Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D.I.C.E. Awards 2014 záznam

    http://www.youtube.com/watch?v=Gsu3wEO7Fxo
    • ringmancz
      to by mě zajímalo, jestli to co Freddie řekl o Gearbox, bylo ve scénáři :)
  • davidBray

    Pokud se vám zdá, že vaše PC v poslední době ztratilo na výkonu a jako defaultní prohlížeč máte nastaven...

    cože?

    nepoužívám skype
  • Olympiáda + Total War

    http://i.imgur.com/al9oleC.jpg
    • langustyn
      uz je to to i na YT
      http://www.youtube.com/watch?v=6xOar1okiVE

      aspon ted Karel Drda bude vedet co hrajou krasobruslarky s rovnatkama v hube :D
  • Majitelé PS4 se občas potýkají s chybou, která jim bez upozornění smaže z disku některé hry.

    No není to nádhera, když nad svým systémem a veškerým nastavením nemáte kontrolu? :D
    • jediny, cemu se divim, ze za to nemusi jeste platit, za optimalizaci volnyho mista na disku... *5*
  • Pilgrim66

    Pokud se vám zdá, že vaše PC v poslední době ztratilo na výkonu a jako defaultní prohlížeč máte nastaven...

    Díky za pro mne důležitou bleskovsku. Furt jsem se v poslední době divil proč mi zamrzá skype a hry jedou nějak divně.
    • Keyz
      Hlavně co s tím má co dělat chrome. V tom článku se o tom nic nepíše. Pouze o Skype.
      • Pilgrim66
        Turns out that it wasn’t very much improved, as it included a severe incompatibility with Google Chrome set as the default browser. And considering that Chrome is basically the most popular browser out there, that happened to affect a lot of people.

        Ehmm
        • Keyz
          Jo tohle... To není ale problém chromu ale Skype.

          Já se ptal, kde je ten problém v Chromu. V bleskovky není jasný, že to je problém Skype.
          • Jack1947
            Taky nechapu co s tim ma spolecneho Chrome. Ten tam uveden je ale nechapu co to dela ( jasne, tak Chrome je docela zatuhavaci ) jen v Bleskovce jaksi prebyva a na vine je Skype.
            • Jde o to, ze to dela jenom kdyz je chrom jako vychozi prohlizec ;) proto je tam psanej :)
    • Jen blboun používá chrome, evidentně netušíš jak šíleně ti to zasírá pc. Google je největší šmírak na zeměkouli a ty si od nich nainstaluješ prohlížeč .. kdo chce kam ...
      • Pilgrim66
        Jaký data prosimtě? Historii prohlížení? Tu registruje každej prohlížeč. Myslíš si že na internetu máš nějakou "anonymitu"? Tak to jsi asi zaspal 10 let hele.

        Doporučuji používat Tor v tom případě. Pokud ti nebude vadit, že se ti stránka načítá 5 minut.

        PS: Tor už byl taky lousknutej - Silk Road.

        PPS: Google ma velice veřejnou stránku ve který máš přesně vypsaný co sleduje a co ne.

        https://www.google.com/intl/en/chrome/browser/privacy/
      • Kozy
        explorer foreva

        (každopádně dík za bleskovku, taky na to mrknu)
  • ucho

    Majitelé PS4 se občas potýkají s chybou, která jim bez upozornění smaže z knihovny některé hry.

    nemažou se z "knihovny", ale z disku. v "knihovně" zůstávají a hráči si je z ní musí stáhnout znovu...
    • braveman
      Díky za upozornění - opraveno.
  • Škoda, pokažděné střeby v biatlonu sna to bude lepší v dalších závodech.

    Rusko díky Kuzminové získalo zlato *11*
    • Podívej se. Kdyby šlo o nějaký velký úspěch tak to beru jako výkřik radosti. Kdo má zájem OH sleduje a informace si obstarává na k tomu určených stránkách. Takže prosím příště napočítat do desíti a ještě si rozmyslet co kam píšu. Takhle je to pouze idiotský spam. *3*
  • Cosi

    Video: Debutový gameplay ze hry Sniper Elite 3.

    Tady si bleskaři zaspal pár dní. 6.2.2014: http://games.tiscali.cz/tema/sniper-elite-3-umozni-hrat-si-s-nacisty-jako-kocka-s-mysi-65309
    • braveman
      Pravda pravdoucí, to video při vydání článku se mi podařilo přehlédnout a teď když jsem zkoumal, zda už ho tu nemáme, hledal jsem pouze v záložce videí na kartě hry.
  • Veskoslav

    ,,,

    Stříbrná medaile v rychlobruslení žen na 3 km:)
    • jindra.veliky
      no a? nemas kamose na pokec?
    • Je to sice hezké, ale psát to sem je naprosto zbytečné. Koho Olympiáda zajímá, ten se na ni dívá a ten, komu je to jedno, se výsledky stejně dozví z jakéhokoliv média. Tady je to akorát silný off-topic co zabírá místo.
      • Pilgrim66
        Nedívám, zajímá.
      • Rozhodně lepší info z olympiády než bludy co tu píše Jack, které nedávají smysl ani po desátém přečtení.
        • Ja bych tady vidal rozhodne radsi Jackovi kecy o hrach nez aby sem nekdo hazel sportovni vysledky.
        • Máš používat detroller jako všichni ostatní.
        • Jack1947
          Diky ze si me zminil, pak bych tedy tech par bludu napsat mohl... i kdyz tak nejak neni o cem. *7*
    • Wustová byla neporazitelná, jela jak ďábel.
      • Veskoslav
        Jako koukal jsem se, asi měla lepší nože na bruslích:-D
        • Keyz
          Jestli, bude neporazitelná i delších tratí, tak to bude zajímavý.

          Asi má o dost lepší fyzičku.
          • Veskoslav
            Spíše tréninkové podmínky:) To totiž není jenom o fyzičce. A Nizozemsko je velmoc a narozdíl od nás, se nevykašlali na výstavbu odpovídající jejich postavení ve světovém žebříčku.
            • Keyz
              Tak stavě u nás halu pro minimum lidí kteří tento spor v ČR provozují nemá smysl.

              Lepší by byla podpora pro dané sportovce.
  • Jets'n'Guns

    Na Steamu se objevila starší česká hra Jets'n'Guns. Tvůrci mají na Steam foru hodně chvály, takže je možné, že bychom se po letech mohli dočkat i druhého dílu. Hru můžu doporučit, hrál jsem jí "už tenkrát" a kromě rozlišení na ní nic nezestárlo, navíc je teď skoro zadarmo.
    • Jets'n'Guns je hezká hra a určitě stojí za zahrání (kdysi byla myslím přiložená i u Levelu). Ale připadala mi docela jednoduchá a rozhodně to nebyla taková výzva, jako podobné starší střílečky z automatů. Dohrál jsem to bez větších zádrhelů, podobně jako většinu novějších akcí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit