Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Arma 3 - Zeus DLC Trailer

    Bohemka oznámila nový (free) DLC ZEUS, který přidává v podstatě realtime editor do MP *14*

    https://www.youtube.com/watch?v=5JiXznUyldM
  • Steam odstranil úspěchy z náhledů na stránce

    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3222406
  • Erien
    Edit: špatný post.....
  • EA: Battlefield 4 je mimořádně úspěšný produkt.

    když vydali Bad company 2 na pc tak sem říkával to hrůza kam se ten battl řítí, a dneska říkám zlatej bad company 2
  • Broken Age DRM-free na humble bundle

    jsem v šoku, drm-free verze broken age, navíc je v ceně i druhá část, která vyjde později... že by existovala šance releasu na GOGu? :)
    • Šok !!! A co na to říkají české sereblitky ? Pozor šok !!!
  • MidnighT91

    Tomb Raider SPOILER AHEAD!!!

    Všimnul jsem si něčeho divného v posledním Tomb Raideru. V poslední scéně jsou na cestě domů na velké lodi, která je snad až příliš podobná Endurance a s Larou si tam příjde promluvit námořník http://www.youtube.com/watch?v=yMZZruwpIdY Každopádně ten maník se před koncem ve hře neukázal. Když ale najedu do modelů postav tak tam je mezi přeživšíma, nadepsanej jako "námořník na lodi Endurance" Když se však podívám na wiki, tak to je jedinej charakter o kterém tam není ani zmínka...
    • Jeden z uživatelů služby PS Plus objevil způsob, jak si bezplatně protáhnout členství na desítky let...

      ...no a?
  • World of Tanks: Xbox 360 Edition

    Dnes vyšlo World of Tanks: Xbox 360 Edition! http://marketplace.xbox.com/cs-CZ/Product/World-of-Tanks-Xbox-360-Edition
  • název hry

    Nedávno jsem si vzpomněl na hru - 3D 1st person strílečka, snad na nějakém enginu Unrealu. Jste na vesmírné lodi s dalšími společníky, jeden z nich je ženská a pak je tam emzák, místo hlavy má průhlednou helmu a v ní je něco na způsob želatiny. Dále chlapík přes zbraně a pak si vzpomínám, že tam ve ventilaci lezla nějaká potvora. Před misí se byl briefing u nějaké hvězdné mapy. A celé to končí zničením vaší lodi, všichni zahynou kromě vás, protože jste na nepřátelské lodi a snažíte se cosi zvrátit.

    Marně lovím v paměti název a štve mě to. Pomůžete?
    • eh

      Tak dobrý, pravděpodobně je to samotný Unreal II: The Awakening :D
  • xnire

    hokej

    Tak co říkáte na výkon naších hokejistů proti Švédsku? Myslím, že je škoda těch prvních 25 minut... ale jinak solidní výkon, na medajli by to mohlo vyjít! *4*
    • Říkám škoda, že to totálně neprojeli, aspoň by tu byl klid od vás gaučových brambor.
      • Inquisitor
        Ano, zabíjení času bezúčelným a nepraktickým způsobem :D
        • Jack1947
          Coz je TV ( kdyby v ni aspon neco kloudneho davali). *7*
          • No, něco tam tak 3x týdně kloudného je, bohužel polovina promítací doby je zabrána reklamami vysílanými každých 15 minut. Samozřejmě člověk musí upustit od veškerých plánů, aby se mohl v pevně danou dobu koukat na ten vzácně přijatelný pořad, který je ovšem většinou pouze dabovaný v češtině.
            Ale většina lidí prostě zapne bednu a konzumuje co jim je servírováno. Reklamy, sporty, telenovely a jiné hlouposti. Aspoň CT24 je občas dobrá kulisa nebo pořad k večeři, ještě že mají internetové vysílání.
          • Inquisitor
            Dávají, sporty a dokumenty. Nikdo nikoho nenutí koukat na ordinaci na nově :)
      • Inquisitor
        No sice to sem nepatří, ale myslim že se tady často řeší větší kraviny než tohle. To chce klid a nohy v teple :)
      • nekromant33
        opravdu jsem si právě přečetl na herním webu oslovení gaučová brambora jako formu urážky?
        • Mám ten výraz spojený se sledováním televize :) . A já nemám televizi. Ani gauč.
          • Ty si gauč sám o sobě. Ale jinak s prominutím dem*nti! Tohle není sportovní diskuze, respektujte to. A mimo to fakticky pěknej blábol, Lundqvist opravdu jako ďábel nechytal, pár pěkně nejistých zákroků. Kór JJ gól.
            • A bláboly si vem taky.
            • Inquisitor
              Vy toho naděláte, za chvilku tahle diskuze zmizí v propadlišti dějin a už vás nebudou tyhle bláboli otravovat.
    • Inquisitor
      Ten začátek byl katastrofální, naštěstí se vzpamatovali. Jenom škoda, že si nechali nastřílet čtyři góly. Taky Lunqist chytal jako ďábel. Jinak dobrý, snad už to teď bude jenom lepší.
      • Erien
        Lundqvist chytal naopak hrozně, každá druhá střela mu vypadla. Kvalitní golman musí střely chytat ne vyrážet. Stačilo se podívat přímo na něj, jak kroutil hlavou, když mu to vypadlo. Měl pár dobrých zákroků, ale takhle rozhodně nechytá aktuálně jeden z nejlepších golmanů NHL. Měl obrovské štěstí, že mu tam nic nepadlo
      • xnire
        Buď to bylo tím, že Švédové povolili nebo jsme opravdu začali hrát. Asi z každého něco... Já osobně myslím, že se zbytkem skupiny by jsme neměli mít větší problém, ale znám ten český hokej, jednou nahoře a jednou zase dole.
        • Inquisitor
          Na to pozor, to už taky nejsou žádný ořezávátka.
          • xnire
            Podceňovat soupeře se nemá, máš pravdu... ale i tak věřím v postup ze skupiny bez větších problémů. No abych se nedivil. *1*
  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain měl grafický filtr, který přepnul hru do vzhledu filmů z osmdesátých...

    takže budoucí DLC, doladit a vydat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit