Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RUMOR: New Obsidian Game Announcemt at San Fran GDC 2014.

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=750335
  • Tilwaen
    Kam se dnes poděly pravidelné nedělní otázky? *4*
    • Hledejte v Blesku ! .... pardon nedělním Levelu ;)
    • Drda je snědl. *5*
    • MickeyMutant
      To už je ta otázka?
    • Už došly.
    • Tam kam snad už navždy.
  • MidnighT91

    Dohrání Castlevania: Lords of Shadow 2 zabere přes 20 hodin.

    Ha, když jsem se na to video díval (bez zvuku) tak mi zrovna v BS běželo Once Upon a Time. Na konci videa jsem trošku nezachápal co se to sakra děje... *15*
  • Zoo Tycoon 2 Marine Mania

    Ahoj, nemá tu někdo z dětských let Zoo Tycoon 2 Marine Mania origo?
  • Dohrání Castlevania: Lords of Shadow 2 zabere přes 20 hodin.

    Tak jednicka ma take pres dvacet hodin obsahu a abych se priznal, tak nejednou jsem si pri hrani pral, aby hra byla radsi o nejakou tu hodku kratsi a nemela tolik otravnych pasazi.

    Ale pro me je dulezite, jak hra vypada (po hratelnosti strance, ne graficke). Vypada to, ze nam konecne umozni ovladat kameru, ne se jen spolehat na rezii ze strany vyvojaru. Hura! Take nove zbrane. Combat Cross je sice velmi originalni zbran, ale ja tyhle retezovite zbrane ve hrach nemam prilis rad. Mec je mec. A take pridaji vice prozkoumavani. To je u techto her hodne dulezity prvek, ktery byl v prvnim dile uplne prehlednut.
    • Jack1947
      Jesteze tak, bylo by to napovazenou kdyby to nemelo kolem 20hodin + urcite bude nejake to DLC. *3*
  • Jack1947

    Huawei představilo vlastní herní Android konzoli s návem Tron, která je obdařena procesorem Tegra 4....

    Coze? Cena jako celkem bra (levnejsi nez konkurencni shield) ale co to ten GAMEPAD, si delaj prcu ne se ani nenamahali si vymyslet vlastni tlacitka a krom designu ktery teda je hoodne podobny XBOX360 gamepadu. Bejt mrkvacema tak bych je pomalu zaloval za zneuziti vzhledu. (pokud teda nejsou , nejak dohodly). Jinak ano, podruhe a lepe. (nez OUJA).
    • Čína, no... Ale pokud se jim povede, to co OUYA zpackala, proč ne? Jednoduchý, levný a výkonný Android k televizi s nějakou podporou. A v kombinaci s emulátory to i bude i na hraní :)
      • Jednoduchý , levný ... tohle mi teda k Tegře rozhodně nesedí a ambice Huaweie známe všichni , takže masovku nečekejme ;/
  • Blue.Shark

    Maxis stále zkoumá možnost přidání offline modu do SimCity.

    A to by člověk s použitím selského rozumu čekal, že po takové vlně nespokojenosti už se na tom offline modu pracuje...
    • MickeyMutant
      Zatím se to zkoumá. Příští rok rozvrhnou plán práce a do pěti let to bude hotové. Mezitím utužují vřelé vztahy s komunitou vydáním blogu o vývoji hry "How Things Work" a pochvalou fanouška za model nádraží.
  • ringmancz
    vyšel update do GTA Online, ale Rockstaři nějak zapomněli zveřejnit, patch notes :)
  • Konami potvrdilo PS4 verzi PES 2015, PES 2014 se však na nové konzole nepodívá.

    Kdyby se radši soustředili na aktuální ročník...
    • ringmancz
      bude až další, protože to nechtěli odfláknout narychlo
  • Protože nějaká stránka má přes 100 000 liků, neznamená, že všech těch 100 000 liků je od lidí, co pravidelně stránku navštěvují. Nedej bože, ještě scrollují a vyhledávají každou prkotinu. Dobrá polovina z nich jsou mladý vemena, které zajímájí jen články o Mincraftu a Call Of Duty. Nějaký článek nebo reklama na (pro ně) nudné a trapné RPG (navíc, příliš složité pro jejich mozečky), je opravdu nezajímá a RE-PLAY těch 1000 liků určitě nedotáhl na stránku Kingdom Come. Příkladem by ti mohla být taky stránka Game Page, která se pyšní 90 000+ liků a myslíš, že stránka překypuje návštěvností? Ani omylem. Při jejich spuštění Youtube verze pořadu Game Page se sotva dočkali jen pár tisíc shlédnutí, což dokazuje fakt, že počty liků na Facebooku nic neznamenaj.
    • ringmancz
      já teda mám několik stránek, kde nejsou žádný koupený lajky (1400 a 6000 lidí) nebo něco podobnýho a příspěvky časo vidí míň než polovina lidí. o těch, co jsou nějak aktivní ani nemluvím, to jsou desítky lidí
    • Keyz
      Jo, to je známá věc. To samé facebook Jardy Jágra. Tady to není co like, to člověk který to pravidelně sleduje a něčeho se účastní.
    • Reakce na Veskoslava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit