Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • battlefield 4 fail

    https://www.youtube.com/watch?v=tZyqeFwtRTk - furt sem cetl nejaky osery tehle hry, ale ze je v moderni multi fps hre tohle je uz na povazenou..
    • Jack1947
      Haha, celkem sranda... jestli by to bylo caste a stezovali si vice lidi (jak tam pisou) tak tedy je to velice smutne. Na PC samozrejme konzole jsou v cajku, tam si to dovolit nemuzou. *3*
    • Objevila se nenulová odezva! No hrůza, měly by ty hry zakázat! Podívej se na odezvu v jiných hrách...

      A když už je řeč o BF4 http://imgur.com/gallery/k1I1S
      • Veskoslav
        Tak to musím zkusit *1*
      • Jack1947
        No to je velice hezke, "BF4 se snazi vyrovnat Arme" chvalyhodne. *5*
        • Pilgrim66
          Najdi mi jedinou vetu ve ktery se rika, ze BF ma byt jako ARMA.
          • Jack1947
            A helewmese uz nejsem detrollovan ? Narazka byla samozrejme na letajici Tank ale to bys potreboval mit i schopnost nebrat mou vetu doslovne. *3*
            • Pilgrim66
              Rikal jsem si ze bych ti mohl dat v novem roce zase sanci :)
      • Pilgrim66
        Tank backflip *1*
    • Miserius
      Jo, ta nejaka nanosekunda pro spektatora to je fakt skandalni...
    • ucho
      "After speaking to one of the developers about this on holiday I was informed that spectator mode is NOT prioritized like a player in the server. It is a ghost protocol. He also mentioned it is much more difficult than simply adjusting how often the data goes back and forth regarding damage, player locations and movement. "
  • ucho

    filmy

    dokážete tady někdo odhadnout, kdy se začnou prodávat filmy v 4K rozlišení? a vlastně na čem se to bude prodávat? má šanci se to vůbec uchytit? přijde mi, že 1080p bude stačit ještě hodně dlouho.
    • Co čekáš, že se od místních nýmandů dozvíš? (omlouvám se vyzrálé normální menšině). Vyblijí ti tu svoje spekulace a teorie. A vůbec, proč to řešíš tady? Proč nejdeš na forum/web tomu určený? Dokud se hromadně nerozšíří 4k hw (rozuměj dokud neklesne cena), nerozšíří se ani 4k obsah. To je otázka dalších minimálně 2, spíše 3 nebo snad i 4 let.. Navíc streamovat 4k , ehm? A vůbec v našich končinách většina lidí ani nemá HD, natož třeba fullhd a ty tu řešíš 4k :) .........

      PS: neví někdo kolik tepla/světla potřebuje želva nádherná přes zimu ?
      • ucho
        ono to 4k rozlišení trochu úzce souvisí i s tím herním světem, tedy by se na toto téma dalo krásně navázat třeba tím, jak si v tomhle stojí bink :) i když ne, to jsem opravdu od nikoho nečekal. včera se tady udělala zmínka o filmu Your Highness, tak mě to napadlo. tak nějak si pořád říkám, že se zde najdou normální lidé schopní normální diskuze bez vzájemného urážení.
        co se týče streamování, youtube už tam takových videí má celkem dost a přehrává se to v pohodě. jen na 1080p monitoru člověk moc rozdílů nezpozoruje... ohledně těch filmů by mě spíš zajímalo, jestli to dokážou narvat na BluRay.
        • To s YT si doufám děláš srandu :D Ty si opravdu myslíš, že na YT jsou videa v 1080p? Prosimtě ta komprese je brutální a otřesná, jestli tohle myslíš vážně, tak se nemá smysl dál bavit. A 4k ve filmu a ve hrách je uplně něco jiného.
          • Přestaň žvanit nesmysly a koukej si to nastudovat. *7*
          • ucho
            http://youtu.be/yQuUF4BOM2M

            a v jakém jsou rozlišení?
            • Jack1947
              Seka se to hezky, takovehle obraz by mohl byt i dobrej na pobliti... jinak 2160p hmm... aspon to zni lepe nez vypada.
            • Hanzales
              Ty jo mazecki, náhodou křišťálově čistý i na "obyč" 1080p LCD, ke všemu na to, že je to Youtube stream... 4K má samosřejmě smysl u těch obřích supermegadrahých 4K televizí, u nás ještě chvíli hudba budoucnosti, ale za pár let mít tyhle tři obříky do tripple-screen, to už bude okno jako kr*va a obraz jako víno ;o) Až jsem si vzpomněl na jeden díl HIMYM... "ty nemáš televizi?" načež se rozsvítila celá stěna :) Jinak k tomu bluRay:
              http://www.techradar.com/news/video/blu-ray/no-format-war-as-4k-blu-ray-discs-spin-closer-1180129
              Případne: http://en.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc Tam by se to na ten BDXL s tím novým kodekem vtěstnat mohlo ne?
            • to já můžu zvolit jakoukoli kvalitu, ale pokud dám víc, jak 1080, tak mám zelený obraz....
            • @Lofas

              Mám to taky tak, předpokládám, že to bude buď adblockem nebo tím, že nemám G+ účet.
            • Já se v tom moc nevyznám a možná jsem to jen špatně pochopil, ale nevíš, proč si u toho videa nemůžu nastavít víc, než je 720p?
            • ucho
              no fajn, tedy ztráta času diskuze s trolem. každopádně pořád věřím, že sem chodí normální lidé, kteří jen tyto znuděné puberťáky přehlížejí.
            • ale to nemá s fhd nebo 4k nic společnýho, ty jsi vážně mamlas :) Ty se myslím doma moc na fhd nediváš co ?
    • Cosi
      http://www.filmarena.cz/4k-filmy/
      • ucho
        to není 4k rozlišení
        edit: pokud se v tom někdo neorientuje, tak tyto "4k" filmy mají klasické rozlišení 1080p. v současnosti je to jen takový marketingový trik...
    • Ronox
      Budou se prodávat na BluRayi. Například Sony říkálo, že PS4 je 4k ready. Tenhle měsíc už začne Netflix vysílat v 4k.
    • Asi první takto prodávaný je dokument TimeScapes
      http://timescapes.org/products/Specs.aspx
    • Sice nevim jestli se ten tvůj přispěvek jsem hodí.

      Myslim si že musí udělat nějaký nový formát aby se to vešelo na BR, jinak bude muset stačit rychlej net
      • ucho
        nový formát už máš, H265 jako nástupce současného H264. velikostně právě netuším, jestli to nacpou na BluRay, teoreticky by mohli. kvalitativně je rozhodně lepší. ale je taky náročnější.
  • Veskoslav

    Dotaz, kdo má 8.1 a Project Spark Beta

    Nevíte, jak si přidat ikonku na plochu aniž bych musel Start/Aplikace/Projekt Spark? Jo a ještě dotaz. Nevíte, jak se to pak vypíná? Nenašel jsem v menu vypínací tlačítko. Děkuji.
    • Co tak vyhledávat pomocí metra? ve Win 8.1 je to vyhledávaní opravdu dobře udělané nebo si ikonku přidej k metru.
      • Veskoslav
        Metro rozhraní mám vypnuté, takže nepoužívám;) Tam si ikonku dát umím. Ale neumím si ji dát na normální pracovní plochu.
        • Najít EXE ve složce hry a vytvořit zástupce...
  • BETA The Elder Scrolls Online...

    Dnes zacina dalsi kolo uzavreneho beta testu ESO, je kdo ze ctenaru pozvan? Hodil by se nejaky partak....
  • Homo rozdává bany

    za nic
    • Napiš off něco na Eurogameru *1*
  • ucho

    Kingdom Come

    všimli jste si, že jim na facebooku najednou vzrostl počet liků o víc jak tisícovku? vsadil bych si na to, že si ty liky koupili (což jim nijak nezazlívám, v rámci propagace se to hodí a není to drahé).
    edit: tak dobře, nemuseli si to koupit přímo oni, i když to se nabízelo taky jako varianta. bylo by fajn mít v té propagaci progress a bylo by blbý neukázat obrázek, který mají nachystaný v nějakém rozumném čase. a pokud se počet liků zastaví, je to vlastně celkem problém. ono to vypadalo, že to těch 8 tisíc nenabere ani do toho nového oznámení za pár dní...
    • Tilwaen
      Kdyby mi zaplatili, taky bych jim tam dala like *5*
    • myslim, ze se to spis deje kvuli novým screenshotum, jiný weby to oznámí a lidi objevý jejich stránku, stejnej nárust byl po prvním screenu, ale jinak se to stalo az potom, proc by si ty liky kupovali, pred dosazenim, stoupali pomaleji. Ikdyz nevim no
    • Hudy1141
      Napsali o Warhorse na facebooku Re-playe to bude tím.
      • ucho
        nesmysl... jestli by díky tomu replay získali 100 liků, bylo by to sakra hodně... tady to za den narostlo přes tisícovku.
        • Veskoslav
          Jelikož má Replay cca 110 000 lidí na FB, tak je 1000 liků, kdy každý 100. by ho dal více reálné.. *7*
          • ucho
            máš velmi naivní představu o tom, jak to funguje.
            • ucho
              tvá teorie by stála za uvážení, kdybychom se nenacházeli na internetu. tedy že by facebook replaye byl jakási uzavřená skupina, která by se najednou dozvěděla o něčem novém. tak to ale není. lidé aktivní na facebooku a zajímající se o herní dění o té hře vědí a jistě mnoho z nich kingdom come již likovalo... oslovit ty méně aktivní už je problém, natož je přimět k jakési aktivitě. vezmi si, že tu reklamu likovalo 200 lidí... představ si, že když by se někdo chtěl zapojit do této propagace, tak by kromě podpory kingdom come likoval i tu reklamu... většina lidí by to udělala. samozřejmě ale tu reklamu budou likovat i lidé, kteří s tou podporou souhlasí, ale už kingdom come dávno podpořili. o žádné tisícovce lidí tady není řeč... tak rychle prostě tolik lidí kvůli hře v Česku nezburcuješ, ať je hra jakákoli...
              edit: jinak další věc, která indikuje objednání liků. kdo poslední týden sledoval facebook kingdom come, jistě moc dobře ví, jakou rychlostí přibýval počet liků a že to prakticky stálo. od mého prvního příspěvku však přibylo dalších 100 liků a počítadlo v podstatě roste každým refreshem... tohle opravdu nezpůsobila reklama na replayi...
            • Veskoslav
              Naivní? Opravdu?:-D Ty jsi humorný chlapče. Pakliže máš potenciální základnu 100 000 lidí, tak je reálné, že z této skupiny dostaneš 500-1000 like. To, že si myslíš, že všechno se kupuje, to je tvoje věc. Možná časem přijdeš na to, že ne každý má potřebu si kupovat obyčejný like na FB. Ano znám firmy, co si kupují, ale nemají spřátelené stránky, které mají X desítek tisíc potenciálních likerů.
    • spíš to vypadá že jim to nějaký nedočkavec nakoupil, aby viděl nové screenshoty :)

      Daniel Vavra
      před 16 h v okolí místa Prague
      Mohl by mi někdo vysvětlit, proč máme na WH stránce asi 1/4 fanoušků brazilce? A ty navíc většinou rozhodně nevypadaj jako hráči her. Skoro mám pocit, že sme si někam dali p*nis enlargement reklamu, protože nechapu, jak může bejt brazilců 3x víc jak fanoušků ze SLovenska, nbebo US. Někdo nějaký zkušenosti s podobnýma anomáliema?
      • ucho
        jo, to je taky možnost. tak jako tak jsou ty liky koupený :) to je na FB celkem normální věc a je to skoro zadarmo.
    • Na to sere pes, hlavně že je nový obrázek.
  • langustyn

    Project Spark Beta

    Jeden šťastlivec s Windows 8 tu má beta key k Projekt Spark :)
    KO2M2-7ONJ8-12N88-J3217-PO3P0
    zadáte v appce ze storu: http://apps.microsoft.com/windows/en-gb/app/project-spark/735aaf10-e354-4645-9cb4-c9f2fc391ec5
    berte jen pokud vás ta hra zajímá...
    • Já bych se nedivil, kdyby si to vzal někdo, kdo nemá win 8... Jsou tu takové typy ( (:
  • Jste otrávení z těch neustálých masáží o konzolích? Snad tahle bublina brzo splaskne, lidi si uvědomí, jaký je to starý sh1t a vývojáři se začnou věnovat pořádným hrám, místo kravinám a řešit u toho, jestli to pojede v 1080p. Za rok, dva po tom neštěkne pes.
    • Z jaké masáže? Mě unavuje spíš neustálá (většinou) neopodstatněná kritika konzolí, ať už nových nebo starých. A to jsem nikdy žádnou neměl, ani po ní netoužím. A nejvíc kritizují lidi, kteří si je stejně nekoupí a hrají si na PC, tak se divím, že je vůbec baví se tím zabývat, když jim to může být jedno.
    • Já jsem unavený z pckářů a jejich k+m. Už mě to začíná lízt krkem.
      • závist?
    • kennyB
      Nejsem z toho otrávený *3*
    • ringmancz
      ulož si tuhle diskuzi a vrať se sem za rok, dva
  • Mahcake

    Phil Spencer (Microsoft): Je jednodušší prodat single-playerovou offline hru pro jednoho hráče na konzolích...

    Prosim vás, kdo tohle psal? "Prodat SINGLE-PLAYEROVOU hru pro JEDNOHO HRÁČE."

    Jak vidím, tak úroveň tohoto "prestižního" herního webu rychle upadá...
    • Sice to nemění nic o úrovni, ale už věty typu - Tenhle web rychle upadá - jsou tu už asi 4 měsíce nebo dýl. To není rychlé upadání, ne?

      To už je obyčej, že si bleskař po sobě nic nečte..
      • Jack1947
        Tak jim to neber no... kdyz si obcas kazdy rypne ? Nebo ne?
    • ucho
      nesouhlasím, tohle je u bleskovek zcela normální...
  • Paul_cz

    Phil Spencer (Microsoft): Je jednodušší prodat single-playerovou offline hru pro jednoho hráče na konzolích...

    Phil Spencer, stále potvrzující what an arrogant twat he is.
    • Já vím, že by to nebylo tolik khůl ale v češtině i ty nadávky znějí lépe. Dík :)

      düzenleme: Peki, bunu düşünüyorsanız lütfen. *3*
      • Paul_cz
        Já se omlouvám, profesionální deformace. Anglicky mluvím většinu dne a když mi na mysl přijde anglické vyjádření dříve než české, tak se moje líná mysl už nenamáhá dál :-)
      • rancor1223
        Nope, řekl bych přesný opak. V angličtině nadávky znějí mnohem lépe než v češtině.
        • nekromant33
          Jakkoliv s tebou souhlasím, není hezčí český slovo než P R D E L
          • Reknete p r d e l. Mate na to?
        • Ale ho*no. Samozřejmě ucha již anglikanizovaně nasáklých šušňů nepochybně zcizela, ale když se to umí tak krásně podat - http://youtu.be/Vcd_qCDfAyk?t=38s - je radost se zaposlouchat do mateřského apárátu.
        • Tilwaen
          Přesně tak. Mimochodem, trochu mimo téma - komu sedl třeba humor v Saints Row, koukněte se v originálním znění na film Your Highness. Taková komediální přisprostlá uchylárna, ale asi typický příklad toho, proč je lepší něco nechávat v originálním znění.
          • Paul_cz
            Your Highness je super, a nejen pro tu Natálku :-)
          • Já taky dávám přednost originálnímu znění. A pak tu začnem všichni mluvit anglicky na českém webu, hmm to mi přijde že si trochu odporuje. Nemám nic proti použití cizího slova, sám to dělám i nevědomě, ale jákási česko-anglická věta. (Vím, že je to použito i kvůli cenzůře) Neberte to nijak vážně, jen mě to přijde takové nešťastné. *3*
            • Souhlasím! Pro jednodušší lidi jednodušší jazyk!
            • rancor1223
              Hned bych vyměnil Angličtinu za Češtinu. Mnohem jednodušší a jasnější jazyk.

              Smutné je, že už sem vlastně chodím jen kvůli těm bleskovkám, které beztak za moc nestojí... Bohužel nikde jinde jsem podobné mini-zprávy neviděl.
          • ucho
            njn, ale u nás to vyšlo jen na DVD, žádné BluRay... je to děs s tím filmovým průmyslem u nás. spousta věcí nevychází, nejde sehnat, nebo je několikrát předražená oproti zahraničí.
          • rancor1223
            Sakra, úplně jsem zapomněl, že jsem se chtěl znovu (asi tak po čtvrté) na Your Highness podívat *1*. Výbornej film!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit