Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    Povinna registrace

    jestli se nepletu tak je drtiva vetsina trolu registrovana, tak proc ty orgie? *4*
    • Erien
      účet jde jednoduše zablokovat, a když ho pak musíš třeba 4x denně dělat znova, ono vás to přestane bavit. :)
    • Jack1947
      Jake orgie?, to asi spatne ctes kdyz vetsina trollu zde vyuzivala anonymni ucty. Staci projet par stranek v bleskovkach, jasny byly zde i lidi normalni a netrollici ale bohuzel kdyz to jinak nejde.
      Promazavat to taky neni sranda, jednou to holt muselo prijit je to neodvratne jako ze jednou (za milion let) bude konec sveta.
  • Veskoslav
    Nedělní otázky pana "Ten bez nicku"

    1. Jaká je podle Vás nejzajímavější zbraň s jakou jste měli možnost hrát. Může to být i zbraň, co nezabíjí.

    2. Jaké je Vaše nejoblíbenější fantasy RPG povolání a proč?
    • nekromant33
      ad 1) Zbraň nevím, kromě těch zmíněných bych asi volil (ačkoliv jsem ji já přímo neovládal) Varricovu kuši z DA2 aka Biancu.

      ad 2) Liší se to různě. Ale když vyřadím TES hry (kde to je stealth archer) a WoW (kde jsem měl main Warlocka) tak je to melee - ať už rogue nebo warrior.
    • Jack1947
      1. Gravity gun, Portal gun ,DOOM - jednoznacne BFG, DUKE- Shrink ray , Freezethrower, Devastator ... SR IV urcite Dubstep gun, ty mimozemske zbrane - pak v tom dataci taky ty Megavelke Zbrane, Quake bezesporu Railgun, RTCW Tesla gun. ( Treba me jeste neco napadne...) Kanystr s benzinem Postal, Devastation (starsi fps ale rekl bych ze super) krysi s bombou. Kanystr s benzinem z GTA V. ( V te misi ta velkorazni puska v dodavce).
      V Halo se mi libil ten Obri Mec. Nebo to kladivo. Fear Hrebikomet. Defakto Painkiller Kůlomet.


      2. RPG sice nehraji, kdyz bych ale neco hral jednoznacne bych si vybral na zacatek nejakeho Brawlera nebo pokud mozno hodne silne povolani co rozmeta vsechno palici a nebo nejakou sekerou velkou. ( pac pocitam ze zkouset ostatni ruzne by me moc nebavilo).
    • Ataker

      Vánoční balíček Square Enix zákazníky moc nepotěšil - ukrýval hry Just Cause 2, Hitman: Blood Money,...

      1. Asi to bude Redeemer z Unreal Tournament 3

      2. Tady to bube jasná plechovka Warrior (tank)
    • Ronox
      1. Paprskomet z Hearth of Darkness
      2. Podle nálady a taky hratelnosti hry samotný takže 50:50 Stealth/SlashEmAll
    • ringmancz
      M-920 Cain z Mass Effectu.

      Většinou mlátičku, typ barbara z Diabla, ale v Dragon's Dogma jsem si pro změnu dal lučištníka a potom Magick Archera a jsem spokojen.
    • 1. Katana z Shadow Warriora
      2. Fighter/Priest/Paladin kombinacia
    • Inquisitor
      1. Nevim, žádná mi v hlavě neutkvěla. Možná můj oblíbený obouručák z Gothic II, ale zajímavá zbraň to není :)
      2.Vždycky jsem hrál a měl nejradši, pořádný brnění, obouručák. Prostě válečníky. Poslední dobou jsem začal zkoušet kouzelníky, protože hra za ně je trošku rozmanitější. Hlavně nekromancery, vyvolávat různý potvory :)
    • Spades
      Redeemer z UT
      Těžce oplátovaný mage, popř v MMO healer
    • rancor1223
      1. Napadá mě jen Gravity Gun.
      2. Stealth cokoli + luk + 2 jednoruční meče/dýky. Nejsem schopen hrát (fantasy) RPG jiným způsobem.
    • Veskoslav
      1. M4 s kočkou místo tlumiče.
      2. Těžce opanceřované "cokoliv".
    • 1, Dubstep Gun ze Saints Row IV
      2, fantasy RPG nehraji

      Jinak já dám otázku až večer, dneska si myslím, že mám obzvlášť zajímavou a pokud se chytne, tak bych řekl, že to bude dlouhá diskuze. :)
      • Veskoslav
        Super. Já mám ještě jednu sadu, co dám odpoledne a ty to večer završíš *5*
    • 1. Wabbajack z Elder Scrolls a pánev ve Fable.

      2. Jakákoliv variace na zloděje, hlavně aby se šlo plížit, odemykat zámky a v boji používat špinavé triky :)
    • 1. Stealth pistol v původním Deus Ex
      2. Mág, čím šílenější, tím lépe (od dob Diabla 2 a taky díky lehce šílené kouzelnici v Neverwinter Nights 2), preferovaně v ženském provedení s minimálním oděvem (což je výhoda kouzelnic, nenosí těžké zbroje)
    • Malleth
      1) Lightsaber z Jedi Outcast
      2) Obvykle válečníci křízený s něčim (paladin, hunter, assassin). Rád bojuju z blízka, ale zároveň mám radši širší repertoár schopností
    • 1. Morph-O-Ray
      2. Oblíbené nemám, hlavně aby to nemělo luk.
    • Horst_Fuchs
      Žralokomet z Armed and Dangerous nebo Shrinker z Duke Nukem 3D.
      Zloděj, mám pro ně slabost od prvního Thiefa.
    • Tilwaen
      1) Portal gun z Portalu, Dirt z Liera a jakési chobotničkové auto z Saints Row III

      2) Tak porůznu, na co je zrovna chuť, obvykle ale něco s lukem.
    • 1. Gravity Gun, plamenomet z RTCW
      2. Hybrid mezi vším, protože jsem děsně nerozhodnej
  • mam pocit ze komunita tady poradne upada drive kdyz jsem si to procital tak jsem se nekdy i zasmal ted uz jsem jenom otravenej opravdu nechapu redakci proc se to nesnazi cistit
    • Jack1947
      Treba si ted zrovna dava Vanocni prazdniny. (Uklidova ceta). No tak zas tak zle to stale neni. Najdou se i svetle body. *4*
      • Spades
        Ale fakt by měli zrušit + - bo to začíná být dost špatné s těma botama :D
  • ringmancz
    taky se těšíte na ty hádky až games zveřejní Best of 2013? třeba když Resogun vyhraje nej hru, jako loni Journey :)
    • Malleth
      Resogun je pecka, ale hra roku asi těžko, přeci jen jde o jinej případ než Journey. Spíš bych se nedivil kdyby to dostali Brothers. Ty jsou na to dost výjimečný.
    • Veskoslav
      Podle mě je Resogun to nejlepší, co teď na PS4 je.
    • God-of-War
      Resogun je opravdu hodně navyková gamesa a nedivil bych se, kdyby to tak bylo.
  • War Thunder

    Po zběžném otestování a prolítání pár kol v Arkádě musím říct, že tohle je teda těžká blbost. Starý dvacetirankový systém byl mnohem lepší a přehlednější. Systém zkoumání je zbytečně složitý, vůbec celý RP body sou k ničemu.
    Taky se pomaleji, o hodně pomaleji expí letadla - co je mi po tom, že nějaká vysněná letadla dostanu rychleji, já chci zkoumat postupně. Díky tomu musím lítat i s plečkama, který nesnášim.
    Další věcí, zdá se mi, že letadla jsou neohrabanější, a některá o dost. Krom toho když manévruju, tak se zadek letadla hrozně přibližuje kameře, a tak mám přes celej monitor jenom ocas a vidim kulový.
    Asi tak jediná pozitivní změna je navýšení FPS. Co se týče DX11 - hraju to úplně naplno, a nevidím žádný rozdíl - krom Bluru, kterej je mi úplně ukradenej. Tohle nebyl nejlepší tah.
  • jindra.veliky

    Vesele Vanoce

    K dnesnimu krasnemu dni bych chtel vyuzit prilezotist a poprat uzivateli "Veskoslav" a dalsim vesele Vanoce. Doufam, ze dostanes pod stromecek plno kvalitnich her, ktere sis jeste neporidil ve sleve. A tobe taky Ucho *4*
  • Spades

    Vánoční balíček Square Enix zákazníky moc nepotěšil - ukrýval hry Just Cause 2, Hitman: Blood Money,...

    Nepotěšil? Jsou tam 2 AAA hry za cenu 1 indie hry ve slevě... A Just Cause 2 se hodí jako dárek někomu, kdo si ho nestihl koupit ve slevě.

    Tuhle bleskovu asi psal dobrý retard, protože to musí být z jeho vlastní hlavy, když tam nedal ani zdroj...
    • No, na tom odkaze v bleskovke je to jasne vidiet. A nie, nepotesil mnoho ludi - mimo ine preto, ze cakali hry od SQUARE ENIX a nie od EIDOSu. EIDOS nikoho nezaujima (ok, zaujima vela ludi, ale ocividne nie tych co kupovali tento 'darcek' - a mna tiez nie, aj ked ten darcek som nekupoval, pac som o nom nemal ani tusenia).

      Co viac, ten 20% voucher je tiez kompletne na nic, pretoze tiez si ho mozes uplatnit len na hry od EIDOSu a nie od SQUARE ENIX.
      • Spades
        Já si koupil Deus Ex: Human Revolution DC za 4€
      • ringmancz
        bohužel si kupovali hry od vydavetele SE, ne od vývojářů SE... navíc když to bylo od evropskýho SE = Eidos
        • nekromant33
          Očekávat final fantasy je samozřejmě na místě, ale Eidos už se v mý mysli prostě rovná SE, takže jsem to neřešil a očekával věci právě z portfolia Ediosu - a proto nekoupil, protože už většinu mám. Ale možná to je pro to, že mě JRPG absolutně nezajímaj.
          • ringmancz
            FF tam mohl čekat jenom blázen, když to na steam dali nedávno. já jsem tušil, že tam bude ten Tomb Raider, ale stejně jsem neměl zájem
    • Tady je [url="http://eu.square-enix.com/en/blog/time-open-square-enix-christmas-surprise-box"]odkaz[/url] a opravdu je hodně lidí zklamaných. Čekali alespoň jeden díl FF.
  • Tushan
    to se tu zas přehnala nějaká sh.t storm ??? *8* že vás to tak udivuje já už si dávno zvyknul *5*
  • Games opet nezklamalo, clovek nakoukne do diskuse a co nevidi, bandu zamindrakovanejch, pluskovejch bandasek, kteri definovali novy smysl slova "paranoia", obvinuji jeden druheho z multiuctu a hrajou si na zenske.
    Kdyz to tak ctu, tak se nemuzu zbavit pocitu, ze vsichni mistni "nejhlucnejsi" pisalci typu veskoslav, rhulad, sipecka, triska, doktor, GGG, jejdasek, he/he a spol jsou tak 2 az 3 jedinci, kteri jen stridaji ucty, zpravidla podle toho, ktery nemaji momentalne zabanovany.
    Pridejde do tohoto mixu dutohlava, ktery travi volny cas naklikavanim plusek a minusek a redakci, ktera z toho ma akorad srandu a mate tady pred sebou studnici materialu ke studiu psychicky narusenych a znacne labilnich jedincu, ze by i chocholousek umrel blahem.
    Cetl jsem uz hodne silenych diskusi, jak ceskych, tak zahranicnich a ze to je mnohdy vysokej level, ale to co se deje tady vazne nema obdobu *1*
    Ale aspon se clovek obcas pobavi *15*
    • Spades
      Já furt nevím co proti veskoslavovi máte. Ať si klidně multiúčtuje, ale veskoslav je jeho hlavní a píše naprosto normální věci, to jen vy ste banda tupých kokotů, co se do něj furt musí navážet...
      • Je to labilní psychošek, která zasírá vlákna svými multi-acc, jinak víceméně souhlasím, co napsal ZvacA.
      • ZvacA
        Já téhle bandě třeba taky nemusím fandit, osobně třeba proti Veskoslavovi nic moc nemám, jako takovej mě nezajímá, beru ho jako jednoho z téhle komunity, když přijde na to s ním něco prodiskutovat, nemá v hlavě zrovna nasráno, nevymýšlí přímo hovadiny. Avšak nemá zrovna taky nějakou svatozář a jeho minulost tady čítá plno chujovin, což není tajemstvím a výmyslem jistých lidí. I když většina útoků proti jeho osobě může být kydáním všech možných i nemožných kravin a u něčeho si člověk na to čelo skutečně zaťuká, s něčím se dá zkrátka oprávněně souhlasit, i když proti němu necítí nějakou zvláštní averzi. Já klidně taky přiznám, že i když on sám některým lidem vyčítá to a to, nadává a neustále se v tom opakuje a dělá to v duchu antitrolingu, vidím ho na základě jeho reakcí při vší úctě jako podobnýho vola. Člověk si nemůže někdy pomoc a zkrátka ho vnímá při různých diskusí, kde se angažuje jako samolibýho maníka, který i když nemá pravdu a je to o tom přesvědčován, dokáže se z toho vystřelit na měsíc a nebo mu to docvakne až za dlouho, respektive je moc nasírací nad blbostma, a to už je vidno. Jistou dobu mi taky nebyla sympatická jeho řiťolezecká a práskačská a lajnovaná dennodenní činnost, která se zaznamenala. Ačkoli třeba někteří můžou šířit lživou propagandu o jeho účtech, je opravdu při bližším pohledu prapodivný, jakým podobným stylem od stavby textu, přednesu a blízkostí výrazů, jsou ti, kteří pod jinými nicky stojí proti bandě trollů tak propojení s charakterem Veskoslava. A toho si všimne asi každej, kdo se nad tím pozastaví, třebaže proč by to z principu mělo zajímat celý místní osazenstvo. Určitě je to jeho problém, možná k tomu byl vyhecovanej, co já vím, ale s nějakou pravděpodobností se v tom vláčku veze taky. Samozřejmě není jedinej, ale nějak si plno lidí zrovna na něm založilo působnost. Myslím ale, že si za to může i sám.

        Ať to ti lidi dělají za jakýmkoliv účelem, třeba jen tak z prd*le, rovnou řeknu, že ne ve všem se s nimi nedá nesouhlasit, přestože působí prvním dojmem jako devastující magoři, nejen co se týká Veskoslava, ale taky toho jak se tu často přednáší, že se tu lidi k sobě chovají stylem typu všichni sežrali moudrost světa. A to je pravda. Jedno je prostě jistý, zkušenosti už několikrát ukázaly, že diskutovat se tu normálně nedá bez ohledu na to, jestli to tu je odtrollovaný, zbavený různých týpků, na který byl ukázan prst, nebo registrovaný jak se kdosi zmínil. Nefandím svinčíku, ale je tady plno takových faktorů, který brání vybudovat dobrou komunitu, od aktivity redakce, režimu hodnocení a samotných věkově rozdílných synků a fotříků než aby se to dalo vyřešit nazvat pár lidí nemocnými psychopaty a debily, který vlastně ani ve výsledku neznáme. Ten problém zůstane širší, alespoň podle mýho názoru. Kupříkladu, nejde mi totiž do hlavy, jak si dokáže plno lidí (a někteří z nich jsou dlouhodobí uživatelé a měl jsem je za slušný lidi) stěžovat, že se to tu nedá a proč nemáme dobrý diskuse atd a přitom se tady neštítí nejen odhadovat a urážet ostatní, ale jak se stalo dokonce nedávno zorganizovat obecný hon na jednoho člověka a dát mu rovnou na srozuměnou, že ho škrtají z diskusí pomocí nějakých prográmků nebo čehosi jen proto, protože se provinil svou vlastně ničím urážlivou aktivitou. To se na mě nezlobte, ale morálka o velkým kulový.
      • Spades
        Dalo se čekat, že tu bude typický games.cz bullshit, že místo aby někdo odpověděl, tak jenom banda mínuskuje... Někdy mám pocit, že 4chan má lepší komunitu jak games.cz

        Nebuďte posraní a napište svůj názor kurv@ a neschovávejte se za mínuska... Banda posraných děcek...
        • Jj taky mi přijde, že Veskoslav píše normálně, sice jeho názory mi nejsou blízké a nesouhlasím s ním často, ale určitě to není level typu ggg a podobní imbecilové.
          • Jack1947
            Vicemene souhlas, obcas za-trotly ale jinak ok. (Hlavne je lepsi kdyz se probira on a kdokoli jiny a ja sem z obliga.) *4*
            • jindra.veliky
              a kde je "za trotli"? ve tvym imaginarnim svete? *4*
    • Proto tu nedávno byla oslava kvůli skriptu, který tato individua zneviditelnil.
    • jindra.veliky
      u mad, bro? *7*
      • Ani ne, povetsinou se docela bavim, ale dik za optani *3*
        • jindra.veliky
          kdyz se bavis, tak tady nebrec
          • Copak copak? Nejakej mrzutej. Je ti lito, ze jsem te nezminil? Ja te tam klidne dopisu, jestli chces *3*
    • Já se tedy moc nebavím. Obávám se, že pokud se nezavede povinná registrace (já se nikdy neregistroval, protože to nemá žádné výhody), a klidně i permabany, za chvíli sem přestane většina lidí chodit a jediní co tu zůstanou, budou debilové co si říkaj trollové.
      • Žádné výhody? Všiml sis toho napsaného pod "Proč se registrovat" v každé diskuzi? A to tam ještě chybí možnost zaplatit si vypnutí reklam.
  • CoD Ghost Season Pass - Free Fall

    Kdo by to byl čekal? Exkluzivní mapa pouze pro předobjednávky je součástí Season Passu. Ve zkratce řečeno: FU IW!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit