Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je být medvědem? Pak přispějte na Kickstarter titulu Bear simulator.

    Vypadá to trochu jak Skyrim .. Chundelatá jezevčice, medvěd, surikaty na mobilu! Jednoho dne se dočkám vysněného simulátoru mouchy - lítat od h<>vna k h<>vnu, vyhýbat se novinám. Jo to by bylo prima. *5*
    • Předpokládám, že to bude dost podobné té hře s jezevčí matkou.
      • Jack1947
        Shelter? To radsi ne tedy... radsi neco na zpusob Goat Simulatoru to se bude i lepe hrat. *4*
        • Jo, Shelter. Mě to celkem bavilo. To bude tím, že jsem taková křehká romantická duše.
  • victor

    DirectX 12 oficiálně odhaleno. Poběží na všech platformách Microsoftu.

    The first application that will take advantage of DX12 will be Futuremark’s 3DMark.


    ROFL !!!!!! *1* *1* *1* *1*
    • Radioaktivni_surikata

      DirectX 12 oficiálně odhaleno. Poběží na všech platformách Microsoftu.

      Tak to se dalo čekat, Futuremark většinou bejvá u novýho DX první :) Co mě ale velmi potěšilo je, že DX12 bude zpětně kompatibilní s AMD podporující DX 11.1 a nVidia slíbila podporu od Fermi nahoru, čili od řady GTX 4xx.
      • To je hezký, ale hry, které funkce DX12 opravdu využijí si stejně na takových starých kartách nezahraješ, zvlášť v té době, navíc na DX12 si ještě dlouho počkáš a ještě dýl na reálné využití, takže to tak horký nebude. To je jako kdyby dnes dostala nějaká GT9600 DX11 :) .. prostě blbost. Celé je to navíc trochu složitější, já jsem hlavně zvědavý na nízkoúrovňové API, jsou to všechno spekulace, ale prý i Mantle by měl být pod DX12, což je ale dle mě blbost, to by tam musela totiž něco mít i nVidia, která prý něco chystá (logicky), ale nikdo zatím neví co.
        • Zvlášť v ty době konzoli, který v sobe mají relativne slalbou mobilní grafiku od AMD s podporou DX11.1 a budou tu s námi ještě hezkejch par let? :)
          • na ty sere pes, ty jsou za zenitem už teď.

            Teď vážně, PS3/X360 tu taky byli s DX9 nebo 10 ? tolik let, prostě na konzolích ta grafika bude vždycky slabší, nikdo neříká, že ty hry PS4/X1 nerozjede, akorát nebudou tak dobře vypadat / mít takové vychytávky ... třeba AA, který je na PC už tolik let je na konzolích až teď ... atd.
            • victor
              Přesně tak. DX12 vnímám , především jako optimalizaci stávajících technologií ... a proto se musím chtě-nechtě smát , když čtu , že první s podporou vyjde další Futuremark ;)
            • Dobrý, ale novej DX není jen o novejch možnostech v grafice, ale taky o optimalizaci, kterou budou právě ty konzole potřebovat jako sul a ktera se dostane i na pc, protože cokoliv multiplatformniho se točí kolem konzoli v první řadě, takže na ne pes nekali. Navíc na základe vývoje požadavků na HW z minulejch let se dá předpokládat, že takovej Kepler bude vic než dostačující ještě dlouho. A ještě jedno navíc - DX12 se má tykat především optimalizace na vicejadrovy procesory, aby nebylo první jádro vytížený naplno a zbytek sotva na pul, což se dnes často deje. A požadavky na procesor se zvedají ještě pomaleji než ty na grafický karty. Já bych tu zpětnou kompatibilitu nezatracoval tak snadno
            • Ty se z toho pc jednou zaserešš. By mě zajímalo, jak takový člověk jako ty vypadá. Člověk, který chodí na všechny weby a hádá se že AMD stojí za hovnoo a nVidia je boží, tady se ve dne noci hádáš jaké jsou konzole zlo. To nemáš nějakou práci nebo co Predátore?
  • N.P.P.D. RUSH - The milk of Ultraviolet: 3VGIZ-NVZ3Z-66F7X
    • shefield2
      Díky. *4*
  • DeDy

    The Forest trailer 3

    http://www.youtube.com/watch?v=o9mr4k9X6c8
    Early access 22. května
    • To vypada hodne zajimave
    • ucho
      graficky to vypadá dobře, ale gameplayem si nejsem ještě moc jistej, ten závěr videa vypadal k nepřežití a bezmoci.
      • Keyz
        Já se obávám aby to nebyla klasická akce jako zombie rubačky, kde hráč lehce přemůže počty nepřátel a co mu dělá problém jsou větší počty nepřátel.

        Ten konec tomu napovídal. Jestli, tam je tolik šmejdou najednou, tak nevím jak to má pak hráč řešit.
        • ucho
          když se na to video člověk dívá trochu pozorněji, tak tam některé herní mechanizmy vidět jsou. to budování vypadá suprově, celkově ta interakce se světem taky. ale ti nepřátelé, kteří si na konci poradí snadno i s plotem, to je trochu problém... ale bez pořádného gameplaye těžko soudit. vypadá to každopádně dobře.
          • Keyz
            Jo, budovaní se mi lib.
            I když jak píšeš. Ten chudák to stavěl a nebylo mu to nic platné :)
          • victor
            No ... budování hradeb je jedna věc , a vybudování funkční infrastruktury druhá . Asi bych byl vděčnější za víc možností co tvořit .... : /
  • Tak kdyby měl někdo s Waterfoxem potíže při soustavném opakovaném načítání Games.tiscali , tak doporučuji blokovat hp.timg.cz .... pomáhá to *10*
  • slavek.skara
    Ehm pokud tu někdo hraje PlanetSide 2 mohl by mě poradit jak mám u tanku nebo výsadkového auta dát rozložení? Snažil jsem se najít klávesu a nepodařilo se:(
    • U tanku to nejde ,na sunderer si musíš koupit vylepšení (nezapomen ho aktivovat kliknutím)a pak se rozloží defaultně klávesou B.
      • Prowler se umí deploynout, na Sunderer už se to kupovat nemusí.
        • Prowler se umí deploynout ? Co tím myslíš ? S tím sundererem je to tak ,že si to vylepšení musíš koupit ale není potřeba ho aktivovat.
          • Myslím tím tak, že se prostě může deploynout/zakotvit/rozložit a střílet snad z obou hlavní, nebo tak něco. Nevím, nehraju TR. Jejich MAX má taky deploy.

            Ad Sunderer AMS, teď na to koukám, nějak mě nenapadlo se podívat do obecných certifikací :)
            • Aha ,já hraju za Vanu a tam tohle není. Dík za vysvětlení.
    • Kozy
      klávesa B
    • Pokud vím, tak už to docela dlouho nejde.
      • slavek.skara
        ??? tak jak to že se výsadkové vozidla v bitvách stále rozkládají a muže se tam startovat?
        • Nejspíš jim vypršela jejich pětiminutová životnost (20 u Sunderera) nebo si jejich majitel pořídil jinou mechanizovanou hračku.

          Edit: Ahá rozložení jako deploy, ne jako deconstruct. Jo, to je B... >.>
          • slavek.skara
            aha díky moc a omlouvám se že jsem to špatně pospal:)
  • God-of-War

    Počet předobjednávek inFamous: Second Son se vyšplhal k milionu, 190 tisíc jich bylo digitálních.

    Uz zitra!!! *14*
    • Gambit92
      http://www.allgamesbeta.com/2014/03/infamous-second-son-getting-day-one.html Docela pěknej Day one patch s "5ti hodinama" misí navíc a pár vylepšení jako třeba zvednutí počtu lidí a aut na ulicich
      • God-of-War
        Jj, dneska to hned otestuju. *14*
  • Obisdian blázní

    http://aw.my.com
    • Blázní ? Ani ne . Kdy už všem dojde , že Obsidian není automatickou zárukou kvality .... Jediné co mi z toho vychází je fakt , že Wargaming bude mít víc konkurence a ohlášený fyzikální update jim nebude na konkurenci ani zdaleka stačit ....
      • Ty jsi úplný kouzelník. Nejenže kouzelně ignoruješ fakt, že Obsidian dodnes dělal jen RPG, ale dokonce jsi někde vykouzlil, že jsem napsal "Obsidian je zárukou kvality" nebo něco tomu i vzdáleně podobného. Bravo!
  • Lukyz

    Splinter Cell - Movie

    Na IGN se objevili nové zprávy ohledně SC

    Režie: Doug Liman (Agent bez minulosti *14*, Jumper, Mr. & Mrs. Smith)
    Scénář: Eric Singer (International, American Hustle)

    Sam Fisher - Tom Hardy ( to vypisovat fakt nebudu *1* )

    Já jsem teda opravdu zvědav, co z toho nakonec vznikne, ale nadšení držim rozhodně na uzdě.

    Zdroj: http://alturl.com/n8hgb
    • Romance ,Komedie , Thriller , Drama ... ne nutně v tomto pořadí *7*
  • Kozy

    Wargaming mobilizuje

    http://youtu.be/BX59_nlsbWU
    • iOS .... řečeno vše

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit