Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Online hry

    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/254080-neni-skret-jako-skret-spioni-hledali-v-on-line-hrach-teroristy/ *1* *1*
  • frag.ment

    Pevný disk Xbox One hlásí plné využití kapacity po nainstalování 362GB dat, PS4 po 408GB.

    Dík za veledůležitou informaci, bez ní bych dneska asi neusnul... ;-)
    • mesic po launchi, to bezely ty jejich vysokootackovy disky celou dobu nonstop? *5*
  • michelangelocz

    HEARTHSTONE beta key

    Tak jsem taky obdrzel klic k bete HEARTHSTONE.

    Obvykle nepouzity klice hazu rovnou, ale ted bych ho pro zmenu radsi za neco vymenil. Tak piste co jste ochotni nabidnout a paklize me nic nezaujme – tak sem klic hodim tradicne s mensi hadankou ;)
    • Pilgrim66
      Ja ho vymenil na Steamu asi pred mesicem za The Wolf Among us (23 ecek). Ale nevim jaka je jeho cena tedka.

      Tak jenom abys vedel, ze to neni uplne bezcenna vec :)
      • michelangelocz
        Po tom cos napsal, jsem se malinko porozhlidnul a klice se prodavaji za cca 10$. A protoze u her, ktery me zajimaji (a neni jich mnoho) nemam ve zvyku somracky cekat na slevy a kupuju si je v momente, kdy je chci hrat, tak neni velka sance, ze by se tu v pripadnych nabidkach k vymene nejaka interesantni objevila. Takze ten klic zkusim spis nekde strelit.

        Kazdopadne nabidkam sanci dam, paklize se vubec nejaky objevi ;) Cas mate dokud se tohle vlakno nestane minulosti na starsi strance bleskovkovy diskuze.

        EDIT: Tak nakonec pro naprostej nezajem prodano za dve kila pres fora jednoho hearthstone webu.
  • Trolovia

    To je sranda ze ked zabanuju jedneho trolla tak sa tu neukaze ani ziaden iny... takze urcite to nebude jedna a ta ista osoba...
    • A koho zabanovali? Ban jsem dostal já a to na jeden den a za trola mě tu snad nikdo nepovažuje. Doufám *1*
    • A kdo to vůbec banuje? Poláček,nebo Bach ? *1*
      • Kozy
        Bacha na Bacha.
        • Pilgrim66
          Bachovský absolutismus
        • by mel radsi zabanovat to svoje "jakoze" *5*
          • Kozy
            ..
  • Je fajn že tu máte trailery z VGX, ale asi bych tu uvítal i soupis vítězů
    • ringmancz
      https://en.wikipedia.org/wiki/VGX_%28award_show%29#2013_Awards
    • Ronox
      Hra roku - GTAV, Indie roku - Gone Home, Studio roku - Naughty Dog, Postava roku - dvojčata Lutecovi (Bioshock: Infinite).
    • Nejaky drzy ne ?! *12*
  • Zdravím, mám dotaz. Má cenu si kupovat Battlefield 3? Hraje to ještě někdo, nebo všichni přešli na čtyřku? Čtvrtý díl nejspíš nijak rozumně nerozjedu a trojka mě po vyzkoušení dost chytla. Nerad bych to koupil a zjistil, že to hraje minimum lidí. Děkuju za rady:-)
    • Mě jede 4ka na 3,5 roku starém PC lépe než 3ka *3*
      • Tak já mám dvoujadrovy amd procesor 2.8Ghz, Nvidii 8800GT a 4GB RAM, starý asi 6 let.. Když koupim BF3 za pár korun, je to v pohodě. Ale koupit za litra BF4 a zjistit ze mi to sotva jede, nevím no. Každopádně díky za rady, vyzkouším trojku a až někdy bude nový železo tak snad i čtyřku :-)
        • Tak jestli máš 512 MB VideoRAM a víc, tak by to mohlo jet celkem v poho. Na mém druhém PC s 320MB VRAM to pravda nejede.
          • O to víc tě ale může překvapit, že karty se sběrnicí o šírce 192bit mají 2GB VRAM *1* Ale tehdá to překvapilo hodně lidí i recenzenty *3*
            http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L14007K0BXAPH
            • Ha, špatné vlákno. Každopádně moje nynější karta má 768MB VRAM a 192bit sběrnici.
          • 320? zajimave to cislo ve svete mocnin 2... 64 na karte+256 sdilenych?
            • to bude tou sirkou sbernice, 320bit, ale to uz me po tom pouceni nemohlo prekvapit *5*
            • nu dobra, naposled, kdyz jsem kupoval kartu tak to bylo jeste v tech mocninach (a dost mozna je to presne tech 7 let), i v notasu mam 512 u dedikovany, je 4 roky starej *5*
            • Cože? Kde jsi žil psoledních 7 let? *8*
              http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=106140&Search=8800+gts+320&SearchType=2&SearchSubmit=1

              http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000IB4&Search=8800%20gts%20320&SearchType=2
    • ucho
      nemá, na PC to rozdávali prakticky zdarma, na PS3 to rozdávali zdarma. rozhodně tedy není rozumné kupovat za nějakou vyšší sumu...
    • DICE zřejmě nebude mít na svědomí příští díl herní série Battlefield.

      Hraje to pořád dost lidí včetně mě. Nebudeš mít problém se kdykoliv připojit.
  • DICE zřejmě nebude mít na svědomí příští díl herní série Battlefield.

    Možná si to první chce přečíst článek než psát takovou hovadinu, jako že další díl BF nebude mít na starost DICE *16*
    • Radioaktivni_surikata
      On bleskař zapomněl zmínit jednu "maličkost", a sice, že to tvrdí Patcher. Dál to asi netřeba komentovat...
    • Jack1947
      Trochu pravdy na tom je, nebude mit na svedomi jen v pripade ze by vysel ve 2014. Neni to lepsi aspon jak tam pisou by se soustredily vice na dodelani toho 4teho. *4* Sprymy znam i lepsi.
    • ucho
      to si zase jen bleskař dělá určitě srandu, je to šprýmař.
  • Ronox

    Hearthstone

    Tak tady máte jeden klíč na Hearthstone:

    EDIT: Ať tý nule, co nepoděkovala hacknou účet.
    • jindra.veliky
      cry me a riva *13*
    • Taky se na mne dnes usmálo štěstí, ale svůj klíč rozdávat nemíním. *2*
    • Vrook
      Je to pryč, kdybyste to někdo zkoušel. *9*
  • Spekulace: Nová Batman hra dostane název Batman: Arkham Knight.

    možná je důležitější než název kdo to bude dělat?
    • Spekulace: Katamari Damacy míří na PS4.

      Rocksteady :)
      • to doufám
      • Jack1947
        Takze muzeme mit klid. (i kdyz spekulace). *7*
  • Vzpomeňte si sami, kolik „zbytečných“ dárků jste již pod stromečkem v minulosti našli. Takze muzete darovat i herní brýle Gunnars. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit