Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Ten nový Humble se hodil. Zkoušel jsem teď pár kol v Dirt3 odjezdit na gamepadu a super:) Obzvlášť to rozlišení povrchu je skvělé na odezvě gamepadu:)
    • Only steam,nebo to chce to winLive...
      • Veskoslav
        Bohužel i WinLive.
    • Cože gamepad? Nedávno si mě přesvědčoval, jak se závodní hry hrají nejlépe na šipkách...Ty svoje názory měníš jako ponožky...
      • Veskoslav
        Bude moje chyba, že na Tebe budu reagovat. Pokud by sis totiž své omezenosti přečetl, tak jsem napsal, že na některé závodní hry jsou mnohem lepší šipky jak gamepad (například Trackamania či poslední Burnout). To že jsi omezenec na úrovni 1. třídy a vytrhneš z kontextu něco, co napíšu, je věc druhá. A tímto s tebou končím. Nemá smysl se s tebou rozčilovat, když evidentně pouze chceš za každou cenu vyprovokovat reakce.
        • Dyť jo se shodneme. Že hry jako Wacky se hrají lépe na šipkách. Gamepad pak na vše ostatní..
          • Jack1947
            Jo Wacky to si pamatuju jsme parily v druzine, jasny na klavesnici. )I kdyz na gamepadu by to slo pole me v poho).
      • Ty mas z Veskoslava nejakej komplex? Nebo jak si mam vysvetlit tu tvoji posedlost jeho osobou? *1*
        • Dyť už jsem to tady vysvětloval... Volavka se neodmítá. Teď bude trpět..
          • Tilwaen
            No jo, další zlomené srdce. Nejdřív sipecka, teď Ty... Veskoslav by se nad sebou měl zamyslet. Volavka se neodmítá.
      • ucho
        tak mně se třeba závodní hry na šipkách lépe hrají, ale na druhou stranu na gamepadu je to větší zábava. sice pak nejsem tak dobrej, ale ten pocit z jízdy je lepší :)
        • Jojo Wacky Wheels se mi taky lépe hraje na šipkách.
  • faitheater

    Odpoved od Sony :)

    http://m.neogaf.com/showpost.php?p=98959568&postcount=252
    • ringmancz
      1. link je i v bleskovce
      2. "nah...jk, just my crappy mspaint skills"
  • michelangelocz

    NU Dark Souls II gameplay

    Dalsi gameplay a opet z a l o s t n e j – myslim, ze je na case prestat tyhle videa sledovat. Koneckoncu, zanedlouho se hrou budem protloukat na vlastni gamepady.
    • Ještě, že jsem nic nepřeobjednával. Vůbec se mi to nelíbí.
      • michelangelocz
        Asi ses uz dnes psanim (a premejlenim o tom, co pises) unavil, protoze slovem zalostny neminim hru, ale zpusob jakym je hrana ;) A predobjednavka? Tak tu me nenapadlo zrusit ani jednou. Vzdyt jde o novy Dark Souls! Nejmladsiho clena SOULS rodiny! Udalost roku, cyve!
        • To nemění nic na tom, že ta hra se mi nelíbí a hra nedopadne dobře...
          • Protože se ti nelibí, tak musí nedopadnout dobře? No to mi říkej soudruh Lenin *7*
  • Tohle vykreslovani Ms jako nejvetsiho zla a zbozstovani Sony je vazne usmevne. Zejmena, kdyz jde o tak proflakly obchodní tah ala "doneste k nam starsi produkt od nás nebo od konkurence jako protihodnotu a my Vám dáme slevu na nás nový produkt", ktery jsem uz videl nescetnekrat v podaní ruznych spolecnosti a praktikuje ho mimojine i Sony.
    Nekteri fanboyove maji ocividne problem dohlednout dal, nez na spicku sveho nosu.
  • God-of-War

    Microsoft nabízí 100$ slevu na Xbox One výměnou za konzoli PS3. (+ parodie of fanouška Sony)

    Boze to sou somraci. *15*
    • Jack1947
      To mam rad vzdy se zasmeju , safra nekdy by nebylo od veci kdyby nekdo tyhle diskuze sepsal a vydal jako knihu. To by stalo za to. *4*
      • Ono by bohate stacilo sepsat ty tvoje prispevky. To by pak byla povinna cetba pro ziskani bobrika odvahy. Takovej mind fuck nenabizi ani ty nesilnejsi halucinogeny. *1*
        • Jack1947
          Ja bych byl pro sepsat vsechny oi treba moje ... *3*
    • Boze, ten fanboy je tady zas. *15*
    • Veskoslav
      No čekal jsem, kdy to napíšeš. A víš, že JRC mělo kdysi akci přines XBox, PS2=sleva na PS3? Taky byli somráci? *7* Nevím, jestli máš problém číst nebo chápat obchodní model...
      • Miserius
        Mě to teda vůbec nevadí, ale vadí mi tvoje srovnání... Nějakej obchodní řetězec srovnávat s výrobcem jednoho toho výrobku? To nemužeš myslet vážně...
        • Veskoslav
          V čem je rozdíl, když to děláš přímo nebo přes prostřední proboha? *7* Efekt je naprosto stejný. Nebo si myslíš, že to JRC dělalo z vlastní vůle? Víš, že podobná akce byla napříč celou Evropou a Sony to podporovalo? V čem je tedy rozdíl? Povídej, přeháněj. Prostě se Sony vykašlalo na prostředníka a dělá to přímo, což evidentně tady někteří nemohou zkousnout u Microsoftu. A víš, že anglická pobočka Sony vyměňovala pouze přístroje Samsung za Sony? Začneme za to také lynčovat Sony? *7*
          • Miserius
            Jiste ze bych za to lynčoval Sony (nevěděl jsem o tom páč se o telefony nezajímám), proč né jako? Nejsem Volavka/GGG nebo podobní pošuci/fanboyové... Že mam rád jeden jejich výrobek neznamená že se večer modlím k Sony
            • Volavka není GGG, ale Rhulad.
            • Veskoslav
              Tak u tebe to vím, že jsi obyčejný uživatel. To bylo mířeno spíše na ně než na normální uživatele.
          • Sorry, ale MS jsou svině, jejichž marketing je založený na přímých útocích na konkurenci, takže nevidím jakýkoliv důvod je jakkoliv omlouvat.
            • @Malleth

              "[...]kromě toho při představování konzolí a půjčováním her." :)
            • Malleth
              http://www.youtube.com/watch?v=kWSIFh8ICaA
              Tohle je dost přímý, ale aspoň je to vkusný
            • Ne, jedu na Windows 7, to je přes 3 roky. A nevím, jak je to relevantní, každý, kdo chce hrát většinu her, musí používat Windows chtě nechtě. A pořád čekám na nějaké příklady těch útoků od Sony.
            • Veskoslav
              Na MS nadáváš už tři roky a nejspíš jedeš na Apple OS nebo na Linuxu, co? *1*Pokud ano, má poznámka je bezpředmětná, pokud ne, jsi pokrytec. Protože jenom ten na něco nadává a vesele to pak používá.
            • Nevím, kde jsi vzal můj názor na Sony, ale tvé zdroje by měly překontrolovat čtení. Ale docela by mě zajímalo, které útoky na konkurenci Sony udělalo, kromě toho při představování konzolí a půjčováním her. Na Microsoft nadávám už 3 roky, na Origin odjakživa, na EA od ME2, ostatní mě nějak netrápí ani jako mě netrápí nějaké trendy a že na základě nich se snažíš znehodnotit nezávislý názor někoho jiného.
            • Veskoslav
              Asi jsi neviděl marketing Sony a jejich přímých útoků. Opět je tu naprosto debilní přirovnání: Microsoft=zlo, Sony=ten, co nás vyvede z temnoty. Poslední dobou je tak s prominutém kurevsky moderní nadávat na Microsoft, Samsung, EA, Ubisoft, Origin, že se z toho stala už nuda.
        • A ještě si naklikal. *1* Ten člověk nemá soudnost.
          • Ty tvoje mínuska ti jistě taky naklikal on, viď? *1*
            • Kdo jinej. Ten člověk je nemocný...
        • Pilgrim66
          Hlavní problém týhle akce je ta směšně nízká sleva. PS3 s pár hrama klidně prodáš za 200 babek.
      • Microsoft nabízí 100$ slevu na Xbox One výměnou za konzoli PS3. (+ parodie of fanouška Sony)

        Jenže v podání JRC to mělo úplně jiný smysl. Jestli má někdo problém chápat, jsi to ty. A hlavně je to celé naprosto zbytečné. kdo má PS3, nepřejde na X1 (pokud nejede obě platformy, ale v tom případě MS nedocílí toho, co potřebuje).
        • Veskoslav
          A v čem to má doprdele jiný smysl? To, že to dělá přímo Microsoft a nedělá to přes prostředníka aby lidé jako ty byli spokojení? A proč by někdo neměl přejít z PS3 na X1? Ty jsi nikdy nepřešel z jedné značky na druhou? *7*
          • MS chce změnit podíl na trhu, JRC chtělo změnit podíl her pro nové konzole. Co ještě nechápeš? A ano, přecházím mezi značkami úplně bez problémů. Prostě si vyberu, co je pro mně subjektivně nejlepší. Pořád se chceš hádat o subjektivních věcech? *10*
            • Veskoslav
              Já nevím, ale mě to přijde jako naprosto normální forma prodeje. Nic víc. Není to nic nezákonného či nemorálního.

              EDIT: Jo pardon, moje chyba. Samozřejmě má tam být Sony, přece nebude MS podporovat prodej PS3.
            • Pokud JRC podporovala Sony (ne MS jak tu píšeš, viz tvůj předešlý post o slevě na PS3) je to úplně stejně trapné jako teď, o tom se nebudu hádat. Je to tragicky nevkusnej krok padni komu padni.
            • Veskoslav
              JRC ale bylo podporováno MS. Chápeš to? Jaký je rozdíl tedy prodávat a dělat takové akce přes prostředníka a jaký je rozdíl, když to děláš přímo?
        • Tak určitě, každej je fanboy, kterej kupuje jenom podle značky. *7* Proč by prosimtě majitel PS3 nemohl přejit na X1?
          Vždyť ty 2 nove konkurenční konzole si jsou podobne vice, než kdy předtim. Normalni člověk se bude rozhodovat především podle nabídky exkluzivnich her.
        • Pilgrim66
          Proč by neměl? Když mám AMD kartu tak to taky neznamená, že si příště nekoupím nVidii, kdyby byla lepší/výhodnější. Ne každej na tomhle světě je fanboy.
          • ucho
            on si někdo dnes koupí AMD kartu? nevěřím. jedině NVIDIA...
            • ucho
              tím, že se zapojíš do této pomyslné bitvy ovšem děláš tupce sám ze sebe. každému inteligentnímu člověku musí být jasné, že někdo si koupí to a někdo zase to, tak to prostě je, jinak by ty produkty nemohly existovat oba... někdy by to chtělo přístupovat k věcem s chladnější hlavou...
            • Veskoslav
              Problém je ten, že spousta lidí to tak skutečně myslí a považují lidi, co si koupí X1 (pS4) či AMD (nVidii) za tupce, protože si nevybrali to, co oni poovažují za správné. Navíc pročti si diskuze pod články o grafárnách. Nejvíce komentářů je tam právě od děcek stylem: AMD si koupí jenom debill.
            • ucho
              Ironie: "může přehánět, zastírat nebo říkat přímý opak. Je na posluchači nebo čtenáři, aby si toho všiml a rozuměl podle toho."

              pokud se někdo snaží tvrdit, že AMD karty si nikdo nekupuje a lidé si kupují jen NVIDII, tak to opravdu nelze brát vážně vzhledem k rozložení trhu. to samé by platilo, kdybych tohle napsal o X1 a PS4. vážně to může brát pouze zaslepenec... (jinak mně konstatování "nevěřím. jedině NVIDIA" přijde ironické dost ;) obzvlášť když to napíšu jako reakci na větu: "Ne každej na tomhle světě je fanboy." ) *5*
            • Chlape, tohle je hodne spatne napsana ironie. Mozna by mohly napovedet tri tecky na konci, ale i to nemeni nic na tom, ze je to spatne napsana ironie, obzvlast ve vztahu AMD vs nVidia.
            • ucho
              jen výmluvy... kdyby sis pozorně přečetl, na co jsem reagoval, tak by ti to bylo jasný. to bys ale neměl mít rudo před očima a být tady v bojovém (hádavém) módu. a argumentovat tím, co máš doma za grafiku? no nic...
            • Veskoslav
              U něho to jde poznat, že se jedná o ironii. U tebe sotva....Napsal jsi to prostě blbě a spousta lidí to totiž zcela myslí vážně ve "válce" AMD vs nVidia. A poznat zde ironii je sakra těžké...
            • ucho
              není můj problém, že ji nedokážeš pochopit/vidět. zajímavé, že Aoyagi ji zdá se pochopil a ještě na to navázal :). nesnaž se tady prosím povyšovat a říkat mi, co mám a co nemám psát, to není slušné ;)
            • Veskoslav
              Tak když neumíš psát ironii, tak ji nepiš...
            • ucho
              Veskoslave, tobě asi ironie nic neříká, co? měl by ses hodit do klidu, do většiny flamů v těchto diskuzích sám vydatně přikládáš... a opět sis neodpustil narážku na věk, což není příliš slušné. jsi na tyhle věci trochu jednoduchý člověk...
            • Veskoslav
              Bože....Mám R9 280X OC a mám ji proto, že nejenom cenově je lepší jak 760 a 770, ale dosahuje o něco lepších hodnot jak 770......Proto mám AMD. Tyhle pseudokecy pouze nVidii pochopím u děcek okolo 15.
            • Jedině Intel!
          • No tak já se nechám klidně poučit. Nemám patent na rozum. Proč bych měl přecházet na X1 z PS3? Proč bych neměl vzít PS4? Něco mi asi uteklo a pořád nechápu co.
            • Veskoslav
              Měl jsem PS2 a přesto jsem kupoval Xbox 360 a PS3 se až loni kupovala otci. A Xbox 360 jsem vybral protože na to bylo více her, co mě oslovilo a nějaké pokračování sérií, co bylo na PS2 mě nechávalo chladným. V současné době vidím lepší nabídku na X1+připravované hry. To se může ale otočit a bude mít lepší PS4. Ale je nesmysl slepě následovat jednu značku jenom proto, že se možná dočkám pokračování svých oblíbených her.
            • Pokud hraješ roky na PS, těžko tě přesvědčí značky, cos nikdy nehrál. Naopak čekáš na pokračování exclusivek své staré platformy. U X360 platí úplně to samé. Je sice pravda, že pár her na každé platformě stojí za to, ale změnit stáj tě donutí úplně jiné věci.
            • Veskoslav
              Třeba to, že Tě hry na PS4 neoslovili a na X1 ano....
  • Veskoslav
    Tady to pár PS fanoušků nemůže rozdýchat, že MS vybírá staré konzole a dává pak bonus 100 dollarů. A víte, že Sony mělo minulý rok to samé ohledně mobilních telefonů? Přinesete starý telefon a 1000 kč sleva na nový. Podmínka byla, aby daný model stál 5999 a více. Nic víc. Dále jsou akce na notebooky Sony a foťáky. Podobně laděné akce jako s mobilními telefony. Toto je to samé. To, že si to většina nepřečetla a vybrala si pouze, že MS "krade" PS3 je věc druhá. je to normální obchodní nabídka. Nic víc.
    • ucho
      mně přijde, že to nemůžeš rozdýchat spíš ty. nemám pocit, že se tady řeší, že MS "krade" a ani jsem z těch příspěvků neměl pocit, že je píšou PS fanoušci, takže si spíš něco maluješ.
      je to obchodní nabídka, ale jako PR je to hloupé. pokud to tedy vezmu tak, že jde o aktuální věc (když je to v bleskovkách), je to v podstatě trestání lidí, kteří si X1 běželi koupit hned... to je stejný princip, jako když vydáš novou hru a za týden na ni lupneš 20% slevu pro zvýšení prodejů. co to udělá? logicky to naštve některé lidi, kteří si hru koupili hned. pokud tedy toto nenabízí od samého začátku, je to tak jako tak hloupé... stejně tak je hloupé tu reklamu cílit jen na PS3, když mají tuhle nabídku i pro X360...

      a jinak by si zde lidé mohli uvědomit, že nikdo žádnou slevu nedostane, to jen bleskař trochu mystifikuje...
      • nekromant33
        Mě to bylo jasný hned, že to jsou fanoušci Sony, protože jako PR to třeba není nijak originální nebo objevné, ale není to nic, za co by normálně smýšlející člověk hned MS nadával. Hlavní je ta reakce na to, že to je v bleskovce exaktně napsaný jako za PS3, ačkoliv zpráva hovoří i o Xbox 360. A retail store credit můžeš použít na nákup X1, takže to sleva je.
        • kennyB
          Nejsem fanoušek žádné platformy, hraji jak na pc, tak na konzoli a tak nemám potřebu vyzdvihovat nějakou platformu jen proto, že se na ní hraje, nebo nehraje s ovladačem. To, že někdo vymění PS3 za X1 je jeho věc, ale udělá hloupost, protože na tuto platformu vyjde ještě dost dobrých her, které se možná na novou generaci nedostanou (viz. Dark Souls 2). *3*
          • nekromant33
            Což není bezpředmětný a na fanboyovství založení napadání Microsoftu, takže moje příspěvky nejsou mířeny na tebe. Jako PR je to naprosto standardní věc, já se pozastavoval nad reakcemi lidí tady.
            • kennyB
              Omlouvám se, nereagoval jsem na tebe ale na ty, co tu píší o fanoušcích Sony a nařkli mě z toho *3* Trochu jsem s tím vláknem ujel *3*
      • Veskoslav
        KennyB a volavka (alias GGG) zcela jistě nejsou fanoušci PS. To že bleskař to nenapíše stále nemění na tom, že tady mnozí nazvali MS a jeho obchodní model jako ubohost atd. (a neříkej, že ne). Toto je obyčejný obchodní model, který se využívá napříč trhem. Od prodeje televizí až po auta. Nic víc. To, že to někteří nechápu či v tom vidí zlo v podobě Microsoftu podporované neschopností bleskaře to pořádně pospat, je věc druhá.
        • Prosím tebe. MS už neví kudy dál. Boj s PS4 byl debakl a to PS4 čeká ještě Japonsko čili jasný poražený už neví co nabídnout.
          • Prosimtě, konzole sotva vyšly a ty už tady mluvíš o prohraném "boji". Než příště zase něco plácneš, tak se prvně nadechni a nech si par minut na zamyšlení.
            Jen taková přátelská rada, aby si tady příště nebyl opět za trubku. *3*
            • Až na to, že MS nemá šanci vyhrát. Konzole je pomalejší, dražší a Sony má více fans. Jediný důvod, proč byl 360 úspěšný, že vyšel o rok dříve a itak ho ps3 v prodejích dohnal...
      • Ano KennyB a Volavka vubec nejsou fanousci PS. *3*
      • Mystifikuje i tím způsobem, že tam "zapoměl" napsat že to platí i pro 360, i kvůli tomu tady vznikají tyhle zbytečné přestřelky.
  • Microsoft nabízí 100$ slevu na Xbox One výměnou za konzoli PS3. (+ parodie of fanouška Sony)

    Tohle už je hodně pod úroveň. Proč to nenabízí s 360???
    • Protože při své debilitě neumíš číst, možná proto to "nenabízí".
    • Malleth
      Protože jsou moc poruchový
    • lusini
      Ale nabízí: For a limited time, bring in your PS3, Xbox 360 S or Xbox 360 E and receive $100 of Microsoft retail store credit.
      • Itak v 720p a s 30 fps můžu hrát i na ps3 nepotřebuju na to šrot od MS....
        • Neboj, v tehle podobe budes hrat i vetsinu PS4 her. *3*
    • nekromant33
      Proč to je jako pod úroveň? když bych si měl kupovat, volil bych asi ps4, ale tohle je v zásadě neškodnej a docela zábavnej PR tah. A proč zábavnej? Protože reakce fanboyů pode mnou a nade mnou. Dlouho jsem se tak nenasmál.

      edit: a jak poukázal lusini jde zároveň o vracení xbox360ky, takže jsou ty reakce ještě smutnější
  • Odevzdáte PS3 a dostanete slevu 100 zelených na X1. Co je na tom k nepochopení.
    • kennyB
      Možná jenom to, nač kupovat dražší X1 a ne levnější a lepší PS4. Microsoft tímhle u hráčů podle mě klesá níž a níž.
      • Lepsi? V cem? Krom mirne vykonejsiho HW a ceny mezi obema konzolema moc velky rozdil neni. V konecnem dusledku to je o vyberu exkluzivnich her.
        • kennyB
          Jo, pravda, jsou mezi nima ne moc velké rozdíly a je to většinou jen o těch exkluzivitách. Ale je to také v tom, že na PS4 nebudeš muset mít u některých online her PS+, narozdíl od X1. Já osobně hraju už od PS1 a nehodlám to na "starý kolena" měnit *3*
      • ale to je pro lidi, kteří si chtějí koupit X1, ne pro ty, kteří řeší PS. Však tě nikdo nenutí to využívat. Mně jsou obě škatule u pr...le, ale pokud se někomu doma válí PS3 a chce X1, proč ne ... spíš by mě zajímaly podmínky, protože tak člověk může sehnat nefunkční PS3 za pětikilo a má 2 litry slevu.
        • kennyB
          Je mi jedno, že jsou ti obě škatule u prde.e, ale jinak máš asi recht. Jen mi to přišlo ze strany Microsoftu trochu zvláštní. Asi chtěj tak nějak vyrovnat cenu s konkurenční Sony.
          • To že jsou mi ukradené jsem napsal proto, aby bylo vidět, že to píšu nezaujatě, nemám rád MS a nemám rád Sony. Je mi fakt jedno, co je tobě jedno.
            • kennyB
              *1*
          • To nemyslím, s těmi nakoupenými konzolemi toho moc neudělají. Prostě chtějí, aby lidé začali hrát (teda hlavně nakupovat) na Xbonu a ne na předchozí generaci.
            • Oni je sešrotují. Jednoduše chtějí snížit podíl PS a zvýšit podíl X na trhu. Je to naprosto jednoduché a dobrý tah. Nechápu, co někteří řeší nebo čemu nerozumí.
              Já jako PC hráč to kvituju, protože čím dřív se zbavíme starých škatulí, tím dřív se hry posunou dál.
  • irdzi

    Microsoft nabízí 100$ slevu na Xbox One výměnou za konzoli PS3. (+ parodie of fanouška Sony)

    To se mi ani nechce věřit že je možný:) ... mmm ... pro mě by bylo zajímavější časem odevzdat X360 a dostat slevu na PS4:)
  • ucho

    Microsoft nabízí 100$ slevu na Xbox One výměnou za konzoli PS3. (+ parodie of fanouška Sony)

    jestli to chápu dobře, tak dotyčný nedostane slevu $100 (ano, znak dolaru se píše před číslovkou), ale microsoft mu dá ty peníze jako kredit, který bude moct využít na nákup dalších věcí...
    • Dolar se píše před číslovkou v angličtině. Navíc v češtině se nepoužitím mezery mezi číslovkou a znakem vytváří přídavné jméno. 100 $ = sto dolarů, ale 100$ = stodolarová/ý/é.

      S procenty nebo jednotkami to funguje stejně.
    • michelangelocz
      Ze bleskar casto neni schopnej obsahnout v bleskovce linkovanou informaci, uz asi vsichni vime.

      Pritom staci tak malo – Vymenou za PlayStation 3 dostanete od Microsoftu $ 100 kreditu na storu. Plus reakce SONY fanouska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit