Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soud v USA zrušil síťovou neutralitu. Poskytovatelé tak mohou požadovat rozdílné částky za jednotlivé...

    jj, a vybrany obsah vyfiltruju zakonmi

    tj. zaciatok konca takeho internetu, aky je teraz
    • ringmancz
      sice to nezabrání blokování od providerů ale doufám, že se rozšíří ten internetovej protokol na bázi BitTorrentu
    • docela by mě zajímalo, jak to bude fungovat, když Evropa má vlastní síť a poskytovatele, ale samozřejmě potřebuje být napojená na všechny ostatní, i tu americkou...
      • Spades
        DNS jsou skoro P2P, tzn když je adresa u nějakého server providera, je to aspoň na jedné DNS. Další DNS si mohou vyžádat přístup k jiným DNS. Toto blokovat (zatím) nejde.

        Co se dá blokovat je to co stojí MEZI DNS a tvým počítačem, a to je ISP (Internet Provider), takže když něco bloknou v USA, u nás by to mělo být stále přístupné, dokud to nebloknou i u nás, popřípadě dokud neodstřihnou přímo to DNS kde se daný server nachází (takhle třeba blokujou PirateBay, ale NetFlix tak nezablokuješ, protože je legální.)
      • Uplne normalne to budou filtrovat podle ip adres
    • Jack1947
      To uz hranici trochu s idiocii zakonu v cine ne? Pak tedy jsem rad ze ziji v kurevske EU kde tyhleti zakony snad jeste dlouho nebudou. *3*

      Kdyz clovek nakoukne do clanku zjisti... no rekneme uplne suchou vec a to.

      "For example, Comcast could disable Netflix access so that you are forced to use their TV and streaming services."

      Prekvapive, nepujde o prachy ze? *4*
  • Warriosparky

    Next Car Game

    Next Car Game je na Steamu http://store.steampowered.com/app/228380/
  • PS4 verze Yakuza: Ishin poběží v 60 fps a nabídne vyšší rozlišení než PS3 verze.

    tak to bych opravdu necekal :D
    • néééééééé :D To už fakt není normální tohle :D
    • Jediný rozdíl bude ve vyšším rozlišení ? Tak pokud to bude pravda (jakože marketing) tak benefit PS4 opět plně využit
  • Jack1947

    Obrazem: Porovnání PC a X360 verze Metal Gear Rising: Revengeance.

    Nepostrehl jsem nikde "HW naroky" ale jak zname konverze z konzoly budou mastne, prestoze graficka stranka nebude krom par vylepseni o moc lepsi... ( coz neni, dokonce dle screenu by se mi zdala X360 hezci, tech par efektu budou spise hru stezovat). To ma cca kolem 24gb... chapu multilanguage... ale i tak no... *7*

    Spise me zajima jak a na cem to ( jestli nekdo ma) jezdi... ? ( z hw naroku se vychazet neda no).
    • Ronox
      Hra samotná má 3gb a zbytek jsou filmečky (cca 20gb).
    • Všeználku teoretiku. Já už to hraju skoro týden na PC a nároky jsou docela směšné, graficky je ta hra hodně průměrná, přesto samozřejmě vypadá o řád líp než na rozplizlém Xboxu. Nicméně hra jako taková slušný.
      • Slyšel jsem opak a osobně i mne vážně hra nevtáhla ... na to že má mít dějové pozadí společné s MGS rubací koridor ...
        • No já MGS nikdy nějak extra nehrál, takže dějově je mi to celkem jedno. Stačí mi zápletka co tam je, kyborgové, ten psycho japonský styl a slušná hratelnost... nic jinýho jsem od této hry ani nečekal, taková alternativní linie k DMC :)
    • ringmancz
      kvůli více jazykům je to tak veliký? *1*
      • si nepamatujes Rage? tam kdyz si chtel mit oficialni cestinu, tak to stahovalo nekolik giga a pirati to udelali do 1 mb :D
      • To bude určitě kvůli emulátoru a DRM ...vždyť takhe dneska vznikají konverze ....
      • Jack1947
        Videiim ... atp... v FHD kvalite... nevim co do her na pc vsecko cpou...
  • nekromant33
    Tak nám padl milion DayZ
    http://www.dayzgame.com
    • Pane boze ti lidi jsou tak hloupi! Platit za nedodelek a bugfest 25ecek! *7*
      • Miserius
        Proc by mel byt nekdo hloupej? Rome 2, Battlefield 4, Simcity... to jsou nedodelky za 50 euro... Tohle je aspon zabava hrat s kamaradama...
        • putata putata na slepicky! *2*
          • Snad Beee Beee , nový Apple , noví zombíci atd.
            Paradoxně se Bohemka zahojí na simulátoru oběti zombie apokalypsy víc než na věrné simulaci vojenského konfliktu .... a ani nebudou muset šahat na animace které nezvládají už historicky .
          • Miserius
            To je jako argument nebo nějakej záchvat? Když máš dobrou partu, je sranda hrát cokoliv *1*
            • Veskoslav
              Mě nevyprovokuješ;)
            • Pozor prisel pan VelkohubaPravda nebo Brouk Pytlik ?! *1*
            • Jack1947
              To jsou jen krece z hladu. *15*
            • Ne ne takhle vypada gameplay ze hry! *1*
            • Veskoslav
              Podívej se na nick. Jeho účet má zase ban.
      • Ale za tu cenu dostanou i plnou hru, tak proč čekat až to výjde?
        • Kdyz, budou prachaty, a budou si myslet, ze vsichni zajemci si to uz stejne koupili, je vetsi sance, ze se na to vyprdnou. Nerikam, ze tohle je ten pripad, ani, ze se tohle deje casto, jen abys chapal ten princip.
  • Jak dopadl souboj úspěšného účastníka GT Academy Petra Doležala s šéfredaktorem serveru iFaster (a závodníkem)...

    Hezky si s panem "normálně to jezdím jinak" zacvičil. :)
  • montatatana

    Naughty Dog v jednu chvíli zvažovalo steampunkové a postapokalyptické prostředí pro Uncharted.

    Naughty Dog v jednu chvíli hodně fetovalo :)
  • Project Cars

    No čekal jsem teda víc, co se grafiky týče, ale ve finále naživo to třeba bude lepší.
  • Alien

    Jelikož jsem to tu ještě neviděl, dávám odkaz k dobru.

    http://www.ign.com/videos/2014/01/13/alien-isolation-gameplay-commentary

    U mně dobrý *1*
    • Veskoslav
      Vypadá to pěkně. Jenom aby to nedopadlo jako osekaný CM....Sice za ty dva dollary hra stála, ale jinak je to otřesné. Obzvlášť když pak vidím "gameplay", kterým se prezentovali na E3.
      • Ty taky pořád něco papouškuješ. Všichni říkají jak je ACM hrozný, tak to budu říkat taky. Prd ve verzí 1.4 hra vypadá a hraje se velice dobře a měl jsem ze hry daleko lepší pocit než např. z infantilního Bioshocka.
        • Veskoslav
          Ta hra je dobrá? Tupé AI, strašné koridorově skriptované scény, osekaná grafika, hra stínů a světel naprosto jinde než při ukázce. Jestli ty se rád necháváš "ojebávat" to je tvůj problém.....Ještě řekni, že nejlepší díl AvP je ten z roku 2010 a myslím, že máme jasno. A pořád říkám, že je hrozný, protože jsem ho pro tvou informaci dohrál a ano mám legální kopii té hry. Takže nevím, co to do prrdele meleš o papouškování.
          • Co si na mě otvíráš hubu ty čůrko. Si tě najdu podle IP a dostaneš na budku ty hovadoo nevycválaný.
            • kennyB
              Nebo spíše internetový drsňák *1*
            • *3* Musí být trochu vzrušení ne?
            • Veskoslav
              Další internetový debílek:)
    • Až na to že gameplay je z konzole, jak se škubaně otáčí po kouskách s tím gamepadem :) na to se nedá dívat.

      Ale vypadá to nadějně.
    • No, prostředí vypadá celkem pěkně, ale nevím, ten vetřelec mi tam připadá takový směšný. Vypadá jako člověk v kostýmu vetřelce na procházce a ne jako vraždící monstrum, je to divné.
      • Neříkej .....že by to při motion capturingu byl člověk ? A viděl jsi prvého vetřelce ? Kde nic tu nic , tušení nezobrazeného ,několik rychlých detailů a nakonec černoch s kýblem na hlavě ...a pro jistotu zblízka ;)
      • Pilgrim66
        jj snad tomu jeste zlepsej model...
  • michelangelocz

    The Last Phoenix_DEMO

    Kdo sleduje RockPaper uz o tomhle zajimavym kousku vi. A kdo ne, ten klika S E M.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit