Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Jeden z členů Respawn vytvořil přes víkend LEGO Titan.

    tenhle byl dobrej, bleskaři. pobavil
  • Dota 2 bez fronty

    Dota 2 ruší frontu pro registraci která existovala od vydání hry
    http://blog.dota2.com/2013/12/the-age-of-signups-has-ended/

    Každý by měl být schopný registrovat se a hrát okamžitě. Kdo by chtěl skusit tak právě probíhá "vánoční event" wraith night (v podstatě hero defense mapa pro ty co hráli warcraft 3 custom mapy)
    ( http://www.dota2.com/wraithnight/ )
  • Zrovna vyšel na Steamu Dayz - Standalone za 23,99E. *3*
    • Ronox
      Okamžitě jak jsem to viděl na Steamu, tak jsem to koupil a ještě pro kámoše, protože ty věci co jsme u prvního DayZ zažili, tak to se nám zatím nepodařilo u žádný hry. Plno infarktových situací, ale i dětské radosti při nálezu zbraně a zabití několika banditů. Co jsem ještě večer koukal na streamy, tak to vypadá, že to je v o dost lepším stavu než původní mód, ale ta atmosféra tam furt je. Letošní svátky budou zase plný nervů a nočního volání po pomoci, když mě někdo bude chtít zabít *1*
    • Horst_Fuchs
      Alpha verze za 665Kč! To se mi zdá dost na nehotovou hru co se bude bůhvíjak dlouho dolaďovat.
      • Tilwaen
        Musíš nadhodit lepší nabídku, Horste.
    • Vrook
      Hmm.. neřekl bych, že jsem sám, kdo po tak dlouhý době nemá na DayZ chuť. Je sice hezký, že to konečně vyšlo - sorry, že konečně vyšla ALPHA - ale ten hype je prostě ten tam. A to neni nějaká póza z principu a nasranosti, já na to nějak nespěchal, spíš mě ta chuť vážně přešla.
      Jen by mě zajímalo, co se stalo s tou cenou. *15*
      Si pamatuju, když Rocket dokola opakoval, že se bude jednat o Minecraft model a první ceny za alphu budou něco málo přes 5€ a porostou s tim, jak se bude hra dodělávat a přibejvat content. Nevadí, stejně to zatim nekupuju.
      • Radioaktivni_surikata
        Mě teď zarazila beta Wastlandu 2. Za 45 €! To si ten člověk musí dělat fakt legraci. Za defakto nezávislou kickstarterovanou hru. Má kuráž, to se mu musí nechat. Ale obávám se, že to na dračku moc nepůjde.
        • rancor1223
          Pamatuješ si kolik stále Beta Planetary Annihilation na Steamu? 80€! Proč? Protože nemůžeš začít betu prodávat za cenu nižší než kolik za ni dali lidi na Kickstarteru. Stejná logika se aplikuje na Wasteland 2. Ale cena DayZ SA je skutečně zvláštní. 24€ za alphu jim fakt nedám.
          • Radioaktivni_surikata
            Abys pak nebyl zaskočenej. Hall na E3 v rozhovoru pro Gamespot nepřímo říkal, že beta bude ještě dražší (s tím, jak bude přibejvat obsah). Jinak Kickstarter jde mimo mě, takže jsem to tak nebral. Z mýho pohledu je 45 éček naprosto mimo a myslím, že si to moc lidí nepořídí. Možná to měli líp promyslet na začátku a dát betu všem, co přispěli na kickstarteru, protože tenhle release na Steamu jako kdyby neexistoval. Jestli se najde pár bláznů, tak prosím, ale moc bych tomu nedával.
            • rancor1223
              Já zaskočenej nebudu, mě je to upřímně jedno. DayZ šílenství mě přešlo přesně 2.ledna 2013 kdy slíbená alpha Dayz SA nevyšla. Mě zaráží ta cena. Jednou řekl, že to bude Minecraft model (i když samozřejmě dražší), tak bych prostě očekával, že tomu bude odpovídat cena.

              Jinak domnívám se, že když chce vývojář něco umístit na Steam, dost možná se to musí prodávat. Takže proto, oni to aktuálně "nepotřebují" prodávat, jen to chtějí přes Steam distribuovat.
            • ucho
              no ono taky hrát tu betu... to není pro každého. tedy je dobře, že si to můžou takhle lidi rozmyslet, jestli jim to opravdu stojí za to... ono tyhle early accessy většinou nejsou žádná výhra, člověk kupuje nehotový produkt a dobré je to spíš pro vývojáře k získání dalších prostředků a zpětné vazby, pokud komunitu využijou k beta testu. pro hráče jako takové je to ale k prdu, protože ve většině případů dostanou nekompletní nevyladěný produkt plný chyb, kdy je pravděpodobné, že s plnou verzí budou stejně hrát vše znovu...
          • Vrook
            Navíc je to alfa verze, která vychází o rok později, než původně měla a po zkušenostech s modem to bude nepochybně alfa se všim všudy, takže zaplatit sedm stovek za něco, u čeho může trvat třeba další rok, než to vůbec bude hratelný.. to se mi teda nechce.
            EDIT: "Beta to be an estimated year away." No...
        • ucho
          Uvědomuješ si, že tam jde o úplně jiný postup? Pokud vím, tak si backeři museli za přístup do bety připlácet. Kdyby dal teď early access levněji, tak by tím v podstatě backery podrazil (tedy hlavně ty, kteří na to nahlíželi jako na předobjednávku). Schválně, proč myslíš, že je early access Planetary Annihilation tak drahej? Ze stejnýho důvodu...
          • Radioaktivni_surikata
            No tak hlavně aby to tak skutečně bylo a finální verze nestála stejně. To by bylo zatraceně předražený.
            • ucho
              Veskoslav: CoD gamesy mají trochu jinou cenovou politiku. tam se cena moc nehýbe a huř se vychytávají akce, každopádně časem cena vždy na chvíli padne na přibližně 20 dolarů. většinu CODů mám po +-10 eurech... (MW, MW2, MW3, BO), BO2 byl zatím za 20 eur, tak tam ještě počkám :)
              Wasteland 2 na tom bude úplně jinak. tam ta cena sletí dolů rychle.
            • Veskoslav
              Když vidím, že sraččky jako CoD stojí 59 Euro, tak klidně dám za W2 30 euro.
            • Radioaktivni_surikata
              Zas tak úžasný mi to nepřijde. 3 mega dolarů na to už vybral, šlape to na Unity enginu, technologicky se to bůh ví jak vyspělý rozhodně nezdá... Nevím, za co by těch 30 éček měli chtít. Je mi jasný, kde si lidi slibujou že budou kvality týhle hry, ale 30 euro je 8 stovek. Za to skoro prodávaj AAA tituly s mnohonásobným rozpočtem na vývoj i reklamu, a nikdo na ně nevybral ani korunu. Ještě tak 30 dolarů, ale euro ani omylem. Klidně kupte, já si kdyžtak počkám :)
            • jo, koukam na to, tentokrat to prevadej celkem ferove 45e nebo 60usd *5*

              taky tu bejvaj narky, ze to je 1:1
            • Veskoslav
              Já počítám 29,99. Dvacet se mi zdá málo.
            • Radioaktivni_surikata
              Jo jo, stačí. Uvidíme, s čím přijdou. Já měl představu tak o dvaceti éčkách, tak snad nebudou moc šílet.

              btw pro "n". 45 éček je prakticky 60 dolarů.
            • ucho
              "inXile says it expects the final release of Wasteland 2 will cost less than the Steam Early Access version."

              stačí? osobně bych čekal cenu tak 30-35 eur. i když abych pravdu řekl, tak než jsem viděl cenu early accessu, cenu jsem odhadoval na 25 eur, když šlo backnout za 15 dolarů...
            • vzdyt tu denne slycham, ze 60 dolaru za hru je v pohode, najednou tolik povyku kvuli 45? *6*
    • Radioaktivni_surikata
      Kdyby mi pak nějaká dobrá duše poreferovala, jestli je to horší než Arma 2 (co se bugů, lagů atd. týče), nebo jestli je to naopak lepší, tak bych byl vděčnej.
    • Veskoslav
      Už sosám, ale nespouštím, zápočtový týden je zápočtový týden *1*
      • MrSanta
        To jsem zvědavej jak dlouho ti to 'nespouštím' vydrží. Osobně ti dávám den, maximálně dva *1*
        • Veskoslav
          Když to vydržím do čtvrtka 12:30, tak si pískám *1*

          Edit: Vidím to, že zítra zkoušku nedám *9*
          • mel ses poradne učit, ted jdi spat a zitra si zahras loterii
            • Veskoslav
              No loterie se dá hrát u ABCD, ale u finančního účetnictví sotva;)
  • Nevěděl by někdo, jestli je nějakej rozdíl mezi platinovou a rozšířenou edicí Zaklínače 2?
    • vlastik.plaminek
      Co se týká celkového obsahu tak žádný, na starší edice si můžeš bonusový obsah dostahovat zadarmo. Jenom to nebudeš mít všechno v jedné krabičce.
      • Ok, dík za odpověď.
  • Jack1947

    Na několika místech v Battlefield 4 se lze dopátrat dinosaura.

    To je fakt traparna, zadnej dinosaurus tam neni... tak nechapu proc nas hrace nekdo taha za nos. Je to skoda no, pac kdyby tam byl (treba tam je) na videich nic nebylo a ten privesek ve tvaru dinosaura o tom vi kazdej kdo hral Singleplayer kampan. Treba tam je ale ne na videich... nakej zase sprymaruv sprym. *3*
    • Lofas

      Všichni si tady už zvykli na to, že máš potřebu ke všemu něco napsat, ale musíš komentovat i to, o čem nevíš vůbec nic?
      • Jack1947
        Vsechno hmm... nic o tom nevim protoze BF4 nemam a clanky jsem cetl a videa videl... mel sem proste napsat jen ze informace je nepravdiva a slysi jen zvuk... uz vaazne nuda tohle.
        Nevim pravda, jsem hloupej ze na tu blbost reaguji ok.
    • Sice tam není vidět, ale je slyšet. Už přišli na to, jak to spustit. A hýbou se i stromy v dáli.
      • Jack1947
        Az tam bude tak dej vedet, zatim tezkej Fail. *3*
        • Aspoň tedy tohle http://www.youtube.com/watch?v=7gxVlJS_aHw
          • Jack1947
            No tak jo, i kdyz jenom ten zvuk no a ja cekal Dinosaury zivotni velikosti, tak snad priste no.
            • Ano, pterodaktyl nebo něco takového. V BF3 Endgame, jestli se nepletu.
            • Ale na jedný mapě přece lítá, ne? :) ale nevím, jestli to není v BF3 ;)
  • Neověřeno: Procentuální prodej Call of Duty: Ghosts dle jednotlivých platforem na americkém trhu - X360...

    @CoD:Ghosts - predajné čísla:

    Súčet uvedených percent dáva dokopy 100.01, takže z PC platformy sa tým pádom nepredal ani jeden kus...Ehm.

    *8* Kde asi tak súdruhovia z NDR urobili chybu?
  • Tak to je pěkná kravina, boreček se chce zviditelnit nebo má něco s rukama. A to říkám jako někdo, kdo by si zážitek z hraní gamepadem nekazil (pokud nejde o bojovky).
  • http://imgur.com/a/rldKG pokud to není fake tak celkem nic moc no *1*
    • Těžko říct, co s tím dělal. Soudě podle toho modela bych se nedivil tomu, že ten u některých věcí ani netuší, jak se mají používat. Počínaje hřebenem...
    • frantisek_nejezchleba
      blbost. A to soudím podle toho štítku vzadu. Fake na třetí.
    • faitheater
      Ak sa mu toto stalo po 1 mesiaci (!) pouzivania, tak to teda musel bud:

      1. hrat VEEELMI intenzivne
      2. spravat sa k tomu ako prasa
      3. natrafit na nejaky fakt blby kus

      Nemozem to sice porovnat s DS4, ale moj DS3 uz ma za sebou niekolko rokov hrania a takto nevypada ani zdaleka.
      Typek zatial vypada, ze je jeden z mala, kto ma tento problem... Tak ci to nahodou nebude rukami :)
      • Miserius
        Mojim DS3 bych mohl udělat díru do betonový zdi a ani by nebyl poškrábanej... neskutečně odolnej výrobek
      • frag.ment
        S DS3 to nemůžeš ani porovnávat, protože to vypadá, že DS4 má analogy potažený nějakou gumou, což u DS3 není. Ale nezdá se mi, že by to mohl být problém u všech DS4, protože jak už jsem psal, pochybuju že by na to v Sony před uvedením nepřišli.. Případně bych to normálně vyreklamoval (i když by na reklamaci asi musela jít celá konzole, když je to v jednom balení).
    • frag.ment
      Mu to okousal nějakej domácí mazlíček a on z toho teď dělá velkou aféru.. Pochybuju, že by to šlo takhle jednoduše ošoupat, v Sony výdrž ovladačde určitě poctivě testovali.
      • ringmancz
        vypadá trochu jak Wolverine, jestli to nebude tím
    • nejde o to, aby to vydrzelo, ale aby se to prodavalo, a protoze na uzavreny platforme nic jinyho neni, a konzolista by si s klavesnici a mysi leda vypichnul oko, tak si koupi dalsi, mise splnena na 100% *5*
      • Jack1947
        Jeden clovek postne ne-moc uveritelne foto a hned se zacne fdebata na tema ze konzole je spotrebni zbozi, nebud k smichu simte. *15* *7*
    • Jack1947
      Nekomu na zmrveni analogu staci zda se jen par hodin/dni... Fake to nejspise b bude to je nesmysl leda ze by s tim delal buhvico.

      "Dualshock 4 has crap rubber on analog sticks. I'm gonna go ahead and say that the friction and feel of the DS3 sticks were just a touch more solid, and I didn't feel like my thumbs were gonna slide off."

      ...Nebo nemel stesti, jenze to se v pripade sony nestava takze ... na druhou stranu lepsi nez prehrata konzole to se muze projevit pozdeji... i kdyz tomu moc neverrim vzhledem k tomu ze uz se hry automaticky nahravaji z disku a ne z DVD/BD, vetrani/chladici system je vyresen mnohwem sofistikovaneji a Sony si nebude sr-t pod nohy aby vzapeti do toho slapalo. *3*
  • nekromant33

    Rainbow 6: Patriots muselo být předěláno a samotné vydání hry zatím ještě není vůbec jisté.

    Vegas byl docela fajn, hlavně v coopu, ale nezlobil bych, kdyby šlo o návrat k Raven Shieldu. Ryze taktická střílečka tu chybí. Nebo další SWAT.
    • C-BEAM
      asi im tam nepadalo dosť mrakodrapov ... o nástupcovi Raven shieldu môžeme iba snívať ale RS sa hrá dobre i dnes a nevyzerá vôbec zle ani na dnešné pomery.
    • Keyz
      Raven Shieldu se asi nedočkáme :(

      Nebylo to dost akční a bylo to dost HC.
      • Jack1947
        Nedockame se niceho taktickeho ani o zadnejch Swatech... hraci to evidentne nechteji a nemaji radi. Je to skoda no, co z decek bude kdyz budou hrat jen CODY... co bude z PC sceny kdyz je v tom bude podporovat jeste.
  • Neověřeno: Procentuální prodej Call of Duty: Ghosts dle jednotlivých platforem na americkém trhu - X360...

    To je drsný. I novinka PS4 má větší zastoupení než PC verze.
    • Neověřeno: Procentuální prodej Call of Duty: Ghosts dle jednotlivých platforem na americkém trhu - X360...

      ...nejlepší bude, až to zase začnou svádět na pirátství a podobně, ale zamlčí ten svůj pokus o vyj...o využití hráčů s umělým postrkováním požadavků.
      CoD pro mě letos skončilo, to že mají konzolisté očividně jinou (asi věkovou) základnu mě netrápí i kdyby to mělo vést k celkovému zrušení PC verzí následujících dílů.
      • AC revelations závěrečná pasáž v knihovně...
    • a kdo jinej, nez vyprahlej konzolista bez her (ps4,xb1) by mel kupovat vyhypovanej brak jako je call of duty? zmlsanej pcckar, co ma na vyber asi tak z milionu her? *6*
      • Dokonce WiiU má vice, tak to mě posser :DD
        • asi koukame na jiny statistiky, ja vidim pc na 5. miste *5*

          http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=Call+of+Duty%3A+Ghosts

          a ma zhruba 4krat vetsi prodeje jak wu
      • navic 300 000 krabic je slusny cislo na budgetovku typu call of duty, ve slevach v online distribuci to bude urcite jeste vic
        • ucho
          COD hry nejdou moc do slev... za dlouho a s malou slevou... proto jsou ty hry zároveň velmi výdělečné...
          • asi uz maj vyzkouseno, ze joudove to koupi hned nebo nikdy *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit