Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66

    Sony se chystá přinést realističtější zpracování tváří postav do her.

    Bacha na Uncanny valley...
  • Veskoslav
    Hezké a poklidné prožití Vánočních svátků redakci, hráčům a diskutérům.
    • Pilgrim66
      Hezké Vánoce!

      PS: Přemýšlím, co se tu bude muset dít, aby redakce začala dávat někomu bany, když to že tu někdo někomu přeje sebevraždu jde bez povšimnutí.

      Stejně si říkám, co to musí být za ubožáky...
      • A nejlepší je, že Veskoslav má tyhle debílky dávno bloklé, takže reagují zbytečně *7*
        • Veskoslav
          Nemám ho skrytého. Jenom nereaguji. Po Vánocích to opravím a už se nebude ani on zobrazovat.
          • Pilgrim66
            Tipl bych, že už má ban, protože jeho příspěvky tu zmizely.
        • Pilgrim66
          Rhulad se mu a bohužel i mně, pořád ukazuje.
        • Rhulad
          mě nemá, včera to tady vyhlašoval .)
    • Vánoce

      Dík tobě taky *3* .
  • Miserius

    PS3 Slevy

    Výborný PS3 slevy (EA hry, Ni No Kuni atd...) Určitě mrkněte...
    http://blog.eu.playstation.com/2013/12/24/the-playstation-store-january-sale-starts-today/
    • hm, celkem bych i mrkl, kdyby se mi jen podařilo přihlásit na ten store. po pěti sekundách mě to odhlásí že login failed.
      • Miserius
        Web Store mi taky nejede...
        • aleluja. tak zatím jsem koupil ni no kuni a dantes inferno.
    • ringmancz
      Okami mě láká, konečně si i na konzolích uvědomili, že s těma základníma cenama to nikdo kupovat nebude
      • Miserius
        Okami mam z PS+ a hrál jsem asi 40 minut *1* Já z těhle slev pořídil 5 her takže mam co dělat *14*
  • GTA 5 na PC

    To že vyjde jaro/léto 2014 se ví asi už půl roku, netuším co spekulujete pořád, to bude teprv pořádné GTA !. Stejně tak příští rok vyjde na konzole.
  • kennyB

    Vánoce

    Zdravím, přeji redakci a všem zdejším hráčům hezké vánoce a spoustu her pod stromečkem *3*
  • ringmancz

    Spekulace: Vývojář GTA V naznačil port na konzole Xbox One či PS4.

    dneska prý mají ohlásit PC verzi na březen
    • Vrook
      sauce? *8*
      • Lukyz

        Sauce?

        Já nejraději rajskou nebo svíčkovou *1*
        • Vrook
          Já omáčky všeobecně rád, možná až na koprovku. *3*
          Ale čekal jsem teda spíš reakce, jakej jsem debil, že neumim anglicky. Vono se sauce totiž píše schválně místo source, páč to asi tak zní, každopádně je to zažitý mezi nerdama z fourchanu a podobnejch stok. *2*

          Sauce
          Another way of saying source.


          Zdroj: Urban Dictionary
      • froztik
        Je fakt, že na xzone je taky GTA 5 s plánovaným termínem na jaro 2014. http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2967
        • Gojira
          Xzone měl ještě před týdnem vydat Rainbow Six...
      • Inquisitor
        Amazon
  • Jack1947

    Video: Když se Vám z konzole Xbox One nečekaně zakouří...

    Hezke no, konecne neco co je zcela inovativni a vyjimecne originalni... Kdyz nekdo koupi Xbox mu jeste ukaze jak pekne umi zakourit.

    Pripomelo mi to jednu udalost pred lety kdyz nam "zakourila" tv , nasledovalo vypojeni ze site a odneseni na dvur... pak uz vychladla ale vypadalo to celkem obdobne. Kour jako kour. *4*
  • Veskoslav

    Origin

    Zdá se, že se EA probralo z kómatu a dalo i nějaké ty slevy. Škoda jenom že většina z nich je naprosto o ničem.
    • Pilgrim66
      EA mělo hromadu super slev asi před měsícem, takže bych úplně nebyl tak přísnej
  • Kozy

    Akční Get Even nabídne grafiku vytvořenou s pomocí 3D skenů reálných lokací a postav. Rovněž se chystá...

    Pane bleskař, co je to ta jranice?
    • braveman
      Pane kozy, rozdíl.
    • Inquisitor
      jitrnice?
      • Veskoslav
        Tu bych si dal.
      • Jack1947
        Ee, Oranice, žranice, sranice... treba nekdo jeste neco vymysli. *7*
        • pranice, vranice, branice *5*
  • adahn

    Detroller

    Mám pocit, že tu byla poptávka po Detrolleru pro Chrome - zkusil jsem taky vytvořit vlastní - sice pro novou Operu, ale jedou na stejném enginu, takže by měl teoreticky fungovat i v Chrome:
    http://uloz.to/xWucfiYt/detroller-7z

    Archiv stačí někam rozbalit, do adresního řádku zadat opera://extensions (nebo chrome://extensions), povolit "Režim vývojáře", "Načíst rozbalené rozšíření" a nakonec vybrat rozbalený adresář. Seznam trollů naplňte v souboru detroll.js, začíná na čtvrtém řádku (předvyplnil jsem nejznámější firmy).
    Ocením feedback, případně si kód upravte podle potřeby.

    EDIT: Pokud troll začal vlákno, skript ho schová celé, pokud se vyskytl až někde uprostřed, skryje se pouze příspěvek trolla a odpovědi na něj.

    EDIT 2: Nahodil jsem novou verzi, předchozí chybně skrývala některá "neškodná" vlákna, za komplikace se omlouvám.
    • jindra.veliky
      snad sem taky v tom seznamu, aby me tu uz nikdo nerusil *5*
      • Jindra jedinej vtipnej trolbot. *3* Třikrát Skyrim pro Jindru!

        adahn: Jednodušší blacklist a jeho editace a fungující i na jednopísmenkové predátory. Skvělá práce, děkuju! *3* Jestli teda chceš připomínky .. mno spíš mám dotaz jestli bys byl schopen dodat funkci - pro tlačítko aby vyjelo okno jako má třeba translate plugin a do něj hodit zkopírované jmeno a do blacklistu s ním nebo přímo na stránce jako popup plugin, zkrátka kdyby se ti povedla jednoduchá editace. Tak by to bylo super. :)
        • adahn
          Na něco takovýho jsem se chystal, jen jsem přemýšlel nad implementací. WebSQL by byla dobrá volba, jde v podstatě o databázi v prohlížeči, která nezmizí promazáním cache, ale asi by se tím provádění skriptu hodně zpomalilo. Každopádně tahle verze není poslední, navečer po otestování přidám takovou, kde bude blacklist case insensitive.
      • adahn
        Nejsi, Jindro, tebe tady vidím *4*
      • Jack1947
        Ty si hloupy, kdyz budes u vetsiny v seznamu budes ledva moc pssat s trollikama jako si ty. Uvidis jak dlouho to vydrzis. *4*
    • Proboha..byl jsem vždycky dřevo, to je složitý, prostě budu jejich příspěvky přeskakovat ručně (respektive zrakem). Trpím dostatkem sebekontroly, abych na ně nemusel reagovat.
      Ačkoliv by chtěl člověk asi moc, ABY REDAKCE ZVEDLA PR*EL A MAZALA TO TŘEBA? Nic? Diskuze jsou vizitkou jejich práce, stejně jako chyby v článcích.
      • adahn
        Však já na ně nereaguju nikdy, ale už mě začínaly bolet oči z toho, jak moc je poslední dobou v diskuzích musím obracet v sloup.
      • Jack1947
        Promazavaji se vlakna, kdyz jsou dlouhe a onicem a trollove jen trolli ostatni nastevniky co by treba si neco radi precetli, jenze asi vidno ze je tgo nadlidsky vykon kdyz jeho toho fura a clovek co to dela aby to delal jak za trest ne. *4* Hezke hodit vsechno na redakci. )Zeptej se jestli by nechteli pomoc misto blbosti).
        • Bohužel, já na to čas nemám, musím taky makat jak Ukrajinec, aby moje práce byla vidět a já na ni mohl být hrdej. A jelikož pracuju taky mezi věčně nevděčnýma lidma, je to o to pracnější. Nemůžu si říct "mám toho moc, nebudu se tomu věnovat", popřípadě se tomu věnovat jen polovičatě. Jsem za to placenej, tak se nemůžu divit, že se to po mně žádá a jelikož jsem slušně vychovanej, dělám to i pořádně. Myslím, že redakce by měla fungovat stejně/podobně.
          Máš to podobný jako práce uklízeček. Jejich práce není jen sbírat bordel po ostatních - ale je chyba lidí nebo uklízeček, že je na zemi bordel? A jaký jméno by měla uklízečka, po které by podlaha vypadala jak po světové válce, ale ona na to neměla zrovna čas protože si nahání body jinde. Podivná analogie, ale snadno uchopitelná. Za nic redakci neviním, ale je to náplň jejich práce, pokud nemají moderátora a spravují web.
          • Jack1947
            No dobre nemusel si zde psat jakej si pracant, jenze ja si myslim jen z meho pohledu ze je to opruz a to ze to nekdo dela (pochybuji ze ma zato priplaceno spis naopak) pro web a rozhodne se to smaze bud to zajede za dalsi stranky a upane v zapomeni. Jasny uklizeni jenze neni uklizeni jako uklizeni ze, ja si myslim ze oni to "uklidi" ale rozhodne bych je nehonil a uz vubec nepochyboval o jejich poslani. ( POstavim se za to a i kdyz z toho nemam houby ze. )
            Obhajovat to nema smysl. Jen si to nerad ctu kdyz pro nas delaji takovy skvely web a me se nelibi kdyz nekfdo na ne kyda kydy, kdyz by to ve vetsine pripadu zpackal jeste vice.
            Jasny, ne treba ty ale posledni dobou. Jiny a neni to nic pekneho.
            Jinak proti tobe samotnemu nic nemam , vime na cem jsme ze.
            • Jack1947
              Tak trolly/trotly si pry vyfiltrujes snadno... Jinak se nema asi smysl bavit, pac ja nevidim do redaktorskejch mysli tak by jsme jen spekulovali o nicem, je to na nich no.
            • Ještě abys měl, nebavíme se tady o nás, my se klidně můžeme mít rádi, ale o tom, jak to tu vypadá.
              jejich zásluhy jim neberu, vesměs je to pro mě jedinej čitelnej web o hrách, kam navíc chodím...tím víc mě ale tristní stav diskuzí obtěžuje. Je to nevděčná práce, které neubývá protože polomozků, co si říkaj o smazání je čím dál víc..ale vybrali si ji sami, hádám. Zajisté by pro ně bylo nejlepší (ostatně možná i pro samotné články), kdyby jen vyhledávali informace, podali nám je a šly hledat další..teď k tomu mají i level. A zdá se, že na to, hlídat trochu ty diskuze, nezbývá čas ani lidská síla. Nemyslím, že by to vedlo k nějaké masové nespokojenosti a odchodu lidí, ale bude kvůli tomu víc a víc lidí nadávat a trollové z toho budou mít jen větší žně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit