Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Ion Maiden

    Zajímavost: 3D Realms včera na Steamu vydali early access hry Ion Maiden, která je prezentovaná jako čistokrevná "oldschool" FPS a běží na Build enignu *8*
    Z gameplay videí to vypadá na slušný odvaz a recenze jsou zatím taky kladné.

    "Her journey will leave trails of blood and gore in huge, multi-path levels filled with those famous colorful keycards and plenty of secrets and Easter Eggs to discover behind every corner."
    • První hra z roku 2018, kterou rozjedu!!! *1*
    • Still
      Se asi po... v kině, ne?
    • ucho
      jako nerikam, ze to musi byt spatne, ale Build engine je proste uz hodne out a ma spoustu zbytecnych nedostatku pro level design (treba nemoznost mit vic pater nad sebou).
    • Jack1947
      Takže Duke se vrátil ale jako ženská hmm zajímavé...
  • Johnny

    Kingdom Come Obtížnost

    Také vám přijde obtížnost Kingdom come příliš lehká? mam 40 000 grošů. Všechno nejlepší a prakticky kohokoli ztabiju na jednu ránu :-/
    • owny
      Ano! Ale je to přesně o tom, že na začátku je hrdina nikdo, všichni ho hned zabijí, ale postupně se vypracuje a pak je silnější než všichni ostatní. Každá hra s podobnou mechanikou má tento problém a uspokojivě to nejde vyřešit (viz různé dynamické navyšování obtížnosti podle úrovně postavy např. ve hrách od Bethesdy).
      • Johnny
        mě se libila obtížnost tak na pátém levelu. Tedkon prakticky nemam absolutně žádnej duvod pro nějakej stealth, ani okradat lidi či vylamovat zámky (ač je to k některým ukolum potřeba)
      • Tilwaen
        Jenže zrovna u této hry to bolí dvojnásob, protože vnímáš, jak se oba dva - Jindřich i ty - zlepšujete. A podotýkám, že zrovna Kingdom Come mi subjektivně přijde jako hra, ve které je takový postup zpracován nejlépe. Třeba by sis už i troufnul útočit o něco agresivněji, ale stále opatrně, nicméně zjistíš, že narozdíl od začátku hry už ten skill (s trochou nadsázky) není potřeba.
    • Hanzales
      • Tilwaen
        Díky za odkaz, tento mod určitě v dalším průchodu hrou využiju *4*
    • Hele a po kolika hodinách a na jakém levelu\skillu (cca) se hráč k tomuto dopracuje?
      • Johnny
        já se hodně kochal a procházel sem jen tak mapu takže po cca 25 hodinách
      • Jack1947
        Když není noob jak já tak poměrně rychlo dá se říct že po 15 hodinách ? možná dříve.
    • Tilwaen
      Křivka obtížnosti v KC mi přijde dost nevychytaná. Zezačátku nic nemáš, ukládat nemůžeš kdy chceš, nic neumíš a radši si dvakrát rozmyslíš, jestli vůbec zaútočíš na nuzného banditu na cestě, protože by tě rozsekal na maděru. A tak to bylo super! Ve střední/pozdní části hry máš peněz i sejvovic nadbytek, brnění takové, že do sebe můžeš nechat řezat víc nepřátel najednou, a kosíš je po správném zásahu na jednu ránu, protože tvůj meč má přepálený útok. V brzké části hry, kdy bys potřeboval lektvary, si je nemůžeš dovolit, a později už ti jsou stejně k ničemu.

      Jasně, že bych mohla všechno vybavení a peníze rozdat a potloukat se světem v otrhaných šatech s klackem místo meče, aby to zas mělo nějaké grády, ale to už by mi neříkali "pane rytíři" *9* *1*
  • MickeyMutant
    • Já jsem si myslel, že se mu to nebude líbit. *1*
      • MickeyMutant
        Kdepak, na jeho standardy je to takřka pochvalná recenze. Nelíbil se mu v podstatě jen boj a systém ukládání.

        "Řeč a charisma jsou ovlivněny Henryho zahnojením. Což je totálně unfair, protože jsme ve středověku a jediná věc, co není od hnoje, jsou mraky. A to jen díky tomu, že ještě nikdo nepostavil dostatečně vysokou obléhací věž s hnojometem."*4*
  • Co to pro tebe znamená :

    Jako člen služby PlayStation Plus budeš až do 8. března 2019 dostávat každý měsíc hry měsíce pro systémy PS4, PS3 a PS Vita.

    Po 8. březnu 2019 již tituly pro systémy PS3 a PS Vita nebudou do přidělovaných her zahrnuty.

    Všechny stažené nebo do seznamu obsahu ke stažení dříve přidané hry měsíce pro systémy PS3 a PS Vita zůstanou hratelné, dokud budeš členem služby PlayStation Plus.
    • Jack1947
      Tak to je zajímavé - nakonec už si PS3 nic nezahraješ když nebudeš vlastnit PS3 i nadále.
    • Takže nám bez milosti odstřelí PS3 (nedivím se vzhledem ke stáří) a PS Vitu (konečně bude ten pravý čas k modnutí) ....a otázka zní .PS4 zaujme místo PS3 , nebo čím jiným nahradí chybějící obsah ? Uvolní místo pro novou platformu či jen degradují PS plus ? .... Má 8 březen 2019 zapsat do kalendáře červeně či velkým zlatým písmem ?......
      • ucho
        tak oni to v tom mailu píšou, že bude jen PS4
  • MickeyMutant

    Vývojáři hry Dreams si pohrávají s myšlenkou, že by hráči mohly jimi vytvořené světy prodat prostřednictvím PSN.

    Tohle fakt není česky, i když nepočítám tu hrubici ve shodě. Čtenář oprávněně tápe, jestli to "jimi" náhodou neodkazuje na vývojáře, kteří tak nejspíš hráče hodlají zapojit do vlastní distribuce. Jasná formulace by byla třeba: Vývojáři hry Dreams si pohrávají s myšlenkou, že by hráči své vytvořené světy mohli prodat prostřednictvím PSN.
  • ucho

    PS+

    Tak Sony už nebude dávat hry na PS3 a PSVitu.
    • Draken69CZ
      Od 8. března 2019 *7*
      • ucho
        tak to jsem přehlídl. no dává celkem smysl, že to oznámí rok dopředu :)
        každopádně na březen:

        Bloodborne (PS4)
        Ratchet and Clank (PS4)
        Legend of Kay Anniversary (PS3)
        Mighty No. 9 (PS3 and PS4)
        Claire: Extended Cut (PS Vita and PS4)
        Bombing Busters (PS Vita and PS4)
  • Jack1947

    Spekulace: Dalším novým hrdinou ve hře Overwatch bude Torbjornova dcera.

    Tak asi nepřešel vypadá spíš jako sestra/dcera Reinhardta( i když má řemdih a je lepší ) a už je na PTR
    já čekal nějakou op věžičku škoda i když zrovna REinhardta mám taky docela rád ...
  • Jack1947

    Vyšla demoverze Final Fantasy XV (stáhnout ze Steamu / Windows Store / Originu).

    20 gb na demoverzi mi příjde až až... ale stáhl jsem dokonce na Winstore uvidíme.

    Ono už to vychází příští týden... stejnak.
  • Lukyz

    Two Point Hospital

    Osmi minutové gameplay video s komentáři tvůrců!
    Na tohle se opravdu těším *14*

    A i když je to celkem puberťárna, tak premature mummification pobavilo *1*
    • Inquisitor
      Paráda, konečně to vypadá na důstojného nástupce Theme Hospital. Moc nevymýšlí a drží se toho, co dělal originál dobře.
  • ucho

    V příští hře od Naughty Dog možná nebudete hrát z pohledu třetí osoby.

    no a taky možná budete. ve zkratce, uvažují i o pohledu z první osoby. tedy že se tomu nebrání. ale je pravděpodobné, že až se o tom budou rozhodovat, skončí to zase u klasiky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit