Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM

    príspevky

    pokúsil som sa o trochu konštruktívnejšiu kritiku k diskusiám.
    • Jack1947
      Tak tak... a kdyz uz bycch byl u toho udelat mensi fonty... bes des toto je.
    • Alucard
      Hezké, ale pásek bych nechal, ať má Veskoslav radost *1*
    • Spades
      Super.
      Akorát šipky bych nechal, nebo něco podobného, akorát zmenšit a vektorově.
      Přecejen se u hodně zanořených diskuzí ztrácím.
      • C-BEAM
        problém je, že tie šípky v ničom nepomáhajú, pozri sem pomohli ti nejak v orientácii ? mne nie (nehovoriac o tom, že to vyzerá fakt zle) . Nie je lepší spôsob ako zprehladniť dlhšie diskusie ako ich vertikálne stiahnuť, prípadne doplniť zvýrazňovanie materského príspevku ak je kurzor nad reakciou. Pomôcť môže aj zobrazenie "└ reakcia na "nick" " pod textom.
    • Radioaktivni_surikata
      K tomu není co dodat, paráda.
    • blixa
      Díky moc za konstruktivní připomínky. Probereme to v plénu a uvidíme co se s tím dá dělat.
    • Ty budeš z branže, naprostej souhlas.
    • Souhlas
    • naprostej souhlas
  • Takže ten redesign nebyl apríl ? Mobilní zobrazení všude .... brrrr
  • Ještě bych rád dodal, že to "new" je dost blbě vidět, když se projíždí diskuze. Nešla by aspoň oranžová?
    • Přesně, navíc použití CSS rotace je v tomto případě dosti nešťastné, Photoshop by ten efekt zvládl daleko líp (u mě je to rozkostičkované a skoro nečitelné), a na všech systémech a prohlížečích by vypadal stejně. CSS už dnes zvládá skoro vše, ale ne u všeho se to použití hodí a ne všichni mají prohlížeče podporující nejnovější styly.
    • ringmancz
      ještě tučněji zvýraznit stranu v diskuzích, na které zrovna jsem a trochu větší avatary by nešly?
      • Alucard
        Jo trochu větší avatary, když už máte všechno větší :)
  • Radioaktivni_surikata

    Design

    U mě je funkcionalita na prvním místě a tenhle novej design je skok dopředu. Proklikává se mi teď rychlejc a diskuze jsou taky přehlednější.

    Jan si prosím vás uvědomte, že je rok 2014 a nějaká menšina jedoucí na archaickým standardu 1024x768 by neměla utlačovat většinu, která upgradovala na pořádnej monitor. Rozšiřte to alespoň na 1600 px horizontaláně, ať nemusíme scrollovat jak vzteklý. Majitelé starších Ipadů ať si nakakaj, já sem občas lezu z mobilu s menším rozlišením a dá se to v pohodě.
    • Ronox
      Mě štve jen ten Bold všude. Nechal bych ho jen u titulků a zvýraznění v jaké sekci jsme etc. Zbytek je fajn.

      Scrollování bych opravil autoscrollem. Doba, kdy se kliká na další atd už je pryč. Prostě autoscroll.
      • Autoscroll? Myslíš infinite scrolling? Protože to první je taková ta fajn funkce, která sama scrolluje nahoru nebo dolu (typicky na prostředním myšítku), zatímco infinite scrolling je mor internetu nahrazující stránkování, který znemožňuje nějaké efektivní hledání a prohlížení staršího obsahu. Ale OK, doba inteligentního designu je pryč, už tu nějakou chvíli máme dobu dementních skriptů a wow efektů.
        • Ronox
          Tak u většiny webů jsem se setkal s funkcí zapnout/vypnout a ano ten infinite, ale většina tu funkci má pojmenovanou jako auto. Nepotřebuju to, ale tím pádem bych dal víc příspěvků na stránku. Moje nejoblíbenější herní webu co se týče designu a funkcí jsou giant bomb, rockpapershotgun a polygon. Ty to mají podle mě ok.
          • No, možnost volby je pochopitelně ideální, ale s tím se bohužel moc nesetkávám :( . A už vůbec nevídám "zobraz prostě všechno hned na jednu stránku".
            Ale na vnucování nekonečného načítání jsem silně alergický. Najít nějaké staré video na trubce nebo škubu (Youtube / Twitch) je pro mě prostě peklo.cz
    • tak chvális dizajn a rikas ze ti jde hlavne o funkcionalitu a že ted je na jedne obrazovce videt asi 5 prispevku, misto 20 a musíme scrollovat jak blazni ti nevadi? (btw mam 1680x1050)
      • Radioaktivni_surikata
        Jo, je to přehlednější a tím i funkčnější. Se scrollováním souhlasím, což jsem napsal už v prvním příspěvku nad tebou. Ten font je taky dost neštěstnej, celý by se to dalo zeštíhlit, je to zbytečně vzdušný. Nicméně diskuze jsou pořád přehlednější a titulka se mi taky líbí víc.
  • príšernost

    naprosta prišernost
    • ale abych byl vecny, tak prispevky zabirají prilis mnoho místa, com se diskuze stava neprehlednou
  • Marczo
    Zdravim hoši, neberte to nijak zle, vždy jsem vás měl radši než konkurenci, ale tohle je krok zpět. Aspoň ten font změňte, vždyť je to hrozně nepřehledný. Taky by neuškodilo o tom nahodit nějakej článek abych to nemusel psát sem. Mno nic, asi se nic stejně nezmění. Dám tomu šanci a snad si zvyknu...
  • Draken69CZ

    New Games

    Budu si ňákej ten den zvykat, ale jinak to je asi dobrá cesta, ještě vychytat tu funkčnost a bude to ok
  • Dizaj

    Do kela co to je za příšerný disajn? Kde mám světlou verzi? A proč bleskovky nejdou posouvat, ale musím extra kliknout?
    • A tak Bleskovky už posouvat jdou. Ještě světlou variantu prosím, nejsem haxor roxor z roku 1998.
  • Více než polovina respondentů ankety na homepage titulu Project Cars odpověděla, že se chystá pořídit WiiU verzi hry.

    Hehe,zajímavé...musim najít někoho s Wiičkem a ozkoušet....jinak už mám Win verzi :P
  • Llour

    Mě se změny líbí

    hlavně ty Bleskovky se dají už i přečíst.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit