Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Multiplayer Titanfall nabídne hru pro maximálně 6 vs 6 hráčů.

    Tak to je trochu Titanfail *7*.
    • Hrál jsi tu hru, viděl herní mechanizmy, znáš systém soubojů, víš jak probíhají bitvy, jaké jsou principy boje v tom prostředí ? Třeba méně bude lépe, co ty víš.. hned bych to neodsuzoval.

      Samozřejmě, pokud se ukáže, že je to omezeno z technického hlediska a je to fail, dobře, ale zatím nevíš nic.
      • U 6v6 je celkem jasné, že to nebude normální otevřená mapa, ale pár koridorů. Nebo třeba jen jeden. Tipoval bych něco jako mapa z Doty. Plus samozřejmě nějaká kontrola nad tou AI (creepové) a třeba jejich vylepšování.
        Co se týká herních mechanismů, systému soubojů, průběhu bitev... viděl's ta videa?
    • http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=96299528&postcount=558

      Top kek, jak se tak říká.
  • Miserius

    Joe Danger 2 - Steam

    https://www.humblebundle.com/gift?key=pkAe8duzysuMkp5C *4*
    • froztik
      Děkuji moc *5*
  • Joe Danger 2: The Movie

    Hra mi nic neříká, kdo ji bude hrát, ať si ji vezme. Snad odkaz funguje, nikdy předtím jsem z Humblebundle neposílal gift. https://www.humblebundle.com/gift?key=8mqKTqWyABYYzud8
    • Moc děkuji. :)
  • BookerDeWitt

    Multiplayer Titanfall nabídne hru pro maximálně 6 vs 6 hráčů.

    Tahle "novinka" mě opravdu zklamala. Teď dokonce váhám, jestli do hry vůbec jít. Next gen jak prase! *9*
    • 6x6 je malo aj na minuly nextgen :(
  • frag.ment

    Multiplayer Titanfall nabídne hru pro maximálně 6 vs 6 hráčů.

    To teda není moc, čekal jsem větší řežbu..
    • Kozy
      Vidíš to, pro mě je to třeba první důvod proč se o Titanfall zajímat, dlouho už se volá po nějaký taktičtější střílečce a 6v6 zní fajn. Akorát se nemůžu přenést přes to, že boj v titánovi vypadá jako normální fps, čekal jsem spíš něco ve stylu Hawkena.
      • BookerDeWitt
        Jasně, taky nemám rád na bojišti 32-64 hráčů na jednou, ale 8 vs 8 se mi zdá jako idealní. Prostě klasika, ani moc, ani málo.

        Edit: Taky to samozřejmě bude záležet na velikosti map, ale přesto jsem doufal v 8 vs 8.
    • BookerDeWitt
      Je to velké zklamání...
  • AMD Mantle prý bude až o 45% rychlejší než DirectX. Nyní ho podporuje pět velkých vývojářů a dvacet...

    AMD by mělo víc makat a míň kecat. Myšlenky a plány mají dobré, ale realita je realita.
  • ESO beta

    Tak mi dorazil invite na víkendový stress test. Ale abych pravdu řekl, nečekám už od toho vůbec nic *4*
  • ucho

    AMD Mantle prý bude až o 45% rychlejší než DirectX. Nyní ho podporuje pět velkých vývojářů a dvacet...

    "more than 20 games in development"
    • Tak to jsem vazne zvedavej. Ale moc tomu neverim.
  • RUST

    Uz hral nekdo hru RUST ? Jake to je ? :)
  • ucho

    Majitelé současné verze hry Tomb Raider nedostanou možnost upgradovat hru na Definitive Edition.

    no tak hodně štěstí s prodejem... :)
    • No jak by taky tu možnost dostali, když definitive bude pouze na XB1 a PS4 konzole, což bylo mimochodem jasně oznámeno.
      • Asi nevíš o čem je řeč :)
        • Tak mi to vysvětli, ty rozumbrado.
          • Třeba u Assassins Creed 4 a Battlefieldu jsi měl možnost pořídit X1/PS4 verzi za nějakejch 10 dolarů pokud už jsi vlastnil kopii pro X360/PS3
            • Miserius
              Jojo, a ted diky digitalnim slevam se dalo poridit tyhle hry za 7 stovek + upgrade a byl jsi na tisicovce za PS4 hry (AC, Battl atd...)
            • Další neznalost. Bylo oznámeno, že tuto možnost podporovat nebudou.
    • Já bych spíš rád věděl, jestli bude možnost upgradu AC IV: BF na Gold verzi. Zatím to tak bohužel moc nevypadá. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit