Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Epic: Koncem roku s můžete těšit na větší množsví her, které pojedou na Unreal Engine 4.

    A co jako? Bez konkrétních názvů je tato infomace totálně k ničemu.
    • Spades
      Není. Víme, že Epic neusl na vavřínech, a že opravdu něco chystá. Já si tak místo pokoukávání nad ohlášenýma titulama radši počkám na to co ukáže Epic.
  • Aneb jak troubové ze sebe dělají trouby a vzájemně se u toho plácají po penisech. Aneb jak kdysi fajn diskuze je v troskách, nenávratně spálených konzolisty.
    • Jack1947
      Slabe i na Predatora ( pisu predator pac predátor nick nemel).

      Takhle si jen kolemjdouci zaklepou na celo a zase jdou dal, nic hlubsiho v tom neni. Sry. *3*
    • kennyB
      Smutné, tohle už je případ pro doktora.
      • zabili Kennyho, parchanti
        • kennyB
          *1*
      • nebo pro doktorku
      • nebo pro doktora
    • Hochu vykašli se na to tady. Naše církev by byla poctěna mít mezi sebou takového zapáleného reka...
      • A nebudete mě prznit ve sklepě ?
        • Pokud budeš chtít. Jen pokud budeš chtít.
    • Však pro konzolisty vyjde brzy parodie na morovou hru, v hlavní roli páčkovače. A konzolisti to budou kupovat ve velkém, protože to vydá EA. Oni totiž neumí sami poznat kvalitní hru, musí jím to říct EA a spol.
    • Predátore? Ty trosko zakomplexovaná co tak nepoužívat můj nick???
      • Chytrolíne?
        • To jsem já PYČA obecná.
          • fake Predator a fake Chytrolín a Chytrolín jsou spameři a prosím o ban
  • Přijímáme nové členy

    Dobrý den. Všiml jsem si, že se tu vyskytuje množství svatých bojovníku, kteří vidí pravdu. Pro tyto výjimečné a bohem požehnané bojovníky jsme vytvořili Svatou církev K+M. Jsme církev uzavřená s jasně daným dogmatem. K vynucovaní naší pravdy se nebojíme použit násilí. Ano, jenom násilí může vést k míru. Naším cílem je dosáhnout harmonie a nastolit vládu. K+M. Vše ostatní musí být zničeno nebo přeměno. Prvním bodem naší svaté listiny je odstranit gaučáky a nastolit hrb pro všechny. Hlaste se na mail otecfrantisek@hotmail.com
    • Nabízí Tvá církev odpuštění pro ty, kteří někdy gamepad viděli, sáhli si na něj či na něm dokonce hráli? Bohužel jsem 3. možností vinen, trvalo to asi rok a doteď toho lituji. Neměl jsem se nechat svést na zcestí od pravé a jediné víry... Jsem ochoten svoji odevzdanost dokázat obětí svého bratra, který na gamepadu hraje.
      • Pro ty, kteří se chtějí opravdu kát, jsou dveře otevřeny 24/7. Sice jsi hřešil opakovaně, ale že jsi si to přiznal je první krok k očištění.
        • Ronox
          Neboť pouze skrze přiznání lze dojít k vykoupení, ale jelikož se já jmenuju Svatý Páčkovač, tak na Vás hříšníky sesílám mor. Neboť já Svatý Páčkovač mohu pouze ze svých dětí udělat Poslední z Nás. Neboť já Svatý Páčkovač mohu ukázat dětem s otevřenou myslí jaké to je býti bohem války. A ať ten, kterýž se pokouší opovrhovat kvalitními tituly, ten ať skoná a jeho duše se smaží v hrnci Fusajira Yamauchiho! *SEEGAAA*
          • Tohle je takové relevantní

            http://www.polygon.com/2014/2/3/5365808/sinister-controller-looks-to-ease-the-horror-of-wasd

            HORROR OF WASD

            Edit: perlička: "I wanted to transition to PC, but I found that going from a nice, simple controller to two devices, one of which has 102 keys ... the learning curve was too hard."
    • http://youtu.be/d39FBRxBM8k
    • ucho
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_c%C3%ADrkv%C3%AD_a_n%C3%A1bo%C5%BEensk%C3%BDch_spole%C4%8Dnost%C3%AD_v_%C4%8Cesku

      ještě pořád nejste v seznamu. tak až to registruješ doopravdy a nebudeš si tady dělat z nudy srandičky, tak sháněj ovečky...
      a hodně štěstí s registrací, ani Pivní církev neprošla...
  • K+M vyvolená bohem

    Já jsem k+m hráč a jsem na to pišný. Hraji na klávenici a myši nic ostatní mě nezajímá. Gamepad je nic. Já hraji na K+M a jsem na to pišný...
    • God-of-War
      A mam si urvat límec?
    • lol
  • konzole jsou pro mě vším, vyhovuje mi tahle unskill platfoma jelikož jsem lama
    • God-of-War
      Ty si neskutečná troska.
    • Nechtělo by se někomu z Games konečně opravit ten jeho "nick"? Nebo si to opět musíme vyřešit sami? *11*
      • Tak tedy děkuju za ban ale to je takový nehezký způsob opravy. Tak třeba to vyjde příště.
    • frag.ment
      Doporučuji vyrazit do www.plbohnice.cz, ale asi budeš muset někoho poprosit, aby tě tam odvezl, protože pochybuju, že jsi schopný tam trefit sám..
    • Hezky jsi mě popsal
      • Predátore ty zakomplexovaná pyčo. Jak hluboko můžeš ještě klesnout?
        • Už jsem na dně..... Níž to nejde
        • jsem prosťáček, bičujte mě a bičujte Veskoslava
  • Je smutné, že někteří už zapoměli, co je to opravdové hraní a standart jako je myš u fps označují slovy hardcore, přičemž gamepad jim přijde normální. To jsou ti "hráči" s konzolema.
    • kennyB
      Jestlipak víš, k čemu byla klávesnice s myší stvořena??? Na hraní her rozhodně ne, kdežto gamepad ano *3*
      • O to je to smutnější. Gamepad totálně zesměšněn multifunkční K+M.
        • kennyB
          Multifunkční *1* Holt jste si zase vybrečeli, že nechcete hrát na ovladači, jako vždy *1*
          • K+M je multifunkční. Teď zrovna hraji na šipkách F1 2013 a nemám problém na nejnižší úroveň předjet slavnější závodníky nebo další výborný příklad je Injustice- zrovna jsem na very easy vyhrál svůj první fight a trvalo mě jen pár dní. Čili k+m je ta pravá a jediná herní platforma...
            • Pane N. Doufám, že se mi ozvete na můj mail. Takové jako vy náš řád potřebuje.
            • pro gaypad se musi zdebilnovat hry, km zvladne cokoliv
            • kennyB
              *1*
      • 0.0

        No a? To ještě nic neznamená.
  • PS4=save pozice

    Ahojte poradíte mi jak udělat save ve hře Battlefield 4 v kampani.Vždy se mi to uloží pak si zahraju multas a pozice je fuč a nebo vypnu PS4 a pozice se ztratí.Vubec tomu ukládání pozic nerozumím,Please radu.Dík *11*
    • Ronox
      Co jsem se ti rychle mrknul na EA forum, tak je tam slušnej shitstorm a řešení žádný. Takže ti nezbývá nic jinýho než si tu kampaň projet jako první (5 hodin) a pak si užívat MP. Je to na prd a ano je to chyba DICE, ale momentálně nic jiného neuděláš pokud to chceš hrát.
      • PS4

        To si děláš srandu,pěkně to teda pokakali *8*
    • frag.ment
      Kde jsou ty časy, kdy si sem mohl člověk přijít pro radu a většinou se dočkal smyslupné odpovědi.. Ivo raději zavítej s tímto dotazem na nějaké normální forum a né sem.
      • PS4

        Díky za radu jsou tady dost divní patroni *16*
    • zbav se toho kramu a kup si radsi pc *5*
      jak muze fanousek fps hrat na packovaci...
      • kennyB
        Ajé, zase tu jsou hardcore pcčkáři *11*
        • jací hc pc, normální hráči. To že lidem jako je on nebo ty a další konzolistagames.cz troubům stačí ke hraní gamepad a škatule, je pouze jeho minus.
          • Jak říkám, zakomplexovaná pyča. Co se vůbec serešš na čem hraje.? Jeho věc ne snad?
          • kennyB
            Já jenom že už to začíná pomalu nudit. Pořád dokola páčkovače, škatule, bla, bla bla. Chce to už neco nového *6*
            • @kennyB

              Samozřejmě ne, "Guns don't kill, people do" by se dalo převést na konzole :)
            • kennyB
              To je možná pravda, ale to je vina vývojářů, aby jejich hry hrálo co největší množství hráčů. Na ps1 si pamatuju na hodně skvělejch her jako TR, Hitman, MGS atd. Dneska je většina věcí ve hre ulehčena a vinou konzolí to rozhodně není.
              P.S. 18 mi bylo už dávno *4*
            • tady nejde o nudění, ale o klesající kvalitu a hloupost. Je třeba neustále o tom mluvit nebo to dopadne hodně špatně brzy. Podívej se na stav herní scény, na součané hry a na hry co vychází. A hlavně si vzpomeň jak to bylo dřív, pokud tedy nejsi ušmudlaný 18ti letý klučina, poměr kvalitních her byl o dost větší.
            • Taky je to převlečenej predator. Ta nula uhrovitá.
        • Ale kdeže hardcore... To jsou prostě pyče
        • ucho
          ale kdeže. softcore trollové.
      • to není žádný hráč ani fanoušek, jen oběť marketingu, někomu stačí ke hraní opravdu málo
  • http://i.imgur.com/QN13pVS.gif
  • Keyz

    WH dalo další stretch goal.

    https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance

    Snad se dočkáme i to ho za 700k. To je opravu pořádný cíl. Nové úkoly za jinou postavu potěší ale nic co by se týkalo celé hry jako další milník.
    • běž s wh někam

      co tak přestat spamovat pořád s touto hrou? třeba to bude blbost a kdo chce , tak si info najde.
      • Upřímně řečeno mě tyhle průběžné reporty zde nevadí. Naopak. Na Kickstarter nechodím denně kontrolovat postup a bleskaři to za zmínku nestojí. Hlavně je to český projekt s aktuálním děním a tak má tahle informace pro mě daleko větší cenu, než že se spekuluje, že by MS na konci roku mohl prodávat levnější XBone, když u nás není v prodeji ještě není ani ten normální.
        • Nevím ale, jak je relevantní, že je to český projekt... To je sotva důvod se o tom zmínit jednou, natož se tím zabývat pořád.
  • Právě vyšlo/vyjde

    K čemu je tato věc dobrá ? Je tam jen pár her (2014) a u většiny jsou datumy mimo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit