Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Vydání Xenonauts se blíží.

    http://www.xenonauts.com/category/news/
  • Neoficiálně: DirectX 12 zdvojnásobí výkon konzole Xbox One.

    Ha ha,ten byl dobrej.
    • God-of-War
      Jj a Cloud snad ještě dvakrát tolik. Letim si pro Xbox.
    • Me je to celkem sumak, ale byla by sranda videt nektere Sony fanatiky, jak by jim sklaplo, pokud by tahle fama byla skutecnosti.
      Jak je v posledni dobe hodne modni nadavat na MS (zejmena zde na tiscalli), tak tohle by byla dokonala podpasovka vsem MS haterum.
      Jak rikam, me je to celkem jedno a ani tomu neverim, ale uz jen kvuli tem slunickovym Sony fanatikum bych si pral, aby to pravda byla. *1*
      A nez me nekdo narkne (specialita mistnich fanatiku), ze patrim k "pc master race" nebo xbotum, tak predesilam, ze mam doma i playstation.
      • ucho
        patříš do rasy škodolibých hlupáků :)
        • Jen tak mimochodem, soudit bystrost jedince na zaklade jednoho prispevku... to asi taky nebudes vykladni skrini bezmerne geniality. *3*
          Vitej do klubu. *3*
          • Vrook
            Zato ty máš na každýho z games.cz diskutérů pětikilovou složku po půl roce stalkování, že si dovoluješ soudit komunitu jako bandu Sony fanatiků, ááno? Mě tak bavěj lidi, co si neviděj do držky a nahrajou ti na smeč..
            • Jack1947
              Beztak je to jen takova ta Závist, ceska velice negativni vlastnost ktera se minulym rezimem jeste utuzila. *4* Nudny,,,
            • Zjevne ti dela problem chapat pisemny projev. Tak treba nekdy priste. *3*
            • Vrook
              Číst umim. A pokud nechceš tvrdit, že jsi použil asi pětkrát slovní spojení Sony fanatik po nějakym hlubšim poznávacim procesu, než je čtení komentářů (pravděpodobně jakýchkoliv negativních o MS), a následně jsi odsoudil ten stejnej postup proti svojí maličkosti, tak se nemáme o čem bavit.
            • A me zase bavi lidi, kteri neumi cist. *1* Prosimte, precsti si to jeste jednou a nebo radsi rovnou petkrat. *3*
          • Jack1947
            To je zas Ucho, ten je moc slozitej. Respkt. dela veci trochu slozitejsi ale to si zvyknes. *3* Neboj.
        • To je klidne mozny. *1* V pripade nekterych mistnich fanatiku se za to vazne nestydim. *3*
    • Je na světě (kromě USA) někdo, kdo by tomu mohl věřit?
      • Vrook
        Jasný, celá USA tomu věří a u nás je každej casual odborník, co odhalí každej marketingovej zpičikec. Děte už s tim nadáváním na USA v každym druhym commentu do pr*ele. Timhle přístupem jste ještě stupidnější, než ten nejvypatlanější redneck z celý Ameriky, zabedněnci..
        • A kterej z těch 280 milionů redneků je ten nejvypatlanější? Je bohužel smutnou pravdou, že většina američanů není zrovna dvakrát bystrá, nevidí dál než na špičku svého nosu a ví jen to, co včera viděla v televizi. A tím rozhodně nechci říct, že u nás je to nějak odlišné.
          • Že ty budeš ten slavnej američan z vysočan.
        • Keyz
          Nemohu si pomoc ale tohle je sice nekorektní, zároveň prostě vtipný: http://i.imgur.com/zjgcGkz.jpg
        • Jack1947
          Jo, presne aby se pak nedivily cechacci ze USA = d-menti nebylo vazne jen poklesle Ceske mineni ... jeste navic chybne. *4*
  • Black_Hand

    Příští díl Deus Ex bude zřejmě obsahovat online prvky.

    tohle bud muze byt hruza nebo neco stylu dark souls. a po pravde, neco stylu dark souls by nemuselo tomuto svetu vadit. treba, ze by si lide nechavali zpravy v systemu.
  • Jediná sportovní hra od EA, na kterou se těším...

    http://www.ign.com/articles/2014/04/07/bruce-lee-joins-the-ea-ufc-2014-line-up
    • Snad to nezmrsej. Poslední ufc je famozni
  • Nepotvrzeno: Xbox One nabídne upload videí z konzole na YouTube.

    Prosimtě. O GTA se nezajimám po GTA IV. Pak mi přišlo doslova ukradené. A celkově to je můj názor na Rockstar celkově. Jejich port L.A Noire je doslova hrozný. A Max Payne 3 je špatná hra když si ji porovnáme z MP1 a MP2, to je tedy podle mého názoru. Já tě mohu ujistit že na žádnou stěnu stř*kat nebudu, tak si ty pitomé a nesmyslné kecy nech ty.

    Všichni jásali a tancovali když GTA IV vyšlo, po rocích zjistili že to neni tak moc dobré, jaká je šance, že to stejné se stane z GTA V? Hru jsem tedy nehrál, a pravědobně ani nebudu, tak asi neni pro mne fér to soudit. Bez GTA V se obejdu.
    • kennyB
      Já tedy na GTA V zatím žádné negativní řečičky od nikoho neslyšel. A že byl Max Payne 3 špatná hra v porovnání se staršímy díly??? *8*
      • Jack1947
        Max Payne 3 byla bombova hra... jedna z mala co jsem dal skoro na (jeden) zatah.

        Ale chapu i to ze byla trochu jina a lisila se od M1 ( doparil jsem az na mobilu) M2 jsem moc nehral.
        Takze defakto ja osobne vychazim treba jen z tehle dvou.

        Port La Noire no az na ten lock FPS... to nebylo tak zly.
        Taky mi to pripada ze to pusi hlavne deti z nudy. (nic proti).
        • kennyB
          Pravda, MP 3 je skvělá hra. Problém je v tom, že se pokračování her většinou srovnává s prvním dílem a někomu se "novoty" nemusí líbit. nebo se zase naopak nadává, že je tam málo novinek. MP 3 je ale skvělé pokračování série *3*
          • Jack1947
            Jo, ( prave to jsem psat nechtel, pac by to vyznelo blbe - vubec nekdo je na to slovo Nostalgicky docela haklivy). Me se nelibilo jen ten nedostatek naboju a pak taky ze clovek hral za nemotorneho dedka preci jenom ( v M1 mu snad bylo kolem 29-30+- a M2 45+-) tady uz 50 ale jinak ok. Jsem rad ze v podobnem duchu (s vice naboji ale *15* ) se odvijelo i GTA V. (to kde se strilelo samozrejme).
    • Nahlasit! Deti uz nevi co by. Venku teplo a oni sedi u kompjuteru! *15*
    • victor
      Ale jo . Na Steamu se GTA IV dalo koupit v Bundlu kompletně za hubičku . Bohužel GTAV toho přináší hodně ale revoluce se nekoná . Online potenciál stagnuje a těžko říct , jestli se kdy dostane na vyšší metu s příchodem PC verze : /.
    • Nejen, že to neumí reagovat, dokonce to má v nadpisu i nesouvisející text.

      btw třetí Max je nejlepší díl, "to je tedy podle mého názoru".
  • Preview

    Ahoj,

    kdyby se nějaký MMORPG pozitivní hráč, nebo milovník Minecraftu chtěl těšit na něco velmi zajímavého, doporučuju Evequest Next a Landmark.

    http://mujsoubor.cz/magazin/everquest-next-a-kral-se-vraci-jako-free-to-play-mmo
  • Společně s vydáním X360 verze Titanfall vyjde patch, který umožní majitelům hry uzamknout počet fps na 30.

    proč uzamykat?
    • aby to nemeli moc rychly, vis jak, konzole a bleskurychlej aim, to nejde moc dohromady *5*
    • victor
      Že by to šlo i níž ? ... Nebo hra v některých pasážích ztrácela okatě na plynulosti - a tudíž bude "optimalizována" ? Po tom co jsem viděl PES14 , ve kterém se při prezentaci hráčů začne obraz dříve na konzolích nemyslitelně trhat , už věřím všemu . Bohužel mi právě tohle absolutně nesedne k označení next gen .
  • Zítra (8. května) dojde k vypnutí multiplayerových serverů Resistance: Fall of Man, Resistance 2 a Resistance 3.

    Je duben.Máte napsanej květen
    • braveman
      Díky za upozornění -> upraveno.
  • frag.ment

    Zítra (8. května) dojde k vypnutí multiplayerových serverů Resistance: Fall of Man, Resistance 2 a Resistance 3.

    A není náhodou zítra 8. dubna?
    • Jack1947
      Presne Bleskar zije trochu jinak, holt Bleskovky si zadaji sve obeti.
      Jak psal kolega nesudte ho zato... on uz je takovy. *3*
    • ucho
      bleskař vnímá čas jinak.
      • braveman
        Nj, a trochu tomu pomohlo to venkovní počasí... *4*
      • Bleskař ohýbá čas tak aby mu šel správně. Bleskař zastavil kulku, která zabila Bruce Lee. Bleskař jednou nakopnul kočku tak silně, že začala krvácet duhu. https://www.youtube.com/watch?v=taO0TOwSF3U Takže ho nehejtujte!
      • Bleskař existuje mimo čas.
    • frag.ment
      A to jako vypnou už na pořád? Já sem měl za to, že jsou to pro SONY jedny z hlavních taháků a nedávno jsem Resistance3 dokonce málem koupil v jednom shopu, když jsem šel kolem..
      • ucho
        Resistance 3 si klidně kup, já to nedávno dohrál a single se mi líbil. Multiplayer jsem ani nezkoušel... i když kdo ví, jestli to nedají na PS+. Každopádně ta hra je levná na to, že není vůbec špatná.
  • victor

    Zítra (8. května) dojde k vypnutí multiplayerových serverů Resistance: Fall of Man, Resistance 2 a Resistance 3.

    Jako by to byl/y stejné servery .... v každém případě další Sony exkluzivita zašlá na úbytě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit