Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hitokage

    Spekulace: Začali práce na Final Fantasy X-3 a novém Dissidia: Final Fantasy.

    Ještě byste mohli přidat *facepalm* smajlíka, když děláte tu aktualizaci webu. Teď by se docela hodil.
  • PS4 verze Kingdom Under Fire II bude mít mnohem lepší grafiku než PC verze.

    Že bude grafika taková a maková mají všude plnou hubu keců... ale o tom, že si tu hru v evropě a jinde málo kdo zahraje už raději mlčí....

    Q : Will this game be accessible to every country, IP blocked or just MY/SG?
    A : We are licensed to publish in Malaysia and Singapore. Out of these 2 regions may not be able to access to the game.

    Tady to máte všechno v jejich FAQ rubrice.. https://www.facebook.com/mmogasiakuf2?fref=ts
    • Pilgrim66
      Cože?!

      Wow to je docela důležitá informace
  • nie blbci

    PC hraci urcite nie su hystericki blbci...ale proste nieco takto hlupe a nelogicke sa len tak nevidi. Nepoviem nic , keby povedali, ze grafika bude rovnaka..ale, ze na PS4 bude daleko lepsia? To uz je na tukanie do cela a vobec netusim , preco by PC hraci mali na takto ''schopnych'' developerov minat peniaze ;-)
    • nekromant33
      Tak mě je ta hra docela ukradená, jen nechápu proč by si někdo dával práci s tím aby se na PC omezoval. Jestli vývojáři nahradí optimalizaci tím, že buď vzhled hry na PC omezí, nebo tím že přepálí nároky, tak ano, hraní na PC umře, ale bude to chyba vývojářů, ne pirátů (což je samo o sobě chiméra vývojářů). Hysterický, nebo spíš přehnaný reakce mě přijdou ze strany konzolistů na to, že se někdo nad tímhle pozastaví a označí to za blábol, což prostě z technickýho hlediska je.
  • PS4 verze Kingdom Under Fire II bude mít mnohem lepší grafiku než PC verze.

    Takže vlastně je to s tím bržděním grafiky naopak...PC už hodně dlohou dobu brzdí konzole (vtip)

    Ale vážně...dovolit si nas*at armádu PCčkářů, která nesnese, aby měly konzole něco lepšího...to chce pořádný koule.I když si říkám, jestli to nebyl jen marketingový tah.O té hře jsem doteď neslyšel a hle, i na velkých serverech se o tom mluví a hlavně flamuje, což je zdroj mého nejednoho pobavení...
    • Nasranou armadu PCckaru si posledni dobou predstavuju spis jako tridu vztekajicich se predskolnich deti a tenhle prispevek me v tom jen utvrzuje a to jsem sam PCckar :D
      • Veskoslav
        A jak si představuješ konzolisty?:)
        • Takhle - https://www.youtube.com/watch?v=sXasCjUTNpE
          • kennyB
            A co tohle??? To je lepší https://www.youtube.com/watch?v=YbxRp6Dg_VQ *1*
            • Sam jsem musel uronit nejednu chlapskou slzu!
        • Miserius
          To je jako se zeptat jak si představuješ řidiče *1* Ti nejhorší (dědulové s čepici na palici a puberťáci... kšiltovkou na palici - nesmíme zapomenout na kravaťáky kterým patří svět) jsou nejvíce vidět/slyšet a stovky normálních řidičů ignoruješ
          • Veskoslav
            No a žádnou ženu jsi nezmínil! Hanba Tobě:-D
            • Miserius
              Tak to neni většinou řidič *1* Jen nějaký náhodný prvek občas ovlivňující směr jízdy a stav makeupu... Já s ženskýma nemam na silnici nikdy žádnej problém, to až na parkovištích a v postraních uličkách ve městě
            • Inquisitor
              Žena za volantem, auto bez řidiče :D
    • Veskoslav
      Geniální tah. Napíšou, že bude lepší na PS4 (nemusí to být ani pravda) a mají reklamu na většině servrů zadarmo. Co na tom, že takhle hra je naprostou neznámou. Stačí napsat něco, co nemůže být reálné (vysvětli mi, jak může PS4 porazit v grafice současnou high třídu pc) a reklama je na světě.
  • Veskoslav

    Ukliď si po svém hrdinovi

    Viscera Cleanup Detail

    Sranda toto:)
  • Sony London Studio pracuje na doposud neoznámené PS4 hře, která poběží na Unreal Engine a nabídne vysoce kvalitní 3D prostředí.

    ... The Getaway 3? Alespoň u mě by to byl jeden z důvodů ke koupi PS4 v budoucnu.
    • getaway 3 už byl teasován před lety na ps3 a kde nic, tu nic.. nedávno jsem poprvé přejel jedničku, rest z mladí *1*
      • Jack1947
        Zapar Black Monday to je nemene spatne ( vylozene mi dneska hra z londyna v tomhle duchu celkem chybi) a jo mel to bejt Launchovej titul dokonce na PS3... njn no asi zacli makat na necem jinym..Tak snad ukuchti neco na PS4.
  • PS4 verze Kingdom Under Fire II bude mít mnohem lepší grafiku než PC verze.

    Může mi někdo vesele osvětlit, jak "topinkovač" PS4 může mít lepší grafiku, když už tituly, co vyšly, jak na pc, tak na PS4 vždycky mělo PS4 horší grafiku? Buďto měli říct rovnou, že serou na pc nebo ať nelžou. Nebo má někdo nějaké racionální vysvětlení, jak v současné chvíli a výkonu může PS4 porazit pc? Rád se poučím a přiučím. Už jenom to, jak tvůrci PlanetSide 2 přiznali, že některé efekty na PS4 nebudou dosahovat kvalit PC verze také o něčem vypovídá.
    • nebreč panebože. Můžeš mi říct, kde např. Thief má horší grafiku? Vypadá to naprosto stejně.
      • Veskoslav
        Ne nevypadají naprosto stejně. I Xbox One a PS4 se od sebe liší:

        Doporučuji se aspoň podívat, zabere ti to 6 minut života. Nikdo nebrečí, ale je nesmysl tvrdit, že PS4 bude mít hezčí grafiku, když reálně to prostě nejde. Nebo mi tady začneš tvrdit, že nová R9 290X či obdobné NVidie s kombinací výkoných i5 a i7 jsou horší jak PS?

        http://www.ign.com/videos/2014/02/27/thief-next-gen-vs-current-gen-graphic-comparison

        P.S: Kdybych brečel, tak napíšu, že než jsem stihnul dopsat ani ne za minutu příspěvek, tak z -10 se stalo -23;)
        • victor
          Nechci na nikoho se skriptem ukazovat , ale v tomhle kontextu mi celá probíhající anabáze Games připadá k .... k ničemu . Ale já to říkal a že tu nehysterčí ti co by měli .... klasika .
        • Nebreč panebože. Další co brečí kvůli mínuskám omfg. A ten odkaz , co jsi poslal, tak ps4 vypadá naprosto totožně jako pc.
  • PS4 verze Kingdom Under Fire II bude mít mnohem lepší grafiku než PC verze.

    2P: Can you tell us the graphics differences between PC and PS4 versions?

    A little hard to tell you right now because if the PC users know, they will be very angry. PS4 has much better graphics. PS4 graphics quality will be much better and higher than the PC version.


    Bozi trolling :D
    • je vyborny

      Ze by sposob ako podporit predaje hry s prvkami zanru , co na konzolach nema takmer ziadnu zakladnu (RTS) na PS4. Ale aj velmi dobry sposob ako uplne zabit predaje na PC ;-)
      • Myslis ze jsou PC hraci fakt az takovy hystericky blbci? :D

        Vlastne jo... jsou :(

        Navic podle toho co slysim od kamarada co se vyvoji her venuje tak mozna tak daleko od pravdy nebude. D3D a drivery na PC je prej solidni hovinecko. V tomhle maji konzole proste vyhodu.
        • GlaDOS
          Xbox One využívá DirectX a PS4 OpenGL. Jakou výhodu tedy konzole v tomto ohledu mají?
          • No ja nevim skoly nemam ale psat hru tak aby fungovala na 150ti ruznych grafickych kartach a jeste to pak nejak kloudne optimalizovat da asi vetsi kus prace proti psani her na zarizeni ktere pouziva stejny hardware.
            V tomhle stejne jenom papouskuju co rikaj jini takze dohadovat se o tom se mnou je stejne asi ztrata casu. Jestli do toho vidis lepe tak se rad necham poucit at muzu zase papouskovat jinde :D
            • No o "něco". PS4 se podle mě může rovnat Intel Core i5-3340 (AMD FX-6350)+AMD Radeon HD7870 (GTX760). Vše ostatní už je podle mě jenom vzdalování "next genu".
            • Osekane PC s OS zamerenym jenom na jednu vec.... ale je fakt ze kdyz se clovek podiva na hry co uz na PC a nove konzole vysly je jasny ze PC je na tom s vykonem o neco lip :D

              Jak rikam bozi trolling :D
            • I tak nemůžeš vykouzlit něco hezčího než na pc, které disponuje v nových i7 a i5+nové generaci grafik naprosto jiné výkony než PS4, která je výkonostně také někde jinde. Někdo bude namítat, že se to lépe optimalizuje, ale to mi moc nepřijde, když je PS4 defacto osekané "pc".
        • Většina ne, ale ti co se tu vyjadřují tak ANO.
          • Jack1947
            Ti vrhaji spatne svetlo na ty ostatni, to plati i obracene ( ovsem preci tu nebudeme zbytecne rizvirovat vody coz?) *4*
  • Pilgrim66

    Systémové požadavky PC verze Middle-earth: Shadow of Mordor odhaleny. 

    Tak to je hodne husty. Muj pocitac neda ani minimal... Trochu prepalili podle mne.
    • takzvaně next-gen jen podle nároku.
  • Steel Storm: Burning Retribution: A32HT-D2QWB-BPYLW
    • Systémové požadavky PC verze Middle-earth: Shadow of Mordor odhaleny. 

      thx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit