Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB

    Silvestr

    Přeji Všem vše nejlepší do nového roku, splněná přání, mírnou opičku a dobrou náladu do příštího roku, holoto jedna *3* *1*
    • jindra.veliky
      radsi sem nahazejte poradny klice at je co hrat *11*
      • *15* *15*
  • Veskoslav
    Rayman Jungle Run

    Kdo má iOS, tak je zdarma ke stažení:)
  • VPN a Steam

    Čaute!
    Podarilo sa mi kúpiť na Amazone hru ktorá vyžaduje Steam ale kvôli regionálnemu zámku nejde aktivovať u nás. Poznáte to, čo človek neurobí len aby ušetril pár euro ;-) Riešenie ma napadlo v podobe VPN. Len mám strach z banu. Chcem sa teda opýtať na vaše skúsenosti, či ste podobný problém riešili aj vy a ako?
    • Vyrieším to tak, že si založím ďalší účet. Dík za komentáre, pomohli.
    • Mám dojem, že tím porušuješ podmínky Steamu, tak tě budou možná všichni uklidňovat, že to je v pohodě, ale když dostaneš ban, tak se pak nediv.
    • ucho
      co sis tam koupil za hru?
    • Ronox
      V minulosti jsem pár her aktivoval přes VPN a v pohodě bez banu zatím, ale nevím jak to kontrolujou teď.
      • to samý, ale už to bylo dýl tak nic nezaručuju
  • Draken69CZ

    Silvestr!

    Tak co flákači, budete dělat ňákou zábavu na Silvestra!?
    • God-of-War
      Přemýšlel sem nad totálním upařením se u PS4.. ale nakonec budu trávit silvestra s rodinou. A následným upařením se k smrti. *1*
      • Členové Xbox Live Gold programu získají v lednu 2014 zdarma Sleeping Dogs a Lara Croft and the Guardian...

        Co na tý PS4 paříš? Já už na ni nemám co hrát.
        • frag.ment
          Já Silvestra oslavím asi pařením Dark Souls na PS3.. včera sem to rozehrál a hned u toho prvního bose sem chcípl asi 15x, protože jsem lama. Asi to nebude hra pro mě, nerváka a s ovladačem mi to moc nejde, ale uvidíme, jak dlouho vydržím, teda spíš jak dlouho vydží ovladač. Šampáňo už se samozřejmě chladí..
          • Miserius
            Pokud myslis uplne na tom ostrově/vězení/buhvi co to je tak toho musíš poprve utect doelva do dveří a pak ho obejdeš a skokem z balkonu mu ubereš vetsinu zivota .)
            • frag.ment
              Tak to jsem netušil, ja jsem uskakoval kotoulama a ve vhodnou chvíli jsem ho sekal do břicha mečem :-) Nakonec jsem ho tak dal i když mě to stálo všechny lahvičky na zdraví.. Hraju za warriora. Nepříjemný je, že hned jak sem se dostal z toho tutorialu, jak mě odnesl pták, tak jsem šmejdil kolem prvního Bone Fire jestli tam něco nenajdu, zalezl jsem tam za takovej velkej strom a bug jak cyp - postava se tam zasekla a nešlo se tam odsud dostat, takže sem musel restartovat celou hru :-( Doufám, že takových lahůdek mě moc nepotká..
            • Draken69CZ
              Undead Asylum, jo DS má luxusní tutoriál, už tam se třídí zrno od plevy. Důležitý je bejt rychlej klidně sundej část výstroje jen aby jsi mohl dobře uskakovat
            • kennyB
              Jj a ze začátku je lehčí hrát za pyromancera *3*
      • Draken69CZ
        Ono to bylo míněný na redakci, ale i tak dík za reakci :)
  • Rune 2

    Tak to asi nejyjde co? Tady už se nedá spolehnout ani na ta data.
    • Jack1947
      Neda pac... to je mozna ohlasene ale nekdy v 2013?? Spise 14 nevim kde to vzali tohle datum... kdoby sakra vydaval nakou hru tesne pred koncem roku. *7*
  • Veskoslav
    Jo jinak. Tesco má akci zase: Nový Batman, Fifa 2014, NFS Rivals za 595 Kč:)
    • Jack1947
      Prekonal novou hranici, minusovaci... za rok uz treba bude novy upgrade na -500. Zda se ze je to neomezene. *7*
    • To je snad rekord ne?
      • Tilwaen
        Klikbot asi vyfasoval pod stromečkem nějaký upgrade.
      • Veskoslav
        No asi jo. Musíš se zeptat toho klikače, jestli je nebo není rekord *1*
        • Dal jsem ti disslike, ať máš jiné číslo než Jindra ( ten to má samozřejmě v plusech). Čekám,, kdy to klikač vyrovná.
  • jindra.veliky

    Steamtrades

    muzete mi nekdo vysvetlit jak to funguje? ja predpokladal, ze se meni hry za hry, ale skoro vsude vidim, ze chceji ildi za hry "keys" nebo se ptaji kolik "keys" za nejakou hru?

    jeste k tomu treba dota 2 keys nebo tf2 keys a to jsou free hry...
    • Erendiel
      "Keys" slouží k truhlám které můžeš zdarma hraním dostat. Ty klíče ale už jsou za peníze proto slouží jako měna při obchodování *5* mimochodem ty pluska? ... :D jsi velice oblíbený.
  • Slevovy kupony :D

    Cau, nemate nekdo nejaky slevovy kupony na steam? Ja driv na steamu nenakupoval a tak jsem je vsechny rozesilal :) Ted by se mi nejakej hodil *15* Kdyztak diky...

    lukinsons_czech
    • Kozy
      50% na Endless Space/Disharmony, skvělá hra, vřele doporučuju.
    • Inquisitor
      Mám dvakrát dvacet procent na Velocity Ultra :)
  • Úroveň na Streamu

    Zdravím, prosím Vás jak získám lepší úroveň v profilu na Steamu? Jsem stále 3, navíc jsem koupil před 3 dny hru Trine a nemohu stále koupit v marketu karty, protože jsem prý nenakoupil. Tak nějak nechápu. Díky

    Antoon
    • Veskoslav
      Jak psal Kozy, je tam časové omezení pro nové uživatele. Jinak sběrem a vytvářením odznaků. Je to taková prkotina založená na podobném principu jako sbírání karet do alba. Defacto z toho nic není. Jinak http://steamcommunity.com/profiles/76561198054885574 na profilu získáváš pozadí při vytvoření, pak další kartu (mnohé to donutí si udělat další level, každý odznak má 5. úrovní) a pak takové emoikonky do textu při psaní zpráv.
      • Ronox
        Plus pak dostáváš vyšší vouchery se slevama tuším.
        • Veskoslav
          No jo. To jsem zapomněl, stejně většina z nich byla na hry, co jdou mimo mě.
          • Ronox
            Já plánoval využít tu na Shadow Warriora, ale pak to Cinemax u nás vydal v krabičce a bylo :)
            • Veskoslav
              Taky mám krabičku:) Tomu se nedalo odolat.
            • Veskoslav
              Jinak tady je antone příklad těch emotikonů, co dostáváš (kromě těch bílích). Každá hra dává jiný, nestane se, že by jsi dostal dva stejné. Ale můžeš dostat dva stejné, když uděláš třeba 2. level jednoho odznaku: http://www.2imgs.com/f1c2f2d80b
            • Díky moc za odpovědi.
    • Kozy
      Musíš vyrábět odznaky, ale k ničemu to neni. A k tomu aby jsi mohl nakupovat musí uběhnout určitá doba, měl bys to tam mít napsáno.
      • Odznaky dělám z těch karet? co občas dostanu za hraní her? Mám v seznamu 72 her a jen některé umožňují získávat karty na odznaky je to tak ?
        • Veskoslav
          Jj.
  • jindra.veliky

    CoD 4 key

    LDY4-YJWU-DSE4-EPYQ-C088

    have fun *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit