Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Saints Row game

    Podle neoficiálních zdrojů se pracuje na nové hře z prostředí šíleností.
    • Tilwaen
      Série je výborná, takže pokračování je logické, ale vůbec si neumím představit, co v něm bude - poslední díl nastavil laťku velmi, velmi vysoko *1*
      • Veskoslav
        Já se přiznám, že jsem nehrál ani jednu hru.
        • Tilwaen
          Tak je tam dost specifický humor, ne všem to musí sednout, ale jako oddechová hra je to parádní *4*
  • sipecka

    Hopsánek=Veskoslav

    Lidičky kuknětě na další stránky v bleskovkách, jak hopsánek nadává do gum. Nebo o článku o Dragon age a jeho fanatická reakce na kritiku Bioware.
    • Hanzales
      Pro mně je zase Šipečka, TheGGG, ten druhý bieber, 11th_Doktor a všichni anonymové, co píšou podobné (censored) všechno jedna a tatáž zamindrákovaná osoba a nic na tom můj názor nezmění a píšu to sem? Jo, teď už ano :) Z 99% ale nereaguji a doporučoval bych zde některým to samé ;o)
    • Prestan spamovat ddevkoo blba. *16*
  • Veskoslav

    Dark Souls II

    Bude i u nás k dispozici 14.3.2014.
    • Miserius
      Vždy když kouknu na Reveal trailer ujišťuju se že předobjednávka stále platí *1*
      • Veskoslav
        Já jsem dojel Xbox verzi a pc zatím nic. Cca 60-65 minut. Nějak mi to nesedí. Proto nevím, jak u druhého dílu. Na staré konzole se mi to kupovat nechce a na pc se opět bojím zmršeného portu.
  • Veskoslav

    Eventy

    Nevíte někdo, jestli je v GW2 zase vánoční event? Děkuji.
  • Veskoslav

    Christmas box codes

    Nezapomeňte, že dneska se otvírají dárky, co se kupovaly:)
  • Hearthstone beta klíč

    tak když jsou ty Vánoce...
    9559841534064594537657166
    *4*
    • Moc děkuju!!
  • XBoneři, pozor na manuální rušení patchování

    https://i.4cdn.org/v/src/1387530973454.png .
    • Miserius
      Já zas myslel že to stáhne jeden patch a poté ho to nainstaluje, ne že to stahuje soubory a rovnou je to cpe někam do adresáře s hrou... *12*
      • frag.ment
        Jon o, to máš pravdu.. Jestli to stahuje jeden velkej "ZIP" a nebo jestli ten proces přepisování souborů probíha rovnou je otázka.. U PS3 je to určitě tak, že se stahuje jeden velkej "ZIP" a pak se to instaluje, ale je možný, že u nového Xboxu to probíhá rovnou a tam je asi ten zádrhel. Ale jak řikám, nejsem žádnej kodér a prdlajs tomu rozumím, jen laicky dedukuji *3*
    • frag.ment
      To je ale jejich problém, nikdo normálni přece probíhající patchování nevypíná.. Mě to teda u PS3 nikdy nenapadlo, to vypnout a ještě je tam zřetelně napsáno, že to během procesu nemám vypínat. Proč bych to vůbec dělal? Si chvilku počkám a je to..
      • Někdo na lajně si může stěžovat na lagy. Ale to přece je naprosto jedno, je to jen další ukázka dost hloupého designu MS. Neexistuje racionální důvod, proč by se měla po zrušení patchování smazat celá hra.
        • frag.ment
          Myslím si (nejsem žádnej programátor), že při patchování může docházet k velkým zásahům do souborového systému hry a když se to přeruší, dojde k nefunkčnosti. Proto v tomto případě asi raději všechno smáznou, protože hra by stejně nefungovala.
          • I kdyby to tak bylo, všimni si, že na Steamu je tlačítko "verify integrity of game cache", nehledě na to, že měněné soubory se pro tyhle případy dají zálohovat (těch ~40 MB v tomhle případě). Prostě hloupost nad hloupost, si myslím :)
  • Aaryn Flynn (generální manažer Ubisoft Edmonton) si zahrál Mass Effect 4. Hra je prý ambiciózní, překrásná...

    Ubisoft Edmonton?! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit