Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Spekulace: Watch Dogs poběží v rozlišení 900p při 30 FPS na Xbox One a 1080p při 30 FPS na PS4. Zaklínač 3 poběží v rozlišení 720p při 30 FPS na Xbox One a 900p na PS4 (vývojáři se nyní snaží o 1080p).

    To je strašný. Výhoda konzolí, je že člověk nemusí řešit jak mu to pojede apod. A tady se pořád řeší jak to pojede. Něco jede HD něco ne. Něco 60 FPS další 30 FPS. To je debilní.
    • Jack1947
      Konecne to pobezi ve FHD, coz je obrovsky pokrok. Xbone nak nestiha nebo mrkvac kasle na to ze 900p a 1080p jsou celkem rozdilne rozliseni.
    • nebojte, jsem tu, abych vás zachránil :D tak tedy:

      konzole jsou na prd, 30 fps je málo, všechno na svým ultrakompu rozjedu na plný detaily a ještě můžu alt-tabem kdykoli přeskočit na okno s live-streamem péčka :D

      a kdo z vás to má??? :D
      • Magister_Peditum
        No, třeba já.
      • davidBray
        každej kdo má PC :D :D
    • frag.ment
      To sem dávájí, aby si zase nahnali příspěvky v diskuzi. Protože po takových informacích se tu objeví spostu PC fans a budou nás informovat o tom, jak jsou konzole naprd..
      • God-of-War
        Drtiva vetsina zdejsich PC fans to nerozjede ani na stredni detaily, proto je tu klid.
        • davidBray
          já jsem za konzole rád, díky nim si pořád zahraju na 5let, slovy PĚT LET starým noťasu hry na střední detaily :)) jsem generece, která pamatuje dobu kde sis koupil PC a za půl roku to byl šrot :)
        • Jazz
          Pořád hezčí jak na tvé božské PS4. *1*
          • God-of-War
            Hodne slaby;-).. Ja si to zahraju na full detaily, jak si na tom ty? Pustis aspon intro? To stejny se Zaklinacem a Planetside 2. *3*
            • Kozy
              Zase se uklidni. Spíš jsem zvědavej jak na páčkovači budeš u toho Planetside zvládat recoil.
            • Jenže on je často rozdíl mezi full detaily na konzoli a PC. Ty pro PC by konzolový "next-gen" plynule neutáhl. Já sám sice nemám žádné výkonné dělo, ale ani nemám důvod o koupi nového počítače uvažovat - konzole jsou i nyní tak slabé, že se současnou sestavou vydržím na střední detaily až do té příští generace. (Tohle neberte jako kritiku či posměch, pouze konstatování.)
      • Keyz
        Zatím je klid. Asi klid před bouří :)
    • 60 fps leda tak tetris... *6*
  • V příštích týdnech můžeme očekávat novinky týkající se Mass Effect 4.

    Tyto tweety se netýkají Mass Effect 4 ale týkají se video deníčků k Dragon Age Inquisition.
  • Nintendo spustilo Youtube kanál "Nintendo Girls Club", který bude informovat hráčky o "jejich" zajímavých...

    Ale jo já to to Grygarovi přeju. *3*
    • Tilwaen
      Dle toho videa jsou asi cílovkou hardcore hráčky Farmville. Nadruhou stranu, když už má někdo doma Nintendo, tak takový kanál asi bude jeho šálkem čaje...
  • debilni dotaz

    Cus,

    kdyz chci v ramci kickstarterovy Kingdom Come kampane dostat verzi hry pro PS4 (kterou casem plánuju poridit, protože treba takovyho tretiho Zaklinace a Kingdom Come uz na PC nerozjedu) tak je potřeba backnout od Barona vys, je to tak?
    • nekromant33
      Z nejnovějšího updatu mě vyplývá, že jakmile si backnul digitální kopii, tak bys měl mít možnost si vybrat.
      "If you backed a tier with digital copy of the game, you can choose any platform you want, on any tier."
      • Ja vychazela z FAQ, kde je to malinko nejasny a nejspis i neaktualni (navíc jsou k mani dve verze Barona). Ještě se radsi optam primo Warhorse, protože podporit je, aniz bych si to pak mohla zahrat, by me docela zamrzelo. Za reakce kazdopadne dik ;)
        • ucho
          co takhle si přečíst poslední update o konzolích?
    • ucho
      ne. digitální verzi nabídnou už pro všechny.
  • Chris roberts

    "Kingdom Come doesn’t just look like a great game, though: it looks like something we on the Star Citizen team could learn from. The characters and outfits I saw working in-engine in the trailer impressed me so much that I contacted the team to talk about what was going on under the hood. Star Citizen doesn’t need peasants and knights… but it does need a robust character creation system for the persistent universe. And that technology is exactly what Warhorse is building for the CryEngine.

    The good news is: the team at Warhorse isn’t just an incredible talented group of people… they’re also kindred spirits who are willing to share the work they’ve done! We will be sharing with them the tricks for working with CryEngine we’ve learned over the last 18 months and they will be letting us in on the secrets and the tech behind what they’re doing! I’ve always said that independent developers should stick together, and the potential good for both games that can come from this unofficial partnership is proof positive!"

    https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13577-Kickstarter-Kingdom-Come-Deliverance
    • Inquisitor
      Dobře oni.
    • tak to se vi uz davno, ze nejvetsi brzda pokroku je to, kdyz si vsichni solichaj na svym pisecku...

      jenze kapitalismus rika neco jinyho *6*
  • Keyz

    Nový update od WH

    https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/posts/750463

    Informace o konzolových verzí + nový cíl pro 1M bude psí společník :)

    Možná šéfredaktor zvedne svůj příspěvek *1*
    • Gojira

      Nová glosa o WH

      Četl to někdo? *15*
      • Inquisitor
        Radši snad ani ne :)
        Stačil mi jeho dnešní tweet https://twitter.com/jaydeecz/status/435434059930415104
        on si prostě nedá pokoj
        • MrSanta
          Jojo, glosa - toť dozajista kvalitní herní žurnalismus, který každého zajímá a je aktuální *1*
          • Keyz
            Glosa. Nový formát článků na EG *1*
        • ringmancz
          na co naráží? na lednovej Level?... už mi to došlo
  • Pilgrim66

    Nechybělo málo a Evolve mohlo být free-to-play titulem.

    Nemělo by to bejt "Chybělo málo"? *1*
  • Keyz

    Odpovědi od WH

    http://www.reddit.com/r/Games/comments/1y5yj1/we_are_warhorse_studios_developers_of_kingdom/

    Některé dost jasné a lze se tam dozvědět další podrobnosti.

    + Některé zcela zásadní.
    "In your video updates you have Dan talking about sword fighting, while having a massive beard, while wearing a Ghost in the Shell t-shirt.
    My question to you is this: Do you have any idea how awesome that is?"

    "To Daniel, Your beard is glorious, how long did it take to grow? and the game looks amazing"
    *1*
    • Erendiel
      Lidi vic zajima co mu roste na bradě než hra *15*
      • Tak se třeba podělil v práci o všechnu tu čokoládu co mu poslali na valentýna a ta hra bude o to sladší!
  • ringmancz

    Po dvaceti letech došlo k odhalení technické dokumentace SNES CD.

    http://www.youtube.com/watch?v=f6fSeJ50As4
    There is no Nintendo CD... oh wait. Asi věděli, proč to nakonec neudělat. Sega CD má hodně dobrých her, ale vyšlo na to zbytečně moc FMV blbin
  • Potvrzeno

    Live stream na hratelnou verzi KINGDOM COME: DELIVERANCE bude zejtra o tehle dobe. Takze nezapomente na to. *4*

    http://www.reddit.com/r/Games/comments/1y5yj1/we_are_warhorse_studios_developers_of_kingdom/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit