Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Platinum Games má prý po krk neustálého žebrání hráčů o port Bayonetta 2 na jiné platformy.

    Jsou to pitomci a ten arogantní tweet je fakt mimo. Místo aby byli rádi, že je o jejich hru zájem, tak prudí. A co se diví, když sequel dělají exkluzivně pro jinou platformu než původní hru.
  • Veskoslav

    No

    Kdyby někdo nevěděl či ho to zajímalo, tak v novém Levelu bude: King's Bounty: Warriors of the North a podle mě to číslo má jednu z nejlepších obálek, jaké zatím byly vytvořeny:)
    • ringmancz
      obálka hezká, hra není můj šálek čaje, tak snad ať se obsah vydaří
    • Nežer to tolik, jsou to vyhozené peníze. Kup si radši maxim, pobavíš se, koukneš na hezké holky, plus se dozvíš něco chytrého..
      • Veskoslav
        Maxim? Je tam hovno, je to drahé, většina článků je recyklace z netu. Ale pokud je to 12-15, tak chápu tvé nadšené Maximem, také jsem byl.
        • Je tam hoovno a reckylace z netu ? ty jseš mimo jeden z nejzábavnějších plátků na trhu a jak říká dozvíš se tam i fakta. 12-15 ? Takovou věkovou kategorii to rozhodně nemá na rozdíl od herních časáků.. Jseš nějakej divnej chlape asi si zastydl *7*
          • Veskoslav
            Fakt ti ke štěstí stačí málo. Maxim je mužská obdoba Cosmopolitanu a podobných pseudosračiček. *7* A asi zastydl? Řekni mi, co je tak super, abych vyhazoval skoro 100 Kč za Maxim? Ženské? Net je jich plný? Zajimavé informace? Net je jich plný a jsou lépe zpracované. "Humorná" nabídka dárků? Ne, Maxim je zajímavý, když ti je 15, protože si myslíš, že je to božský časopis. Pokud si odmyslíš akty ženských, tak co ti zbyde? 20 stránek reklam a pár zajímavostí.
            • Veskoslav
              Neříkám, že si to nepřečtu, mnohdy jsou tam skvělé články, ale psát Level=pro děcka a Maxim= pro "dospělé, to mi přijde na palici. Maxim je takové odpočinkové čtení, kdy některé články jsou naprosto o hovnu a jiné naopak skvělé. Ale už mě to tolik nebaví jak když jsem byl mladší. A jeho "kopie" jsem snad ani nekupoval.
            • Haha, koupil jsem si maxim kvůli lechtivým obrázkům..a kromě pár fotek je to vesměs plný různorodých článků (od kouření péra až po pavouky, kteří žerou ptáky), byl jsem zklamanej..a zároveň potěšenej. Na hajzlu a na přednáškách se to dobře četlo. Jestli přežiju zkouškový, půjdu do předplatnýho. Jestli ne, půjdu do předplatnýho.
            • Ronox
              Já mám Maxim stále rád. Nešlo o to, že vyzobává věci z netu jako všichni ostatní plus pár vlastních témat, ale hlavně o tu formu, jak to bylo napsaný. Oproti FHM a Esquiru měl suprové hlášky a ta forma mi připadá furt nejzábavnější na poli těhle magů.
          • Jack1947
            No cetl, jako neco tam je tedy jestli to bylo ono ale ze bys se v tom vyzival to se rict uplne tak neda, uz vubec necchapu co to dela tady u her a vecmi s hranim spojenim. Chapu kdybys nadhodil Score na to ti nazor reknu hned, radsi Level nez kupovaani hracu si plnymi hrami radsi vice clanku a mene stran nez hodne stran a nic moc zajimaveho, co se navic cte mic moc.
            Score si prikoupim kdyz me zajimaji hry a Level si predplatim. Asi tak. PS: Znam i lepsi a hodnotnejsi casopisy ktere jsou i naucne nez treba Maxim co stavi na kontroverznostech.

            Zase tu nemuzes nikomu nic podsouvat. Jen sdelit nazor. Ten sis sdelil. Dobrou.
          • Miserius
            Kupování lechtivých časopisů je pro drsný a vyzrálý chlapy co? *1*
            • ucho
              no ono dost udělá makeup a fotograf :)
            • Vrook
              Ucho: Hmmm.. Žanet s Linduškou? Ujdou sestřenky, ujdou.. *15* *15*
            • ucho
              hm, sranda, mrkl jsem na facebook maximu a co tam nevidím, fotku sestřenic s vánočním přáním :)
            • Jde vidět, že si nikdy nečetl..
            • Jack1947
              " Level naopak pro deti". Chlapak to vystihl perfektne. *15*
        • Tak mi ostatní narozdíl od tebe stárnem a s levlem jsme skončila zhruba tak v těch 12..
  • frag.ment

    Vážení přátelé, natáčení Fight Club #159 nebudeme z technických důvodů vysílat v přímém přenosu. Omlouváme...

    Se přiznejte, že jste v redakci slavili Ježíška a nechce se ukázat v podroušeném stavu v přímém přenosu :-)
  • Evropský boxart ke hře Metal Gear Solid V: Ground Zeroes odhalen.

    Kdybych nevěděl, o jakou hru jde, tak si myslím, že je to nějaká budgetovka. Proč už nedělají takovýhle covery?
    • Evropský boxart ke hře Metal Gear Solid V: Ground Zeroes odhalen.

      jj, je to humus, vypadá to strašně tuctově, přitom MGS I-IV měly všechny vynikající covery (kromě US verzí). Vůbec mě tenhle díl dost naštval už vyřazením Haytera, podle mého jednoho z nejlepších dabérů ve videohrách vůbec
  • MrSanta

    Project Eternity = Pillars of Eternity

    Tak tu máme oficiální název a gameplay teaser: https://www.youtube.com/watch?v=HKoDTzea79Y.
    Atomovky *1*, pavouci *9* a vůbec nádhera.
    Ups, ono už to tady je od Aoyagio. No nic, mazat to už nebudu.
    • Inquisitor
      Vypadá to skvěle. Už jsem na to úplně zapomněl :)
    • Vrook
      Hustý, to sem nějak úplně přehlíd.. bude to DnD?
      • MrSanta
        Nee. Fungl nový svět, který Obsidian vymyslel sám. To byl taky jeden z důvodů, proč šli na Kickstarter. Konečně chtěli mít své vlastní IP, které by patřilo jenom Obsidianu.
        Šajze, zas mě někdo předběhnul *1*
      • Viktor_H
        Ne, vlastní systém. Na DnD nemají práva. Ale v praxi to bude imho to samé...
    • Viktor_H
      Teď jsem to sem chtěl házet. *1* Těším se velmi, atmosféra mě vrátila do doby Infinity her.
      • MrSanta
        Jojo, vypadá to nádherně. Taky jsem hodně natěšen. Ale ještě je to docela dlouhá doba. Na stránky hry raději nechodím a newslettery vždycky jenom zběžně prolétnou, abych se zbytečně netrápil.
        Jenom aby Dragon Age: Inquision nespadl do roku 2014. Ten už se mi zdá nějak plnej. Mnohem raději bych ho měl v roce 2015. Hezky se Cyberpunkem a dalším Mass Effectem.
  • Battlefield XYZ?

    Tak ak bude EA do buducna rovnako debilne, ako sa sprava uz poslednych.... ehmmm... sam neviem kolko rokov, potom by som sa ani necudoval, ak by akykolvek dalsi diel Battlefield vo finale zverili niekomu uplne novemu. Zial, tym padom v podstate -- dla mojho nazoru -- pochovaju celu seriu pod ciernu zem. DICE je DICE, chalani maju skusenosti, to je jasne.
    Zial, v EA premyslaju celkom inak... zasadne protichodne. Co narobime... *7*
  • Hráči přišli na chybu ve hře Gran Turismo 6, díky které můžete získat 19 milionů herních kreditů.

    ale ferovi konzolisti si radsi ty kredity koupi za 140$, jinak by sony nemelo, co do ust *5*
  • MidnighT91
    Hele co se dneska stalo? Vidím tu nicky co jsem snad ještě neviděl a někam zmizely všichni trolové...
    • No, každopádně jestli je to dílo redakce, tak jim děkuji.
    • To vis, vetsina z tech nejotravnejsi trollu zde jsou pravdepodobne alter ucty te same osoby a kdyz dostane ban, tak je tady klid...relativne *1*
    • Smutné je,

      že nemáš o čem zajímavější psát, než jsou chybějící trolové.
    • Jack1947
      Treba ho piluji a az dopiluji a budou mit vse nachystane " Prijdou, Odrovnaji nas svym humorem". *15*
    • Miserius
      Dalo se čekat...zjistili že si je každej vyfiltroval tak začnou s jinym nickem...
      • Veskoslav
        Změna nicku u trola? To máš smrt v přímém přenosu *1*
        • Trolové možná zmizeli, ale plus/mínus bot je tu očividně furt.
          • Veskoslav
            Jo je tu furt *4* S tím nic neudělám. A napsat si antibota mi přijde jako blbost.
      • ucho
        spíš bych si tipl, že nějaký trol schytal ban a slíznula to tím pádem i jeho alterega. většinou se jich vždy odmlčí víc najednou. jinak trolové žijou tím, že budují svému nicku trolí pověst, takže změna nicku pro ně není moc rozumná možnost. navíc není problém si schovat i toho dalšího trola.
  • ucho

    OIO

    https://indiegamestand.com

    nevypadá to zle. za víc jak average + Puddle
  • Project Eternity dostal jméno

    http://youtu.be/HKoDTzea79Y
    • Viktor_H
      To jméno bylo v kurzu už celkem dávno. Teď je to asi porpvé oficiální.
    • *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit