Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta

    My jsme všichni Veskoslav

    Jak by řekl klasik *1*
    Netušil jsem že je to tak běžné jméno *15*
    • Veskoslav
      Nějak si nepamatuji, že bych si tě zakládal. Neosvěžíš mi heslo? *1*
      • MrSanta
        Kdepak, já už si žiju vlastním životem. Jako SkyNet jsem si uvědomil sám sebe *15*
    • Pilgrim66
      Sakra, byl jsem odhalen.
  • Titanfailek

    Všímáte si, jak si naklikává a všem ostatním valí mínuska? To bude GGG nebo nějaký jeho přitroublý klon....Nereagovat a nekrmit, evidentně je při chuti a potřebuje se pořádně nažrat.
    • ucho
      po zběžném zagooglování mi přijde, že zde na gamesech vystupuje ještě jako dave a max.
      • Veskoslav
        Jo podle toho, jak píše to bude on. Protože dave i max mě obvinili z dalších "nicků", které jsou zaručeně Veskoslav.
    • Veskoslav

      Veskoslave už se zase schováváš. Jsi to ale smutná existence. *9*
      • Naklikej si na své hloupé kecy. Každý tady co piše jako skrytý a anonym je Veskoslav, to jenom tak na okraj.
      • Tobě vážně šplouchá na maják. KennyB je taky Veskoslav? Kdyby náhodou.
        • kennyB
          *1* Jak napsal MrSanta: všichni jsme Veskoslav, jen on ne a to ho asi se.e *1*
  • PayPal Spring Gaming Sale

    https://www.paypal.fr/gamingsale/

    @_@
  • Nepotvrzeno: The Division se bude zřejmě odehrávat v Moscone Center ve městě San Francisco.

    Wut? To jste špatně poskládali větu, nebo si myslíte, že ten rok co prezentují hru zasazenou do Manhattanu si z nás dělali srandu?
  • Klamavá reklama na hru Dark Souls 2 - odpověď od FROM software

    Společnost FROM software podala vyjádření ohledně svých nekalých reklamních praktik:
    http://www.mcvuk.com/news/read/from-software-responds-to-dark-souls-ii-graphics-downgrade-concerns/0129831

    Volně interpretována jejich odpověď znamená podle mne asi toto:
    "Nahrabali jsme dost, obecná hráčská komunita jsou ovce a je jim to jedno. Vy všichni kdo byste rádi normální neklamavou reklamní kampaň, trhněte si."

    Opět zde tedy apeluji, aby si zdejší diskutující rozmysleli, zda jim byť velmi dobrá hra stojí za podporu předvedeného přístupu k zákazníkům.
    • Veskoslav aneb kam až člověk může klesnout.

      Veskoslave apeluji, aby jsi začal používat svůj nick. Apeluji, aby jsi přestal psát Ty/Tobě s velkým písmenem, jelikož se to už pár let nepíše ani do dopisů. Apeleuji, aby jsi se začal chovat jako chlap a ne ulísná krysa. Apleuji, aby jsi začal se sebou něco dělat. Apeluji, aby jsi se mnou nehádal, kdo jsi, jelikož to nemá cenu a pravdu nezměníš.
      • Veskoslav
        Jdi do prrdele. Nepsal jsem to já. To, že jsi krypl a myslíš si to, to je tvoje věc. Mimoto já DS koupené má. Sice mi vadila prezentace a následný rozdíl ve finálním produktu, ale už jsem k tomu své napsal. A to, že mě vidíš za spoustou nicků, to už je vážně psychická nemoc.
        • Používat vulgarismy jako argumenty dokáže používát každý .)
          • Veskoslav
            Obvinit bez důkazů dokáže každý. Mimochodem příspěvek byl napsán před 3 hodinami. To jsem měl právě cvičení z Manažerského účetnictví a k dispozici nebylo Wi-fi na připojení na net a nemám v současné době ani mobilní připojení. Jenom by mě zajímalo tedy, jak jsem to napsal.
            • Veskoslav
              Nejsem smrtibabka kryple. Je zajímavé, že to tvrdí stále stejní lidé. Přeji hnusný den.

              Mimochodem náš právní řád říká, že žalovaná strana musí prokázat vinu. Neexistuje to opačně, tak prosím, vesele do toho. Prostě máš potřebu dostat aspoň virtuálního "vítězství", když tam "venku" o tebe nezakopne nikdo.
            • Za ty lži peklu jednou propadneš Smrtibabko *11*
            • Veskoslav
              Už ti někdo někdy řekl hlupáku, že třeba v určitých částech Wi-fi prostě nefunguje nebo vypadává? Ale co se s tebou rozčiluji, evidentně chceš jenom provokovat a pak si zaonanovat, jak jsi mě "dostal". Přeji hnusný den;)
            • Prosím tě nelži. Sám chodím na Mendlovku a wifi je na každé fakultě, co znám. Takové výmysli.
      • kennyB
        To už tady dlouho nebylo *7*
        • Naposledy včera u TitanFail. Rup, rup, ruby teď! jeden z jeho mnoha převleků. Sice je to otravné na to pořád upozorňovat, ale myslím, že to co předvádí pan Veskoslav je už za hranou. Pokud se to někomu libí prosím, ale mě teda ne. *16*
          • kennyB
            A kolik převleků máš ty???
            • kennyB
              Možná Sipecka???
            • Ty jsi tak "humorný"....Která reinkarnace trola jsi? GGG má zabanovaný účet, doktorka to samé. Tak který?
            • Čím pak? Nechápu. Tím, že týden používám jeden nick, jelikož se hodí k nějaké události viz. vydání TitanFall?
            • kennyB
              Teď si ale nějak protiřečíš...
            • Ale do vlákna vždy píšu jen s jedním nickem. Na takové podrazy jsou tu jiní.
            • kennyB
              Ach tak *7*
            • Nemám účet. Takže každý den jiný anomym. To je svoba anonymů. *5*
          • Miserius
            To rozdávaj někde před základní školou papírky který řikaj že pokud má hra v nazvu neco jako Fall tak se to má hend přepsat na Fail a pak budete dost cool? Paka
            • Ano, hra která nabízí za plnou cenu AAA hry tak okleštěný obsah a vše je nachystané na desítky DLC považuji za Fail.
      • ucho
        Trole, apeluji na tebe, aby ses doučil český jazyk. Působí to komicky, když někoho poučuješ a sám ho několikrát przníš...
        • Viz? možná nějaký překlep z rychlo-psaní.
          • "aby jsi"? :P

            Každopádně souhlasím s tím, že velká písmena u obyčejných zájmen jsou totální kravina, pokud se nejedná o hodně formální dopis.
            • Buď přece hodný chlapec a vysvětli to hloupějšímu kolegovi. Proč svoje chyby, které jsou naprosto v rozporu s mluvnící obhajuješ?
            • ucho
              TitanFail: asi tě zklamu, ale neskočím ti na tu tvou hru na hlupáka. a nevím, proč bych měl ztrácet čas u někoho, kdo o to ve skutečnosti nestojí. vše podstatné jsem napsal. pokud to nechápeš, přečti si to znovu. pokud to nepochopíš ani potom, není ti pomoci...
            • Tak mi to vysvětli. Jaký je rozdíl mezi Hyperkorektností a hrubicí?
            • ucho
              TitanFail: opět jsi nepochopil... nevadí.
            • Takže kážeš vodu a piješ víno. Typický zdejší pokrytec. Totálně posereš slovosled věty a uděláš hrubku a to je v pořádku, že ano?
            • ucho
              TitanFail: ano, slang je zcela v pořádku, tobě ale zjevně uniká, o co šlo a obhajuješ neobhajitelné :) co se týče malých a velkých písmen, počítám, že to pro tebe bude ŠOK, ale v diskuzi jde o něco, co lze tolerovat. je to stejné, jako když se někdo rozhodne psát bez diakritiky. světe div se, tolerují se i smajlíky a hovorové výrazy. hyperkorektní tvary však v písemném projevu nemají vůbec žádnou oporu. stále se jedná o chybu.
            • Hlupáka tu děláš ze sebe pouze ty a něco si domýšlíš. Já jsem nikde nekázal, že jsem učitel češtiny. Jen jsem poukázal na Veskoslavo běsnění s oslovováním, protože se to sem absolutně nehodí. Pokud se ti můj psaný projev nelíbí, máš Smolíčka. Já zde budu psát dál slangově a ve zkratkách, protože to sem patří. Problém je, že se nudíš a jsi takový ten přechytralý rozumbrada z wiki, co si myslí, že sežral moudrost světa a ono to není tak úplně pravda. PS. Nová věta začíná velkým písmenem. To se učí na základce. Zkus wiki.
            • ucho
              "jsi" není nespisovná čeština a snáším to velmi dobře. nevadí mi, jak lidé píšou. kdybys četl pozorně, možná by ti došlo, že od počátku reaguju na tvou osobu, tedy jsem se tě snažil upozornit na to, že ze sebe děláš hlupáka, ne abys zapracoval na svém písemném projevu...
            • Bohužel. Nevím, co jiného bych ti měl pěkného napsat. "Jsi" je nespisovná čeština a na forech, v diskuzích se normálně používá. Pokud to špatně snášíš, najdi si nějaký jiný portál o jazyku českém a tam diskutuj, jak je dnešní populace blbá, že neumí v diskuzi o hrách psát spravně jsi/si.
            • ucho
              TitanFail: už se nějak opakuješ. a toaletní papír je zatím v bezpečí.
            • Tak ještě jednou pseudo-chytráčku. Aby JSI SE z toho neposral *5*
            • ucho
              TitanFail: neboj, internetový siláku. dej pozor, aby ti nepraskla nějaká žilka :D

              edit: btw nemám problém s tím, když lidé píšou špatně, je mi to jedno a je to jejich vizitka. navíc jsem tolerantní u diskuzí, kde člověk udělá chybku snadno. pokud však někdo tu samou chybu píše několikrát a současně dává někomu rady ohledně psaní a navíc tu chybu obhajuje jako něco správného, je takový člověk prostě hlupák, který se sám zesměšňuje. ale co čekat od trola, s tím jsi vlastně do diskuze přišel :D
            • Aby jsi se neposral degene. *6*
            • ucho
              TitanFail: hyperkorektní tvary právě ok nejsou nikdy... a ano, je to tedy nespisovné, ale nejedná se o stejnou skupinu nespisovnosti, kterou považuješ v projevu za tolerovatelnou. tedy nemění to nic na tom, že tvá obhajoba o tom, že to člověk může v diskuzi používat, je stále nesmyslná...
            • Pozor na nespisovné tvary typu *aby jsi, *aby jsme, *aby jste, *kdyby jsi, *by jsi ap. V psaných textech jsou velice rozšířené pravděpodobně z důvodu přehnané snahy o jazykovou správnost a spisovnost. Viz Lingea... Takzvaně nespisovný jazyk. Do diskuze naprosto ok. Takže přechytralý pan Ucho mi může políbít.
            • ucho
              TitanFail: "aby jsi" není vůbec nespisovné, jde o hyperkorektní tvar, jehož používání je chyba. Okecáváš to tedy zbytečně a ještě nesmyslně...
            • Používá to ještě Tilwaen a i u někoho dalšího jsem to viděl.

              Není to nespisovné, je to prostě špatně :P . I když ta hranice mezi "špatně" a "nespisovně" asi není pevně daná.
            • Jasně. "Aby jsi" je nespisovné, ale do diskuze o hrách je to naprosto ok. Navíc jsem nikoho nepoučoval, jen jsem psal, že to Veskoslavo "Ty" je jako pěst na oko. Nikdo jiný to tu nepoužívá.
    • ucho
      u her je potřeba mít na paměti, že finální verze se mohou lišit od nefinálních verzí, bylo tomu tak vždy a proto by si každý člověk měl nakonec udělat obrázek o hře až po jejím vydání. koupit něco v předprodeji je pokaždé risk. a co ty víš, třeba takhle bude vypadat PC verze :D ale bojím se, že si nechtěli komplikovat práci a bude to stejné jako na konzolích.
      • "a co ty víš, třeba takhle bude vypadat PC verze :D"

        Hádej jaké screenshoty jsou pro zákazníka k vidění na přebalu konzolové verze hry.
        • Miserius
          Kdys naposledy viděl obal hry? Už ani nepamatuju kdy zezadu byl ingame screenshot
          • Veskoslav
            Metro: Last Light;) Ale je poněkud pravda, že ohledně PS3 lhali v DS2. Protože videa vypadala nejenom po herní stránce, ale i grafické stránce skvěle, až jsem nevěřil, že tak stará mašinka to tak dobře zpracuje.
        • ucho
          hry si opravdu nekupuji podle toho, co je na jejich přebalu (ani nečekám, že by tam měly být nějaké screenshoty....)
          • Tím líp pro Tebe, dělám to stejně. To stále neznamená, že je taková praktika v pořádku. Zlobilo mne to to u Mafie II (na přebalu byly screeny obsahu z GDS2009, který ve hře není přítomen), zlobí mne to i teď a tady u Dark Souls 2. Dobrá hra, totálně degradovaná přístupem vydavatele.
    • Miserius
      Já bych chtěl vědět kolik lidí co se na Dark Souls 2 těšili se těšili kuli grafice... Prosimvás, pokud vás hra nebaví tak vas nebude bavit ani s lepšima efektama a naopak...
      Už dostaň rozum (pokud si myslíš že tim že si postavíš hlavu a budeš odrazovat ostatní od koupě jsi nějakej zásadovej fajnšmekr tak bohužel ne, jsi jen hňup)
      Mimochodem to tvoje "shrnuti" je taky zajímavý, tos používal google translator?
      • http://cs.wikipedia.org/wiki/Klamav%C3%A1_reklama

        Je mi jedno kdo se na co těšil a kdo ne.
        • Miserius
          Jasně, celej svět čeka na nějakýho burana z games.cz než podaj žalobu za nekalou reklamu... kdybys uměl číst tak u předchozích videí uvidíš/uslyšíš že se nejedná o finální podobu a může se to změnit
  • michelangelocz

    T H I E F _ G O L D _ gamepad?

    Nevedel by tu nekdo, jestli je mozny rozchodit Thiefa (1998) s gamepadem? Nasel jsem reseni v podobe Pinnacle Game Profileru, ale ten po nacteni profilu pro Thiefa pada a neni zrovna dobre citelnej co se tyce nastaveni. Mozna to zpusobuji ostatni mody, ktery mam ve hre (TFix, ThiefGoldHD, Thief Enhancement Pack), ale odebirat je kvuli gamepadu nechci.
    • "Neb ten, kdož zradí a jiný způsob, než klávesnice a myš jest, použije, bude podroben nekonečnému mučení." Evangelium sv. Newella

      Prosím, zvaž svou volbu.
      • michelangelocz
        Hehe. Chtel jsem si s Thiefem vlezt do postele a uzit si ho na velky obrazovce, coz je podmineny gamepadem. A kdyby to snad bylo nehratelny (cemuz bych se nedivil), tak smula. Jenze jsem zvedavej a tudiz mam chut tu moznost alespon vyzkouset jeste predtim, nez ji zatratim ☺
      • Pilgrim66
        http://media.steampowered.com/steam/store/livingroom/controller/SteamController.jpg

        "WHERE IS YOUR GOD NOW?"
        • vlastik.plaminek
          https://www.youtube.com/watch?v=raerE_zUfCA
  • co je zase stím steamem ?
  • co je zase stím steamem ?
    • jen jsem si chtěl poplakat *3*
    • Steam běží několik hodin v pohodě, takže problém je u tebe ;) http://steamstat.us/
      • Miserius
        Reaguješ na 3 hodiny starej přípěvek *12*
    • Ufouni unesli Nevella a steam drzi smutek *3*
      • Keyz
        Jakmile zjistí, že moc zatěžuje jejich loď, tak ho zase vrátí.
        To nebude dlouho trvat *3*
        • Treba jen chteli vedet, jak to vlastne je s tim HL3 *1*
          • Keyz
            Heh. Tak to ho vykopnou ještě rychleji.
  • Lukyz

    SimCity přístupné offline již ode dneška

    TADÁÁÁÁ *1*

    http://www.simcity.com/en_US/blog
    • Dřív i tohle bylo běžné ...:/
      • Lukyz
        No ale tady jde přeci o malý videoherní zázrak!
        Vždyť ještě rok před vydáním říkali jak je tam tak složitá simulace dopravy, ekonomiky atd. že to prostě PC neutáhne a všechny výpočty musí probíhat na jejich serverech... a to v podstatě tvrdili až do Ledna letošního roku.
        Holt doba pokročila *1*
  • Spekulace: Doposud nepotvrzená herní konzole od Amazon pravděpodobně dokáže streamovat PC hry.

    Nevíte kdy se má vyhodnotit soutěž Dark Souls 2?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit