Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • STEAM spustil předobjednávky na hru Watch Dogs a současně s tím odhalil také nové systémové požadavky.

    Jj už vidím jak to někdo hraje na Core2 ve slideshow modu :)) Stejně tak u vidím, jak má i7 o 30 fps víc oproti i5 ... omfg, vážně demence toto.

    NAPROSTO NICNEŘÍKAJÍCÍ ÚDAJE
  • Veskoslav

    Má obvyklá cesta v Tesco

    Třebovické Tesco v Ostravě: Akce asi 80 her (postarších) mají 2+1 zdarma, takže si vyberete 3 tituly, vypláznete 200 a jede se dom. Jsou tam i nějaké platinové edice, viděl jsem tam CoD IV. Dále je cca na polovinu titulů na Xbox 360 a PS3 30% sleva (členové "klubu" mají ještě nějaké chujoviny navíc). Jo a Crysis 3 je za 239 Kč:-D

    P.S: Kyblík Manhattan zmrzliny je v akci, skvěle se hodí ke hraní:-D
    • Keyz
      *15*

      To bude styl hraní jako má Francis na youtube. Kýbl zmrzliny, různé barevné nápoje a hraní v divné pozici.

      To crysis 3 je zajímavé.

      - Btw když reaguje nevidím na co reaguji.
      • Veskoslav
        Jinak i pro Boba dobrá zpráva, je tam kompletní český překlad (samozřejmě ne audio).
      • astrální kanetizace

        Nezobrazují se příspěvky co používají nadpis takže bych za tím nehledal spiknutí a pokusy o JDho systém tajného ignoru. Dej tomu 4 roky a třeba to s dalším fejsliftem opraví. Pokud si na to nebude stěžovat u Bacha 51 lidí. *3*
      • Nekliknul jsi omylem na zrušit reakci? vpravo nahoře,když teda ti sjede post s reakcí..
        • Keyz
          Neklikl.

          Když reaguje na tebe vidím text. Když na Veskoslav tak ho nevidím to je divný. Používám Chrome.
          • Jack1947
            Fakt jo, Veskoslav se stal v reakci neviditelny *8* .
            • Keyz
              .
  • To už by taky mohlo být opraveno. Vyskočení z vlákna po špatně zadaném kódu, zakázaném slovu a nevím co ještě. Přece jenom to je 4 roky stará chyba a že by ji nikdo nehlásil? *5*
  • DeDy

    Cat Simulator

    *1* https://www.youtube.com/watch?v=q0z3wF8Eikw
  • @Drasťa

    Jo? Řekneš mi nějaký real-time komunikační kanál, který je tak otevřený, neotravující s registracemi, fungující na všech platformách s velkým výběrem klientů a bez reklam / sledování? Chápu, že lidem zastávajícím logické klamy, jako "novější = lepší", to může připadat zvláštní, ale ještě mi nikdo nebyl schopný říct, co je na té věci "z minulého století" špatného.
    • To byl jenom blbej vtip. Ja bych se tim az tolik nezabyval.
      Navic IRC je stejne spis takovej chat a nevidim v nem zadnou vyhodu proti diskuzi bez reakci a hodnoceni.
      • fuha

        IRC bych se neposmíval, řekni mi kolik služeb ve světě pc vůbec po dvaceti letech existuje natožpak je hojně využíváno! Za mě opravdu facepalm vtipek.

        IRC už tu bylo díky tomu, že byly podcasty na h0wned.tv nebo jak to bylo. A nechodil tam nikdo, dokonce ani rusové to nechtěli. Jelikož borci z redakce jsou s prominutím technologické mrtvoly a technické oddělení tiscali vypadá na vysokou úroveň fláknu tam tohle a pak tamto hlavně ať už dají pokoj. Tak propagace nehrozí. Navíc si dokážu představit tu "diskuzi" na irc s členy games...

        Ale kdo ví třeba když dokážeš redakci vysvětlit, že na irc nemusí jak démanti vykopírovávat DOTAZ: .. z diskuze místo aby jim chodily dotazy pomocí osobní zprávy a nemluvě o možnosti ignoru chronických mamr dů a milion dalších plus.
        • Urcite ne. IRC je vazna vec... napis mi o tom prosim na ICQ.
          • Hah, kytku ještě mám puštěnou, páč tam mám lidi, kteří už nepoužívají nic jiného než to a Facebook a ze zvyku ICQ. Tam je ovšem většinou totálně mrtvo.
          • Klidně napíšu ale tak ze vzduchu si tvoje icq nevycucám. Srandy kopec asi.
      • Výhoda je realtime, ne že dialog o třech výměnách zabere půl dne *15* . A jednoduchost kopání, banování a ignorování. Plus ty věci, co jsem psal. Považuju to za ideální shromaždiště komunit, proto to navrhuju kde mohu. Pochopitelně se těžko soupeří z obličejknihou, ale pár komunit tam zakořenilo. Lamer má pořád aktivní kanál, pokud vím! No jo.
        • Nevyhoda je ze jako diskuze k jednotlivym clankum je to uplne k nicemu. Ale jak rikas.... jako chat dobry.
  • Obrazem: Město City 17 (Half-Life 2) předěláno do Unreal Engine 3.

    WTF? Pokud správně vidím je tam jen nádraží a navíc to vypadá, jako screenshoty z původní hry projeté Photoshopem.
  • ruthan

    Skellige a město Novigrad budou v The Witcher 3 dohromady zabírat 136 km čtverečních, tj. 3,5x více než nabídlo The Elder Scrolls V: Skyrim.

    Me to cislo zni jako kachna, neverim tomu, ze by byli schopni to naplnit slusnym obsahem, samozrejme se budu rad milit.
  • Amy Hennig (scénáristka a kreativní ředitelka série Uncharted) se připojila k Visceral Games, kde bude pracovat na Star Wars hře.

    Takže místo, aby dál psala skvělý scénáře pro tak výbornou IP jakou je Uncharted, bude pracovat na takovým výblitku jakým je Star Wars. EA asi nabídlo víc no, holt co se dá dělat, všichni jsme děfky.
    • ringmancz
      chtějí z toho udělat něco jako Batman hry, takže tam se dobrej autor neztratí
  • Vrook
    @lajkus Osobně bych možná bral radši ty jednotlivý lokace, ale nevim nevim jak to bude. Asi bych se bál, že by příběh na úkor nějakýho příliš vyhrocenýho open world systému nedosahoval takovejch kvalit. Tak tomu třeba bylo u Skyrimu, i když u toho to mohlo bejt prostě lobotomií těch co měli příběh a naraci na starost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit