Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyšlo první DLC pro South Park The Stick of Truth, které do hry přidá nové kostýmy a speciální schopnosti.

    Vždyť před vydáním hry Trey Parker říkal, že vše bude už v původní hře, protože DLC politiku odmítá.

    Tak asi ne no.
    • Tak ono to není nové ;) Jsou to předobjednávková dlc :)
  • Při minulém redesignu vám lidé psali, že chtějí světlou verzi. Tu jste asi po roce konečně udělali, jen abyste nyní opět nechali jen tmavou. Neuvěřitelné. Neznám žádnou jinou stránku, která má v roce 2014 světlý text na černém pozadí. Nedá se to číst.
    • Me tmavy podklad vyhovuje. A podle toho co pise kolega nize to nevadi asi vetsine lidi. I kdyz mozna jsou na tom jako ja-o moznosti ''svetle'' verze vubec nevedeli.
      • Khanemis
        Přidávám se k tomu, že já taky preferuju tmavou verzi. Z černého textu na bílém pozadí mě jen bolí oči. Naopak bych uvítal, kdyby víc webů používali tuhle paletu:)
    • blixa
      Už jsem na to odpovídal jinde - bílou verzi používalo jen pár desítek lidí.. Navíc byla dělaná jen invertováním barev, nebylo to prostě vůbec dotažený. Takže proto jsme ji odložili zatím a podíváme se na její dodělání někdy v budoucnu.
      • ucho
        no vzhledem k tomu, že jste stále nedokázali opravit tu chybu nastavování hlasitosti v přehrávači, tak předpokládám, že to "někdy v budoucnu" znamená nikdy...
        • blixa
          Vtipné. Každopádně, už jsme to tady taky několikrát vysvětlovali - ten přehrávač není "náš", je to JWPlayer, což je přehrávač na kterej jsme koupili licenci a využíváme ji. Bug s hlasitostí jsme autorům už několikrát reportovali, ale my ho opravit nezvládneme, to musej udělat oni..
          • ucho
            no je to vtipné, když zkusím JWPlayer jinde, tak tam tenhle bug není:
            http://www.longtailvideo.com/support/jw-player/29234/basic-mp4-video/
  • Font

    Font je super. Jen ta velikost... To máte všichni v redakci +15 dioptrií, že to nevidíte? *1* Jinak úprava celkově parádní.
    • S fontem souhlasim(silena velikost) se zbytkem ne. Divat se na maly obdelnicek s textem zabirajici stezi tretinu obrazovky,ktere zbytek je pokryt reklamami nebo rovnou nicim...nevim jak se tomuhle stylu rika,ale je to des
      • Ta "nudlovitost" jde na vrub mobilním zařízením. Odhaduji. *3*
  • Redesign ujde, takový mírný pokrok v mezích zákona, ale ten gigantický font je na prd. Chce to zmenšit.
  • Nezlobte se na mě ale ten nový design vypadá jak nějaká beta verze toho starého. Za mě nelíbí...
  • Nelíbí
  • Chim
    Já budu asi za trolla ale tak co už...

    Normálně jsem se těšil jak vám tu vynadám kvůli novému designu a nakonec zjišťuju, že jsem asi jediný, komu se nová úprava líbí. A ten font, je úplně ze všeho nejlepší. Fakt.
    • Veskoslav
      Po chvíli mi vadí ta "mohutnost" jednotlivých rámečků příspěvků, ale celkově je to lepší. Třeba osobně mě potěšila klasická "wordovská" editace příspěvků, kdy to třeba na telefonu má mnohem lepší editaci než psát na černé pozadí. A zlepšil bych systém nadpisů. Jinak je vidět,že je to upravení i co se týče počtu možných reakcí pod sebe a to je fajn.
      • Vrook
        Mně se to na mobilu hází furt do tý mobilní verze webu, která ke dost hnusná a nevíc se v ní ke spoustě věcem nedostaneš. Na každý stránce sice můžeš doscrollovat až na konec a přepnout na klasický zobrazení, ale to je voser, páč jakmile refreshnu nebo kliknu na nějakej článek, tak se to automaticky přehodí na tu mobilní verzi.
    • Chim
      Jen si tu něco zkusím...

      QWERTZUIOPASDFGHJKLŮYXCVBNM
      "QWERTZUIOPASDFGHJKLŮYXCVBNM"
      "QWERTZUIOPASDFGHJKLŮYXCVBNM"
      "QWERTZUIOPASDFGHJKLŮYXCVBNM"
      qwertzuiopasdfghjklůyxcvbnm
      "qwertzuiopasdfghjklůyxcvbnm"
      "qwertzuiopasdfghjklůyxcvbnm"
      "qwertzuiopasdfghjklůyxcvbnm"
      • to pismo tela prizpevku je desne hubeny, osobne bych hlasoval pro nejaky tucnejsi, pak to vypada jak seda na sedym pozadi = malej kontrast
  • ucho

    Dark Sector (Steam)

    za 1 euro
    http://www.bundlestars.com/store/darksector/
  • Myslím že nový (pozměněný) desing vypadá fajn, nejsem si ale úplně jistý vzezřením nadpisů (ten hranatější fond mi u nich seděl víc), ale asi je to do značné míry o zvyku.
  • seprah

    ten font...

    hoši sorry, ale tohle se vám moc nepovedlo... že je všechno jak pro slepý, bych ještě překousnul, ale ten font nadpisů atd. mě vrátil do dob, kdy jsem jako malej objevil Comic Sans a jelikož mi v té době nejela na mým PC skoro žádná pořádná hra, hrabal jsem se ve Wordu a vymýšlel pitomosti... budu jen pevně doufat, že to ještě nějak dáte dohromady, nejsem člověk, kterej by vás přestal navštěvovat jen kvůli designu, ale když se na něco blbě kouká, člověk tomu logicky tolik času nedá...
    • nekromant33
      no this Comic Sans sh*t again...

      pro redakci: nefunguje odkaz Jak hodnotíme u čísla v recenzích
      • Spades
        To že to není Comic Sans, neznamená, že to nevypadá blbě. Na ty malé nadpisy v tlačítkách je to super, ale na velké nadpisy ne. Chtělo by to hranaté písmo jako bylo předtím. A ty tlačítka pod nadpisem by byly lepší bez boldu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit