Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    L.A. Noire Complete Edition (Steam)

    http://www.nuuvem.com.br/produto/372-l-a-noire-the-complete-edition

    kompletní edice ještě 4 hodiny za 80,-
    • Inquisitor
      Koukal jsem a je tam 7,49 dolarů a to je 150 Kč
      Aha, tak jak se krátí čas, tak se zvyšuje cena.
  • God-of-War

    Kingdome Come

    800K... Dobře oni. *4*
  • ucho

    Seznam her s časem jejich nahrání ve službě PS Now.

    to snad stačilo napsat, že to trvá kolem 50 sekund...
  • michelangelocz

    Prijd Kralovstvi Tve

    Tu o C E S K Y M D A B I N G U uz jste videli?
    • Tilwaen
      Když už tu zmiňuješ KC, zde se vývojářů ještě +- dvě hodiny můžete ptát na to, co vás napadne: http://www.reddit.com/r/Games/comments/1y5yj1/we_are_warhorse_studios_developers_of_kingdom/
    • Keyz
      Viděl. Dík za post pro ostatní.

      Vypadá to nadějně pro lidi kteří to chtějí. Otázka bude zda to budou hlídat anebo to pak někomu předají aby to udělal. Kvalita může být problém.
      • michelangelocz
        Podstatny je "ze by cestinu ve hre velmi radi meli" a ze "by se na ni, v idealnim pripade, nejradsi i sami podileli". Jak to ve finale dopadne, se dozajista vcas dozvime :)
  • Stáhněte si postavy hrdinů z GTA V do Left 4 Dead 2.

    Lara by nebyla?
  • Keyz

    Kingdom Come: Deliverance překonalo 800k a můžeme se těšit in-game combat academy

    Jinak bych chtěl upozornit na článek na hrej. Kdo ho ještě nečetl a neviděl videa. Velká škoda, že games značně zaspalo. Na hrej mají rozhovor nejen s Vávrou ale dalšími hlavními osobnostmi WH.
    To mě zde chybí. Ve FC byl problém pozvat borce, tak kdyby alespoň šli ke zdroji do WH a udělali to jako hrej...

    Neřekl bych kdyby v daném rozhovoru nebylo nic nového ale jsou tam podrobnější informace a nějako lepší vysvětlení předešlých záležitostí.
    • ringmancz
      pokud si pamatuju, tak hrej zase nemělo reportáž z ukázky hry
      • Keyz
        To máš pravdu. Ale myslel, jsem že když se borci zdaní lépe s Danem, že bude i nějaké info od Bocana a pod. To se mi na hrej líbilo.
        • Hele oni určitě chystaj rozhovor tak za 4 dny (možná 3) až bude projekt hotový
    • frag.ment
      A koho tu zajíma hra, která vyjde nejdřív tak za 3 roky a to kdo ví jestli a nakonec z toho může vylést něco uplně jiného, než nám předvádějí na tom jejich tech demu.. (a teď čekám mínuskovej rekord, i když si myslím, že s tím vydáním mám pravdu).
      • Vrook
        Ciwe, vo kousek níž někdo nadává člověku, co vyjádřil svoje dojmy z Titanfallu, teď budete plísnit někoho za post vo Kingdom Come. To už tu na diskuzích games.cz máte sesynchornizovaný i menzesy nebo co? *7*
      • ucho
        myslím si, že pravdu nemáš. prodloužit vydání o jeden rok by bylo pro kickstarterový projekt už trochu silná káva. navíc zde se vybranou sumou projekt nenafukuje, jeho parametry jsou dané prakticky od samého začátku. navíc mám dojem, že zatím stíhají vše podle představ. samozřejmě s náborem nových lidí bude další vývoj otázka, ale zatím ukázali, že to kočírovat umí dobře. tím pádem tvůj odhad na prodloužení vydání minimálně o rok je zcestný. plus je tu ještě detail s tím, že do půl roku by měli vydat hratelnou alfu... (tedy část hry, kde si budou lidé moct osahat herní mechanizmy, což podle mě to čekání udělá snesitelnější)
      • Keyz
        Tak informuji o tom co se děje. Nic víc :)

        Tu hro kterou máš v nadpise nehraji proto o té hře nic nedávám. Navíc rád podpořím český velký projekt. Ano určitě nadržuji ale, za to jak se to snaží dělat poctivě si to snad zaslouží. Když je zde vždy kupa textu o jiných velkých hrách, které na to kašlou. Myslím, že je to tedy vyrovnáno.
        • frag.ment
          Jak říká Ucho, buď si to nechávají do Levelu, nebo se tu během týdne článek objeví.. To by přeci nešlo aby tu nebyl každý týden článek o KC.
          • Keyz
            Nj, jsou nějak ve skluzu. *3*
      • Mě ta hra nějak extra nezajímá (taky tu nepostuju jakýkoliv update ohledně Pillars of Eternity nebo něčem), ale... mínusy ve skutečnosti jsou důkaz, že pravdu nemáš. Mínusy totiž patrně dávají hlavně lidé, které ta hra zajímá.
    • ucho
      rýpnutí: třeba bude nějaký extra rozhovor v levelu :)
      • Keyz
        Snad :)
  • Večer sem mohu hodit nějaké kratší video kde bych rozebral +- hry, co jak kde proč s kým a za kolik. Stejně to budu dělat tak není problém to hodit i sem:)
    • z Titanfallu pochopitelně:)
      • kennyB
        Franta bude rád *1*
        Jinak bych se na to rád mrknul *3*
        • uz ted je toho plnej youtube- reakci jak od profiku tak od normalnich hracu. kdo mel zajem tak se koukal treba na twitch streamy, nebo uz to davno dohledal.. konstatovani faktu
        • Nebudu moci štěstím ani spát jakou budu mít radost :)

          Jinak OK, bude jsem tedy dávat každý den dlouhé texty kde budu psát co si myslím a nějaké hře a tématu. Jestli to je redakci jedno, tak proč ne. Jen jsem doufal, že bleskovky budou přehledné. Stačí , že se zde trollouje.
          • Redakci už jsem několikrát doporučoval, aby udělali (nebo si jinak zařídili) subforum na off-topic a obecné herní kydy.
            Ale poslouchá tu někdo hlas rozumu? Ne :P
            • To bych bral. Bylo to zde přehledné a lidi by se mohli vykřičet *3*
          • x_ander
            Těšíme se.
  • Pilgrim66

    Titanfall 'preview'

    Takže po odehrátí 9 hodin Titanfallu:

    Ve zkratce? Jsem nadšenej
    Lidi možná nadávaj, že je to CoD atd atd. Ale nezapomínejte, že je to tohle studio, co s tou formulí přišlo (jsou to tvůrci MW). Rozdíl mezi dnešními CoDy a touto hrou je jednoduchý. Ghost používá pořád dokola skoro deset starej systém s minimálními změnami. Rychlá frenetická akční střílečka není špatná. Špatné je když ji vydáváte pořád a pořád dokola. Ale zpět k Titanfallu.

    První co mě zarazilo je jak neuvěřitelně dobře vypadá Titanfall. Jasně není to Battlefield (Frostbite 2), ale beží to na letos v červnu 10 let starém Source Enginu. Je to samozřejmě silně modofikované, ale vypadá to super.

    Hlavní bonus té hry je, že tím jak je multilevelová (freestyle skákání po budovách, stěnách atd) je zde prakticky nulová příležitost pro campery. Čím jste rychlejší, přesnější atd, tím líp hrajete. Což je druhá věc. Musíte zde opravdu takticky myslet. Nejde zde jen o to, kdo rychleji zmačkne myšítko, ale o to jak si rozmýšlíte cestu. Já rozhodně žádnej FPS profík nejsem.

    Co je pro mě nejdůležitější je to, že i když prohraju tak se pořád skvěle bavim. Singleplayerová složka zatím ve hře není, ale myslím, že má dobrej potenciál. V tuto chvíli attrition mise (team deathmatch) končí tím, že prohraný team se musí dostat a ubránit loď, se kterou odletí. Úkolem druhého teamu je samozřejmě zničit tuto loď a zabít poslední piloty. Je to sice malinkatá věc, ale hned to mění vaši taktiku na obou stranách. Takže tak. Pokud máte někdo nějaké seriozní dotazy ptejte se.
    • Na mě je to už příliš rychlé a zběsilé. Nicméně jsem už narazil na několik aimboterů. Ty sv*ně prostě musí otravovat i v betě.
    • tohle mne spíš odradilo, v reálný válce se naopak spíš kempí
      • A taky se tam z nebes povolavají mechove ?
        • Zatím si musíme vystačit s ruským šrotem z vesmíru, ale třeba jednoho dne se mazák joe dočká...
    • Franta

      Ten dlouhý popis opravu patří do bleskovek... *16*

      To máš tak velké nutkání jsem psát vlastní dojmy? Lepší si to nechat na uživatelskou recenzi anebo k nějakému článku.
      • kennyB
        Mě to docela zajímalo...
      • Pilgrim66
        Mas problem, ze to tu je? Tough luck, nemusis to cist.
        • Nemuší to sem psát *5*

          Je přeci jasné, jak to dopadne, když tohle bude brát každý jako koutek kde může vykřičet svoje dojmy. Nikdo se v tom nevyzná a bleskovky zapadnout včetně reakcí.

          Trochu myslet a dáš to tam, kam to patří. To přece není problém. Případně to napiš na fóru hry. Tam tě imaginárně poplácají po zádech, jak jsi to pěkně napsat a dal do dobré sekce. Ale musí to být anglicky a ne anglicky a česky jako tvoje poslední coool věta.
          • frag.ment

            Neoficiálně: Titanfall nabídne ze začátku 14 map.

            Franto nevím o co ti jde, ale já si to tu rád přečetl.. Do uživatelkých recenzí jsem nikdy nezabrousil a do bleskařského fóra chodím několikrát denně, takže pro mě je popis v tomto vláknu ideální. Není to zase tak dlouhé, takže tě nechápu. Mně spíš rozčilují stále informace o různých slevhách na GOGu a Steamu atd., ale nevylévám si tu srdíčko, protože je tu asi pár lidí, které to zajíma.
          • Pilgrim66
            Well, I guess it's good I have C1 level of English right? But then again if I've wanted to write on English forums I would have been writing on English forums. I am real sorry that you feel offended by two English words.
            • Zkus to ve svahilštině, možná zaboduješ
  • Keyz

    Nový update od WH (informace o fyzických odměnách)

    https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/posts/749535


    Vypadá to skvěle! Žádné plastové hnusy.
    • michelangelocz
      Rozhodne to vypada na poctivou praci. Navic mi to pripomnelo, ze o neco podobnyho se snazil marketing ke druhym Dark Souls (na jejich FB to najdete). Jenze zbroj i stity vyrobeny v ramci ty kampane vypadaly fakt blbe – autenticita nikde, zohybany a znytovany prefabrikovany plechy, s (pres zevlacky udelany sablony) nasprejovanymi motivy – H N U S.
  • Miserius

    PS+ březen

    Spekulace, ale vždy to od těhle maníků nakonec tak bylo.
    PS4: Dead Nation
    PS3: Tomb Raider, Brothers: A tale of two sons

    Tak už jsem byl pomalejší *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit