Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Neslyšel někdo něco novýho o Transistoru? (Ta hra od tvůrců Bastionu). Dost jsem se na to těšil, ale už asi půl roku ticho.
  • Nintendo 3DS překonalo hranici 10 milionů prodaných kusů.

    Bych jen upřesnil, že se jedná o prodej jen v USA. Celosvětově už to bude v tuhle dobu přes 40mil.
  • Vážení přátelé, natáčení Fight Club #159 nebudeme z technických důvodů vysílat v přímém přenosu. Omlouváme...

    tak konečně :) super :)
    • janchor
      Viz příslušná diskuze. Od půlnoci visí na YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=uhNg9dUcexE), audio bude za chvíli.
  • Veskoslav

    Kdo se těší na Vánoční Dotu 2 speciál s Wraith Night?

    http://www.youtube.com/watch?v=_VNqzE4Qi2w
    • nekromant33
      dota a její klasickej mód mě vůbec nezajímá, ale tohle je nějaká variace na x hero siege nebo jak se to jmenovalo? to tam jsou jako custom mapy a jiný módy od hráčů, nebo to je oficiální?
      • Veskoslav
        Ne. To je přímo od Valve mapa. Je to mód navíc, který bude opět časově omezen. Ale kdy to bude na klasickém servru Doty, to netuším:)

        EDIT: Tak už je to ve hře:)
  • Chyba v bleskovkách

    Celkově má 3DS přes 35mega, 10mega je jen pro trh severní Ameriky ,)
  • God-of-War

    Muck:-*

    Prave si nesu domu bozskou PS4 ;-*.
    • Pravil bozsky dutohlav...
    • Malleth
      Já už ji instaluju a nebude to snadný s tim hadím hnízdem co mám za televizí, ale challenge accepted
    • 1988
      Jsi jeden z mála šťastlivců na které se dostalo *4* , já ji nemám, byl jsem si pro ni ale měli jen jediný kus, tak mi to řekl vedoucí prodejny, hlavně že ji měli v letáku *1* .
      • God-of-War
        Ja sem si ji hned predobjednal, pac sem vedel, ze to bude tezce nedostatkove zbozi:-). Jeste sem vzal Kullzone:-*.
        • Ja zase par let pockam az na to budou nejaky dobry hru.
          • x_ander
            Asi tak. Konzole to může být super, ale dokud na ní nejsou hry, tak ji jako ozdobu nepotřebuju. A vůbec, kam spěchat, že. Já předevčírem objednal PS3 a dneska mi ji dovezou :)
            • Jack1947
              Tak tak, kdyz nekdo koupi ted aspon poreferuje co a jak z vlastni zkusenosti... zase se treba rad neco dozvim (co nebylo obsazeno v clanku). Doufam ze konzole uz jsou vyrabeni spolehlibejsi technologii a "neupecou" se po par letech parby.
            • x_ander
              No tak dlouho asi čekat nebudu, ale třeba dva, tři roky ano. Ono mi toho zase tolik neuteče. Multiplaformní hry budu hrát dál na PC. Na PS4 momentálně není ani oznámená žádná exkluzivka, která by mě zajímala.

              Já si za ty dva, tři roky koupím nějakou (třeba) slim verzi PS4, mezitím vyjde hromada her, které budou stát pár kaček... pro mě win-win situace.

              Čímž ale rozhodně nechci hejtovat jiný přístup. Když je někdo fanda a běží pro PS4 hned při launchi, chce si zahrát Killzone a jiné aktuální hry, tak mu to samozřejmě přeju.
            • tak si budeš kupovat PS4 až bude PS5?
  • Vánoční nabídka Square Enix: 4 hry v hodnotě 75€ za 6,5€. Jaké? To se musíte nechat překvapit.

    už to vídím si to zaplatím a dostanu Laru kterou už mám
  • Miserius

    PS+ hry na pristi mesic

    Dorazi 24. prosince a bude to na PS3 Borderlands 2 a DMC, Dont Starve na PS4...
    • Jak je to s PSN+, ty hry se po zrušení členství mažou? Stal se ze mě čerstvě peasant, tak se učím :)
      • Miserius
        Když už nejsi PS+ hry máš pořád na disku akorát když je budeš chtít pustit napíše ti to že k nim nemáš přístup... Až zase PS+ předplatíš mužes hrát všechny který jsi kdy z PS+ měl "nakoupeny"...
        • Jasný, dík. Asi to nechám být, přeci jen mám PS3 jen na exkluzivity a Bluray :)
          • michelangelocz
            Ona totiz "FREE GAMES AT PS+" je pouzivana, ale nepresna formulace. Kdyz predplacis, muzes je hrat, jakmile prestanes, prijde o veskerej pristup k nim. Takze jasnejsi by bylo spis neco jako "PLAYABLE WHILE PS+ IS ACTIVE", ale to uz tak lakave nezni ;)
            • Jack1947
              Prijde mi to trochu vydridusske, ale co dit uz jei hur (PS4). *7*
  • x_ander

    Vánoční nabídka Square Enix: 4 hry v hodnotě 75€ za 6,5€. Jaké? To se musíte nechat překvapit.

    Jestli tomu dobře rozumím, tak naslepo zaplatím 6 a půl eura a pak se teprve dozvím jaké hry dostanu? No jako akce to je zajímavá, ale taky bych mohl dostat hry, které už mám, což už tak zajímavé není :) Ale nějak na těch stránkách teda nevidím, že by to měly být zrovna 4 hry, v popisku vidím jen, že to bude "balík" her.
    • Veskoslav
      Prosím Tě, hoď mi odkaz, nemůžu to najít. Děkuji.
      • x_ander
        Já šel jen na ten odkaz, co je přímo v bleskovce.
      • ringmancz
        v bleskovce je link
        • Veskoslav
          Dík. Už to mám, tak uvidíme 20:)
    • ucho
      tipuji, že mezi nimi bude Hitman: Absolution, Just Cause 2, Deus Ex: Human Revolution.
      no a pak by mohli přihodit ještě Dungeon Siege 3 a Kane and Lynch 2 a Quantum Conundrum... :)

      jinak stojí tam, že budou 4. je to celkem riskantní nákup :)
      • There's a clue in the description -- we know that all four games have Steam keys, and at least one of them is rated PEGI 18. The only Steam games in the catalog with PEGI 18 are:
        Deus Ex Human Revolution
        Just Cause 2
        Kane & Lynch
        Kane & Lynch 2
        Sleeping Dogs
        Hitman: Absolution
        Tomb Raider (2013)
        • mimochodem, pokud si to koupíte, dostanete tento e-mail:

          Thank you for ordering The Square Enix Christmas Surprise.
          You don´t need to do anything now. We´ll send you an email on the afternoon (GMT) of 20th December 2013 with all of the contents inside, so make sure to check your inbox.

          TO bude opravdu překvapení *1*
          • ucho
            na Sleeping Dogs jsem zapomněl, to už je taky taková dávačka.
            takže na Sleeping Dogs a Hitman Absolution bych si i vsadil, že tam budou... a abych tady měl kompletní tip, tak zbylé dvě budou podle mě Just Cause 2 a Deus Ex: Human Revolution (i když to poslední si tak jistej nejsem, to už se rozdávalo za minimální cenu všude)
            • ringmancz
              já četl, že párky
            • Důležité bude, že z nich půjdou udělat dárky.
            • Důležité bude, že z nich půjdou udělat dárky.
      • x_ander
        Jo, už to vidím.

        No jako kdybych věděl, že tam bude Hitman a třeba Tomb raider nebo Final Fantasy, tak do toho jdu, ale střílet od pasu se mi moc nechce v záplavě slevových akcí :)
        • ucho
          Hitman by tam být mohl, Tomb Raider podle mě ne, to už by byla moc výhodná nabídka (tedy pro ně nevýhodná).
          • taky už ti heká?
            • Lara při každým skoku
            • ucho
              kdo? koza na dvorku?
  • podcast 159

    zdary tak kdy uz date na web novej fight club ..?? ja uz se nemuzu dockat ...
    • http://youtu.be/uhNg9dUcexE
      • to je rychlost... dika kamo :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit