Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Characters and Voice Actors - Kingdom Come: Deliverance

    https://www.youtube.com/watch?v=2guAi5kMaE8

    Pro ty, které to zajímá (bohužel ENG).
    ResetEra (NeoGAF successor) bans people who praise Kingdom Come Deliverance developer Daniel Vavra https://www.youtube.com/watch?v=N7DDT8N3scQ&t=224s
    Polygon just can't stop lying about Kingdom Come: Deliverance and Daniel Vávra https://www.youtube.com/watch?v=sxKFH9iEmAs
  • Lukyz

    Bethesda strikes again

    Ještě nedávno byly ve vývoji dvě ambiciózní modifikace pro Fallout 4:
    Fallout 4 Capital Wasteland, což BYLA modifikace, která mě přenést Fallout 3 do enginu F4 a zatím stále probíhající Fallout 4: New Vegas, která (nečekaně) měla za ambici převést FNV bez DLC do enginu F4.

    Oba módy spoléhali na to, že během instalace bude nutné vlastnit originální hry, že kterých budou čerpat zvukové soubory. To se nelíbí Bethesdě a ta jim pár týdnů nazpět zaslala oznámení, že tento postup není z právního hlediska schůdný. Zatímco vývojáři Capital Wasteland se rozhodli projekt ukončit, druhá strana, která se podílí na F4:NV se kousla a hodlají všechny rozhovory předabovat.

    Přijde mi to jako obrovská škoda, jelikož Capital Wasteland vypadal velmi slušně a týmu za F4:NV nezbývá nic jiného než držet palce.
    • SalemCZ
      je škoda že se to neprojeví na hodnocení a Steamu jak u GTA, jelikož už teď má pod 70% tak si toho ani nikdo nevšimne.
      • zaty
        Vidíš ty donkey?

        "Ne, tím důvodem nebyli naštvaní držitelé práv ke značce, ba přímo naopak. Lidé z Bethesdy byli s fanoušky v kontaktu a vycházeli jim vstříc, právě proto je však museli upozornit na komplikovanou právní situaci ohledně dabingu hry, na kterém se podíleli i známí hollywoodští herci jako Malcolm McDowell, Liam Neeson nebo Ron Perlman. Problém je v tom, že vzniklá audio stopa ve skutečnosti Bethesdě nepatří a pouze si je licencovala pro použití ve Fallout 3. A nikde jinde. Z tohoto hlediska pak Bethesda nemohla autorům modu zaručit, že jejich snahu nebude bojkotovat agentura zastupující herce.
        Zdroj: https://bonusweb.idnes.cz/fallout-3-remake-hry-043-/Novinky.aspx?c=A180314_092603_bw-novinky_srp"
        • SalemCZ
          ale jestli to byly fanoušci tak to bylo pro nekomerční účely, tak by s autorskými právy možná problém nebyl. Neznám autorský zákoník v USA.
          • zaty
            Vzhledem k tomu, jak brutální je Copyright Act a Digital Millenium Copyright Act, tak jen blázen by šel do něčeho takového, zvlášť když mu právnici Bethesdy doporučili, aby ty původní audio soubory nevyužil. AFAIK tam totiž nic takového, jako nekomerční užití díla není, to si pleteš s Creative Commons.
            Pointa mého příspěvku ale byla v tom, že to není chyba a zlovůle Bethesdy.


            Pro lehké osvětlení problému copyrightu v USA doporučuji knihu Svobodná Kultura https://i.iinfo.cz/files/root/k/svobodna-kultura.pdf
      • zaty
        1. Nechápu tu potřebu "vyřizovat si účty" skrze hodnocení na Steamu
        2. A ty víš jistě, že to je zlovůle Bethesdy, která by tímto byla sama proti sobě, protože by ty mody znamenaly zvýšené prodeje původních her a není to prostě právní problém v tom, že audio soubory s dabingem nemůžou využít v jiné hře, než pro kterou byly nahrány? Ty víš, jak mají napsané smlouvy s dabéry, nebo s outsourcingovou firmou, která jim ty dabéry dodala?
  • Kingdom Come: Deliverance - Accolades Trailer

    Nic, co by nebylo viděno ale ta hudba *14*
    https://www.youtube.com/watch?v=Ee5nZdkltLM
  • SalemCZ

    Fortnite nabídne podporu Cross Play s PC, Mac, iOS a Android hráči i na Xbox One.

    Takže nebude PS?
    • MickeyMutant
      Bude. Budou dvě skupiny:
      1) PS4, PC, Mac, iOS a Android
      2) Xbox One, PC, Mac, iOS a Android
      Protože Sony zatím nechce cross-play s Xboxem. Na každé platformě si budeš moct vybrat, jestli chceš hrát i s hráči na ostatních zařízeních, nebo ne.
  • MishKonn
    Dva díly Amnesia jsou nyní zdarma na steamu.
  • Jack1947

    NFS -Payback

    Tak předně je třeba říct že ten port je strašnej stejně jako minule žádná podpora myší v menu rip, sice je pravda že můj dýchavičný CPU to rozjel na max detaily ale grafika by klidně utáhl X360, některé textury jsou opravu zblízka vyblitá rozdíl mezí LOW a Ultra je že okolí je ostřejší a blízké textury taky trochu hladší.

    Příběh nemá smysl řešit klasická blbost alá NFS( okořeněná akcí ale v tomhle ohledu to spíše působí komičtěji chvílema) víceméně je to spíš film člověk ujede pár metrů a hned cutscéna
    ale dá se tam "fotit" a sdílet takže nic proti že *1*

    Jízdní model nic moc, auta jsou víceméně bez fyziky a driftování je celkem za trest ( na hard se ta první zkouška nedá skoro udělat) Jinak stejně hloupá policie nebo protivníci vlastně se dá říct že nevím co bych k tomu napsal ale zase na rduhou stranu úplná ztáta času to není, jiné arkády není kde by si takhle člověk zablbl s policí která je zřejmě k silnici přikovaná jinak si neumím vysvětlit že se po natázu ani nehne to aspon protivníci někam odletí. Na klávesnici se to hrát moc nedá protože každé ato má jinou citlivost - je to prstolam wsad kamera šipky řízení SHift nitro. Takže gamepad no suma sumárům 6/10 je abyla adekvátní známka.

    Hle nedá se stěžovat jedeto i když chvílema mizerně 8gb ramky na 96% ( to bude spíš i trochu moje vina) jinak ultra fhd a kolem 60fps s drobnejma zásekama. Videjka jsou asi na té hře nejzajímavějšáí i když jejich kvalita pokulhává i díky nepříliš zajímavým postavám třeba ta hlavní je dost suchá.
    Řikám si at to Ea už vzdá vždyt tohle je na rok 2017 hrozné. To jsem ještě nedošel zatím do fáze kdy si nebudu moct s něčím zajezdit protože prachy... ( i když to snad "opravil" patch). Spíš jer to ten typ hry kterou člověk odjedee a tradá konec ale jsem rád že mi to jede bez kompromisů
    *3*
    • Jack1947
      Třeba jsem to sem chtěl hodit proto abych lidem ušetřil čas, aby to třeba nemuseli kupovat/hrát když ta hra je taková jaká je. Mají starší cpu nemají rádi EA atp... těch variant je fůra.
      • Hanzales
        Tak kupříkladu ta hra je už tak dlouho venku, že i ti co o ni zájem nemají, už museli narazit na spoustu recenzí, nebo ohlasů od lidí, co si to koupili (poměr utracené peníze vs zábava), což ty nějak komentovat nemůžeš.
        Že mají nejnovější hry (nejen od EA) problém se staršími procesory je tak nějak všeobecně známo. Některé ani nespustíš (Quantum Break, AC Origins) a pokud někdo nemá rád EA tak mu tvá "recenze" určitě hodně pomohla.
        PS: Co se týče warezu, ten tu je, byl a bude. Naštěstí se kvalita prodá i bez DRM, díky tobě ale určitě nikoliv. Záleží totiž na lidech a opravdu jsou tací, jež si hru stáhnou, jestli a jak jede a pokud jsou v půlce hry stále zapálení a těší se na další zahrání, ještě v ten moment ji koupí za plnou cenu.
        Pak jsou tady paraziti, kteří si v lepším případě hru pokud ochrana odolává příliš dlouho koupí, ale všechno ostatní pososají. Trestem jim budiž alespoň to, že i pokud je hra lepší, nebo dokonce dobrá, jsou znuzení a nic je pořádně nebaví, i když za to (nebo právě proto) nezaplatili ani kačku ;o)
    • Ty si hlavne na nic nestezuj, ted to vyslo na warezu, tak pises naky pokriky tady, si fakt jinej *2* *2*
      • Prozradim ti tajemstvi, mozna ti pomuze odprostit se od te demagogie. Originalka je naprosto stejna jak cracknuta hra.
  • ucho

    Sony oslavila MDŽ prostřednictvím videa a bezplatného téma.

    parada, jsem zvedavy, s cim prijdou na mezinarodni den muzu... no asi s nicim :)
    • PreidaQ
      Mě by zase zajímalo, koho napadlo "theme" přeložit do češtiny jako "téma", když pro to existuje ideální slovo "motiv".
      • Jack1947
        Hrozná debilita užívat téma jako schéma lol.
        • x_ander
          Jackovo lingvisticke okenko :-D
      • MickeyMutant
        A ještě to "téma" nesklonit, aby přitáhlo pozornost*4*
        • PreidaQ
          Kdyby to sklonil, tak to by si lidi nedejbože mysleli, že myslí to "téma", jako když se spolu dva lidi vo něčom bavěj. Takhle je přeci ihned jasné, že přeci myslí to druhé "téma", i když se mu ve skutečnosti v češtině vůbec neříká "téma", ale říká se mu "schéma" mezi techniky nebo "motiv" mezi aristokracií.
      • SalemCZ
        taky se často používá schéma.
        • PreidaQ
          Pravdu díš. Všechno lepší než "téma".
    • SalemCZ
      Co teprve na Velikonoce s čím příjdou, s ukřižovaným Ježíše?
      • jamar28
        Jaké Velikonoce? Asi myslíš neutrální svátky příchodu jara, ne?
  • Lukyz

    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

    Tak už konečně ofiko bylo oznámeno vydání na Nintendo Switch, PC a Xbox One k 10. červenci. *14*
    • Hanzales
      Já se uchechtl tak, že jsem zareagoval na špatný příspěvěk *15*
    • Tak verze pro PS4 je neprodejná ...

      Super , měl jsem políčeno na LetGo , ale ve světle aktuálních informací koupím na PC za pakatel :/ ...
  • 0011

    včerejší Nintendo Direct

    Spoustu překvapení ale pro mě 3 největší Okami hd na switch a Super Smash Bros ještě letos a amiibo pro Dark Souls *4*
  • Jack1947

    Další COD Bo4

    *7* to je teda překvapení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit