Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "nelíbil"

    Omlouvám se. Za to může Chrome a jej automatická oprava textu.
  • Spekulace: Příští Grand Theft Auto bude zasazeno do Liberty City.

    Jaké to překvapení. Liberty City VŮŮŮŮBEC mne neotravuje a neni stereotypní

    I když je to spekulace a doufám že ne pravdivá, jelikož Rockstár sám řekl,že Liberty City je již u konce. Dokonce na to udělali i video.

    Kdyby radši už řekli něco o GTA V na PC, ale ne. Kašlu na GTA a na Rockstar. Nikdy se mi nelíbilo jejich vztah co se týče PC platformě.
    • Ohlásí datum vydání a postříkáš celou zeď, takže si ty kecy nech.
  • MrSanta

    Pro Halo 2 a Halo 3 se na STEAM foru objevila oficiální skupina. Bude následovat hra?

    Vůbec bych se nezlobil. Ještě by to ovšem chtělo první díl.
    • Kdysi nejaky halo na PC vyslo, ale i kdyz pominu ten hrozny port, tak nebylo moc o co stat. Vubec nechapu ten hype na konzolich. Spis mi prijde ze proste to byla prvni strilecka co mela nejaky lepsi autoaim a slo to alespon trochu ovladat na gamepadu, tak se to vetsine zalibilo a vydrzelo to do dnes.
      • victor
        *1* Nebo to bylo tak , že na Xboxu v té chvíli nebylo nic lepšího , takže až jej konečně portovali na PC nikoho normálního to už nemohlo oslnit ( kromě neskutečné recyklace která měla patrně původ v domácí platformě ) . Bohuže pro Halo a Bungee na PC byla konkurence . ( Stejný případ je i Killzone pro PS2)
    • Pro Halo 2 a Halo 3 se na STEAM foru objevila oficiální skupina. Bude následovat hra?

      Tak pro jednicku je tam skupina take "Halo: Combat Evolved"
  • MickeyMutant

    Ron Nakada (Senior softwarový inženýr studia Blizzard) prohrál boj s rakovinou.

    Tyhle smutné zprávy z Blizzardu ve mně vyvolávají vzpomínku na slavnou kondolenci proslulého velekněze říše Chromaggus jménem Moroldonfarm. RIP.
  • SalemCZ

    Hned tři české hry jsou aktuálně v Top 10 nejprodávanějších hrách na Steamu: Space Engeneers, DayZ a Euro Truck Simulator 2. (Díky za upozornění, Tomáš Duda)

    chce to 10/10
    • Ve skutečnosti tam jsou 4, ETS2 je tam 2x v různých edicích.
      • Inquisitor
        Taky je teď na ETS2 akce.
  • ringmancz

    Driveclub až v zimě

    https://www.youtube.com/watch?v=g4aBSBlgK98

    +99 dalších her, co vyšly/vyjdou letos na PS4
    • victor
      Na to , že to měl být launchový tahoun ..... No nic . Uvidíme jestli příští zimu bude už co hrát
  • fizola
    Kámo, pokial si ty nepochopil sarkazmus v uplne prvom príspevkutak sorry, práve tak som to totiž myslel. Keby totiž hackol PS, tak by všade po svete nebol oslavovaný ako malý hacker, ale Sony by bolo odsudzované, že doručuje *orno až do obývačky, priamo k deťom. Zrejme som to mal napísať tak, ale čakal som že tu ludia pochopia sarkazmus, žial...

    Odpoveď pre inkognita nižšie, len nejak to nefunguje a hádže kade tade
    • Ale jo máš bod za výmluvy, ty Roberte. *3*
  • Spekulace: Příští Grand Theft Auto bude zasazeno do Liberty City.

    zasa new york nuda nuda ......
  • Star Citizen

    Zdravím, už jsem to tu tak týden nazpět psal, takže promiňte za spam, ale:
    Neměl by někdo zájem o Star Citizen? Přenechám účet s Aurorou, přístupem do alfy, bety a nějakými těmi předobjednávkovými bonusy, které se už teď nedají sehnat, za Steam klíč k Next Car Game.
    Cena toho balíku je 40$, Next Car Game je za 23€, takže docela slušná sleva. Kdyby měl někdo zájem, rovnou si mě přidejte na Steamu.

    http://steamcommunity.com/profiles/76561198011925256?l=czech
    • victor
      Bazarový early access :DDDD ..... Ano už i toho jsme se dočkali . Podpořit Bugbeary mi také dává větší smysl ....
    • Pořád platí! Teda nečekal sem nějaký davy, ale tohle myslím není zase tak špatná nabídka...
  • MARTASLJ19

    Spekulace: Příští Grand Theft Auto bude zasazeno do Liberty City.

    Len to nie, veď v GTA 4 sme boli v Liberty City a to už snáď bohato stačilo. Ja chcem radšej svet ako v GTA 5 - obrovský a hlavne variabilný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit