Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33

    Vánoční balíček Square Enix zákazníky moc nepotěšil - ukrýval hry Just Cause 2, Hitman: Blood Money,...

    Takže balíček, který kromě dalších čítá i hru, která v největší slevě na steamu vyjde člověka samostatně na 12,5 eura, je za 7€ zklamání? Ok...
    • Vid vyssie, ludia nechceli hry od Eidosu, ale od Square Enix...
    • JC2 jsem si koupil předevčírem a Laru už mám hned od vydání, tak bych do toho šel maximálně kvůly Hitmanovi
      • nekromant33
        Tak ale to už je risk toho, že většinu větších titulů už máš. Já do toho přesně pro to nešel, i kdyby se mi to třeba jen kvůli Tomb Raiderovy vyplatilo, ale říkat potom, když očekávám nesmysly, že to je zklamání, mě přijde ujetý.
    • Veskoslav
      Já jsem spokojený, ani jednu hru jsem neměl:)
  • Páni, steam si došlápl na gameminer (pokud to někdo zná) http://gameminer.ru/news/147
    • Tilwaen
      Ten příspěvek je skoro srdcervoucí, ale nikde se v něm nezmiňují, proč by to Steam udělal. Nemáš nějaké info nebo nevíš, o co tam šlo?
      • Nemám páru, sehnal sem z tama pár her z bundlů. :o)
        Předpokládám, že se tam dávaly i klíče z nějakých pochybných stránek a steamu to vadilo? Nebo jen Valve vážně nemá rádo Rusáky, když steamgifts jim nevadí
        • Jack1947
          Zjevne nejaka konkurence tak proto to utly.
          • Já vážně nemám ponětí, nějaký konspirační teorie bych k tomu ale asi nevymýšlel, chlape.
            Ani mi to nesedne k myšlenkám Valve, kdy různý indie, blbosti a maličkosti podporují, tohle jím naopak muselo zákazníky z východních zemí přinášet..asi šlo o ty bůhvíjak legální klíče
  • Tady to vážně už nemá cenu, novinky píše robot, diskuze jsou složeny z napadání se dvou lidí, nějaká snaha posouvat web dál nulová a šéfredaktor společně s redakcí se na to v podstatě vykašlali a šli dělat časopis.
    • Jack1947
      Obcas se clovek i trochu pobavi... jako ja dneska kdyz jsem si precetl "Veskoslavovu" diskuzi". *15*
    • Sis všiml brzo...
  • jindra.veliky

    Vánoční balíček Square Enix zákazníky moc nepotěšil - ukrýval hry Just Cause 2, Hitman: Blood Money,...

    tak tomu rikam vyhoeny penize

    to uz je lepsi pecko z trafiky *13*
    • Erien
      Který tobě stejně nikdo neprodá *1*
  • Verbal po games.cz

    Tož inspirující diskuze. Přepokládam, že půlka příspěvku je od Veskoslava, ale já to s ním mám opačně. Já mu fandím, je to takový naš Verbal, samozřejmě není tak vtipný ani pohotový a ani tak chytrý jako Verbal, ale je to náš hlavní troll čili od mě máš bod a držím pěsti a hlavně to nezdávej.
    • Jack1947
      Cetl jsem si jeho CSFD profil, tedkanc a uch tohle je fakt neco co se nedeje kazdy den... vlastne rok ani vice let. Radsi 50 Veskoslavu nebo i vice, treba polovina Games nez toto.
      *11* *12*
  • Veskoslav

    No

    Steam zatím nic moc....Zatím nejhorší "výprodej", co udělali. I když Origin je na tom pořád ještě hůř a Uplay ani nezmiňovat.
    • jindra.veliky
      tak si jdi spravit naladu do Lidlu *6*
    • Dyk se to rozjelo teprve dneska, co čekáš? Že daj všechny hry na -99 %, a pak do 3. ledna budou koukat?
      • Veskoslav
        Se tam změnili ceny teď:) Už to vypadá lépe ta nabídka:)
      • Veskoslav
        Ne. Jenom podzimní výprodej byl první den lákavější. Ale chápu, na co narážíš.
        • Tak pro mě, jako zákazníka, i pro ně, jako prodávající, je výhodnější rozvrstvit to do delšího časovýho údobí. Kdyby vysázeli všecky svoje trumfy hnedle ze začátku, tak je to k ničemu, Takhle se každej den vytasej s něčim, očekávat všecko pvní den a hodnotit podle toho celej výprodej je pitomost...
          • Veskoslav
            Taky nehodnotím celý výprodej. Jenom začátek je slabší oproti jiným steamovským výprodejům.
    • Vydavatelé nedělají balíky s hrama na slevu a chybí taky balíky indie her.Už to za h o v n o stojí pěkně dlouho.
      • Veskoslav
        No jak kdy. Někdy se vyplatí koupit, jindy ne. Ono je to spíše o tom, jestli člověk chce ty slevy hledat nebo to má pohodlně na jednom místě. Problémem je spíše to, že se Steam vymáčknul na podzímní výprodej.
  • tak jsem rozbalil ten Square Enix bylo tam:
    Tomb Raider
    Just Cause 2
    Hitman: Blood Money
    Dungeon Siege III

    Všichno dostali to samé? Já jsem spokojen, krom JC2 z toho nic ještě nemám. Nicméně čekám kolik se objeví nářku že tam nebyly hry za 4x 49€ *1*
    • Veskoslav
      Já jsem měl také to samé. Bratránek má místo Tomb Raidera nového Hitmana.

      EDIT: Chyba, bratranec samozřejmě to samé jako my ostatní. Špatně se na to podíval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit