Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades

    Jeden z členů Respawn vytvořil přes víkend LEGO Titan.

    Máte tam špatnej link. Mělo by to ukazovat na TitanFall, ne na Titan od Blizzardu.
  • ucho

    Overgrowth

    když už tu máme to období alfa verzí, tady u té hry je krásně vidět progres: http://youtu.be/ioJNn5Oc3jY

    mohl by se tu o ní objevit i nějaký článek. myslím, že ji redakce přehlíží.
  • Inquisitor
    V Humble store je teď pěkná sleva na Europu Universalis IV
    https://www.humblebundle.com/store
    Myslim, že za dvě stovky velká porce hodin hraní.Poběží to ještě 21 hodin.
    • Pilgrim66

      Na několika místech v Battlefield 4 se lze dopátrat dinosaura.

      Zrovna jsem tu o tom sel psat ze jsem neodolal... 75% z EU 4 je faktskvela cena.

      Prisel mail co? *1*
      • Inquisitor
        Ne narazil jsem na to při obhlídce :)
        Tak teď jsem koukal a v mailu to mám taky :)
  • Larky
    Zdravím.

    Little Inferno Steam key - https://www.humblebundle.com/gift?key=GB5hGXPmYsEtWzta

    Gemini Rue Steam key - https://www.humblebundle.com/gift?key=rnHddC6RVXWahrvX

    Fractal Steam key - NCNGW-HTBR8-J4LH9

    Opět dejte vědět, který klíč jste si vzali. Příjemnou zábavu :)
    • rancor1223
      Já si vzal Little Inferno. Moc děkuji!
    • Hudy1141
      Díky vzal jsem si Gemini Rue
  • Ronox
    A hele! http://www.starwarsattacksquadrons.com/
    • Co se stalo s exkluzivitou EA?
      • Pilgrim66
        Dobrá otázka
        • Ronox
          Jedná se o browser hru a EA má exkluzivitu na PC, konzole a mobily a pravděpodobně se na web hry tahle dohoda nevztahuje.
          • Jack1947
            Nezavisle na nicem... hmm tak jo... vlastne jsme ti meli podekovat za info o Bete. Diky tedy. *3*
    • Jack1947
      Zdymi, zdymi zdymi at se zdyma co to da.
      • Ronox
        Prosím tě co by se ždímalo? Dyť je to po ku*evsky dlouhý době Star Wars hra.
        • Jack1947
          Kdyz uz nijak tak aspon, F2P to by uz byly na tom lip v legu. Treba to je jen o tom ze to je MMO F2P a tady to hned skoro kazdy bere jako konec znacky. Treba se muze taky nekdo plest ze. *4*
          Veskrze to byla jen plocha reakce vypovedni hodnota zde ale byla. Protoze vicemene to tak uz byva. ( Nic ve zlem)
    • rancor1223
      F2P, ten nejlepší druh dojení značky.
      • Ronox
        Děkuj Warthunderu a World of Warplanes.
        • rancor1223
          Sem tam se najde něco lepšího (Warthunder, WoT, Warframe). Většina je podprůměr a tohle z těch screenů nevypadá ani na to.
          • Ronox
            Já to nemyslel zle. Warthunder i WoWP maj v pohodě model se mi zdá. Na druhou stránku to může pak být impuls pro lepší AAA hru jestli to bude úspěšný. Dyť musí vidět jakou renesanci prožívaj sci-fi simulátory, tak pak můžou rovnou udělat X-Wing.
  • Tak že bychom se dočkali nějakého videa od Warhorse? Na facu lakali na novy blog + neco specialniho tenhle tyden a Vávra (nastvane) zakládal účet na YouTube.
  • Games offline android

    Čaute! Neviete ako by som si mohol prezerať Games offline na mobile s androidom? Skúšal som rôzne RSS čítačky, ale tie mi vždy zobrazia len prvú vetu v článku. Myslím tak, ža ráno si doma stiahnem správy a cez deň v robote, kde nemám net, prečítam.
  • Mapa Nuketown, kterou můžete znát z Call of Duty: Black Ops, byla předělána do GTA Online. Přidejte...

    I když je to na starou generaci konzolí, tak to vypadá mnohem lépe než cokoliv z "nextgen" COD.
  • vánoční sucho

    Kromě Rune 2 na přelomu roku snad teď nemá vyjít žádná pořádná hra.. ? I podzim byl bídný, co se Ačkových her týče, snad kromě AC4.. ne, Cody (rozuměj vč. BF) nepovažuju za dobré hry.
    • Jack1947
      Naprosta pravda, je to Rok od roku horsi a to doslova (jestli s tim nesouvisi prave ten slaby Launch Nextgenu) vzdyt , pred lety to bylo uplne jine. Jasny AAA hry hrat furt nemusim ale kdyz uz ani neni poradny Budget tak je neco spatne, AAA kleslo na slabou uroven tot pravda
      Ze by hry nakonec byli v pristich letech o kvalite? Jinak kdo neveri ze je sucho. Staci srovnat predesle podzimy uz minuly a predminuly rok nic moc a letos byl asi nejslabsi. Hlavne zato muze i odlozeni her... Mozne i to ze uz lidem staci "malo" ke stesti COD a nevyladene BF.

      Nebo cas na opraseni her starsich ? ( coz se mi tolik nechce). Vzpominam na leta kdyz jsem Xbox nemel a jeste jsem si zahral vice vychazelo vice her... je to jasne Krizi to bude urcite taky a drive nebyl Kickstarter a takovy priliv indie her ( tedy zdali vubec).
    • Miserius
      Za mě Batman, AC4, Blacklist + doplňuju co jsem nestihl během roku... já si nestěžuju
      • Blacklist je léto (srpen).
        • Miserius
          Aha, tak ještě že jsi mi za to dal mínus, jinak by mi to nedošlo *1* Pokud člověk celý dny nesedí u her má celej rok co hrát...
    • rancor1223
      Spíš řekl, že za celý rok nevyšlo skoro nic. Poslední AAA hra co jsem asi hrál byla Bioshock Infinite. A když se podívám co jsem hrál za poslední půl rok tak to bude Payday 2, Starbound, Kerbal Space Program, The Stanley Parable, Planetary Annihilation a Minecraft. Půlka těch her je v betě a zbytek bych neoznačil za AAA. Nemůžu říct, že bych si stěžoval na nedostatek her, ale těch dobrých AAA je zoufale málo letos.
      • Tomb Raider, Metro .. pár bych se jich určitě našlo, ale všechno první polovina roku, poslední kvartál je dost tragický.
        • rancor1223
          Jo, na tyhle dvě jsem si ještě vzpomněl když jsem příspěvek dopsal. Ale jak píšeš, první kvartál. Ještě bych přidal Saints Row 4. Teď vyšel snad jen Batman (nehrál jsem), AC4 (přeskinovaný AC3 s loděma), BF4 (nefunguje) a COD (*7*).
          • Co mate porad s tim ze BF4 nefugnuje? Mastim to skoro kazdej vecer pokud se spolubydlicim nehraju Legend of Dungeon a funguje mi uplne normalne. Dokonce ani nepada a v poslednim patchi prej vylepsili "netkod" i kdyz teda popravde ja jsem s nim problemy moc nemel.
            • No je fakt ze nacitaci casy maji spolubojovnici docela mizerny.
              Pada ti to porad i po vcerejsim patchi?
              Vim ze nektery mapy na to byly nachylnejsi. Treba Siege of Shanghai a Lancang Dam padal snad vsem (az na me) ale ostatni mapy jely v pohode.
            • rancor1223
              To jsi jeden z mála pokud vím. Mě každá 4-5 hra spadne. Plus naprosto šílený načítací časy.
    • ringmancz
      i kdyby se GTA nepočítalo jako podzimní hra, tak jich pořád vyšlo dost
      • No na PC vychází her dost, ale já se bavím o Ačkových hrách, myslel jsem, že letos konec roku zachrání aspoň Watch Dogs a plynule se přejde na Zaklínače 3, nestalo se... jmenuj mi prosím, opakuju DOBRÉ hry ... s Cod a podobnýma blivajzama jdi víš kam :) To je výsměch a ne kvalitní Ačková hra.

        PS: nejvíc lituju chudáky, co nakoupili PS4 třeba, mají doma škatuli s minimem her na výběr a dobrou snad žádnou, možná AC4 jestli tam vyšlo taky, a ne, Killzone opravdu neberu jako kvalitní herní zážitek, na gamepadu už vůbec.
        • ringmancz
          Ačkový hry vycházejí, jejich kvalita už je druhá věc
    • Co by si chtěl? všechno podstatné musí vyjít do Vánoc, co jiného by si pak děti vydupali pod stromeček ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit