Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    Back to work

    No pání redaktoři a autoři, dnes už je pracovní den tak doufám, že se na webu ukáže něco nového *15*
    • Vždyť nic nedělají, jen ať radši nic nepíší, přijde mi to tak lepší.
    • Inquisitor
      To bys jím moc volna nedopřál :) Ale už tam máš novou recenzi.
      • Draken69CZ
        Já to myslel s nadsázkou, bohužel mě tu místní asi nepochopili, a drobné popíchnutí. Jen aď si kluci odpočinou, volna není nikdy dost.

        já to psal hned po ránu to tu ještě nic nebylo, ale stejně to nic nemění na tom že to bylo pouze drobné popíchnutí, moje chyba teď tu budu kamenován *13*
        • Khanemis
          Ty, kdož jsi bez viny, hoď kamenem...
          *zamyslí se*
          *přemýšlí*
          *mrskne po něm šutrem*
          Tumáš!
          :)
          • Draken69CZ
            au au, krtek jeden *16*
        • Inquisitor
          Já vim že tam ještě nic nebylo, v pohodě já to nijak neřešim :) a na kamenování se můžeš .....víš co.
          • Draken69CZ
            těšit *15*
    • internet ti koukám fachá tak se snad podívej co se děje ve světě ne..
      • Draken69CZ
        ňákej citlivej ne
  • Muze mi nekdo vysvetlit proc si nemuzu na steame koupit Dark Souls, ted je 80% sleva...
    A Bulletstorm...
    A Saboteur...
    • Dark souls lze koupit v pohodě..
      • To mas asi jinaci region, u mne to ani nenajde v obchode, je tam jenom trailer. I v nabidce dne kde ma byt DS je jenom cerne policko...
        • Veskoslav
          Tak pokud nebydlíš v Narnii a nezadal jsi do bydliště Tanzanii a IP adresu máš v KLDR, tak je chyba mezi židlí a klávesnicí.
          • staci Slovakii :(
            • No v podstate dilemu ci prekusnut gamepad ovladanie alebo nie, za mna vyriesil retardovany distributor, ktoremu touto cestou dakujem za usetreny peniaz :)
            • Veskoslav
              To ano. To máš bohužel pravdu. Nepochopitelné. Ale pisatel byl Čech, tak jsem předpokládal, že má českou adresu a nakupuje z České republiky. Jinak občas se dají tyto hry darovat i přes regiolock. Ale nevím, jak je to u DS.
        • http://minus.com/i/0PyKH1JTub4f
    • Jazz
      Saboteur na Steamu není a nikdy nebyl.
      Je to divné, já jsem si to myslel taky.
  • steamove K I N G S B O U N T Y – W A R R I O R S O F N O R T H z LEVELu

    IW▀K4-3VEXJ-6QXEQ – Prizemz ▀ je prvnim pismenem z prijmeni designera King's Bounty z roku 1990.
    • Děkuji Ježíšku *15*
  • Veskoslav
    Jede Vám Steam?
    • Aye.
  • Horst_Fuchs
    Steam je zase nefunkční. Že by další hra zadarmo? ;-)
  • Mám dotaz - když kámoš začal stahovat L4D díky tomu že je teď zdarma, ale nestihne to do 7 hodin Steam preuší započaté stahování nebo jen nedovolí nové? Rád bych to s ním zahrál tak díky za odpověd.
    • Jakmile je hra přidána do hráčovy knihovny, může si ji kdykoli stáhnout. Je jedno, jestli je to dnes, za 14 dní, nebo 5 let. Jedinými omezeními jsou existence Steamu a připojení k internetu. V odpověď na původní otázku: Steam nepřeruší započaté stahování a počet stažení není omezen.
      • Díky
  • Dobrej,
    nechtěl by mi někdo ze zdejších dobráků věnovat pod stromeček kód na trine 2?
    V nebi mu to bude 100krát vráceno. Případně díkes.
    • Pokud jsi nestihl kód niže tak napiš email a ježíšek se možná vratí.
      • Jak už zde bylo napsáno, kreditku nemám... Ale moc nechápu ty mínuska. Jen jsem se zeptal, tak doufám, že jsem nikomu nezkazil vánoce. *4* zizi243@live.com ,jinak případně děkuji za klíč. Zabijakorku
        • Šťastné a Veselé
          Strady
        • Vrook
          Kreditku netřeba, ale platební kartu určitě doporučuju pořídit, dneska je docela těžký se bez ní obejít, což platí dvakrát tolik pro hráče a čtyřikrát tolik pro hráče, co za hry poctivě platí a nepirátí, což taky doporučuju. A spoléhat se, že požadovanou hru seženeš napsáním do diskuze na games.cz, to funguje možná o Vánocích, ale zkus napsat to samý za měsíc.. To tě tu vypískaj tak, že ti uletí klobouk. *3*
          • Jack1947
            Myslim ze jo, hlavne kartu treba primo s moznosti platby i po internetu. Beztoho se fdneska clovek neobejde asi vubec at uz placeni plynu nebo tak... pokud by chtel provozovat Paypal obavam se ze jedine s jejich kreditkou ale to je defakto jako by nebyla.
          • Díky za tip, určitě do budoucna zapracuju.Zabijakorku
        • Neboj, ja te tech minusu zbavim *1* Hele mam na tebe dotaz kdyz uz sem ti ukrad to Trine 2 :-D Mas Assassins Creed Brotherhood?
          • Nejenom na Steamu či GoGu probíhají velké vánoční slevy a výprodeje. Svou vlastní akci s názvem Totální...

            Já jsem spíš příležitostný hráč. Takže jediný tři hry co mám nainstalovaný jsou Gta 4, cod 2 a wot.:D ale jestli ho nepotřebuješ tak bych se nebránil. Díkes. Zabijakorku.
            • Tak poslano. Si to aktivuj. Pak si me pls pridej do kamosu. Chci mit nakyho kamose na Uplayi, alespon jednoho *1*
            • Teď jsem si uvědomil, že bych toho assasina asi moc nepařil. Tak ho schovej někomu jinému, ale dík .Zábijakorku
            • Tak fajn, poslu ti Uplay klic na AC:Brotherhood. Asi nemas zalozenej Uplay ucet co? :-D Tak si ho zaloz, idealne rovnou tady --> http://uplay.ubi.com/en-GB/ <--. Uplay account je to sami co Steam account jen s par rozdilama jako napriklad nemuzes si zmenit nick name... Bacha na to, kdyz pri vytvareni svyho Uplay profilu uvedes jako nick "Jsemhovado12345" tak ti to zustane uz naporad *15*
    • -steam kód pro Trine 2: 69N3H-EA60Y-9PC89
      Ježíšek
      • Díky, sebral sem to já *1* Koukam ze je to naka CE edice co to znamena? A ten GOBLIN MENACE to co je? *8*
        • Jack1947
          Collectors Edition ... zrejme to ma v sobe i ten datadisk. Takze vlastne 2hry v jednom. *3*
          • Jo tak Collectors Edition... to zni hustě *1* Jeste jednou dik, jdu sosat a hrat :-D Sry "zabijakorku" ale kdo driv pride... znas to *15*
    • Trine 2 se v nějaké akci/bundlu vyskytuje celkem často. Teď je na něj 80% sleva na Steamu, pár dní zpátky to bylo dokonce 90%. To vážně nejsi schopen obětovat stovku za skvělou hru a musíš žebrat? Navíc, i kdyby se tu nějaká taková dobrá duše našla, nebylo by od věci nechat na sebe kontakt, neboť volně vložené klíče se tu bez pípnutí kradou.
      • Tushan
        třeba prostě nemá učet na placení po netu nebo je to mladší ročník a nemá prachy ....
        • Gojira
          paysafe card? Anyone?
        • Jack1947
          Navic i nak moc nesomroval, slusne se zeptal... Kdyz jsou ty Vanoce (teda byly)... nekdo by mu mel podat ruku. *4*
  • L4D2 Zdarma na Steamu

    Valve dalo do konce dnešního dne Left for Dead 2 zdarma, tak stahujte a veselý Vánoce přeju :-)
    • Jack1947
      Chceto cist... uz tu kazdy byl a kazdy vi (a ma). *3*
      • Nečetl jsem předchozí příspěvky, tak se moc omlouvám.
        • Jack1947
          Snad o nic nejde ? Obcas se to stane kazdemu. *3*
  • Nejenom na Steamu či GoGu probíhají velké vánoční slevy a výprodeje. Svou vlastní akci s názvem Totální...

    Hele, jak je teď ve slevě Deus ex director's cut, nevíte, jestli pro tuhle verzi existuje čeština?
    • Kdybych shanel cestinu ja, poptaval bych ji T A D Y :)
      • EDIT

        http://deusex.herniweb.cz/news/ – kdyz clovek neni prihlaseny, tak diskuze nebere html kod odkazu v prispevku
  • Lidi, jako asi většina lidí jsem si stáhnul L4D zadarmo ze steamu a když ho sustím, klasicky mi najede valve logo a trailer ze hry. Jenže pak mi to hodí načítací obrazovku a vyhodí s tabulkou Steam msut be running for play.... Steam je přitom zaplý ale hra si pořád říká své. Nevíte co s tím?
    • Sirry lidi za spam, nedošlo mi že steam servery jsou přetížené na hraní (Dota, TF)
      • Jack1947
        Obvykle by toto mel vyresit Restart Steamu... jinak asi pockat az odbude to pretizeni no. (Nebo prinejhorsim Verify data cache nebo jak se to jmenuje).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit