Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No. Tak Steam registruje 5000 obchodů/minuta maximálně. Teď je to 25 000/minuta. A přitom fakt. Slovo zadarmo a už to padá. Přitom ta hra už byla tolikrát za pakatel, že mi to přijde na hlavu.
    • seprah
      60x minus? ty někomu asi řádně ležíš v žaludku, že si dal takovou práci ti to od včerejška naklikat *1*
      • To bude nejspis jeden z mistnich milovniku veskoslava, tedy predevsim dokturek, sipecka, triska, rhulad, nebo mozna GGG pripadne jindra. Nektera ta jmena jsou beztak jedna a tataz osoba, takze ten seznam se znacne zmensi.
        Kazdopadne pokud to nahodou opravdu naklikava rucne (coz nejspis ne), tak je to solidni material pro Chocholouska. *1*
      • Veskoslav
        To ignoruj+nový detroll a je vymalováno. Tohle děla cca dva měsíce. Když ho to baví, tak mu přece nebudu brát zábavu.
        • seprah
          já to neřeším, jen mě překvapuje, jak moc no-life jsou někteří jedinci, že maj potřebu dělat tyhle věci... spíš se tomu směju *1*
      • Khanemis
        Jo, to má takhle naklikané po čase skoro u každého příspěvku, evidentně přilákal pozornost nějakého duševně nemocného individua. Taky bych to tipoval na bota, určitě si při tom dotyčný připadá jako správně l33t h4ck3r *7*

        Takové věci je nejlepší ignorovat, pozornost je v tomto jen přiživuje.
      • vlastik.plaminek
        Jestli to dělá ručně a nepoužívá žádného bota tak na jednu stranu respekt za trpělivost, ale na druhou se směju tomu ubožákovi, co nemá nic lepšího na práci. Spíš bych ale sázel na bota.
    • Horst_Fuchs
      Mě to docela štve. Pokaždé když je tahle hra ve slevě přiřítí se plno nováčků bez mikrofonu co si ani neprošli kampaně a jdou rovnou na versus jak telata na porážku.

      Ale to není nic ve srovnání s tím co vypuklo dnes, jít na public bez přátel je jen ztráta času, hra trochu připomíná ruletu...

      To není dárek, to je trest od Valve. *16*
      • jindra.veliky
        jako kdyby na tom zalezelo u dovjky, ktera je znoobizovana *4*
      • Nechtěl jsi napsat dětí ? písklavé hlásky a mikrofon z Tesca.. *1*
      • Jack1947
        Jesteze Steam je takovy format a jedna z mala Shopu/firem kde si muzou nejake ty odstavky dovolit. Hry co uz nekdy byly ve sleve se totiz "prodavaji" nejlip.
  • Vánoce

    Místo hvězdy nad Betlémem, padá Steam :)
    • Opravdu si přeji, ať ten L4D prodlouží, dokud nedořeší servery a lidi si ho budou moct stáhnout. A čekal bych, že se na to připraví. Ale oceňuji snahu o Vánoční dáreček.
      • Jack1947
        No to bych celkem uvital pac ted je sance nulova. Bylo by skoda ji propasnout. Konecne uz to jede domu... tedy na HDD. *3*
  • Tak sem právě dohrál Metro Last Light. Musím říct, že po tom, čemu se tady dávají vysoká hodnocení, a tom, že tenhle skvost dostal jen sedmičku, jsem trochu posmutněl. Jsem sice kovaný fanda prvního dílu i knih, ale objektivně: co tomuhle chybělo? Fenomenální vizuál, dospělý příběh (s krásně udělanou milostnou scénou), dechberoucí momenty (hlavně procházky Moskvou, "stíny", Chánovy duchařské mise... Kolikrát sem byl z té úžasné atmosféry přikován a ohromen - k tomu přispívalo i výborné ozvučení). Z nasprosto epického konce (ať už špatného nebo dobrého), jsem měl i jako beznadějný cynik pěkný knedlík v krku. Ta hra se jednoduše zlepšovala s tím, jak pokračovala. Nedostaky samozřejně jsou, jako i věci, které se mi víc líbily v předešlém díle, ale celkově... Tohle je FPS, dle které by se měly ostatní řídit.
    • Hanzales
      Jsem koukám nahál zatím 53 hodin, nikdy se u té hry nenudím :) Taky se mi líbila jednička, ale Last Light se mi opakovaně hraje tak nějak líp. Hlavně přestřelky ve tmě s night-vision zaměřovákem, to si vždycky užívám. :) Z osobního pohledu pro mě jedna z vůbec těch povedenějších FPS poslední doby.
    • Však místní recenze tu snad nikdo normální nebere vážně. Last Light se samozřejmě vynikající 8-9 tková hra.
      • Vrook
        To je přesně váš problém. Omezovat se na výroky typu "8-9 tková hra". Kdybyste neřešili pos**** čísla a četli si text, čili skutečně tu recenzi, ale vy považujete naprosto nepochopitelně za recenzi číselný hodnocení.
        Neřeknu ani slovo, kdybyste přišli s připomínkama k jednotlivejm částem recenze a třeba autorovy poznámky vyvrátili nebo alespoň nějak rozumně kontrovali.
        Ale přijít a začít hekat a skuhrat že číslo je jiný, než jaký byste dali vy, to je absurdní..

        EDIT: A vůbec, redakci bych vytknul spíš právě to, že číselný hodnocení používá. Videohra je na to moc komplexní produkt, než aby se dal hodnotit nějakym číslem. To se dá dělat třeba s dortem, né se hrou.. Nemluvě o tom, že by to lidi alespoň donutilo si ten text přečíst.
        • vlastik.plaminek
          Fajn hodnocení bylo ve starém PlayStation Magazínu. Zvlášť číslovaná grafika, hratelnost a tušímže zvuk, každé se slovním komentářem + průměr všech 3 hodnot. Akorát už nevím jak se to zaokrouhlovalo.
        • vzpamatuj se omezenče
          • Vrook
            Promiň, teď jsi mě argumentačně převálcoval. Vzdávám se, ó mocný rétore. *15*
  • froztik
    Na steamu se dneska rozdává Left 4 Dead 2 zdarma. Tak kdo ji nemá, stačí nainstalovat a je vaše. *5*
    • Jeden by řekl, že takový gigant jako Steam bude na velký nápor připraven. Musí se ale nechat, že pokud někdo chce otestovat své servery na nejvyšší zátěž, tak dá něco zdarma - ovšem zřídkakdy se servery udrží déle, jak pár minut
    • Steam z toho zkolaboval *1*
      • takri

        Jup, hraju takhle Dotu, najednou nonstop "Connecting to Dota network", tak jdu hledat proč to je, najdu že Left4Dead2 je zdarma a servery kolabujou, tak že si ho alespoň stáhnu... a nemůžu vubec nahrát steam store. :D
    • Horst_Fuchs
      ajaj, to zas budou všude mraky nováčků...

      EDIT: Zájem bude asi obrovskej, na tu stránku kde se to aktivuje se už nejde vůbec dostat. Totálně přetížený. *3*
  • Larky

    Veselé Vánoce :)

    Organ Trail Director's Cut STEAM key - T4IYE-XCW02-CXVQI

    Rochard STEAM key - D7CL5-N99ZP-4YMXT

    Stealth Bastard Deluxe STEAM key - V8GFP-JXN35-BZC35

    Stellar Impact Steam Key - MBCR2-TEX5V-HNFIM

    Trapped Dead Steam Key - P5XK9-C7HFN-Y584Y
    • Tak ted mi unika smysl toho proc si chtel do skupiny na steamu, kdyz to stejne rozdavas tady, ale good job no
    • ringmancz
      v té games.cz skupině na steamu bude stačit účet do konce roku 2013, budou i další podmínky, ale pokud budeš chtít, tak já bych tě tam uvítal ;)
      • jindra.veliky
        sezente si vlastni klice
    • Kravicka
      Ostatni 2 vyzrane. To muzes smazat ty kody.
    • Díky moc za Stellar :-)
    • Vzal sem si s dovolenim Trapped Dead a DEKUJI :))
    • Inquisitor
      Díky, vzal jsem si Stealth Bastard Deluxe.
  • nekromant33
    Jestli to někdo už nezmínil, tak na amazon.com běží velký slevy na digital download hry. Namátkou tam je třeba Tomb Raider za 5 dolarů, Colonial Marines za 2 doláče (je to průměrná hra, ale třeba po těch updatech může alespoň coop za těch 40Kč někoho zabavit).
    • jindra.veliky
      diky za info

      a je to u tech Aliens steam verze? Pise se tam digital download a u jinych her, ktery jsou pres steam je normalne online game code *8*
      • Larky
        Je to tam napsáno - DRM: Steam
    • Inquisitor
      Nemusíš být na Amazonu z USA, aby šlo nakupovat?
      • Larky
        Stačí mít v rámci svého accountu US adresu a s digitálními hrami, pokud tedy nejsou omezeny region locky, není problém.
        • Nejenom na Steamu či GoGu probíhají velké vánoční slevy a výprodeje. Svou vlastní akci s názvem Totální...

          Takže to je tak trošku podvod?
  • Šťastné a veselé

    Battlefield 4 Battlepack Gold – kód: FFNZ-5SA5-ZVFM-R2BS
    • Dakujem. A prijemne sviatky aj tebe!
  • Uživatelé aukčního serveru eBay.com doposud prodali cca 65 tisíc konzolí PS4 a 33 tisíc Xbox One.

    tak že se PS4 lidi zbavují, mě ani moc nepřekvapuje :D
    • Vrook
      Všiml sis někdy, že na aukčních serverech (aukro, ebay,..) se to hemží obchodníkama, kteří prodávaj nové nepoužité produkty? Asi ne, co? *7*

      EDIT: Bral bych to spíš jako důkaz větší poptávky po PS4 - tuhle poznámku jsem chtěl btw vynechat, ale všiml jsem si tvých příspěvků se zápalem bojujících za čest MS konzole pod článkem o Xbone, takže jsem si to nemohl odpustit. *15*
      • Uživatelé aukčního serveru eBay.com doposud prodali cca 65 tisíc konzolí PS4 a 33 tisíc Xbox One.

        ano hemží... ale více se to hemží lidmi, co prodávají použité konzole... a ti se toho zbavují proč?

        NAvíc pokud někdo nedá nějakou cenu typu 20 tisíc za PS4, nebo XO, tak se to na takových serverech prodá na 100%... tedy víc nabídek, než těch 30, případně 60 tisíc na ebayi ani nebylo
        • Vrook
          Ne, lidma, co prodávaj konzoli na ebayi, protože jí koupili omylem, nebo já nevimco, se to tam vážně nehemží. Ale víš co, mně je to úplně u zadku, já tu přece nemusim bojovat s větrnejma mlýnama za čest svýho oblíbenýho produktu, i kdybych nějakej měl. Tvůj postoj mi příjde naprosto očividnej: koupil sis Xbone a teď s nim jsi buďto vědomě nebo podvědomě nespokojenej, takže máš potřebu hanit konkurenční produkt a xbone vyhánět do nebes...
          Protože proč bys sem (a do ostatních diskuzí) jinak psal tyhle nesmysly, místo toho, abys seděl u svý oblíbený konzole a užíval si její údajnou genialitu? *7*
          • Uživatelé aukčního serveru eBay.com doposud prodali cca 65 tisíc konzolí PS4 a 33 tisíc Xbox One.

            Vs k u toho sedim porad :D ale den ma 24 hodin, neco naslim a tak chodim na net, opravdu u toho nesedim 18 hodin denne :D a pisu sem o xboxu, protoze ta konzole je prave skvela ;) nezlakalo me to hype kolem Ps4, ktere bylo zcela nezaslouzene...
            • Vrook
              leco77: Že ty máš v hlavě lečo?
            • kennyB
              Ano, Xbox One je nejlepší. Zahoďte ostatní konzole a počítače. Slyšte slovo velkého leca77 a řiďte se jeho slovem, a on nás přivede na cestu velké herní zábavy *7*
        • hemží se to tam vychcánky, co nakoupí a pak prodávají s vidinou snadného zisku, když není konzole nikde k sehnání...
  • Hello Games (No Mans Sky) maj vyplavený studio *9* https://twitter.com/hellogames
  • vlastik.plaminek
    V pondělí umřel Kalashnikov a nikde ani zmínka. Zato z druhořadého "herce" se všichni můžou po*rat.
    • Jack1947
      Rus co vykradl a okopiroval temer do detailu popularni Nemeckou zbran STG-44 si mozna zaslouzi zminku ale Walker si zaslouzil , zaslouzil by si i neco vice... Mimoto tady to je herni sajtna a nikdo o nejakem Dedkovy kalašnikovy treba nema ani po neti.
      • vlastik.plaminek
        Jacku, o Kalašnikovi má ponětí snad každý hráč, protože jeho dítě někdy ve hře používal.
        EDIT: Je víc než pravděpodobné, že s tvůrcem Stg spolupracoval, protože byl po válce odvlečený do SSSR a pracoval ve stejné továrně jako Kalašnikov.
        • Jack1947
          To je mozne, jenze to neznamena ze je Walker druhorady herec a nezaslouzi si byt nekde pozadu. On zato nemohl ze spadl tam kam spadl ? Kalashnikova tak neznam... abych o nem mohl neco tvrdizt jen vim ze rusove kopcily vsechno a vse bylo ze SSSR, temer vse a zkoopcene.
    • Nic proti.
      Nejsem žádný milovník Walkera a taky nechápu to oslavování jeho osoby jako velkou životní inspiraci. Brečet ale nad smrtí někoho kdo vymyslel zbraň kterou používají často jebnuté lidské existence mi příjde kapku víc na hlavu.
      Existuje plno lidí kteří by si zasloužili víc pozornosti jak Walker, ale Kalashnikova bych mezi ně neřadil.
      Kalashnikov vymyslel zbraň která je levná, efektivní a udělal dobře svojí práci.
      Ale že by tím udělal nějakou velkou službu pro lidstvo by se taky říct nedalo...
      • Pilgrim66
        Kalasnikov vytvoril zbran na obranu svoji vlasti. Neni jeho chyba, ze se po rozpadu SSSR ty sklady rozkradly a ilegalne rozprodaly do zemi tretiho sveta a ruznym teroristickym organizacim.
        • nekromant33
          to oppenheimer taky, nějak mě spíš bude líto někoho, kdo mě (ať už nějakej talent měl, nebo ne - já jsem za to, že v těch rolích, ve kterých hrál obstál bez problémů) přinášel do života zábavu než jednu z nejprofláklejších zbraní
        • Ale kdepak po rozpadu...Ty zbraně tam proudily odjakživa.
      • vlastik.plaminek
        To taky není nic přímo proti Walkerovi. Jenom mě sere to všudypřítomné brečení, jaký to byl super herec. Nebyl.
    • Kozy
      http://i43.tinypic.com/wt8svp.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit