Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dr.gonzo

    Spekulace: Příští Grand Theft Auto bude zasazeno do Liberty City.

    jen to ne new york se mi nelibi,odehravaji se tam nejhorsi dili gta.
  • Spekulace: Příští Grand Theft Auto bude zasazeno do Liberty City.

    Spíš by víc sedělo Grand Theft Auto: VIce City :)
    • Jack1947
      Tam bych se vratil taky rad. *5*

      (Btw Inkognito + Veskoslav maj asi... neviditelne reakce ( takze jsme to nerozlouskly *7* ).
      • Vrook
        Nerozlouskly? Tak to zkoušejte dál, holky.
        • Jack1947
          Ty vis, cim to? (patrne se jedna jen o pouhy bug, zadna conspirace - to je hola pravda).
          • shefield2

            Nadpis, test.

            Jde o posty s nadpisem, mám takový dojem. *6*
            • Jack1947
              Pravda.-... ( to jsem si nejak neuvedomil). Zadna zahada, jen bug tedy. *4*
              • Reakce na příspěvek:

                ty máš pruh já mám pruh máme pruhy ty ten druhý

                Co takhle se podívat o jednu stránku zpět na vlákno kde se to původně řešilo.-... jedinou záhadou zůstáváš ty, tak tě snad nikdo nerozlouskne.
  • fizola

    Teprve pětiletý Kristoffer Von Hassel objevil bezpečnostní chybu, díky které se dokázal přihlásit na Xbox Live účet svého otce.

    Tak dobre že to neobjavil na PS, lebo tam sa dá prihlásiť na *orno :D (čo te Games necenzuruje...)
    • Cáry masa s chlupama, vybuchující hlavy, všechno okey. Hlavně aby náhodou nezahlédnul kozičku to by už nikdy nerozdejchal .. *3*
      • fizola

        Spekulace: Příští Grand Theft Auto bude zasazeno do Liberty City.

        Je to smutné no. Naša spoločnosť došla do bodu kedy je normalne ukazovať zabijanie, ale aby si sa niečo dozvedel o rozmnožovani a ako zachovať ludstvo na zemi, to už nie *1*
        • Kamaráde já sem narážel na to, že ti nevadí, že se kluk dostal k taťkovejm vyvražďovačkám a ty do toho taháš p0rníčko, takže si udělal to co odsuzujeme očividně oba.
  • Malleth

    Monument Valley

    Pro ty co mají iOS zařízení silně doporučuju tuhle hru. Jednoduše řečeno je to takovej Echochrome, ale s pěknou prezentací. Výborný puzzly, u kterých se ale nezaseknete na dlouho a často přidává nový prvky, aby gameplay nebyla repetetivní.
    Recenze:
    http://www.polygon.com/2014/4/3/5575062/monument-valley-review-moonrise-kingdom
  • Díky moc
  • Galaxy on Fire 2 Full HD: W3QMH-M9W9N-ZJCRX
  • Dollar Dash: PALWK-ERI4F-2DMWW
  • Dungeons Steam Special Edition+2 DLC:
    FH7XV-H3BQD-6QXTP
    YWW5X-BE05M-3ICI0
    Q98ZR-VQN0K-8P6AW
  • Tropico 3 Gold:RWQDM-M367F-Z5EPF
  • Externí grafická karta k notebooku

    Tak jsem zainvestoval do externího řešení a myslím, že jsem si celkem pomohl: GT525M (http://www.3dmark.com/3dm11/8187257) vs GTX750Ti (http://www.3dmark.com/3dm11/8195288). *1*
    • To reseni by me taky zajímalo, protože jsem presne tohle svého casu shanel, jenze marne. Jaka je cena, znacka, odkazy, znodnoceni – vsechno! ;)
      • Hodnocení: 300% *1* , celková cena za komponenty, dopravu a software je něco málo přes 7000,- (yup, je to dost, ale ze starého notebooku to udělá dělo, které se vyrovná novým laptopům za 30000).
        • odpustte, že už tu mám podobný príspevok, ale ty sa tomu venuješ? resp. robíš to za prachy? dlho nad týmto uvažujem, ale nemám odvahu sa sám do toho púšťať
    • Jak to vůbec funguje?
      • Pro připojení grafické karty využívám redukci na expresscard slot. Vedle laptopu mám redukci s připojenou grafickou kartou, zdroj a spínač. Na rozchození jsou ideální Win7. Jelikož můj notebook má v základu hybridní grafiku, nestačí komponenty pouze připojit, ale je třeba obejít BIOS přes speciální software ($25). Kvůli nepřímému napojení na základní desku, navíc přes PCI-E x1 místo klasického x16 a zprostředkovanému přenosu na display notebooku je sice výkon proti klasickému desktopu trochu omezen, stále však platí, že i tak mi výkon stoupl o nějakých 300%. Testy jsem prováděl pouze v rozlišení 1366x768, neb víc mi monitor laptopu nedovolí. Každopádně v tomto rozlišení jsem zatím zkoušel tři novější hry: AC4BF, CoH2 a CoD:BO2 - vše na maximální detaily krásně plynulé. Až se naskytne příležitost, vyzkouším po připojení monitoru i FullHD. Do budoucna plánuji i upgrade procesoru a displaye, momentálně se ale musím s financemi trochu krotit. *1*
        • victor

          Info ?

          Chtělo by to víc detailů , foto, dokumentaci ..... Pokud tomu dobře chápu , tak máš vedle notebooku klasickou grafiku s externím zdrojem a vše z a do notebooku ženeš přes pci-express slot . Terminální bude podle mne právě ten "speciální software" protože jak už to tak u notebooků bývá každý pes jiná ves . Pokud by to fungovalo , tak jedině dobře . Výměnné grafické moduly se v laptopech zrovna neujaly a přitom největší cenové rozdíly činí právě přítomnost herně použitelné grafické karty ....
          • Zde je veškeré info potřebné ke zprovoznění ext. GPU:

            http://forum.techinferno.com/diy-e-gpu-projects/2109-diy-egpu-experiences-%5Bversion-2-0%5D.html
            • viete o niekom kto to robí? mám dell xps l702x a bojím sa do toho sám šparať
              • Reakce na příspěvek:

                Já jsem to podstoupil a úspěšně. Podle toho, co jsem se dozvěděl ze specifikací tvého modelu by ti ale toto řešení nemuselo zase tolik pomoci kvůli omezené propustnosti x1 portu. Navíc kvůli absenci expresscard slotu by jsi musel pro připojení grafiky vyjímat wifi kartu... pokud by jsi do toho chtěl skutečně jít a nemáš daleko do Kutné Hory, rád pomohu. *1*
                • Reakce na příspěvek:

                  prosím ťa, dal by si mi na seba nejaký kontakt?
                  • Reakce na příspěvek:

                    ---

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit