tu dost zakořeněný. S francouzema jsi mi připomněl ještě jeden vtípek. "Francouzské tanky mají 4 stupně rychlosti: 1 vpřed a 3 zpátečky" :-D
    • NavrySS

      V německé verzi Wolfenstein: The New Order nenaleznete jedinou svastiku a nacisté se budou nazývat "Regime".

      Tak není se čemu divit,některé činy se nedají odpustit ani po X. letech. *3*
  • NavrySS

    V německé verzi Wolfenstein: The New Order nenaleznete jedinou svastiku a nacisté se budou nazývat "Regime".

    Pokud se hra bere v souvislosti s dobovou přesností a postavavami co v ní sehrály důležité role s nadsázkou, pak nevidím absenci svastiky a označování nacistů ''Regime'' jako problém. Na hru se těším *3* .
  • jindra.veliky
    taky mate greenmangaming, tak přetíženej? *10*
  • Video: Předělávka Metal Gear Solid V: The Phantom Pain traileru s názvem Red Band v GTA V.

    Tak tohle je ale naprostá paráda. Asi nejlepší předělávka traileru jinou hrou, co jsem kdy viděl. Jen jsem nepochopil ty mimozemšťany, ale i tak skvělý.
  • Baldur52

    fajn hudební OST za dolar..

    The Banner Saga, DEVICE 6, Broken Age: Act 1, The Floor is Jelly, LUFTRAUSERS
    http://www.gamemusicbundle.com/
  • prudislav

    Dynasty Warriors 8 XL Complete Ed. STEAM

    https://www.youtube.com/watch?v=egBRDNBBD80
  • konečne !!!

    http://eu.battle.net/en/int?r=hearthstone

    už aj na iPade *15*
  • ringmancz

    Neoficiálně: Od 21. dubna 17:00 do 5:00 následujícího dne proběhne plánovaná údržba PSN. Očekávejte omezený provoz služby.

    je to oficiálně a bude to od 18:50 od 0:50 našeho času
    • braveman
      Díky za informaci, upravím.
    • Miserius
      A pokud byl člověk nedávno připojenej tak se nic nestane, bude normálně moct hrát multiplayer...
  • Vrook
    http://s18.postimg.org/5dksawviv/Day_Z_konzole.jpg
    Nevim jestli to tu už nebylo, poslední dobou jsem to tu nějak vytrvale nesledoval.
    Port DayZ na konzole si popravdě ani neumim představit, to ovládání, engine atp.. Nejsem z místního anti-konzolovýho týmu, ale že je DayZ, potažmo cokoliv splácanýho z Arma enginů vod Bohemky, na konzole moc komplexní, mi přijde jako objektivní fakt.. Je ale fajn, že to snad hoděj klukům na Slovensko, ať s s tim poperou, a nebudou se zdržovat při přidávání contentu do PC verze.
    Každopádně slovenský hospodárky maj u mě plus za označení DayZ jako lovecké hry. Ať už to vzniklo jakymkoliv omylem, tak je to asi nejpřesnější popis. *15*
    • No, v bleskovkách přeci bylo, že port se chystá až bude pc verze dokončená/bez chyb. Bohemku mám moc rád, ale jejich hry jsou občas stejně geniální jako frustrující, takže bych viděl konzolovou verzi tak za 2/3 roky nejdřív podle toho kdy vyjde finální verze dayz s kompletním obsahem na pc. Jinak v dayz standalone mám kolem 30 hodin a už asi dva měsíce, když se snažim občas připojit tam mám do 5 minut desync, nemůžu hrát dál a nechce se mi začínat novej charakter. Takže mají ještě hodně práce, ale určitě by bylo skvělý, kdyby se taková hra rozšířila mezi co nejvíc lidí.
      • Vrook
        Bude to na dlouho a jsem dost zvědavej, jak se vypořádaj s optimalizací na konzole kór když bude jednou hra dejme tomu hotová a bude tam o 100% víc obsahu.
        A s tim desyncem nevim, já takový problémy nemám a od začátku se mi smazala postava jen jednou při nějakym velkym patchi, jinak mam postavu kterou jsem zakládal asi před dvěma měsícema a ani s žádnym serverem jsem neměl problém. *15*
        Nejhorší na opravě těchdle bugů s připojením je imho fakt, že každej počítač i ty detaily připojení jsou unikátní a prostě když je někde problém, kterej zrovna nemá dost lidí na to, aby si mohli nějak hlasitěji stěžovat, tak je to smůla. Ale zkus napsat na nějaký to oficiální DayZ fórum, popřípadě pak na nějaký menší komunitní.
        • Já jsem ze začátku myslel, že to bylo kvůli tomu, že jsem skákal ze serveru na server (ne abych si hru usnadnil, což je v případě dayz blbost, ale protože jsem měl skoro vždycky nějakej problém, nebo byl prostě odpojenej). Když po x hodinách hraní konečně najdu M4, vidím jí za oknem, ale kvůli desyncu nemůžu otevřít dveře a pak mě to odpojí tak je to celkem k vzteku. Tím pádem jsem zkoušel víc serverů za krátkou dobu a asi mě to jako ochranu před lidma co si na prázdném serveru nahrabou zásoby a pak jdou na plný střílet, do čeho se dá prostě bloklo. To bylo tak před dvěma měsícema a od té doby jsem zkoušel hrát tak třikrát a pořád to samé. Takže si pár měsíců počkám, až přidají pořádné množství věcí, trochu je odladí a začnu asi od začátku. Jinak k těm konzolím a optimalizaci si myslím, že to bude pro pc jako moje jenom přínos (fx 6300, Radeon hd 7850, což není žádnej high-end, ale úplná kraksna taky ne). Budou muset optimalizovat pro využití víc slabších jader a s tím jak si hry od bohemky s amd procesorama (ne)rozumí by to mohlo jenom pomoci.
    • A tak proč ne? Pokud se to na konzolích bude prodávat, tak je to jen další logický krok.
      Nebojím se toho, že hra je "příliš náročná pro konzolové publikum" a ovládání už vůbec ne (to se dá vždycky upravit na gamepad, nebo přidají podporu klávesnice a myši), ale spíš jsem zvědav, jaký bude průběh schvalovacího procesu u MS a Sony, protože, jak předpokládám, hra musí splňovat nějaké technické kvality (méně bugů, musí to nějak jet), což hry od Bohemky moc nesplňují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit