Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přejeme krásné prožití vánočních svátků a ať dnes večer pod stromečkem každý najde, co si přál.

    Nápodobně gamesáci!
  • adahn

    Detroller v1.1

    Jako dárek ode mě tu tedy máte nový Detroller pro Chrome a Operu:
    http://uloz.to/xzCyLLwJ/detroller-7z

    Nové funkce:
    - Jména blokovaných jsou nyní case-insensitive
    - Narychlo spíchnuté UI, ve kterém lze trolly libovolně přidávat/mazat, dostupné po kliknutí na ikonu rozšíření vedle adresního řádku.

    Instalace je jednoduchá: Ctrl + Shift + E (otevře panel Rozšíření) > Režim vývojáře > Načíst rozbalené rozšíření > navést na rozbalený adresář
    • Video: Když se Vám z konzole Xbox One nečekaně zakouří...

      Smutné je, že si tuto situaci s troly musí čtenáři řešit sami.
    • ringmancz
      bude ve Firefoxu stačit, když do greasemonkey vložím ten skript? sice budu bez UI, ale hlavně aby to fungovalo líp, než ten co mám teď
      • adahn
        Hádám, že ne - skript používá nativní metody Chromia pro přístup k localStorage (tam se ukládají jména blokovaných). Mělo by být ale relativně jednoduché upravit to tak, aby to fungovalo i pro FF - vyzkouším a případně uploadnu.

        EDIT: Tohle by mělo fungovat: http://uloz.to/x9chuuSA/detroller-ff-user-js
        Stačí přetáhnout soubor skriptu do okna FF, povolit a možná restartovat prohlížeč. Seznam blokovaných se pak plní přímo ve skriptu, pokud ho plánuješ upravit pomocí GreaseMonkey - je to hned na začátku.
    • Pilgrim66
      Super dárek, díky!
      • Pilgrim66
        Skvělý! Už i Rhulad je pryč! Ještě jednou díky.
    • Tak tomu říkám turborychlost! :) Není nad praktické dárky. Funguje výborně, znovu děkuju.
    • super darek. diky ti!
      - jen teda otazka- i kdyz sem si tam pridal nick@tiscali.cz tak se mi stale zobrazuji. je treba jeste nejaky kouzelny zarikavadlo? refresh nepomohl
      • adahn
        Refresh by měl stačit, zkus to přidat bez adresy - jen ve tvaru "Nick".
        • jj jak pises
  • poradte nakou indie hru, ktera stoji za koupeni ve slevach ?
    • jindra.veliky
      Contagion

      ostatni pisou blbosti *3*
    • ringmancz
      Castle Crashers, Superbrothers, FEZ, Rock of Ages... záleží co přesně chceš. já teď koupil Rogue Legacy a The Path
    • Horst_Fuchs
      The Binding of Issac, Aquaria, Closure, Noitu Love 2 , Terraria, The Misadventures of P.B. Winterbottom, Super Meat Boy, Rise of the Triad
    • World of Goo, Trine, penumbra/amnesia, unmechanical, reus...
    • Hotline uz mam, Braid take, nic jako wallet mi to nenachazi ?
      • rancor1223
        Píše že koupil Cthulhu Saves The World a že to zaplatil z Steam Wallet (a angličtiny "peněženka") penězma ze Steam kartiček.
        • :D och jak sem blbej, diky
    • Vrook
      Já si dnes koupil za asi 0,69€ (a to snad ani neni ve slevě) na steam wallet, který sem vydělal prodejem různejch kartiček a podobnejch blbin, Cthulhu Saves The World.. to mi bylo doporučovaný asi od sedmi různejch lidí. *3*
    • Jack1947
      Retro city rampage... ?
    • Hotline Miami
    • Veskoslav
      Braid.
  • Za pár dní si tu zase budete nadávat do idiotů, takže kde je pointa? :)
    • Tak když jsou ty svátky klidu a míru, můžem dát pokoj i s hádkami, ne?
      *3*
      • Jack1947
        Nektery jedinci maj radi hadky jak tento den tak po cely rok. *3*
        • Tak ať se hádají doma se zrcadlem nebo jdou na vlastní sraz... Whocon....
  • Jack1947

    Přejeme krásné prožití vánočních svátků a ať dnes večer pod stromečkem každý najde, co si přál.

    Vam taky, preji krasne proziti svatku, hodne darku a stale dobrou naladu. Pevne verim a doufam ze budete stejne dobry (mozna lepsi) v tom co delate (jak tady tak v Levelu). (Mimochodem diky za opozdene darky k predplatnemu, skoro jsem uz nedoufal).

    Taky bych popral vsem, zde i tem co treba nejsou nejpratelstejsi hlavne vsem registrovanym!

    ale i ostatnim pac jsou vanoce a ty maji byt v klidu, takze naklikavacum preji i trollum a i mene zdatnym a egoistum.
    Bez rozdilu , protoze o vanocich ma byt prano Vzdyt i ve valce se nekde nebojovalo tak proc by melo tady ze. Merry Christmass to all. Budte tak skvely jak jste byli. Doposud.
    *3* *3*
    • Vrook
      #JackForSantaClaus !
      hepy vánoce i tobě *2*
      • Jack1947
        Tobe taky, samozrejme... nwe ze bych nechtel ale nechtel jsem znevyhodnovat ostatni proto jsem psal obecne vsem. *4*
        • Vrook
          V pohodě, stejně jsme všichni Veskoslav. *15*
          • Kozy
            Veskoslav jsi a ve Veskoslava se obrátíš. Amen
            • Ataker
              Tak to se může jít zahrabat i Chuck Norris, protože ten je v podstatě taky Veskoslav :D
          • Jack1947
            Asi tak no, Hele s tim Veskoslavem pozvolna na Vanoce aby tady jeste byla smysluplna debata o tomhle temu to bych tedy nechtel. *4*
  • Veskoslav

    A bohatého ježíška

    Sims 3 Starter Pack Origin Key
    6MC8-B3WJ-3QAL-S82J
  • jesusek

    Šťastné a veselé

    Tak že jsou ty Vánoce... *4*

    Battlefield 4 Battlepack Gold – kód: 248P-5SP6-KS95-7D6Q

    King's Bounty: Warriors of the North – Steam Key: TPN9V-3VE9Z-CEYQ9

    Trine 2 (pouze základní hra bez DLC) - Steam Key: AGQ27-G4MGX-LH7C7
    • Nejaky dobrak uz zobral BF4 pack a nedal vediet, ani sa neunuvajte.
    • jindra.veliky
      dej sem poradny hry na tyhle ti kali pes *6*
      • Jack1947
        Jake hry napriklad ? Jestli jen to nebyl dalsi zfaillovany pokus o trolting. Uc se, uc se neni nikdy pozde na zjednani upravy a napravy. *3*
        • jindra.veliky
          outlast, mortal kombat 9 nebo shadow warrior...nic jinyho letos za to nestalo
          • Jack1947
            Letos ? Takze jinak ty si uplne secko z minulejch let hral ze... (Mortal kombat, je remake vsech dosavadnich dilu v lepsi grafice co vim).

            Hmm... napsal bych indie hry ale to by nemelo smysl mimoto (indie byl i Outlast).
    • Nejenom na Steamu či GoGu probíhají velké vánoční slevy a výprodeje. Svou vlastní akci s názvem Totální...

      Vzal jsem si Trine, děkuji nastotisíckrát a přeji pěkné svátky.
    • Veskoslav
      Děkuji. Vzal jsem si King´s Bounty: Warriors of the North, aby to nikdo nezkoušel.
  • Veskoslav

    Ještě jednou hezké Vánoce všem

    Medal of Honor Steam Key
    IQ3HZ-RLJZA-WM4CT
    Mirror's Edge Steam Key
    IKAYP-YZT7A-R0A3M
    • Jack1947
      Vzal jsem Medal pac sem si to uz delsi dobu chtel , zahrat diky. ( jen me odrazoval ten origin).
  • Ronox
    Tak já vám teda taky popřeju.

    Serveru samotnému přeju hlavně klid a ať vás práce baví dál. Normálním diskutérům klid a děkuju za kolikrát nové informace a nebo tipy.

    Paradiskutérům vlastně taky popřeju a to, abyste konečně dosáhli té slávy po které tak dychtíte (Doktore jednou to vyjde), Rhulade tobě přeji hlavně klid a mír v duši, Veskoslavovi nadhled nad pluskama a mínuskama, God-of-Warovi průchodné cévy a silné srdce, Jackovi přeju nalezení nějaké další aktivity do které by mohl být takto hrr.

    Tož krásné prožití svátků a koukejte všichni dohrát ty hry, co jste koupili ve slevách!
  • Přejeme krásné prožití vánočních svátků a ať dnes večer pod stromečkem každý najde, co si přál.

    Vám též. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit