Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milé děti,

    některým z vás začíná v pondělí škola, jiným zase práce a některým (místní redakce) nic (viz upadající tendence tohoto kdysi fajn webu). Konec sdělení, tečka
    • nekromant33

      Milá babičko

      Senilníš a měla bys o svátcích odpočívat tak, jako děti, pracující lidé a další (místní redakce). Nevím, jestli nějakých 30+ článků/novinek/recenzí, které se tu objevily v těch dnech, na které neupadá statut svátku, je málo, ale jestli nemáš ty k práci nic jiného, než si v době volna pročítat tenhle web, tak možná je fakt na čase se vrátit k práci.
  • HUmble Amanita

    https://www.humblebundle.com/weekly
  • ringmancz

    Spekulace: Final Fantasy XV bude PS4 exkluzivitou.

    důležité je tam to slovo "was"
    • MickeyMutant

      Spekulace: Final Fantasy XV bude PS4 exkluzivitou.

      Takže správně ta bleskovka má znít:
      "Final Fantasy XV nebude PS4 exkluzivitou"

      K tomu už asi opravdu není co dodat*1*
      • Keyz
        Ztraceno v překladu... *3*
        • Jack1947
          To je to nejmensi, co se mohlo stat, tak bych prozmenu bleskare tolik nehanil (pro nekoho).
          • ringmancz
            že nepochopil tu větu beru, ale stačí si to ověřit na oficiálním webu hry a vidím logo Xbox One. navíc od oznámení se neříkalo nic o PS exkluzivitě

            tam to sice taky není přesně, ale i karta hry tady na games má PS4/X1
  • Keyz

    Legend of Grimrock: The Series (kickstarter)

    http://www.kickstarter.com/projects/waysidecreations/legend-of-grimrock-the-series

    Jestli to zde bylo v článku anebo v bleskovce tak se omlouvám. Nevšiml jsem si.
  • Spekulace: Vývoj The Elder Scrolls Online stál již 200 milionů dolarů.

    Šílenství. Tohle bude větší katastrofa než SWtOR a GW2 dohromady.

    Ale stejně předpokládám, že se najde nějakej blouznivec, kterej to tady bude bránit. Asi Veskoslav.
    • tak to je odvaha, u sw se dala cekat mamuti fanboy zakladna, ale tes je mimo compy neznamej...
      • Pleteš se. Skyrim udělal sérii známou i mezi konzolisty. Stojí za uvážení, zda by se TESO nemělo jmenovat spíš Skyrim Online.
        • chces porovnavat popularitu sw a krabicek? nerovnej boj... (a to ani nemluvim o tom, ze s ps4/xb1 to krabicky vzdaly a uz jsou to jenom prevleceny a omezeny pc)
          • Jack1947
            Na kteryn si ale zahrajes stale exkluzivky. Pc vs konzole je hodne nerovnej boj to je pravda.
            • jj rapelay je pecka xDDD
            • I když musím zas přiznat, ze na PC opravdu vznikají originální tituly, které na konzolích nejsou.

              Jako příklad uvedu Rapelay, který v sobě kombinuje skvělou hratelnost a parádní příběh...něj exkluzivita na PC :D
            • Tak ono pc jede na kvantitu, ale konzole na kvalitu, proto nejsou žádné petice na xbox/ps3 jelikož 95% exluzivit pro pc je totální trash.
            • Tj...a stejně jsou porad petice za porty z konzoli na PC...naopak jsem snad žádnou nezaregistroval. Asi ty tisíce "exkluzivit" nestačí, co?
            • jj, par tisic (pc) vs par stovek (ps3/x360) vs par jednotek her (ps4/xb1), no challenge *5*
  • Dwarfs!?

    Vymenim steam key na Dwarfs!? (9 euro) za jinou hru *3*
    • Warriosparky
      Nerozdávalo se to nedávno ve velkém na Steamgifts? *15*
      • ano *15*
    • ucho
      prej obchodník :D
  • Veskoslav

    Steam zaplatí Vám peníze zpět!:-D

    http://www.2imgs.com/e11c1c36e5
    • jindra.veliky
      co to tam mas v pozadi za animovany homosexualni pecko? *5*
    • Radioaktivni_surikata
      Docela vtipný. Teď je tam Borderlands 2 se 125 % slevou. Jak by řekl Marcus, "no refunds" *1*
    • mam to same u borderlands ale kdyz to otevru tak tam je klasicky -75% *7*
    • ucho
      u mínusových cen ti zpět nic nezaplatí, tam je cena pak normální. ale občas dají chybně procenta. jednu takovou 92% slevu jsem tyhle svátky vychytal :)
      • Veskoslav
        To vím, že nezaplatí:)
  • Radioaktivni_surikata

    Včera STEAM zaznamenal téměř 765 tisíc aktivních uživatelů.

    Tak hlavně že jejich servery jsou v pohoděěěěěěě. L4D je teď za trest. Tuna noobů a ještě se nedá připojit na oficiální server, takže každá druhá hra laguje jak sviňa. Neměli to dávat zadarmo, tohle není dárek ale trest. Přitom to stálo už tolikrát 50 korun...
    • Veskoslav
      Levněji. Za 1,75 euro v době, kdy euro=23 kč:-D
    • Steam ...

      Presne tak.Dat L4D2 zdarma byla chyba.Ted to ma kazda socka...
  • ucho

    Včera STEAM zaznamenal téměř 765 tisíc aktivních uživatelů.

    kde to v tom grafu je? včera to tam ukazuje 7,6 miliónů uživatelů...

    a konkrétně tam píšou: peak 7,640,592
    • jindra.veliky
      bleskar to ma spravne. Je to na tisiciny, protoze se vyjimecne pocitalo pripojovani jenom hladovych korejcu *3*
    • Veskoslav
      Nula sem, nula tam *1*
      • n

        aktivnich bude mysleno, ze neco zrovna hrali? tech 7 mega bude vcetne tech, co to maj jen pusteny na pozadi mimodek
        • ucho
          hezká teorie, jenže když se tady ta bleskovka objevila, tak právě nějakou hru hrálo přes 1,5 miliónů lidí. a ano, "aktivních" je nešikovný výraz, když jsou dva údaje: právě přihlášení a právě ve hře.
  • Veskoslav
    Menší dotaz. Mám poslední generaci Xbox 360 ovladače připojený k pc. Funguje skvěle. Problém je ten, že jsem nepřišel na to, jak ho dát do neaktivity, když s ním nechci hrát. Tedy kromě toho, že ho vypojím z USB. Neví to prosím někdo? Díval jsem se na fóra a moc jsem to nepobral. Dík.

    Edit: Chápu, že máš nového a výkonějšího clickbota, ale už je to nuda;)
    • Veskoslav
      Double *7*
    • risa2000
      Používám tohle:
      http://console-forum.net/tema/136476-program-pro-vypnuti-xbox-360-wireless-controlleru-pripojeneho-na-pc
      ale mám jen jeden gamepad, takže nevím jestli to funguje i na ostatních.
      • Veskoslav
        To stačí jenom zapnout a vypne se to automaticky? Jsem asi poněkud opožděný v tomto. Protože mi přijde, že je to spíše pro bezdrátové ovladače to vypnutí. U drátu mi to nějak nejde:(
    • Ronox
      1. Přestaň řešit mínuska už je to nuda ;)
      2. Já to dělám barbarsky a pootevřu baterky a on se vypne.
      • Veskoslav
        Já ho ale nemám na baterky no. Mám drátový.
        • Včera STEAM zaznamenal téměř 765 tisíc aktivních uživatelů.

          Mam dojem že na to je soft :)
          • Veskoslav
            Nakonec jsem to stáhnul přímo ze stránek Microsoftu, což mě nějak nenapadlo. (Ne není to ono, pouze ovladače, které jsou defacto k ničemu)
          • Tady :)

            http://www.giantbomb.com/pc/3045-94/forums/turning-off-your-wireless-xbox-360-controller-for--560936/?page=1#js-message-6601389
          • Veskoslav
            Děkuji. Podívám se, protože fóra si docela protiřečí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit