Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Systémové požadavky PC verze Middle-earth: Shadow of Mordor odhaleny. 

    proč si všichni za fixovali těch 25gb????
    • Lukyz
      Asi zřejmě kvůli kapacitě obyčejnýho Blu-ray disku - můj tip.
      • a 50gb blue-raye?
        • Jack1947
          Aspon se konecne Dvouvrstve BDcka vyuziji na plno. *3*
    • ringmancz
      mě spíš zaráží ten zbytek, vzhledem k tomu, že je to přeskinovanej AC
    • Kapacita Blu-Ray
  • victor

    PS4 verze Kingdom Under Fire II bude mít mnohem lepší grafiku než PC verze.

    Hmm a toho dosáhnou čím ? ... tím že PC verzi osekají , nebo snad PS4 vytáhne zpod plastu výkon o kterém se majitelům posledních grafických akcelerátorů na PC ani nesnilo ? .... "A little hard to tell you ... "
    • snorgrind
      Tak jestli bude PC verze graficky orezana kvuli low end pcckum tak nam to aspon pojede 100+ fps, capnu to na "monitor" 60fps a usetrim za elektriku a pujde na to divat aspon, ja rozhodne beru fps radsi nez hyper super efekty kdy je to pak capnuty na 30 a boli z toho oci. V tomhle byla zlata ps2 kde bylo 50/60 PAL/NTSC ps3 a novejsi je tezkej downgrade (vsechno 30 fps v rozmazane 720p). Ale tak trochu to nechapu, kazda hra na kazdym enginu de serezat tak ze to de pustit klidne na 10 starym ntb takze se divim ze to neresi prez nastaveni low, medium, high. Ledazeby meli pro ps4 zvlast jinyho clienta, ale ten de prece jak vsichni vyvojari na netu pisou snadno naportovat na PC a proste by se spatna optimalizace prebila hrubym vykonem hi-end PC je to nejake divne.
    • Jack1947
      ... Bude mit take mnohem lepci optimilizaci, pac se bude jednat o prachsprosty port na PC...

      *15* Smal bych se tomu ale to neni neni vuci pcckarum moc hezke. ( i tak mi to neda). *4*
    • Miserius
      Každá multiplatform hra vypada na PC líp... Poprvé to tak nebude a hned hysterický záchvaty?
      • PS4+-= PC. AC IV. Thief vypadají skroro totožně a potřeboval by jsi lupu.
    • victor
      A změna designu nezabránila klikfestům : / No jedˇ, jedˇ .. na 50 mínusek ti už nestačí balls co ?
      • Miserius
        To ti nedává clickbot ale my, za stupidní příspěvek
        • victor
          :) Do 7 minut deset konzolistů s mínuskem - s přihlédnutím k průměrnému počtu hodnocení v diskuzi. Začínáš mne vážně udivovat , že zrovna ty lokálního clickkbota obhajuješ .
          • astrální victorizace

            Budu tě muset zklamat. Sem čistě PC sem tam hráč. Ty reaguješ jenom na stupidní flame bleskovku, která mohla být napsána klidně naopak, takže je to úplně jedno. Ale kecáš prostě kraviny. Na ty se pak chytnou trollové a ty máš cholerický záchvat z nich. Nerozumíš tomu což je v pořádku ale tak o tom nemluv. Jediná designová změna která by mohla zabránit "klikfestům" je ta, že by tu vůbec nějaké líbí/nelíbí nebylo.
            • krabí rotopedoběh

              Z A B R Á N I T *3* Tímhle zabráníš leda tak Mařce z Horní dolní aby neudělala z prdky kuličku. "Nerozumíš tomu což je v pořádku ale tak o tom nemluv."
            • victor
              Já vím minimálně ještě o jednom řešení .... znal by jsi jména registrovaných klikačů ;)
          • Vrook
            Já ti taky lípnul mínusko a to doma konzoli nemám. Dal jsem ti ho za stupidní kecy a proto, že jsem viděl jak kvůli mínuskám hysterčíš. *15*
          • Možná už všichni mají plné zuby stupidních pcčkárů a jejich zamindrákovaných keců.
      • Bych si myslel, že člověk bude mít ve 34 letech už jiné starosti, než řešit mínuska na webu o hrách.
        • victor
          *1* Podle sebe soudím tebe ? By si se teprve divil jaké starosti budeš mít v 60ti ;)
          • Ale no tak, tohle bych řešil možná tak na základce, kterou už mám dávno za sebou. V těhle letech mě nějaké to mínusko nechává klidným už jen proto, že jsou jiné starosti, než řešit tohle *3*
      • Další pc-uplakánek. Jesle vám už zavřeli nebo co?
  • Hází to ještě někomu při přihlášení?

    Chyba serveru: nepodařilo se založení session
    • Jj, mě to dělá taky.
  • PS4 verze Kingdom Under Fire II bude mít mnohem lepší grafiku než PC verze.

    a) Někdo si zaplatil, aby konzole nevypadaly pořád tak sračkově
    b) neschopnost vývojářů
    c) proč by se s tím prcali, když si hromada děcek nechá koupit PS verzi
    • Že zrovna ty mluvíš o děckách *1*
    • Nebreč pc-dítě. Typické ufňukaný pc-děcko.
      • MrSanta
        TypickÉ ufňukanÝ pc-děcko. Herdek lidi, proč si ten koment aspoň jednou nepřečtete než ho pošlete *1*
        • Tady ta buzerace od pseudo-chytráčku, co hledají každou chybu v psaném textu na diskuzích o hrách je opravdu k popukání.
    • God-of-War
      Di si brečet někam do kouta. *3*
  • sipecka

    PS4 verze Kingdom Under Fire II bude mít mnohem lepší grafiku než PC verze.

    To zas bude nárůst hromadných sebevražd pc nadšenců *1*
    • Hackeři ve hře Titanfall se začali maskovat za jména spoluhráčů a jejich nahlášení je tak mnohem složitější.

      To tazko pretoze kazdy vie ze ked anozaj potom tu grafiku porovnaju pc bude zas vyzerat lepsie a ps4 bude zas slaby odvar.. zas len placanie do vetra aby si to ludia na ps4 kupili proste normalna reklama pre konzole a konzolove lamicky zas na to skocia :))) ako vzdy vsak co im staci len tupe chodenie s autoaim.
  • GAMESCOM 2014

    Ahoj,
    Popravdě nevím kam to hodit tak se zeptám tady. Máte někdo zkušenost s nákupem lístků na GamesCom ? Chci si je koupit, ale na webu je jen info o cenách tak nevím jestli teprve předprodej začne nebo jak to je... Díky
  • nekromant33

    PS4 verze Kingdom Under Fire II bude mít mnohem lepší grafiku než PC verze.

    1) co to je za nesmysl
    2) nebylo první kingdom under fire úplně normální strategie? nějak mě uniklo kde se to přerodilo v nějakou japonskou zhovadilost
    • victor
      Tuším velký vliv Sony ...
  • http://www.muve.cz/promocje/jarohrani?utm_campaign=Muve_Internal&utm_medium=facebook.com&utm_source=post_muve.cz&utm_content=jarohrani
  • Michael Mott (Microsoft): Naše společnost má v úmyslu rozšířit Kinect na mobilní telefony hned, jakmile to bude možné.

    Eeeeh How about ... NO !!
    Kinect je jeden z nejzbytecnejsich prvku xboxu
    • victor
      *1* A proto Microsoft Windows do mobilů a tabletů zdarma ... Našli sponzora v NSA ;)
    • To řekni mojim dětem q utrhnou ti hlavu :)
  • Chystá se HD remake Outcastu.
    https://www.kickstarter.com/projects/outcast-reboot-hd/outcast-reboot-hd?ref=home_popular
    • https://www.kickstarter.com/projects/outcast-reboot-hd/outcast-reboot-hd?ref=home_popular

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit