Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rock of Ages Steam key
    https://www.humblebundle.com/downloads?key=huP42pxFzGEzp86Y
    • Raketový Žid ti děkuje.
  • Mizím sice na pivo, ale otázku dám i tak. A tady mě odpovědi budou extra zajímat (až si je pak přečtu ;)

    Máte nějaký vaše hodně oblíbený herní momenty/pasáže? Příklad třeba přestřelka na letištní hale v třetím Max Payenovi či pálení ,medicíny' ve Far Cry 3? Když tak nevypisujte QTE cutscény, ale spíš pasáže, kde se hry plně účastníte.

    Za mě mimo již dvou zmíněných bych ještě přidal pád letadla v Uncharted 3 (naprosto boží) a samozřejmě klasika plížení se Pripyatí v Modern Warfare. Určitě bych si vzpomněl na víc, ale tohle zatím stačí. :)

    Tak co vy?
    • kostejnesmrtelny
      Tak tady je to u mě úplně jasný a nechápu, že to ještě nikdo nenapsal:

      dvojitej přechod železničního mostu v Half-Life 2 *14*

      EDIT: teď mi ještě přišla na mysl ta pasáž po úniku z Ravenholmských dolů (shodou okolností taky na trati), před získáním vozítka. A taky útok na Nova Prospect za asistence antlionů. Sakra, skoro celej Half-Life 2 je plnej takových sekvencí. Už vím, co budu dělat příští víkend *5*
      • Mno já to nechtěl zmiňovat, protože HL je kapitola sama pro sebe a vyjmenovat všechny ty epické momenty by prostě bylo na půl stránky. :) Ten most je samozřejmost to muselo srdce zaplesat každému když ho poprvé uviděl! A atmosféra Ravenholmu je taky bez diskuze. Souboj se Striderama jak v city 17 tak v závěru Epizody! A .. a raděj na to s*ru.
    • Jack1947
      Rozhodnuti v Army of two:40 TH day v prubehu hry po cinech, hlavne nakonci (koho zabiju)
      Devils Cartels vice mene taky neco, treba ze hlavni zaporak byl "Salem".
      Alan wake :American nightmare a zle dvojce... kde clovek marne cekal na souboj co se nedostavil...
    • frantisek_nejezchleba
      - To the Moon; vyuzlení příběhu, závěrečný sen
      - Gabriel Knight 3; noční části, vinárna
      - Gemini Rue; vyuzlení příběhu
      - Hevay Rain; drtivá většina hry
    • Vrook
      Nevim jestli nejoblíbenější, to je vždycky taková otázka, na kterou se mi blbě odpovídá nějak jednoznačně, ale vždycky když se někdo zeptá na oblíbenej herní moment, tak se mi jako úplně prví vybaví příjezd do Mexika v Red Dead Redemption... Já osobně s tim koněm vždycky zpomalil co to šlo, a užíval si cestu poušťí osvětlenou zapadajícím sluncem při týhle skvělý písníčce http://www.youtube.com/watch?v=7IkvAb6THQY ... to bylo fakt naprosto vynikající.
      • Jack1947
        Taky tam byli naky ty momentky no. *4* Ze by tedy mi ale utkvela neco v pameti hmm.. kazdopadne diky za pripomenuti.
    • Pilgrim66
      Bastion... asi celá hra, ani nevim co vypíchnou, Build that Wall, celá narace
      FC 3 už bylo zmíněno
      Freelancer - finální mise
    • nekromant33
      A man chooses, a slave obeys. Nuff said.
    • Jack1947
      Resident evil 4 prvni setkani s Motorovkou, a(Uriznuti hlavy)
      Resi5 na te lodi to take nebylo zle, 1setkani s Westem i posledni to bylo komicke. *15*
      Resi:Revelations zombak na konci, a fakt ze byl konec... *9*
    • Motel, mise Skvělý Obchod a hlavně Tutorial v Mafii.
    • Horst_Fuchs
      - Závěrečný souboj a následná animace z Metal Gear Solid.
      - Andělova nekompromisní pomsta z Planescape: Torment.
      - Level s Milkmanem v Psychonauts. ;-)
      - Celá závěrečná pasáž ze Silent Hill 2; Jamesův příchod do jeho starého hotelového pokoje, sebevražda Angely, následná poprava Mary a zúčtování.
      - Kouzelníkovo sídlo z Thief 1, geniální level.
      - Boss s motorovkou ze Super Meat Boye a následná animace, poslední level byl taky hodně výživnej. *3*
      - Intro a outro z The Binding of Issac, opravdu nezapomenutelné. *15*
    • Napadá mě mise na Virmiru v prvním Mass Effectu.

      A pak ještě (a to je opravdu jen moment) někde na začátku Mirrors Edge ten megaskok z jeřábu. *1*
    • První setkaní s "raptory" v Dead Space 2, Suicide mission v Mass Effect 2, Alan Wake "koncert" a sanatorium, Broken Sword kozel, GTA V poslední vloupačka a poslední mise (C-Deathwish)
    • Miserius
      Pád letadla v Uncharted jsem taky hrál rád (a často)
      Dále jsem miloval úvod do prvního Bioshocku a stejně tak i do Infinite (než začal boj)
      Asi nej je ale Last of Us ke konci, když s Ellie potkáte žirafy ... taky hodně povedený je , když jsem se jako Ellie schovával v hořícím hotelu před nasranym pedofilem a musel ho několikrát najít a zezadu bodnout... Jak se začal schovávat a jen šeptat tak to bylo fakt bombový...
      Oblíbených pasáží máme určitě každej spoustu a kdybych mohl, vyjmenovával bych nějaky až do rána *1* Ale spousta mojich oblíbených částí jsou jen úryvky ze hry ze kterých ani nemaj být nějakej supr momentky (např jízda v Mafii 2 ve zasněženém městečku a Sinatra z rádia)
    • Radioaktivni_surikata
      První návštěva Dead City v Rage.
      Všechny noční levely v Alan Wake.
      První level epizody Swamp Fever z L4D 2.
      Druhej level epizody "I hate mountains" addonu pro L4D 2.
      Cesta s drakem do věže v HP and the Philosophers stone *1*
      Resi IV: Část v hradu
      Resi VI: Leonova kampaň, první dvě mise.
      Shift 2: Prakticky jakejkoliv závod po 30 minátch *1*
      Gothic 1: Roznášení vody rolníkům. Ne, kecám *2*
      Našlo by se toho víc, ale došly odstavce.
      • Jack1947
        Resident evil 6 Zklamani na konci, potom taky cela pametihodna srajda Racoon City to bylo tedy velmi zapamatenivhodne. *4*
    • Kozy
      Tak většinou to jsou ty první momenty ve hře- za mě třeba potopení se v batysféře do Rapture v Bioshocku, Spec Ops- konec hry, kdy přijede ta jednotka v autech. Pak třeba první CoD a tam obsazování města v noci.

      Třeba mě ještě něco napadne, kdyžtak doplním.
    • Jack1947
      Dead space -Sklenik ten byl paradni... potom ta potvora ktera se furt regenerovala nez dosla
      do tlakove mistnosti nebo co to bylo
      Vsechny dead space a ten moment kdy clovek utika aby dorazil vcas a bez ujmy do stanice... metra. *4*

      Dead space prvni setkamni s potvorakama, to bylo snad na infarkt . Ve 2jce to bylo taky nechutne a pak samozrejme 1cka a ten ukol v atmosfere pripojeni naloze nez hrace roztrha ten prstenec...
    • za me jednoznacne boobslap v DNF *5*
    • Návrat na Ishimuru v Dead Space 2.
      Benátky, havarované letadlo a kshatriya v Metro: Last Light.
      DECAPITATION v Brütal Legend.
      Liara se stává Shadow Brokerem v Mass Effect 2.
      Celá první půlka Alana Wakea.
      Návštěva podsvětí ve Žhavé léto 3 a půl.
    • Jack1947
      Jeste neco... treba Outlast bylo celem , no silne nesilne neprijemne to useknuti prstu... narazka na (Condemned? na konec) Condemned zacatek bez naboju a vsude tma. To bylo pekne bolestive rychle vyrvat trubku a jit se utkat o holy zivot. Gears of war 2 Ten hnusny vodni cerv nebo co to bylo , ten jsem skoro nemohl dat.

      Posledni MOH a jak jste uvezneni, pred vami Vystreli "Mother" mozek na podlahu.
    • To Far Cry 3 je velmi dobrý příklad.

      Nebo v AC 2 začátek, kdy za Ezia poprvé vylezete za úplňku na věž a rozhlédnete se po Florencii...

      Metro 2033, první výprava do měsícem zalitého hřbitova civilizace na povrchu, nebo duchařské mise s Chánem...

      Far Cry, první mise v lese s mutanty... Málem sem si zneškodnil tepláky, byla to jedna z mých prvních her...

      Těch momentů je příliš moc na to, abych je tady vypsal, tohle je jen velmi skrovný výběr.
    • kennyB
      Já zase z Dark Souls, kde jsem v Ash Lake bojoval s první hydrou a k tomu ten chorál (nebo co to je za zpěv), co byl v této lokaci *3*
    • Tilwaen
      U mě asi v Tiberian Sun, myslím první nebo druhá mise za GDI, jde se po takovém dlouhém mostě z malé NODovské základně, a najednou začnou všude padat meteority. Stačí tak jediným vojáčkem naběhnout do 3/4 mostu, nalákat na sebe tunu nepřátel, rychle utéct zpět a milí nepřátelé jsou zničeni i s mostem *1* Mám tu hru dohranou nespočetněkrát a tento moment mě bavil asi vždy nejvíc *1*

      Jinak jak jsi zmínil, tak mise s plamenometem ve Far Cry 3 také nemá chybu.

      Potom také snad jakákoliv mise v Saints Row III, ať už záchrana Zimose nebo Olega, nebo vlastně cokoliv - i vedlejší úkoly byly fajn, ať už různé mayhemy nebo Doctor Genki.

      Také útěk po jakékoliv úkolové vraždě v prvním Assassin's Creed, byl to takový pěkný adrenalin podtržený výbornou hudbou, která člověka nutila se nikdy plně neschovat, aby stále hrála *1*
    • Jack1947
      Jeste bych chvily u COD zustal, zaver MW2, MW1 byl taky celkem silny ... prestrelka na letisti...
      Nevim zdali je moudre toto psat pro lidi co to... nehrali nebo tak.
      MW3 mela taky silne momenty i ty hratelne - utok na letadlo a vyvrazdeni cele posadky i s tajnou slizbou a s vami. GTA IV - taky melo silny moment a ... tam jsem nechtel aby zemrel Bratr takze jsem se nenechal prekvapit. GTA V. bezesporu Vysvobozovani Michaela z Reznicitvi cinske mafie. Gears of war 3 Smrt partaka ktery zde byl od 1dilu. Far cry 3 taky treba vzbuzeni se v tom masovem hrobe. BF3 Vlastni Smrt primem prenosu to byl velmi intenivni zazitek (dalo se hybat hlavou takze da se rict hratelne). Black ops... melo silne zazitky take, paradoxne 2dil pri prostreleni hlavy, (menendeze ale ten to nebyl). Ustreleni nohou.
      Pokud si vzpomenu jeste neco napisu... jop a abych nezapomel...
      SR3 - Smrt Johnnyho Gata to bylo zvlaste smutne i kdyz jsme to vlastne moc nevideli.
      Max Payne 1 kdyz prisel domu a zjistil , ze mu vyvrazdily rodinu a pak nasledne halucinogenni urovne nebo ve 2jce vybuvh stanice as v jednicce utek z horici restaurace.
      Max Payne 3 konec1 casti vybuch rezidence, prestrelka na hrbitove na stadionu.
      • Jack1947
        Nemuzu psat vice odstavcu takze jeste tady... Max Payne 3 a sebeobetovani se veterana z vietnamu v dome kde bydly (lel). Remember me bylo taky celkem silne ze v jedne vzpomince ste donutily chlapka prostrelit si hlavu. Spec-ops- The line... Jednoznacne umlaceni clena jednotky lidem... a pak taky konec kdyz jsem se obaval ze zmacknu spoust. Je toho urcite mnohem vice. Tak at nepisu jen ja a sam Jo Mass Effect3 konec a konec 2dilu byl celkem pametihodny.
  • Kravicka

    Bojovník Jon Jones na dvou obrázcích z EA Sports UFC.

    Predpokladam ze podle EA to taky PC neutahne, jako NHL a FIFA s Ignite enginem.
    • njn, ea argumentuje pro ucho konzolistovo, do prumernych pc pocitaj i miliardy ciste kancelarskych, aby mohli tvrdit, ze jich to vetsina neutahne *5*
      • Jack1947
        K cemu bojovy jediny realny sport by byl na pc ? To je jako rict Tekken a DOA ,VIrtua fighter ze pc neutahne. Kdo by to proboha chtel. Nebo WWE *15* UFC, osobne rad moc nemam radsi wrestling UFC je spise simulator boje a ne o cire zabave.
        • vlastik.plaminek
          UFC je nejlepší ve dvou, protože AI trpí Zangief syndromem a spamuje jeden útok dokola (aspoň teda v 2010, u '13 jsem se s kariérou ani neobtěžoval).
  • Horst_Fuchs
    Jak je to vlastně s tím SteamOS? Neměl náhodou vyjít dneska?
    Na stránkách mají pořád jen "Již brzy ke stažení. A poté navždy zdarma!" *7*
    • Vyšel včera. Vlatně pro čechy v půl jedné ráno.
      http://repo.steampowered.com/download/SteamOSInstaller.zip
    • ucho
      včera vyšel. nebo to bylo dnes? linky na stažení už jsou, pokud vím.
      • Horst_Fuchs
        A ke stažení je kde? Asi jsem slepej, na stránkách steamu nic nevidím. *5*
        • Neber si to zle ale pokud nedokážeš najít download, tak bych to ani nezkoušel (na což upozorňuje i Valve, že to zatím není pro linuxem netknuté smrtelníky), raději se podívej na jewtube, ono stejně teď není o co stát. Je to prostě linux s big píčure.
  • kennyB

    PSN kody

    Neví pls někdo, kdy se zase na PSN store budou moci zadávat "reedem code"??? Koupil jsem si BF4 s dlc a pořád to zadávání kodu nejde.
  • Takže trolové tu mohou beztrestně řádit dennodenně jak chtěj, ale když napíšu, že Vávra by se měl zbavit toho plnovousu, protože mi připadá, že v něm vypadá, jak homeless, tak za to se dávaj bany?

    Omlouvám se Vávrovu plnovousu, je to ten nejhezčí jaký jsem kdy viděl!
    • vlastik.plaminek
      Na světě jsou 2 typy lidí. Ti s plnovousem a ti, kterým neroste a závidí *1*
      • A ti, kterým to předepsanej pracovní vzhled zakazuje a těší se, že o vánocích budou vypadat jak krakonoš
        • vlastik.plaminek
          Ty sice počítám do lidí s plnovousem, ale taky možnost.
    • michelangelocz
      Co se tyce debilnich komentaru dalo by se mazat i vic. Navic clanek/video je snad o Danove prednasce a ne o jeho vousech (coz je naprosto jeho osobni vec) a nikoho nezajimaji tvymu blabolu podobny, povrchne hodnotici kecy.

      Kazdopadne na skryti jakychkoli uzivatelu v diskizich je tu dohledatelnej skript –

      Paklize pouzivas firefox, tak staci nainstalovat addon Greasemonkey, pokud mas chrome pouzij Tampermonkeya. Pak uz jen pridej tento skript – jinak kdyz se na skript podivas, tak pridavani a odebirani blokovanych nicku je naprosto jednoduchy.

      – pak uz zbejva jen sam prestat psat kraviny ;)
      • Pilgrim66
        Ten skript používám, to ale jenom dokazuje jak tristní je tu situace, když si komunita sama musí napsat skript, aby se zbavila trolů, když redakce s tím odmítá cokoliv udělat.
        • kostejnesmrtelny
          Navíc ten skript znemožňuje hodnocení příspěvků (aspoň u mě na FF teda *9* ).
    • Aspoň už víme, že zdejší trollové jsou ve skutečnosti pánové z redakce *1*
      • jindra.veliky
        no, to ti mohlo dojit uz podle vyslednich cisel recenzi u nekterech her *3*
  • Jen tak mimochodem, Postal 2 dostal slušný update. Za něco takového by si dneska nechaly velké společnosti hodně zaplatit.
    http://steamcommunity.com/app/223470/discussions/0/666828127203287049/
  • Slotermeyer

    Kvíz o hru King's Bounty

    Pro zájemce tu mám Steam klíč z aktuálního Levelu, ale tentokrát to nebude tak jednoduché. Nejprve musíte prokázat své znalosti v kvízu! *2*

    http://www.itstoohard.com/puzzle/YhfEVyad
    • Inquisitor
      Hvězda pořadu Sama doma :D
    • Hoď tu pak odpovědi, celkem by mě zajímali.
    • Zkusil jsem to jenom ze srandy, z hlavy jich vím 11 (nakonec jsem si i u toho Levelu vzpomněl, stejně jako u Lukášova alba ;)), zbytek by se mi dohledával těžko :) Dobrej kvíz!
    • Začíná být pomalu rychlejší si na tu hru vydělat a dojít si pro ní i do obchodu! *2*
      • Slotermeyer
        Tak možná jsem to s obtížností trochu přepísknul. *1* Ještě to chvíli nechám, a pak kdyžtak přidám nápovědy.

        EDIT: Jsou tam. Teď už to snad někdo dá. *5*

        EDIT2: Jelikož to pořád nikdo nevyřešil, napsal jsem tam správné odpovědi, do kterých stačí dopsat jen jedno písmeno a hra je vaše.
        • Tak jsem to zkoušel a jenom ještě poradím nastav si ať to není case sensitive nebo to oprav na malé písmenka všechno, protože je docela opruz třeba u té zpívané recenze zjistit co napsat velkým a co malým. :)
          • Slotermeyer
            "You can enter multiple acceptable answers for each question, one on each line. Answers are NOT case sensitive."
  • Dwarfs!? Steam Key
    https://www.humblebundle.com/gift?key=2WUBetZBk8wHzdmu
    • Díky ti! *3*
  • Plain Sight Steam Key: PW3GY-FYX3R-Q965A

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit