Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Ty nadpisy a tlačítka Comic Sansem jsou fakt strašný. To bych fakt od games.cz nečekal.
    Jinak v pohodě. Možná bych trošku zmenšil rámečky v diskuzi.

    Jo a taky mám buglej scrollbar v bleskovkách.
    • nekromant33
      Dosis nebo něco hodně podobnýho, ale comic sans... jakoby lidi znali jen tenhle font...
      • Ten font ma snad uplne vsechno co je spatny na Comic Sans...
      • Spades
        Jo moje chyba. V nadpisech je jasné, že to není Comic Sans, ale v těch malých tlačítkách to šlo blbě vidět.
        I tak, na nadpisy je to IMHO divný font.
  • Font

    Proč je písmo v článcích tak obrovské? Kvůli lepší čitelnosti na mobilech? Na monitoru to má spíš opačný efekt.
  • Ještě bych změnil ten podklad z bíle na nějakou tmavší.
  •  

    Zkouška, je-li stále možno přispívat de facto bez jména.
  • zkouška, zda-li stále funguje neviditelný nick při zadání "0.0" ...
    • ááá nefunguje. well played, redakce!
  • A já myslel, že apríla bylo včera. Font strašnej, zmizel posuvník u bleskovek (který byl teda tisíckrát rychlejší než rozkliknutí - další bleskovky a pak teprve scrollování). Co však chválím je upravení diskuse a karmy.
    • Ja bych rekl ze az na ten opravdu strasnej font je to jinak dobry.
    • blixa
      Posuvník bleskovek určitě nezmizel, resp. pokud u tebe zmizel, je to bug.. V jakym prohlizeci to zkousis?
      • Firefox, při prvním načtení tam nebyl, když jsem teď stránku obnovil, tak se už ukázal, takže se omlouvám. Jenom co se k tomu fontu týče, u nadpisů a kategorií mi přijde tak tučný, až je hůře čitelný... dost je to vidět například u písmenka "e".
  • Zajímavý článek na Forbesu ohledně businessu a reakcí hráčské veřejnosti

    http://www.forbes.com/sites/erikkain/2014/03/31/why-buyer-beware-is-a-terrible-excuse-for-bad-video-games/

    Protože i když recenzenti vrazí hlavu do písku a budou se tvářit že se nic neděje, tak ono se děje. Děje a čeká na prvního, kdo nahlas řekne, že král je nahý.
  • nejlepší přísvěvky na hlavní stránce se už nekonají?
    • blixa
      Konají, ale ještě to ladíme..
  • Kozy
    Výjimečně si nestěžuju, povedená změna vzhledu.
  • frag.ment
    Mě ten novej vzhled přijde nepřehlednej jak cyp :-( A hlavně když jsem ani netušil, že něco takového má přijít a teď čumím jak puk, co to je...
    • lipkozzi

      nevadi

      To sa okuka. Do tyzdna si clovek ani nespomenie na to, ze bol nejaky stary design
      • ringmancz
        já furt četl, že se to ošuká :D
      • GlaDOS
        To je problém, protože člověk si zvykne i na negativní změny.
    • Co je na tom neprehledny? Dik je to az na comic sans a ramecky skoro stejny jako ten predeslej design...
      • frag.ment
        Netuším, co to je comic sans, ale prostě jwe to takový roztahaný a ... hnusný ..
        • Inquisitor
          Komiks font
      • http://puu.sh/7T6xr.png
        • Ja vim ze se mi snazis vysvetlit ze to neni Comic Sans ale je to zbytecny... pro me uz to budou navzdycky Comic Sans.
          • Aha, OK :) . To budeš mít těžké, aspoň podle pravidel internetu http://explosm.net/db/files/Comics/Dave/comicsans2.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit