Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kód na bonus do WoWP:

    HTR6V-DC63C-7MY94-7TS76
  • frag.ment

    Bonus do World of Warplanes

    Mám tu pro nějakého zájemce bonus z Levelu pro World of Warplanes: HTR6T-NX79S-6EX86-7MH86
    Já ho určitě nevyužiju a třeba se někomu šikne..
    • michelangelocz
      Vezmete si i ten muj – HTR6E-ZB66K-4GM48-2VX29
      • použil jsem, děkuji :)
  • Betaverze Deep Down se rozběhne až v létě a má maximálně využít výkon PS4.

    Nová konzole a už hry ždímají maximální výkon? Smutný.. *16*
    • Warriosparky
      Je rozdíl mezi "využít maximální výkon" a "využít maximálně výkon". *7*
  • cumpi3

    Sony: Odbyt PS4 konzole je nad naše očekávání, PS3 očekávaných čísel nedosahuje.

    Upřímně moc to nechápu...při vší úctě k PS4, tak té konzoli chybí nějaké větší množství AAA titulů, které by měli hráče lákat. Bez nich je to přeci jen "krabice" bez využití. Já bych radši teď šel na to PS3 s tím, že časem bych si pořídil PS4...
    • Jack1947
      Takhle ale dnesni "hraci" neuvazuji jo a ti co meli konzoli PS3 tak jestli se zbavily maj smulu no.

      Ja to takhle udelal poridil PS3 (nez-bavil)... casem PS4 ale urcite ne treba za pulroku.
  • Veskoslav

    Poněkud mimo herní scénu

    Máme bronzovou medaili:-)
    • Pro některé bys měl říct z čeho, třeba se tak neorientují.
      • Veskoslav
        Biatlon, sprint na 10 km muži:)
        • ucho
          na gamepadu nebo s klávesnicí a myší?
          • Samozřejmě že na klávesnici s myší. Paralympiáda je až jindy.
            • Sice mi je uprimne jedno, kdo na cem hraje, ale tohle me opravdu pobavilo. *1*
            • trefně řečeno :)
          • Veskoslav
            Budeš se divit, ale ani jedno protentokrát:)
            • Wii? Kinect?
  • Trine

    Nechápu, jak mi tahle hra mohla uniknout, naprosto perfektní !
    • po case repetetivni. nejhorsi je zahrat si oba dily po sobe- do druhej dil uz ztrati skoro vsechno kouzlo. ale vizual to ma..
      • nekromant33
        Jestli jsi to nezkoušel, tak tu dvojku projdi s někým v coopu (ve dvojce oproti jedničce už je online - aspoň myslím, že v jedničce nebyl). To může ten stereotyp trochu zahnat.
  • Cubicity Desura Key: 265ML-P0BCZ-VYM19-F8MLG-K97XJ
  • Horst_Fuchs

    Flappy bird

    http://www.androidmarket.cz/ruzne/kdo-je-tvurcem-hry-flappy-bird-pozadi-nejpovedenejsiho-viralu-za-posledni-dobu/

    A tohle vydělá 50 tisíc za den. To je docela smutný. *7*
    Grafika jak z NESu, hratelnost asi jak u těch horších her z Atari 2600 a za to někdo platí? Chtělo by to blicího smajlíka.
    • Pilgrim66
      A kde je ten problem? Lidi to bavi, tak to kupujou. Ne vsem zalezi jen na supermoderni grafice apod. Kdyz ses tak chytrej tak udelej neco podobnyho a ja ti to taky budu prat.

      Nikdy nepochopim co je to za vlastnost cmuchat ostatnim lidem do toho za co utracej svoje vlastni penize.
    • posila
      Vydavat hry pro mobily je tak trochu jako kupovat si listek do loterie ... proste nekdo vpodstate nahodny obcas vyhraje jackpot.
    • ucho
      ta hra je zdarma... vydělává na reklamě, protože to lidi hrají (zřejmě je to baví).
    • Jack1947
      *11*
  • Last of Us DLC

    2 hodiny? výsměch.
    • Jack1947
      Nojo, aby si zas neco nenapsal vid. Me to zklamalo kor kdyz je to jen jedinne dlc jak jsem napsal nize. ANTIKONZOLISTO!.
      • A Co to má společnýho s konzolema? Je jedno na čem to je, ale 2 hodiny ? Ty voe ... Hry dnes mají 5 hodin a datadisky 2 hodiny... kde to jsme ??????????????????????? Za třetinovou cenu budiž a i tak bych u většiny váhal, jestli má vůbec cenu to na tu chvilku instalovat.

        TOTÁLNÍ HUMUS TOHLE.
        • Miserius
          DLC neni datadisk... Ale taky mě mrzí jak je to krátký
        • Za 300,- silnej emoční zážitek? Beru! Za kino dám stejně ne-li víc.
          • Jack1947
            O tom mluvim, neco to o cloveku vypovida... Kdyz ani nevymysli vlastni nick, co mas od takoveho cekat? Nic moc. Tesim se taky ... to jelito jsem zrejme "preslechl".
            Tesim se taky no.
            Co by sis predstavoval a vidis to je dnesni spolecnost jak nic nezavazneho a zadarmo nic neprinasi du od toho. V hodne pripadech, bych byl radsi kdyby nekdo anonymy donutil k registraci. Tim to nemyslim jako urazku ale holy fakt. *3*
            • Jde o to, že v místním panoptiku trollů to je úplně jedno. Všichni si tu duplikujou nicky, aby někoho poškodili etc. Škoda, že tu není to fórum na tyhle OT, ale tak třeba při redesignu stránek udělají nějakou OT větev. Já jen chtěl reagovat na tu přehnanou reakci.

              Podle mě zrovna u TLoU je to adekvátní cena. Dělali se opět s motion capturem, dabingem, krásným vizuálem a novým prostředím. Furt najdeš na trhu špatně udělaný/nastavený DLCčka. Tohle rozhodně podle prvních reakcí k nim nepatří a protože beru The Last of Us jako hru týhle konzolový generace, tak se na to neskutečně těším.
          • Jack1947
            Hele, proc pisete oba pod jednim nickem dit takhle se toho da snadno zneuzit. ( me by to treba vadilo, pockat ja jsem registrovany *2* )
            • Když registrace nepřináší žádný benefity krom editace příspěvku, tak je to jedno. Anyway aby měl tenhle příspěvek nějakou hodnotu a nefiguroval jen jako odpověď místnímu jelitu, tak se těším co se v Left Behind stane. Komiks byl parádní a Druckmann a celý tým si ty ceny zaslouží. Ať už je čtrnáctého.
  • Jack1947

    Dohrání DLC The Last of Us: Left Behind zabere cca 2 hodiny.

    A ja se jeste nedostal ke hlavni hre. Na 1 DLC pribehove tedy jedinne je to celkem malo. Verru. *9* Cekal jsem aspon 4-5.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit