Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom taková blbina k tématu bleskovek:

    Sneak Peak NCG se nyní dá stáhnout zdarma
    • a mimochodem, backeři už jezdí na tratích :)
  • Radioaktivni_surikata

    Šťastný a veselý

    Tak šťastný a veselý. A ne, že se napřesrok budete zase žrát. Velikost virtuálního bimbase je k ničemu, dejte na mě. Pořád ještě spousta lidí nechápe, že trolové se nemaj krmit a pak to podle toho dopadá :) Taky nezapomínejte, že za prohlížení týhle stránky po vás nikdo žádný peníze nechce. A do třetice vnímejte klady stejnou mírou, jako zápory. Když se nad spoustou věcí člověk zamyslí, tak často zjistí, že to není tak černý, jak si na první pohled myslel.

    A aby nebyla hodnota příspěvku nulová, tak zmíním, že na Steamu je ode dneška Borderlands 2: GOTY za směšnejch 12 €. To je, pokud se nepletu, první taková sleva na GOTY edici.
    • Vrook
      +1
      Já už jsem tu přestal rozlišovat pouze na trolly a normální diskutéry a momentálně rozlišuju do tří skupin - trollové, trollkeepeři (krmiči) a normální diskutéři, přičemž ta poslední skupina je ohroženej druh.
      Já fakt nevim, jestli je to nedostatkem nadhledu nebo něčeho jinýho, že lidi, kteří jsou jinak schopný plodit smysluplný příspěvky, maj potřebu reagovat na naprosto očividnej trolling, kterej má navíc k ňákýmu master trole fakt hodně daleko. Viz. úsek tak půl kilometru podemnou. *7*
      • Inquisitor
        Je až směšný jak trollové ví co napsat a kdo na to bude 100% reagovat :)
  • Rád bych jen řekl, že rok 2013 nebyl k tomuto webu právě nejpřívětivější. Po ohromném rozjezdu a přívalu nových čtenářů došlo k ressuerekci Plevelu, jež předznamenala úpadek právě games.cz, jelikož redakce ztratila zájem se na webovém obsahu nadále podílet - tištěný časopis jsou jednoduše asi rychlejší prachy. Pochopitelně mají velice dobře zpočítáno, kolik vydělají z jednoho nákladu a kolik z prémiových uživatelů, přičemž mnoho ne-VIP lidí používá adblock, jelikož zdejší reklamní politika byla od počátku naprostý fail a vlastní custom přehrávač videí byl pomyslnou korunkou. Neschopnost redakce dosahuje takové míry, že opakovaně řeší block svého youtube účtu, přičemž stačí pouze podotknout, že jsou jedním z největších českých herních webů a Youtube na ně pochopitelně uplatní partnerské podmínky. Jde tu především o neschopnost redakce.

    Ke stavu webu v současné chvíli se nemá smysl sáhodlouze vyjadřovat, stačí si projít některé diskuze a člověk vidí sám co se tu děje. Obrovský odliv čtenářů a diskutérů, zůstávají pouze jedni a ti samí, kteří tu do nekonečna tapetují svá moudra a vymýšlejí hovadiny typu Otázka na čtenáře čímž akorát zaplavují a spamují zdejší thread s Bleskovkami, které mimochodem píše neuvěřitelný mongol, kterého nechápu že někdo vůbec zaměstná, asi jde o mírně retatdovaného kamaráda redakce, aby si poté mohli odečíst z daní zaměstnávání invalidy. Recenze jsou kapitolou samou pro sebe a čtenář již nepozná co je recenze a co zaplacený PR - jelikož games se stejně jako jiná mainstreamová média řídí především tím, aby náhodou nenaštvali některého z vydavatelů, jenž by jim posléze již nechtěl poskytnout hru na recenzi - typický syndrom Geoff Dorritos, proti kterému se tolik brojilo - a totální zmar novinařiny. Škála hodnocení se zde drží v režimu 5-10/10, což je samo o sobě jasným signálem pro čtenáře, že si zdejší recenze nemá smysl jakkoliv brát k srdci. Můžeme samozřejmě argumentovat o textu, ale texty jsou zde na tak chatrné úrovni jak po gramatické a obsahové stránce, že mne fascinuje, že je někdo vůbec schopen říci že jde o nejlepší český web hrách - vlastně ne - je to tak, v Čechách jsme skutečně naprosto v háji a doporučil bych se čtenářům podívat, co se děje na Slovensku, například časopis Generati0n - nechápem vás bratia, prečo stále navštěvujete tunajší web, lebo na Slovensku máte o vela lepšie projekty. Pochybuji, že vám zde někdo normální zůstane a bude diskutovat, jenže poté co jsem psal mail redakci a coby odpověď mi došel pouze spam Předplaťte si Level jsem pochopil, že tu na to naprosto kálíte a nemá smysl se tu angažovat. RIP Games.cz 2013, povstaň Levele(?).
    • braveman
      Přestal jsem to číst po prvním odstavci, tak snad jsem o žádný duchaplný názor nepřišel *15*
      • čtení vůbec není tvoje silná stránka..
    • Zaměstnanci Microsoftu a Sony si pletou svoje osobní twitter účty s firemními.

      je to bohužel celý pravda... jako důkaz nechť poslouží těch pár příspěvků pod diskuzí
    • nekromant33
      obrovský odliv čtenářů? to máš podložený čím, twitterem jaydeeho?
      • Vzdycky v noci mezi treti a sedmou rano je uplnej odliv. Nastesti po sedme zase nastava priliv a tak cely svet zustava v rovnovaze.
        • Jack1947
          Nekdy i drive... jindy pozdeji zalezi na okolni nalade a libosti. *4*
    • Nevesele Vanoce blbym trolum

      Tak dlouhe a pritom tak o hovnu. A Generati0n? Vazne? Jde videt, ze sis nasel prvni mozny slovensky projekt a prasknul jsi ho sem.....A je s podivem, ze me redakce vzdycky odpovedela. Jen jestli to nebude ti, ze jsi jeden z trotlich idiotu GGG a spol.
      • když jim píšeš o prodloužení předplatnýho pro Level, tak to je jasný, to ti odpoví:).
    • Jack1947
      Srdcervouci, malem jsem se rozbrecel... nuze jestli to minis vazne a tento odlicv se tyka i tebe ? Tak nazdarbuh a mej vice legrace nekde jinde tady jsme jen omezenci a pokud nejsi stejne retardovany nemas sanci se "normalne" s nami bavit. Vidis a odrazem vbeskere urovne je prave ona redakcni neschopnost cokoli resit. Dosdt bylo breku, uprednostily (L)evel pred Webem. Takze ztrati sve verne divaky a posluchace njn (When money talks). Holt sem nepatris, uznal si a muzes jit zas nekam kde ti bue komunita prijemnejsi.
      Je to smutne vim ale nac se premahat, taky kdyby se mi nwkde nelibilo tak otamtad preci odejdu.
      Nuze, vysvetlil si nam to dobre, pekne strucne a cesky.
      Ja ti preji taky krasne vanoce a stastny novy rok. Snad se nekdy (zase) "uvidime" na lepsim miste, do te doby se drz a nenech sae strhnout omezenymi jedinci a imbecily co jsou POD TVOU UUROVEN!!!

      Farewell. *3* chces li Sayionara, dasvifanja nebo bon voyage. *5*
      • lol

        lol
  • Veskoslav
    Už vím, proč se zobrazuje Osvícený:)

    Otevři si složku s detrollem, tam je "return new Array" a tam chybí v tom řádku Osvícený. Proto se zobrazuje. Stačí to otevřít v poznámkovém a dopsat to ručně.
    • Pilgrim66
      Hod sem teda svoji verzi prosimte? Me se ukazuje jak osviceny, tak Rhulad, tak sipecka.
    • nekromant33
      ja ho tam mam a stejne je videt
      • ringmancz
        tak už vidím i Doktora... to je teda pěknej dárek
        • Veskoslav
          Nevidím Šipečku alias Trisku, ani Doktor, ani Osvícený. Jenom Rhulad je viditelný. A to mě netrápí:)

          Zkus toto, upravil jsem to: http://uloz.to/xJyxXzNf/detroller-1-zip
          heslo: tiscali
          • Pilgrim66
            Dekuji ti. Ta tvoje funguje jedna basen.
          • nekromant33
            Zajímavý je, že ty co vidím, jsou ze slabšího soudku. Začínám si myslet, že to není jeden člověk a nebo má nějaký návaly kdy mu to moc nemyslí. Na druhou stranu to bych viděl Doktora, ten je zatím úplný dno toho, co se tu zatím objevilo.
            • nekromant33
              Když nepočítám nějaký výkřiky do tmy několika anonymů, tak to co blije doktor je zdaleka největší odpad. Přirovnal bych to k duu Friedberg/Seltzer mezi "komediemi". Případně k Troškovinám. Flame by měl vyvolat rozčilení, nebo pobavení. Tohle je jednoduše trapný.
            • vlastik.plaminek
              Pilgrim: Nová kategorie do Best of 2013? Redaktoři, zapřemýšlejte o tom.
            • Tak to by bylo celkem tezke rozhodovani, kandidatu by bylo hned nekolik. *1* Ale asi bych se taky priklonil k dokturkovi.
            • Pilgrim66
              Bych se hádal *1*

              Soutěž o nejtrapnějšího trola roku 2013 někdo?
      • Veskoslav
        Já ho nevidím no. Všude jsem napsal Osviceny i Osviceny@tiscali.cz a už se mi nezobrazuje nikde. A napsal jsem ho i klasicky do příkazů při vyhledávání jak Osviceny, tak i s tiscali zvlášť.
      • Veskoslav
        Já ho nevidím no. Všude jsem napsal Osviceny i Osviceny@tiscali.cz a už se mi nezobrazuje nikde. A napsal jsem ho i klasicky do příkazů při vyhledávání jak Osviceny, tak i s tiscali zvlášť.
  • Osviceny

    VÁNOCE

    Jsou tu Vánoce, tak bych všem chtěl popřát krásné prožití svátku se svými nejbližšími, hodně štěstí a radosti :). Především Veskoslávkovi bych přál, aby trochu zmoudřel a "vzal rozum do hrsti", aby se naučil lépe vyjadřovat atd.. uživateli Good of War bych přál to samé a hlavně míň steroidů , tetovaček a víc myslet (on už to pochopí ;) ) O uživateli Jack1947 se snad ani nemá cenu vyjadřovat, snad jen ať ti to dobře dopadne ;), plus to samé co všemi milovaný Veskoslávek . Redakci přeji jenom to nejlepší, jste nejlepší český web, který se může směle rovnat i s těmi zahraničními, tak ať jste nadále tak skvělý....
    • God-of-War
      Ja steroidy rad... *9* Tetovani jeste pribude a myslet, znamena ho*no vedet, takze Te nepotesim:-/. Jinak taky vsem preju stastne a vesele, hodne darku a mozna i nejakou tu PS4ku;')
    • ringmancz
      proč mi na tohohle exota nefunguje detroller? stejně jako na rhulada
      • vlastik.plaminek
        Co si udělat donate na nějakého Sergeje s Ivanem? Ti by byli spolehlivější, než permaban s detrollerem dohromady.
      • Taky se si říkal co je kua ale jaksi chybka se vloudila! V detrolu není v detroller_games.js tam na něj tvůrce zapomněl. :) Na debiláda funguje výborně to nevím kde máš problém. :)
      • Veskoslav
        Kdybys to nenapsal, tak by mi ani nedošlo, že tam je.
  • State of Decay Breakdown

    To je to State of Decay, co vyšlo na Xboxu ?
    • rancor1223
      No State of Decay je zombie survival co vyšel na X360 a PC. A Breakdown je DLC.
      • no to nevim teda, když je to na PC.
        • Veskoslav
          Je to DLC k pc verzi, xboxové konverze State of Decay:)
  • Veskoslav
    Jinak podle mě nejvíce nedoceněná "Diablovka" je aspoň dle mého Darkspore. Doporučuji koupit. Zabaví a "vytváření" vlastních příšerek je více než zábavné:)
  • Začal zimní výprodej her na STEAMu, podívejte se na aktuální nabídku.

    A nejlepší je, že nejprodávanější hrou je i tak alfa DAYZ za 24 éček
  • KeanuX

    Pracuje se na novém Saints Row.

    Kéžby se to vrátilo do stylu dvojky, trojka ještě jakž takž ušla, ale poslední díl byla ujeťárna. *9*
    • rancor1223
      Dvojka mě moc nebavila, trojka ušla a IV byla jedna z nejlepších her tohohle roku.
    • vavra se nechal implementovat do vlastni hry? to si muze dovolit jedine tarantino *5*
      • Jack1947
        Sice ses nestrefil v reakci , chtel jsem to tam napsat no. (Podoba vice nezzjevna *15* ).
    • Jack1947
      Pravda no, nebo i jednicky nebo by to mohla byt klidne jina hra pro me za me. *4*
    • Pilgrim66
      Nemá náhodou SR být ujeťárna?
      • Tilwaen
        Původně to mělo prý být něco jako simulátor gangu a spousta lidí se čertila, že to trojka vzala tak ulítlým směrem. Je to ale asi to nejlepší, co se s ní mohlo stát, protože kdyby si nedělala legraci sama ze sebe, tak v konkurenci s GTA neobstojí.
  • Veskoslav

    Všichni jistě uhodnou, co za hru se skrývá na obrázku:)

    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31/1425397_679527875412800_1180456997_o.jpg
    • Tilwaen
      Dán Vávra se srandovníma punčoškama? *2*
      • Zdá se mi to nebo tam je 2x na obrázku? Vpředu a dál.
        • Ataker

          Yosuke Matsuda (prezident a CEO Square Enix): Chci pokračovat ve vydávání nezapomenutelných her.

          Mně tam připadá všech pět stejných akorát jinak oblečení...
          • Jack1947
            Zatra, takze tu mame nahodne generovani postav Dana vavry akorat v jinych puncochach. Wew. *8*
    • Já nevím, je to tam napsaný, ale tipnu si - Skyrim?
      • Veskoslav
        No sice to není úplně vono, ale vezmu to.

        P.S: až teď jsem si všimnul, že je tam popis no:-X Původní obrázek, co mám, tak je bez něj. Moje chyba:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit